Vereniging 'Nederland' op 'Clubkampioenschappen'

Prijzen

Floris Huigh
  • Jongens Junior A - 100m_f - 13,4
Floris Huigh
  • Jongens Junior A - Discus - 16,43
Floris Huigh
  • Jongens Junior A - Kogel - 7,70
Erik-Jan Werkman
  • Jongens Junior D - 80m - 11,1
Erik-Jan Werkman
  • Jongens Junior D - Discus - 19,29
Erik-Jan Werkman
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,32
Erik-Jan Werkman
  • Jongens Junior D - Ver - 4,57
Bram Rieteco
  • Jongens Pupil A - 60m - 10,1
Jens Maertens
  • Jongens Pupil A - 60m - 11,2
Jens Maertens
  • Jongens Pupil A - Duur - 900,00
Bram Rieteco
  • Jongens Pupil A - Duur - 900,00
Bram Rieteco
  • Jongens Pupil A - Discus - 18,50
Jens Maertens
  • Jongens Pupil A - Discus - 16,00
Bram Rieteco
  • Jongens Pupil A - Ver - 2,90
Jens Maertens
  • Jongens Pupil A - Ver - 2,70
Joris de Sutter
  • Jongens Pupil B - 40m - 8,0
Edwin Dekker
  • Jongens Pupil B - 40m - 8,1
Edwin Dekker
  • Jongens Pupil B - Duur - 925,00
Joris de Sutter
  • Jongens Pupil B - Duur - 875,00
Edwin Dekker
  • Jongens Pupil B - Sling - 11,00
Joris de Sutter
  • Jongens Pupil B - Sling - 11,00
Edwin Dekker
  • Jongens Pupil B - Ver - 2,90
Joris de Sutter
  • Jongens Pupil B - Ver - 2,50
Luca Hoek
  • Jongens Pupil C - 40m - 7,7
Kynan Groosman
  • Jongens Pupil C - 40m - 7,8
Luca Hoek
  • Jongens Pupil C - Duur - 925,00
Kynan Groosman
  • Jongens Pupil C - Duur - 800,00
Luca Hoek
  • Jongens Pupil C - Sling - 10,50
Kynan Groosman
  • Jongens Pupil C - Sling - 8,50
Luca Hoek
  • Jongens Pupil C - Ver - 2,60
Kynan Groosman
  • Jongens Pupil C - Ver - 2,60
Daniel de Bruijne
  • Jongens Pupil Mini - 40m - 8,7
Merijn de Sutter
  • Jongens Pupil Mini - 40m - 8,9
Florian de Bruijne
  • Jongens Pupil Mini - 40m - 10,0
Merijn de Sutter
  • Jongens Pupil Mini - Duur - 750,00
Daniel de Bruijne
  • Jongens Pupil Mini - Duur - 750,00
Florian de Bruijne
  • Jongens Pupil Mini - Duur - 600,00
Daniel de Bruijne
  • Jongens Pupil Mini - Sling - 9,50
Merijn de Sutter
  • Jongens Pupil Mini - Sling - 4,50
Florian de Bruijne
  • Jongens Pupil Mini - Sling - 4,00
Daniel de Bruijne
  • Jongens Pupil Mini - Ver - 2,40
Merijn de Sutter
  • Jongens Pupil Mini - Ver - 2,10
Florian de Bruijne
  • Jongens Pupil Mini - Ver - 1,60
George Schanck
  • Masters mannen - 100m_f - 16,1
Johan Huigh
  • Masters mannen - 3000m - 12:52,4
George Schanck
  • Masters mannen - 3000m - 14:17,7
Bram de Kraker
  • Masters mannen - 3000m - 16:37,6
George Schanck
  • Masters mannen - Kogel - 5,76
George Schanck
  • Masters mannen - Ver - 2,99
Lennart Verheul
  • Senioren mannen - Discus - 17,34
