Vereniging 'Phanos' op 'EAP Indoor Amsterdam'

Prijzen

Eyoël Hiensch
  • Jongens Junior C - 60m - 7,99
Yohannes Hiensch
  • Jongens Junior C - 60m - 8,10
Eyoël Hiensch
  • Jongens Junior C - 60m_f - 7,97
Yohannes Hiensch
  • Jongens Junior C - 60m_f - 8,00
Malick Dahlberg
  • Jongens Junior D - 60m - 8,54
Isaiah Sweeb
  • Jongens Junior D - 60m - 8,81
Malick Dahlberg
  • Jongens Junior D - 60m_f - 8,52
Luka Gonsalves
  • Jongens Junior D - 60m_f - 8,85
Isaiah Sweeb
  • Jongens Junior D - 60m_f - 8,86
Miquel Babeliowsky
  • Jongens Pupil A - 60m - 9,11
Liam Jongejan
  • Jongens Pupil A - 60m - 9,17
Lars Wuts
  • Jongens Pupil A - 60m - 9,31
Miquel Babeliowsky
  • Jongens Pupil A - 60m_f - 9,00
Liam Jongejan
  • Jongens Pupil A - 60m_f - 9,20
Taygel Bolsman
  • Jongens Pupil B - 60m - 9,81
Taygel Bolsman
  • Jongens Pupil B - 60m_f - 9,81
Jeremiah Bentoh
  • Jongens Pupil C - 60m - 10,11
Jeremiah Bentoh
  • Jongens Pupil C - 60m_f - 10,09
Marijn van den Bosch
  • Jongens Pupil C - 60m_f - 10,65
Jahvene Bentoh
  • Jongens Pupil Mini - 60m - 11,60
Jahvene Bentoh
  • Jongens Pupil Mini - 60m_f - 11,77
Liam van der Schaaf
  • Senioren Mannen - 60mH - 7,95
Liam van der Schaaf
  • Senioren Mannen - 60mH_f - 7,94
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D - 60m - 7,99
Charlotte Buwalda
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,44
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,08
Puck Bronkhorst
  • Meisjes Pupil A - 60m - 9,08
Hannah den Breejen
  • Meisjes Pupil A - 60m - 9,53
Puck Bronkhorst
  • Meisjes Pupil A - 60m_f - 9,02
Aicha Kacen
  • Meisjes Pupil B - 60m - 10,55
Mare Blum
  • Meisjes Pupil B - 60m_f - 10,42
Jade Rijssel
  • Meisjes Pupil C - 60m - 10,57
Veere Willems
  • Meisjes Pupil C - 60m - 10,86
Jade Rijssel
  • Meisjes Pupil C - 60m_f - 10,55
Veere Willems
  • Meisjes Pupil C - 60m_f - 10,73
Janice Babel
  • Senioren Vrouwen - 60m - 7,30
Kadene Vassell
  • Senioren Vrouwen - 60m - 7,47
Kadene Vassell
  • Senioren Vrouwen - 60m_f - 7,41

Hoogtepunten

Kadene Vassell Vsen 60m
  • 7,47
  • Janice Babel Vsen 60m
  • 7,30
  • Liam van der Schaaf Msen 60mH
  • 7,95
  • Gabriella van der Wijck Vsen 60m_f
  • 7,62
  • Nicky van Leuveren Vsen 60m_f
  • 7,63
  • Liam van der Schaaf Msen 60mH_f
  • 7,94
  • Isayah Boers Msen 60m_f
  • 6,95
  • Isayah Boers Msen 60m
  • 6,94
  • Kadene Vassell Vsen 60m_f
  • 7,41
  • Onyema Adigida Msen 60m
  • 7,06
  •  

    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Eyoël Hiensch 7,99q 7,84
    3 Yohannes Hiensch 8,10q 7,99
    5 James van ...ckevorsel 8,85q 9,79
    6 Daniel Erbe Gomez 8,88q 8,73
    7 Mick Baldew 8,89q 9,04


