Vereniging 'AV Weert' op 'Indoor Open LK Athletics Champs voor pupillen 2018'

Prijzen

Levie Groenendaal
  • Pupil A meisjes - Meerkamp - 299 punten
  • 35 meter   5,8
  • 35 meter horden   7,0
  • Kogelstoten   7,00
  • Hurkhoogspringen   1,10
Eden Kessels
  • Pupil mini meisjes - Meerkamp - 203 punten
  • 35 meter   7,3
  • 35 meter horden   8,9
  • Medicienbalstoten   3,00
  • Hurkhoogspringen   0,55

Hoogtepunten

Levie Groenendaal MPA Hurk
  • 1,10
  • Bas Verheijen JPA Kogel
  • 7,30
  • Koen Verheijen JPMini 35m
  • 7,1
  • Levie Groenendaal MPA 35m
  • 5,8
  • Aila Colijn MPC 35m
  • 6,6
  • Casper Rekmans JPB 35m
  • 6,5
  • Eden Kessels MPMini 35m
  • 7,3
  • Pieke Billekkens JPA 35m
  • 5,9
  • Pieke Billekkens JPA 35mH
  • 6,5
  • Levie Groenendaal MPA Kogel
  • 7,00
  •  

    Pupil A jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
    5 Pieke Billekkens Team 16 Weert 5,9 6,5 6,30 1,00 248 248
    7 Bas Verheijen Team 16 Weert 5,9 7,0 7,30 0,95 241 241
    11 Ivar Colijn Team 16 Weert 6,0 7,4 6,40 0,95 217 170
    22 Mahmut Tanrikulu Team 19 Weert 6,2 7,6 5,00 0,85 178 138
    24 Mo Philipsen Team 16 Weert 6,4 7,9 5,30 0,90 174 0
    26 Ries Emans Team 16 Weert 6,8 7,2 5,30 0,85 171 52
    33 Ivo Bierman Team 19 Weert 6,6 7,8 4,70 0,85 157 120
    35 Dylan Bouten Team 16 Weert 6,9 7,8 4,30 0,80 140 0
    37 Collin Nevelsteen Team 19 Weert 7,5 8,0 5,10 0,80 129 75
    42 Sven Theunissen Team 16 Weert 6,9 8,4 4,10 0,70 115 0
    43 Ian Waals Team 19 Weert 7,1 9,4 5,40 0,75 113 44
    44 Fabian Kessels Team 19 Weert 7,4 9,2 5,30 0,75 107 43
    49 Ries Wilbers Team 19 Weert 7,7 10,7 3,90 0,65 63 0
    50 Kay Marris Team 16 Weert DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 24 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 7 2:45,4 331
    2 Team 16 Weert (Team-est) AV Weert - JPA 11 2:45,9 326
    3 Team 17 Unitas (Team-est) AV Unitas - JPA 13 2:47,1 315
    4 Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal (Team-est) - JPA 7 2:47,5 311
    5 Team 25 AVON en Helden (Team-est) - JPA 9 2:48,8 298
    6 Team 20 Atletiek Maastricht (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA 10 2:51,2 276
    7 Team 19 Weert (Team-est) AV Weert - JPA 10 2:53,8 253
    8 Team 27 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPA 9 2:54,1 250
    9 Team 26 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 6 2:55,2 241
    10 Team 21 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 7 3:00,5 197
    11 Team 22 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPA 0 DNS 0


    Pupil B jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    14 Casper Rekmans Team 02 Weert 6,5 7,1 5,10 0,70 213 111
    18 Dion Neij... van Lier Team 02 Weert 7,6 9,6 2,90 0,65 104 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPB 9 3:02,3 336
    2 Team 05 Unitas en AVON (Team-est) - JPB 10 3:03,5 327
    3 Team 01 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPB 13 3:07,8 295
    4 Team 06 Swift en Helden (Team-est) - JPB 10 3:11,1 272
    5 Team 07 STB (Team-est) STB - JPB 11 3:12,4 264
    6 Team 08 Unitas (Team-est) AV Unitas - JPB 9 3:14,3 251
    7 Team 02 Weert (Team-est) AV Weert - JPB 10 3:17,2 232
    8 Team 04 Swift en Caesar (Team-est) - JPB 10 3:22,0 202


    Pupil mini jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    6 Koen Verheijen Team 02 Weert 7,1 8,9 3,70 0,65 221 179
    7 Bram Rekmans Team 02 Weert 7,5 8,4 3,70 0,65 216 158


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Pupil A meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
    1 Levie Groenendaal Team 16 Weert 5,8 7,0 7,00 1,10 299 299
    15 Yora Hansman Team 16 Weert 6,5 7,5 5,80 1,00 226 226
    22 Louise Smolenaers Team 19 Weert 6,6 7,3 4,90 0,85 197 197
    24 Merel Gerritsen Team 19 Weert 6,7 7,5 5,30 0,80 187 187
    32 Jinane El Arji Team 16 Weert 7,2 8,2 5,40 0,70 143 0
    33 Billy Vos Team 19 Weert 6,7 9,0 4,30 0,80 143 86
    39 Sofie Soer Team 19 Weert 6,9 9,1 3,60 0,75 119 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 18 Swift (Team-est) Swift Atletiek - MPA 7 3:06,9 173


    Pupil B meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    6 Firdaous El Arji Team 02 Weert 6,6 7,2 5,10 0,75 235 188
    11 Saar Driessens Team 02 Weert 6,9 7,8 3,60 0,85 203 61
    16 Imke Wijnen Team 02 Weert 7,5 9,0 3,70 0,70 145 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Pupil C meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    4 Bieke Emans Team 02 Weert 7,0 8,2 4,60 0,70 238 238
    5 Aila Colijn Team 02 Weert 6,6 8,1 3,10 0,75 237 201


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Pupil mini meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    3 Eden Kessels Team 02 Weert 7,3 8,9 3,00 0,55 203 75


    Er bestaan nog geen estafette teams.