Lennart Verheul
  • Senioren mannen - Kogel - 7,68
Lennart Verheul
  • Senioren mannen - Ver - 4,30
Heleen de Bruijne
  • Masters vrouwen - 100m_f - 16,8
Louise le Coq
  • Meisjes Junior C - 80m - 12,5
Louise le Coq
  • Meisjes Junior C - 3000m - 12:46,1
Louise le Coq
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,28
Mette Verbeke
  • Meisjes Junior D - 60m - 10,9
Kim de Maillie
  • Meisjes Junior D - 60m - 11,0
Kim de Maillie
  • Meisjes Junior D - 3000m - 17:01,3
Mette Verbeke
  • Meisjes Junior D - 3000m - 17:13,3
Kim de Maillie
  • Meisjes Junior D - Kogel - 4,59
Mette Verbeke
  • Meisjes Junior D - Kogel - 4,54
Mette Verbeke
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,21
Kim de Maillie
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,16
Emma Maertens
  • Meisjes Pupil A - 60m - 11,4
Liselotte de Bruijne
  • Meisjes Pupil A - 60m - 11,4
Myrthe Stellemans
  • Meisjes Pupil A - 60m - 11,8
Emma Maertens
  • Meisjes Pupil A - Duur - 750,00
Myrthe Stellemans
  • Meisjes Pupil A - Duur - 750,00
Liselotte de Bruijne
  • Meisjes Pupil A - Duur - 750,00
Myrthe Stellemans
  • Meisjes Pupil A - Discus - 18,00
Liselotte de Bruijne
  • Meisjes Pupil A - Discus - 15,50
Emma Maertens
  • Meisjes Pupil A - Discus - 11,00
Liselotte de Bruijne
  • Meisjes Pupil A - Ver - 2,90
Emma Maertens
  • Meisjes Pupil A - Ver - 2,70
Myrthe Stellemans
  • Meisjes Pupil A - Ver - 2,10
Jinx Versluijs
  • Meisjes Pupil C - 40m - 9,0
Emma Broekhart
  • Meisjes Pupil C - 40m - 11,0
Jinx Versluijs
  • Meisjes Pupil C - Duur - 625,00
Emma Broekhart
  • Meisjes Pupil C - Duur - 600,00
Jinx Versluijs
  • Meisjes Pupil C - Sling - 6,50
Emma Broekhart
  • Meisjes Pupil C - Sling - 4,00
Jinx Versluijs
  • Meisjes Pupil C - Ver - 2,50
Emma Broekhart
  • Meisjes Pupil C - Ver - 1,20
Silvie van den Broeke
  • Meisjes Pupil Mini - 40m - 8,5
Marit Stellemans
  • Meisjes Pupil Mini - 40m - 9,5
Tessa Le Grand
  • Meisjes Pupil Mini - 40m - 11,1
Silvie van den Broeke
  • Meisjes Pupil Mini - Duur - 625,00
Tessa Le Grand
  • Meisjes Pupil Mini - Duur - 600,00
Marit Stellemans
  • Meisjes Pupil Mini - Duur - 600,00
Silvie van den Broeke
  • Meisjes Pupil Mini - Sling - 6,00
Marit Stellemans
  • Meisjes Pupil Mini - Sling - 4,50
Tessa Le Grand
  • Meisjes Pupil Mini - Sling - 3,50
Silvie van den Broeke
  • Meisjes Pupil Mini - Ver - 1,90
Marit Stellemans
  • Meisjes Pupil Mini - Ver - 1,70
Tessa Le Grand
  • Meisjes Pupil Mini - Ver - 1,30
Daisy van de Velde
  • Senioren vrouwen - 100m_f - 17,8
Daisy van de Velde
  • Senioren vrouwen - 3000m - 17:19,0