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Eyoël Hiensch 7,97 7,99
    3 Yohannes Hiensch 8,00 8,10
    5 James van ...ckevorsel 8,82 8,85
    6 Daniel Erbe Gomez 9,02 8,88
    Mick Baldew DNS 8,89


    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Malick Dahlberg 8,54q 8,65
    3 Isaiah Sweeb 8,81q 9,07
    4 Luka Gonsalves 8,93q 13,00
    7 Daniel Lu...cheurleer 9,07q 9,01
    9 Samuel van...ckevorsel 9,27q 9,67
    10 Willem Hammink 9,31q 9,45
    11 Ids Kok 9,48q 9,65


    Jongens Junior D - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Malick Dahlberg 8,52 8,54
    2 Luka Gonsalves 8,85 8,93
    3 Isaiah Sweeb 8,86 8,81
    7 Daniel Lu...cheurleer 9,17 9,07
    8 Samuel van...ckevorsel 9,28 9,27
    9 Willem Hammink 9,44 9,31
    11 Ids Kok 9,68 9,48


    Jongens Pupil A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Miquel Babeliowsky 9,11q 9,16
    2 Liam Jongejan 9,17 9,56
    3 Lars Wuts 9,31q 14,00
    10 Oscar Walker 9,57q 9,99
    14 Tim van den Berg 9,72q 9,62
    16 Lucas Maclean 9,80q 9,87
    17 Auryn Ramer 9,94q 10,03
    18 Hugo Post 10,04q 10,71
    18 Caelis de Wit 10,04q 10,61
    20 Raul Arias Flete 10,07q 10,83
    21 Luca Vorz... Lloveras 10,11q 10,08
    22 Daan Breedveld 10,14q 14,00
    24 Lou van Gogh 10,25q 11,01
    26 Boaz Shor 10,46q 14,00
    27 Tristan Hartkamp 10,47q 14,00
    28 Haijo Endedijk 10,55q 11,74
    30 Pieter Vermeij 10,71q 14,00
    Mick Engels DNS 10,72
    Samin Stoffels DNS 9,68
    Milan van Dongen --- 14,00


    Jongens Pupil A - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Miquel Babeliowsky 9,00 9,11
    3 Liam Jongejan 9,20 9,17
    4 Lars Wuts 9,29 9,31
    6 Oscar Walker 9,46 9,57
    12 Lucas Maclean 9,61 9,80
    15 Tim van den Berg 9,79 9,72
    17 Daan Breedveld 10,05 10,14
    18 Auryn Ramer 10,09 9,94
    19 Luca Vorz... Lloveras 10,10 10,11
    20 Hugo Post 10,18 10,04
    21 Raul Arias Flete 10,26 10,07
    22 Caelis de Wit 10,27 10,04
    23 Lou van Gogh 10,31 10,25
    26 Pieter Vermeij 10,47 10,71
    27 Tristan Hartkamp 10,50 10,47
    29 Boaz Shor 10,57 10,46
    31 Haijo Endedijk 10,76 10,55


    Jongens Pupil B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Taygel Bolsman 9,81q 22,00
    4 Julian Short 9,95q 22,00
    5 Florian va...den Bosch 10,19q 22,00
    7 Casper van...osterhout 11,27q 20,00
    8 Simon Wijndelts 11,30q 22,00


    Jongens Pupil B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Taygel Bolsman 9,81 9,81
    4 Julian Short 9,89 9,95
    5 Florian va...den Bosch 10,34 10,19
    7 Simon Wijndelts 11,00 11,30
    8 Casper van...osterhout 11,45 11,27


    Jongens Pupil C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeremiah Bentoh 10,11q 23,00
    5 Idse Blum 10,88q 23,00
    6 Marijn van den Bosch 10,95q 23,00
    7 Casper Kole 11,02q ---
    8 Juul Loos 11,30q 23,00
    9 Thorben Kamstra 11,35q 23,00


