Vereniging 'Atletico `73' op 'Finale C/D Stedenwedstrijden'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sydney Kempers MJD1 Speer
  • 14,32
  • Sam Helmink JJC2 Kogel
  • 11,16
  • Twan Duvigneau JJC2 100m
  • 12,33
  • Luc ten Have JJC2 Discus
  • 29,92
  • Jill Jansen MJD2 600m
  • 2:10,82
  • Ines Cornelissen MJD1 Speer
  • 14,31
  • Luc ten Have JJC2 Kogel
  • 11,60
  • Pim Jansen JJC2 100m
  • 12,52
  • Ines Cornelissen MJD1 Hoog
  • 1,15
  • Anne Rewinkel MJD2 60m
  • 8,88
  •  

    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fabian van Rooij Atletico &...39;73 JC1 14,53 -0.6 m/s--- 21
    Timon Kraan Atletico &...39;73 JC1 DNS --- 0


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fabian van Rooij Atletico &...39;73 JC1 3:15,47 --- 19
    Timon Kraan Atletico &...39;73 JC1 3:18,12 --- 17


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Timon Kraan Atletico &...39;73 JC1 22,20 --- 21
    Fabian van Rooij Atletico &...39;73 JC1 16,76 --- 17


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBPTeam punten
    Timon Kraan Atletico &...39;73 JC1 7,39 7,39 --- 20
    Fabian van Rooij Atletico &...39;73 JC1 6,77 6,77 --- 18


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fabian van Rooij Atletico &...39;73 JC1 4,13 --- 21
    Timon Kraan Atletico &...39;73 JC1 3,45 --- 17


    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Twan Duvigneau Atletico &...39;73 JC2 12,33 -1.3 m/s--- 28
    Pim Jansen Atletico &...39;73 JC2 12,52 -1.1 m/s--- 26
    Berend Hengevelt Atletico &...39;73 JC2 13,95 -2.2 m/s--- 0
    Jelle van der Veen Atletico &...39;73 JC2 14,91 -2.2 m/s--- 0
    Bram Reijers Atletico &...39;73 JC2 15,04 +0.1 m/s--- 0
    Luc ten Have Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0
    Sam Helmink Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0
    Bjorn Sloot Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Pim Jansen Atletico &...39;73 JC2 2:22,82 --- 23
    Twan Duvigneau Atletico &...39;73 JC2 2:30,28 --- 20
    Bram Reijers Atletico &...39;73 JC2 2:42,39 --- 0
    Berend Hengevelt Atletico &...39;73 JC2 2:45,32 --- 0
    Jelle van der Veen Atletico &...39;73 JC2 2:47,39 --- 0
    Sam Helmink Atletico &...39;73 JC2 3:13,81 --- 0
    Luc ten Have Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0
    Bjorn Sloot Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Luc ten Have Atletico &...39;73 JC2 29,92 --- 27
    Pim Jansen Atletico &...39;73 JC2 21,64 --- 17
    Sam Helmink Atletico &...39;73 JC2 21,34 --- 0
    Twan Duvigneau Atletico &...39;73 JC2 19,93 --- 0
    Berend Hengevelt Atletico &...39;73 JC2 13,90 --- 0
    Jelle van der Veen Atletico &...39;73 JC2 12,15 --- 0
    Bram Reijers Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0
    Bjorn Sloot Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Luc ten Have Atletico &...39;73 JC2 11,60 --- 26
    Sam Helmink Atletico &...39;73 JC2 11,16 --- 25
    Pim Jansen Atletico &...39;73 JC2 9,78 --- 0
    Twan Duvigneau Atletico &...39;73 JC2 7,39 --- 0
    Bram Reijers Atletico &...39;73 JC2 6,98 --- 0
    Jelle van der Veen Atletico &...39;73 JC2 6,59 --- 0
    Berend Hengevelt Atletico &...39;73 JC2 5,62 --- 0
    Bjorn Sloot Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Pim Jansen Atletico &...39;73 JC2 5,22 --- 25
    Twan Duvigneau Atletico &...39;73 JC2 5,20 --- 24
    Berend Hengevelt Atletico &...39;73 JC2 4,41 --- 0
    Jelle van der Veen Atletico &...39;73 JC2 4,24 --- 0
    Luc ten Have Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0
    Sam Helmink Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0
    Bram Reijers Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0
    Bjorn Sloot Atletico &...39;73 JC2 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tijme Wolters Atletico &...39;73 JD1 13,81 -0.9 m/s--- 13
    Luuk Reijers Atletico &...39;73 JD1 DNS --- 0


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Luuk Reijers Atletico &...39;73 JD1 2:11,22 --- 14
    Tijme Wolters Atletico &...39;73 JD1 2:17,73 --- 12


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Luuk Reijers Atletico &...39;73 JD1 11,36 --- 14
    Tijme Wolters Atletico &...39;73 JD1 11,32 --- 13


