Vereniging 'Swift Atletiek' op 'Indoor Open LK Athletics Champs voor pupillen 2018'

Prijzen

Roi Schoemakers
  • Pupil A jongens - Meerkamp - 260 punten
  • 35 meter   5,8
  • 35 meter horden   6,0
  • Kogelstoten   5,60
  • Hurkhoogspringen   1,00
Moos Mevissen
  • Pupil B jongens - Meerkamp - 310 punten
  • 35 meter   6,2
  • 35 meter horden   6,5
  • Medicienbalstoten   6,50
  • Hurkhoogspringen   1,10
Sef Cantelberg
  • Pupil B jongens - Meerkamp - 276 punten
  • 35 meter   5,9
  • 35 meter horden   6,7
  • Medicienbalstoten   5,80
  • Hurkhoogspringen   0,90
Faas Mevissen
  • Pupil mini jongens - Meerkamp - 274 punten
  • 35 meter   6,7
  • 35 meter horden   8,2
  • Medicienbalstoten   3,10
  • Hurkhoogspringen   0,80
Sofie Rozema
  • Pupil C meisjes - Meerkamp - 273 punten
  • 35 meter   6,7
  • 35 meter horden   7,9
  • Medicienbalstoten   5,00
  • Hurkhoogspringen   0,75
Pleun Cillekens
  • Pupil C meisjes - Meerkamp - 272 punten
  • 35 meter   6,7
  • 35 meter horden   7,0
  • Medicienbalstoten   3,60
  • Hurkhoogspringen   0,75
Lotte Havere
  • Pupil mini meisjes - Meerkamp - 218 punten
  • 35 meter   7,3
  • 35 meter horden   9,5
  • Medicienbalstoten   3,00
  • Hurkhoogspringen   0,70

Hoogtepunten

Sef Cantelberg JPB 35m
  • 5,9
  • Sofie Rozema MPC 35m
  • 6,7
  • Faas Mevissen JPMini 35m
  • 6,7
  • Pleun Cillekens MPC 35m
  • 6,7
  • Lotte Havere MPMini 35m
  • 7,3
  • Roi Schoemakers JPA 35mH
  • 6,0
  • Moos Mevissen JPB Hurk
  • 1,10
  • Pleun Cillekens MPC 35mH
  • 7,0
  • Amy Damen MPA 35m
  • 5,9
  • Faas Mevissen JPMini Hurk
  • 0,80
  •  

    Pupil A jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
    3 Roi Schoemakers Team 26 Swift 5,8 6,0 5,60 1,00 260 260
    10 Raf Vaessen Team 24 Swift 6,3 6,5 5,90 0,90 218 218
    14 Max Verstraeten Team 21 Swift 6,1 7,2 5,80 0,90 206 206
    18 Gijs Deckers Team 26 Swift 6,5 7,0 5,20 0,85 185 185
    20 Nils van Leipsig Team 21 Swift 6,4 7,2 5,60 0,80 183 183
    21 Kenan Durmus Team 24 Swift 6,5 7,0 4,10 0,90 179 92
    23 Raf Wolters Team 21 Swift 6,3 7,3 4,50 0,85 176 176
    25 Koen Stribos Team 26 Swift 6,6 7,5 4,90 0,90 172 172
    27 Jente Houben Team 21 Swift 6,5 8,1 6,50 0,80 170 170
    29 Thom Kessels Team 26 Swift 6,4 7,7 4,90 0,85 168 168
    30 Thijs Bongers Team 24 Swift 6,6 6,8 7,20 DNS 165 127
    31 Tristan Mestrom Team 26 Swift 6,2 7,4 4,60 0,70 164 135
    40 Tijn van Havere Team 26 Swift 7,5 8,4 4,50 0,85 120 44
    45 Niels den Brok Team 21 Swift 7,3 9,9 4,80 0,80 101 77
    46 Lukas Falck Team 21 Swift 7,1 9,2 4,40 0,70 100 37
    50 Daan Geraeds Team 21 Swift DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 24 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 7 2:45,4 331
    2 Team 16 Weert (Team-est) AV Weert - JPA 11 2:45,9 326
    3 Team 17 Unitas (Team-est) AV Unitas - JPA 13 2:47,1 315
    4 Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal (Team-est) - JPA 7 2:47,5 311
    5 Team 25 AVON en Helden (Team-est) - JPA 9 2:48,8 298
    6 Team 20 Atletiek Maastricht (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA 10 2:51,2 276
    7 Team 19 Weert (Team-est) AV Weert - JPA 10 2:53,8 253
    8 Team 27 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPA 9 2:54,1 250
    9 Team 26 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 6 2:55,2 241
    10 Team 21 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 7 3:00,5 197
    11 Team 22 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPA 0 DNS 0