    Jongens Pupil C - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Jeremiah Bentoh 10,09 10,11
    3 Marijn van den Bosch 10,65 10,95
    6 Idse Blum 10,87 10,88
    7 Casper Kole 10,88 11,02
    8 Thorben Kamstra 11,34 11,35
    Juul Loos DNS 11,30


    Jongens Pupil Mini - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jahvene Bentoh 11,60q 25,00
    4 Thimo Huszar 11,74q 25,00
    Jelmen Kamstra DNS 25,00


    Jongens Pupil Mini - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Jahvene Bentoh 11,77 11,60
    4 Thimo Huszar 11,82 11,74


    Senioren Mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Isayah Boers 6,94q 6,98
    15 Onyema Adigida 7,06 6,98
    19 Gennaro Biswane 7,11 7,02
    23 Remly Vry 7,16 7,14
    31 Toby Van Gastelen 7,30 7,30
    33 Kaj Emanuel 7,31 7,18
    47 Matthew Klaver 7,46 7,82
    55 Jeffrey Karikari 7,92 7,98
    56 Ben Combee 7,94 8,19
    56 Jacob Reaves 7,94 9,16
    58 Kaj Casias 7,95 7,93
    60 Quincy Greer 8,04 8,75
    63 Raven Huiberts 8,44 ---
    64 Daan Schuirink 8,45 ---
    65 Justin Timas 8,49 9,02
    Mattheus Campbell DNS 7,29
    Pieter Schwarz DNS 11,43
    Finn van der Velden --- ---


    Senioren Mannen - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    9 Isayah Boers 6,95 6,94


    Senioren Mannen - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Liam van der Schaaf 7,95q 7,95
    12 Raven Huiberts 11,25 ---
    13 Daan Schuirink 11,80 ---


    Senioren Mannen - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    1 Liam van der Schaaf 7,94 7,95


    Senioren Mannen - Hoogspringen

    # Naam 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.941.96ResOBP
    4 Stefan Duistermaat O O XXX 1,81 1,90
    7 David Cairo O O O O O O O XXX 1,72 1,70
    9 Tenko van der Kuip O XO XO O XXX 1,66 1,60
    10 Jacob Reaves O XO XO XXX 1,45 1,40


    Senioren Mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 David Cairo 6,01 6,22 6,14 6,22 6,14
    16 Daan Van der Wees 4,03 X 4,25 4,25 4,15
    17 Peer Van der Wees 4,20 4,21 3,13 4,21 4,17
    Pieter Schwarz --- ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jade Vrij 8,58q 8,45
    8 Antonia Benevento 9,06q 8,52
    12 Moraishia Durham 9,59q 9,64
    Miro Vlasman --- 7,91


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Jade Vrij 8,65 8,58
    8 Antonia Benevento 8,96 9,06
    12 Moraishia Durham 9,67 9,59


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Isabel van den Berg 7,99q 8,11
    2 Charlotte Buwalda 8,44q 8,41
    5 Saar Visser 8,71q 9,10
    6 Tahnee Bijnoe 8,76q 8,79
    11 Milou van den Berg 9,23q 9,09
    12 Denne Koning 9,32q 9,73
    14 Tess van Zuilen 9,65q 9,62
    15 Maite Mandaat 9,67q 10,15
    18 Carlotta Baan 9,81q 9,84
    19 Kaat Koper 9,99q 10,52
    Femke Mauritz DNS 10,05
    Jasmijn Raes DNS 9,46


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Isabel van den Berg 8,08 7,99
    4 Charlotte Buwalda 8,64 8,44
    6 Saar Visser 8,78 8,71
    7 Tahnee Bijnoe 8,79 8,76
    10 Milou van den Berg 9,32 9,23
    11 Denne Koning 9,40 9,32
    12 Tess van Zuilen 9,50 9,65
    14 Maite Mandaat 9,67 9,67
    16 Carlotta Baan 9,87 9,81
    18 Kaat Koper 10,22 9,99


