Vereniging 'AAC' op 'EAP Indoor Amsterdam'

Prijzen

Winjaris Windster
  • Jongens Junior C - 60m - 7,81
Winjaris Windster
  • Jongens Junior C - 60m_f - 7,80
Hidde van Hekezen
  • Jongens Pupil A - 60m_f - 9,13
Siem Elderenbosch
  • Jongens Pupil Mini - 60m - 11,67
Youssra Errachidi
  • Meisjes Pupil C - 60m - 10,75
Youssra Errachidi
  • Meisjes Pupil C - 60m_f - 10,59
Tesnime Reffas
  • Meisjes Pupil Mini - 60m - 12,73
Tesnime Reffas
  • Meisjes Pupil Mini - 60m_f - 13,25
 

Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Winjaris Windster 7,81q 7,76


Jongens Junior C - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Winjaris Windster 7,80 7,81


Jongens Pupil A - 60 meter

# Naam ResOBP
4 Hidde van Hekezen 9,34q 8,90
7 Luka Elemans 9,51q 14,00
15 Tygo Kievits 9,79q 10,20
25 Benjamin Johannes 10,40q 11,00
29 Ids Elderenbosch 10,56q 12,00
31 Youssri Reffas 10,79q 10,70
32 Marouane el Hani 11,41q 10,80
Bonne Snuverink DNS 12,70
Thijs Ruiter DNS 10,70
Safouan Lahri DNS 12,50


Jongens Pupil A - 60 meter finale

# Naam ResQm
2 Hidde van Hekezen 9,13 9,34
9 Luka Elemans 9,58 9,51
16 Tygo Kievits 10,00 9,79
24 Ids Elderenbosch 10,35 10,56
27 Benjamin Johannes 10,50 10,40
30 Youssri Reffas 10,73 10,79
32 Marouane el Hani 11,06 11,41


Jongens Pupil B - 60 meter

# Naam ResOBP
6 Kristian de Jong 10,51q 22,00


Jongens Pupil B - 60 meter finale

# Naam ResQm
6 Kristian de Jong 10,67 10,51


Jongens Pupil Mini - 60 meter

# Naam ResOBP
3 Siem Elderenbosch 11,67q 25,00


Jongens Pupil Mini - 60 meter finale

# Naam ResQm
Siem Elderenbosch DNS 11,67


Senioren Mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
26 Rivelino v...der Vloot 7,20 7,17


Senioren Mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
4 Joeri van der Hooft 6,80 X 6,90 X X X 6,90 7,38


Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
10 Tharissa Palma 9,07q 9,08


Meisjes Junior C - 60 meter finale

# Naam ResQm
10 Tharissa Palma 9,13 9,07


Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
13 Mette Lakeman 9,49q 9,70


Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam ResQm
13 Mette Lakeman 9,62 9,49


Meisjes Pupil A - 60 meter

# Naam ResOBP
11 Ilse Johannes 10,16q 10,00
15 Jasmeet kaur Ram 10,41q 10,89
18 Madelief Rave 10,77q 8,95
19 Salma Lakradi 10,83q 10,70
24 Amal Errachidi 12,52q 12,30


Meisjes Pupil A - 60 meter finale

# Naam ResQm
12 Ilse Johannes 10,21 10,16
13 Jasmeet kaur Ram 10,31 10,41
17 Madelief Rave 10,68 10,77
18 Salma Lakradi 10,77 10,83
21 Amal Errachidi 12,43 12,52


Meisjes Pupil B - 60 meter

# Naam ResOBP
5 Amana Lakradi 10,90q 22,00


Meisjes Pupil B - 60 meter finale

# Naam ResQm
5 Amana Lakradi 10,74 10,90


Meisjes Pupil C - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Youssra Errachidi 10,75q 24,00


Meisjes Pupil C - 60 meter finale

# Naam ResQm
2 Youssra Errachidi 10,59 10,75


Meisjes Pupil Mini - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Tesnime Reffas 12,73q 25,00


Meisjes Pupil Mini - 60 meter finale

# Naam ResQm
2 Tesnime Reffas 13,25 12,73


Senioren Vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
17 Mykäsa Leter 8,04 8,60


Senioren Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
10 Sophie Jebose X 10,04 10,42 10,42 11,32


Senioren Vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
5 Priscilla ... Oorschot 5,09 5,42 5,17 5,26 5,38 5,13 5,42 5,69
9 Beau Winnubst X 5,23 X 5,23 5,58
11 Jinke van der Sluis 5,03 X 4,92 5,03 5,74
Sophie Jebose - DNS 5,44