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Luuk Reijers Atletico &...39;73 JD1 5,72 --- 18
    Tijme Wolters Atletico &...39;73 JD1 5,26 --- 15


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tijme Wolters Atletico &...39;73 JD1 3,11 --- 12
    Luuk Reijers Atletico &...39;73 JD1 2,01 --- 8


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mathijs Neijenhuis Atletico &...39;73 JD2 11,23 -0.4 m/s--- 24
    Thomas Gonggrijp Atletico &...39;73 JD2 12,01 -0.3 m/s--- 11
    Stan Karsten Atletico &...39;73 JD2 13,23 -0.1 m/s--- 0
    Robin Toonen Atletico &...39;73 JD2 14,13 -0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mathijs Neijenhuis Atletico &...39;73 JD2 1:50,02 --- 21
    Thomas Gonggrijp Atletico &...39;73 JD2 1:53,71 --- 17
    Robin Toonen Atletico &...39;73 JD2 2:06,41 --- 0
    Stan Karsten Atletico &...39;73 JD2 2:15,04 --- 0


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mathijs Neijenhuis Atletico &...39;73 JD2 15,04 --- 9
    Thomas Gonggrijp Atletico &...39;73 JD2 14,51 --- 8
    Stan Karsten Atletico &...39;73 JD2 11,29 --- 0
    Robin Toonen Atletico &...39;73 JD2 10,11 --- 0


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBPTeam punten
    Mathijs Neijenhuis Atletico &...39;73 JD2 7,91 --- 19
    Stan Karsten Atletico &...39;73 JD2 6,71 --- 7
    Robin Toonen Atletico &...39;73 JD2 5,58 --- 0
    Thomas Gonggrijp Atletico &...39;73 JD2 5,44 --- 0


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mathijs Neijenhuis Atletico &...39;73 JD2 4,55 --- 25
    Thomas Gonggrijp Atletico &...39;73 JD2 3,62 --- 8
    Stan Karsten Atletico &...39;73 JD2 3,06 --- 0
    Robin Toonen Atletico &...39;73 JD2 2,98 --- 0


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Kiara Buitenhuis Atletico &...39;73 MC1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kiara Buitenhuis Atletico &...39;73 MC1 2:16,53 --- 14


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Kiara Buitenhuis Atletico &...39;73 MC1 13,71 --- 16


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Kiara Buitenhuis Atletico &...39;73 MC1 2,94 --- 11


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marlou Bergevoet Atletico &...39;73 MC2 12,68 -0.7 m/s--- 12
    Rian van de Pavert Atletico &...39;73 MC2 13,58 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marlou Bergevoet Atletico &...39;73 MC2 2:06,90 --- 12
    Rian van de Pavert Atletico &...39;73 MC2 2:18,72 --- 8


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marlou Bergevoet Atletico &...39;73 MC2 16,97 --- 12
    Rian van de Pavert Atletico &...39;73 MC2 15,53 --- 10


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Marlou Bergevoet Atletico &...39;73 MC2 3,52 --- 10
    Rian van de Pavert Atletico &...39;73 MC2 3,20 --- 9


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sydney Kempers Atletico &...39;73 MD1 9,65 -0.9 m/s--- 15
    Ines Cornelissen Atletico &...39;73 MD1 10,01 -0.6 m/s--- 10


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sydney Kempers Atletico &...39;73 MD1 2:16,82 --- 13
    Ines Cornelissen Atletico &...39;73 MD1 2:26,76 --- 8


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sydney Kempers Atletico &...39;73 MD1 14,32 --- 18
    Ines Cornelissen Atletico &...39;73 MD1 14,31 --- 17


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Ines Cornelissen Atletico &...39;73 MD1 1,15 --- 19
    Sydney Kempers Atletico &...39;73 MD1 1,15 --- 16


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Anne Rewinkel Atletico &...39;73 MD2 8,88 -1.2 m/s--- 27
    Jill Jansen Atletico &...39;73 MD2 9,81 -0.9 m/s--- 14
    Sarah-Luna Mulder Atletico &...39;73 MD2 9,92 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jill Jansen Atletico &...39;73 MD2 2:10,82 --- 17
    Anne Rewinkel Atletico &...39;73 MD2 2:12,53 --- 15
    Sarah-Luna Mulder Atletico &...39;73 MD2 2:25,82 --- 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sarah-Luna Mulder Atletico &...39;73 MD2 14,79 --- 16
    Jill Jansen Atletico &...39;73 MD2 14,59 --- 15
    Anne Rewinkel Atletico &...39;73 MD2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anne Rewinkel Atletico &...39;73 MD2 1,05 --- 16
    Sarah-Luna Mulder Atletico &...39;73 MD2 1,05 --- 15
    Jill Jansen Atletico &...39;73 MD2 1,00 --- 0