    Pupil B jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Moos Mevissen Team 03 Swift 6,2 6,5 6,50 1,10 310 310
    3 Sef Cantelberg Team 03 Swift 5,9 6,7 5,80 0,90 276 276
    4 Daan Domburg Team 03 Swift 6,6 7,2 5,50 0,95 244 244
    8 Joas de Zeeuw Team 06 Sw...en Helden 6,6 7,2 5,70 0,85 234 173
    10 Stijn Crins Team 06 Sw...en Helden 6,2 7,0 4,80 0,80 233 233
    11 Noah Helgers Team 03 Swift 6,4 7,2 5,10 0,85 232 232
    17 Bram Linders Team 03 Swift 7,4 8,5 3,90 0,70 144 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPB 9 3:02,3 336
    2 Team 05 Unitas en AVON (Team-est) - JPB 10 3:03,5 327
    3 Team 01 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPB 13 3:07,8 295
    4 Team 06 Swift en Helden (Team-est) - JPB 10 3:11,1 272
    5 Team 07 STB (Team-est) STB - JPB 11 3:12,4 264
    6 Team 08 Unitas (Team-est) AV Unitas - JPB 9 3:14,3 251
    7 Team 02 Weert (Team-est) AV Weert - JPB 10 3:17,2 232
    8 Team 04 Swift en Caesar (Team-est) - JPB 10 3:22,0 202


    Pupil C jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    5 Baer Koumans Team 04 Sw...en Caesar 6,9 8,5 4,40 0,75 205 166
    7 Jeffrey van Nuil Team 06 Sw...en Helden 6,5 8,6 3,40 0,65 188 78
    8 Noah Babic Team 09 Sw...en Leudal 7,0 8,1 3,30 0,70 185 104
    12 Pepijn Afman Team 09 Sw...en Leudal 7,5 8,8 3,10 0,70 152 0
    15 Koen Deckers Team 09 Sw...en Leudal 7,5 9,3 3,00 0,65 135 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 09 Swift en Leudal (Team-est) - JPC 11 3:13,8 305


    Pupil mini jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    3 Faas Mevissen Team 04 Sw...en Caesar 6,7 8,2 3,10 0,80 274 274
    9 Lucas Rozema Team 06 Sw...en Helden 7,4 9,0 3,20 0,55 177 0
    10 Olivier van Tuijl Team 06 Sw...en Helden 7,8 9,0 3,50 0,60 176 49


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Pupil A meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
    8 Isabel Rozema Team 18 Swift 6,1 6,8 6,50 0,95 264 264
    12 Marit van Leipsig Team 24 Swift 5,9 6,8 4,20 0,90 236 236
    13 Amy Damen Team 18 Swift 5,9 7,4 4,90 0,90 228 228
    18 Gwen Willems Team 24 Swift 6,4 7,1 4,30 0,95 216 216
    21 Evi Thoneick Team 18 Swift 6,2 7,3 4,60 0,85 209 209
    27 Rio Linssen Team 24 Swift 6,6 7,0 3,90 0,75 181 109
    29 Nina Joosten Team 24 Swift 7,0 7,9 4,50 0,85 163 91
    35 Sarah Geraets Team 18 Swift 6,6 9,1 4,00 0,75 134 117
    38 Noa Zanders Team 18 Swift 7,3 8,9 3,80 0,80 119 97
    41 Nicky Snellens Team 18 Swift 7,0 8,5 3,20 0,70 116 59
    42 Steffie Joosten Team 18 Swift 7,7 10,0 3,10 0,65 68 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 18 Swift (Team-est) Swift Atletiek - MPA 7 3:06,9 173


    Pupil B meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    8 Elin Caris Team 03 Swift 6,9 7,5 4,90 0,80 222 168
    10 Jonie van der Goor Team 06 Sw...en Helden 6,9 8,0 5,00 0,75 206 148
    12 Mila Heusschen Team 03 Swift 7,0 7,7 4,10 0,70 190 0
    14 Florense Revenberg Team 03 Swift 7,5 8,2 3,30 0,80 166 54
    15 Jasmina Schmitz Team 03 Swift 7,2 8,4 3,40 0,70 158 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Pupil C meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Sofie Rozema Team 09 Sw...en Leudal 6,7 7,9 5,00 0,75 273 273
    2 Pleun Cillekens Team 09 Sw...en Leudal 6,7 7,0 3,60 0,75 272 227
    7 Marah Berben Team 09 Sw...en Leudal 7,9 8,4 4,30 0,70 196 158
    8 Ise Houben Team 09 Sw...en Leudal 7,4 8,3 3,70 0,65 195 97
    10 Madelon Mestrom Team 06 Sw...en Helden 7,1 9,2 3,40 0,65 182 66
    12 Sjuulke Tersmette Team 04 Sw...en Caesar 7,2 9,2 2,60 0,65 164 62
    15 Saar Beek Team 09 Sw...en Leudal 8,2 11,0 2,30 0,60 92 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Pupil mini meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    2 Lotte Havere Team 04 Sw...en Caesar 7,3 9,5 3,00 0,70 218 186
    5 Noa Dresen Team 04 Sw...en Caesar 7,6 9,0 2,60 0,65 197 101
    6 Mirte Verschuren Team 04 Sw...en Caesar 7,7 8,5 2,00 0,60 183 58
    7 Mila Ehren Team 04 Sw...en Caesar 8,0 9,0 3,00 0,60 180 44


    Er bestaan nog geen estafette teams.