Vereniging 'AV Unitas' op 'Indoor Open LK Athletics Champs voor pupillen 2018'

Prijzen

Stan Könings
  • Pupil A jongens - Meerkamp - 280 punten
  • 35 meter   5,7
  • 35 meter horden   6,5
  • Kogelstoten   7,30
  • Hurkhoogspringen   1,10
Yannick Deckers
  • Pupil C jongens - Meerkamp - 310 punten
  • 35 meter   6,1
  • 35 meter horden   6,9
  • Medicienbalstoten   5,70
  • Hurkhoogspringen   0,85
Ibe Senden
  • Pupil C jongens - Meerkamp - 252 punten
  • 35 meter   6,5
  • 35 meter horden   8,0
  • Medicienbalstoten   4,80
  • Hurkhoogspringen   0,85
Eef Swinckels
  • Pupil B meisjes - Meerkamp - 274 punten
  • 35 meter   6,3
  • 35 meter horden   7,0
  • Medicienbalstoten   5,30
  • Hurkhoogspringen   0,90
Ise Arts
  • Pupil mini meisjes - Meerkamp - 256 punten
  • 35 meter   7,0
  • 35 meter horden   8,5
  • Medicienbalstoten   2,90
  • Hurkhoogspringen   0,70

Hoogtepunten

Ibe Senden JPC 35m
  • 6,5
  • Eef Swinckels MPB 35m
  • 6,3
  • Yannick Deckers JPC M-bal
  • 5,70
  • Yannick Deckers JPC 35m
  • 6,1
  • Joy Lejeune MPA 35m
  • 5,8
  • Stan Könings JPA Hurk
  • 1,10
  • Ise Arts MPMini 35m
  • 7,0
  • Yannick Deckers JPC 35mH
  • 6,9
  • Sophie Deckers MPMini 35m
  • 6,5
  • Faya Smeets MPA 35m
  • 5,7
  •  

    Pupil A jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
    1 Stan Könings AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 6,5 7,30 1,10 280 280
    8 Yordi Fredrix AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 7,0 5,80 0,95 232 177
    9 Mathis Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,0 6,9 6,00 0,95 224 165
    12 Sem Arts AV Unitas Team 17 Unitas 5,9 7,7 6,50 0,95 215 175
    28 Rayan Alikhani AV Unitas Team 17 Unitas 6,1 7,6 4,30 0,80 169 0
    32 Tim Stelten AV Unitas Team 17 Unitas 6,4 7,9 4,00 0,90 160 0
    36 Ruben Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,5 8,8 4,70 0,75 132 0
    47 Mateo Castro AV Unitas Team 17 Unitas 7,4 9,3 3,70 0,75 89 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 24 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 7 2:45,4 331
    2 Team 16 Weert (Team-est) AV Weert - JPA 11 2:45,9 326
    3 Team 17 Unitas (Team-est) AV Unitas - JPA 13 2:47,1 315
    4 Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal (Team-est) - JPA 7 2:47,5 311
    5 Team 25 AVON en Helden (Team-est) - JPA 9 2:48,8 298
    6 Team 20 Atletiek Maastricht (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA 10 2:51,2 276
    7 Team 19 Weert (Team-est) AV Weert - JPA 10 2:53,8 253
    8 Team 27 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPA 9 2:54,1 250
    9 Team 26 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 6 2:55,2 241
    10 Team 21 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 7 3:00,5 197
    11 Team 22 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPA 0 DNS 0


    Pupil B jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    16 Merijn Oosterman AV Unitas Team 08 Unitas 6,7 7,5 4,50 0,75 195 195
    19 Jur Dinjens AV Unitas Team 08 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0
    19 Henry Laumann AV Unitas Team 05 Unitas en AVON DNS DNS DNS DNS 0 0
    19 Robin Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPB 9 3:02,3 336
    2 Team 05 Unitas en AVON (Team-est) - JPB 10 3:03,5 327
    3 Team 01 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPB 13 3:07,8 295
    4 Team 06 Swift en Helden (Team-est) - JPB 10 3:11,1 272
    5 Team 07 STB (Team-est) STB - JPB 11 3:12,4 264
    6 Team 08 Unitas (Team-est) AV Unitas - JPB 9 3:14,3 251
    7 Team 02 Weert (Team-est) AV Weert - JPB 10 3:17,2 232
    8 Team 04 Swift en Caesar (Team-est) - JPB 10 3:22,0 202


    Pupil C jongens - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Yannick Deckers AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,1 6,9 5,70 0,85 310 310
    2 Ibe Senden AV Unitas Team 08 Unitas 6,5 8,0 4,80 0,85 252 252
    4 Casper Cox AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 7,0 8,1 4,50 0,80 219 59
    6 Boris Koopmans AV Unitas Team 08 Unitas 7,2 8,0 3,90 0,75 197 197
    10 Seth Van den Elzen AV Unitas Team 08 Unitas 7,3 8,4 4,10 0,65 175 137


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 09 Swift en Leudal (Team-est) - JPC 11 3:13,8 305


    Pupil A meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
    9 Faya Smeets AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 6,8 5,50 0,90 263 263
    11 Joy Lejeune AV Unitas Team 17 Unitas 5,8 7,0 4,90 0,90 244 199
    36 Mirthe Tillmanns AV Unitas Team 17 Unitas 6,8 8,8 4,10 0,70 127 0
    43 Nina Rietveld AV Unitas Team 17 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0
    43 Pippa Laumann AV Unitas Team 17 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 18 Swift (Team-est) Swift Atletiek - MPA 7 3:06,9 173


    Pupil B meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,3 7,0 5,30 0,90 274 274
    4 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,4 6,7 5,30 0,80 264 135
    7 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,9 7,5 5,30 0,80 228 61
    13 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 7,3 8,4 4,60 0,75 179 97


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Pupil C meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    16 Amber Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Pupil mini meisjes - Meerkamp

    # Naam Team 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
    1 Ise Arts AV Unitas Team 08 Unitas 7,0 8,5 2,90 0,70 256 215
    4 Sophie Deckers AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,5 11,3 3,00 0,55 201 117


    Er bestaan nog geen estafette teams.