    Meisjes Pupil A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Puck Bronkhorst 9,08q 9,25
    3 Hannah den Breejen 9,53q 9,95
    8 Lisemijn v...den Bosch 9,76q 10,14
    9 Jeannette Jadama 9,85q 14,00
    10 Saar Koper 10,09q 11,22
    12 Alva Stegehuis 10,23q 14,00
    13 Ella Braun 10,28q 10,21
    16 Tiffany de Haan 10,42q 14,00
    21 Flien van Ramshorst 11,00q 14,00
    22 Mimosa Goudriaan 11,03q 11,31
    23 Meike Fortuin 11,12q 10,87
    Eleanor Musil --- ---
    Olivia Musil --- ---
    Rosa Matthijssen --- 9,97
    Laura Herrebrugh --- ---


    Meisjes Pupil A - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Puck Bronkhorst 9,02 9,08
    4 Hannah den Breejen 9,68 9,53
    8 Jeannette Jadama 9,82 9,85
    9 Lisemijn v...den Bosch 9,94 9,76
    10 Alva Stegehuis 10,12 10,23
    11 Saar Koper 10,17 10,09
    14 Tiffany de Haan 10,34 10,42
    15 Ella Braun 10,49 10,28
    Flien van Ramshorst DNS 11,00
    Mimosa Goudriaan DNS 11,03
    Meike Fortuin DNS 11,12


    Meisjes Pupil B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Aicha Kacen 10,55q 22,00
    4 Mare Blum 10,61q 22,00
    6 Jennecy Prokop 11,25q 22,00
    7 Mathilde Spruit 11,27q 22,00
    8 Eva Boon 11,67q ---


    Meisjes Pupil B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Mare Blum 10,42 10,61
    4 Aicha Kacen 10,48 10,55
    6 Jennecy Prokop 11,21 11,25
    7 Mathilde Spruit 11,81 11,27
    8 Eva Boon 12,41 11,67


    Meisjes Pupil C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jade Rijssel 10,57q 24,00
    3 Veere Willems 10,86q 24,00
    4 Nienke Lemmens 11,27q 24,00
    Laura Wiering --- ---


    Meisjes Pupil C - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Jade Rijssel 10,55 10,57
    3 Veere Willems 10,73 10,86
    4 Nienke Lemmens 11,31 11,27


    Senioren Vrouwen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Janice Babel 7,30q 7,52
    2 Kadene Vassell 7,47q 7,44
    5 Gabriella ...der Wijck 7,67q 7,60
    7 Nicky van Leuveren 7,69q 7,44
    13 Janna Visser 7,91 8,08
    14 Lotte Schrijver 7,99 7,95
    15 Evelien Bos 8,01 8,00
    19 Rebecca Rijken 8,07 8,08
    23 Laura Karamowa 8,14 8,30
    31 Laura Zwaan 8,49 8,53
    33 Cathy Buijs 8,60 8,60
    36 Noëlle Roorda 8,82 14,53
    Kika van B...enegouwen DQ 7,80
    Stephanie Asomaning DNS 8,00
    Silja Mühlebach DNS 7,78
    Sascha Sylbing --- 9,50


    Senioren Vrouwen - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Kadene Vassell 7,41 7,47
    4 Gabriella ...der Wijck 7,62 7,67
    5 Nicky van Leuveren 7,63 7,69
    Janice Babel DNS 7,30


    Senioren Vrouwen - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    9 Josephine Kandeh 9,54 9,33
    12 Giulia Battifoglia 12,01 12,01


    Senioren Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.69ResOBP
    4 Joyce Huisman O O O O XXX 1,57 1,60
    6 Simone Schouws O O O XO XXX 1,51 1,52
    7 Giulia Battifoglia O O O XXX 1,30 1,20


    Senioren Vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Marlene va...nsewinkel 5,01 4,79 X 4,50 4,44 4,91 5,01 5,57
    16 Giulia Battifoglia 3,97 3,76 3,81 3,97 3,86
    Sascha Sylbing - DNS 3,50