Hoogtepunten

Johan Huigh Mmas 3000m
  • 12:52,4
  • Emma Maertens MPA 60m
  • 11,4
  • Myrthe Stellemans MPA Discus
  • 18,00
  • Daniel de Bruijne JPMini 40m
  • 8,7
  • Emma Maertens MPA Duur
  • 750,00
  • Daniel de Bruijne JPMini Sling
  • 9,50
  • Myrthe Stellemans MPA Duur
  • 750,00
  • Liselotte de Bruijne MPA Ver
  • 2,90
  • Daniel de Bruijne JPMini Ver
  • 2,40
  • Merijn de Sutter JPMini Duur
  • 750,00
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter finale

    # Naam 100m_fQm
    1 Floris Huigh Nederland 13,4 ---


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam 3000mQm
    1 Floris Huigh Nederland DNS ---


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam DiscusQm
    1 Floris Huigh Nederland 16,43 ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam KogelQm
    1 Floris Huigh Nederland 7,70 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam 80mQm
    1 Erik-Jan Werkman Nederland 11,1 ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam DiscusQm
    1 Erik-Jan Werkman Nederland 19,29 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    1 Erik-Jan Werkman Nederland 7,32 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Erik-Jan Werkman Nederland 4,57 m/s---


    Jongens Pupil A - 60 meter

    # Naam 60mQm
    1 Bram Rieteco Nederland 10,1 ---
    2 Jens Maertens Nederland 11,2 ---


    Jongens Pupil A - Meters maken

    # Naam DuurQm
    1 Jens Maertens Nederland 900,00 ---
    1 Bram Rieteco Nederland 900,00 ---


    Jongens Pupil A - Discuswerpen

    # Naam DiscusQm
    1 Bram Rieteco Nederland 18,50 ---
    2 Jens Maertens Nederland 16,00 ---


    Jongens Pupil A - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Bram Rieteco Nederland 2,90 m/s---
    2 Jens Maertens Nederland 2,70 m/s---


    Jongens Pupil B - 40 meter

    # Naam 40mQm
    1 Joris de Sutter Nederland 8,0 ---
    2 Edwin Dekker Nederland 8,1 ---


    Jongens Pupil B - Meters maken

    # Naam DuurQm
    1 Edwin Dekker Nederland 925,00 ---
    2 Joris de Sutter Nederland 875,00 ---


    Jongens Pupil B - Slingeren

    # Naam SlingQm
    1 Edwin Dekker Nederland 11,00 ---
    1 Joris de Sutter Nederland 11,00 ---


    Jongens Pupil B - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Edwin Dekker Nederland 2,90 m/s---
    2 Joris de Sutter Nederland 2,50 m/s---


    Jongens Pupil C - 40 meter

    # Naam 40mQm
    1 Luca Hoek Nederland 7,7 ---
    2 Kynan Groosman Nederland 7,8 ---


    Jongens Pupil C - Meters maken

    # Naam DuurQm
    1 Luca Hoek Nederland 925,00 ---
    2 Kynan Groosman Nederland 800,00 ---


    Jongens Pupil C - Slingeren

    # Naam SlingQm
    1 Luca Hoek Nederland 10,50 ---
    2 Kynan Groosman Nederland 8,50 ---


    Jongens Pupil C - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Luca Hoek Nederland 2,60 m/s---
    1 Kynan Groosman Nederland 2,60 m/s---


    Jongens Pupil Mini - 40 meter

    # Naam 40mQm
    1 Daniel de Bruijne Nederland 8,7 ---
    2 Merijn de Sutter Nederland 8,9 ---
    3 Florian de Bruijne Nederland 10,0 ---


    Jongens Pupil Mini - Meters maken

    # Naam DuurQm
    1 Merijn de Sutter Nederland 750,00 ---
    1 Daniel de Bruijne Nederland 750,00 ---
    3 Florian de Bruijne Nederland 600,00 ---


    Jongens Pupil Mini - Slingeren

    # Naam SlingQm
    1 Daniel de Bruijne Nederland 9,50 ---
    2 Merijn de Sutter Nederland 4,50 ---
    3 Florian de Bruijne Nederland 4,00 ---


    Jongens Pupil Mini - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Daniel de Bruijne Nederland 2,40 m/s---
    2 Merijn de Sutter Nederland 2,10 m/s---
    3 Florian de Bruijne Nederland 1,60 m/s---


    Masters mannen - 100 meter finale

    # Naam 100m_fQm
    1 George Schanck Nederland 16,1 ---


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam 3000mQm
    1 Johan Huigh Nederland 12:52,4 ---
    2 George Schanck Nederland 14:17,7 ---
    3 Bram de Kraker Nederland 16:37,6 ---


    Masters mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam DiscusQm
    1 George Schanck Nederland DNS ---


    Masters mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam KogelQm
    1 George Schanck Nederland 5,76 ---


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 George Schanck Nederland 2,99 m/s---


    Senioren mannen - 100 meter finale

    # Naam 100m_fQm
    1 Dimmy Ivens Nederland DNS ---


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam 3000mQm
    1 Dimmy Ivens Nederland DNS ---


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam DiscusQm
    1 Lennart Verheul Nederland 17,34 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam KogelQm
    1 Lennart Verheul Nederland 7,68 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Lennart Verheul Nederland 4,30 m/s---


    Masters vrouwen - 100 meter finale

    # Naam 100m_fQm
    1 Heleen de Bruijne Nederland 16,8 ---


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam 3000mQm
    1 Heleen de Bruijne Nederland DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam 80mQm
    1 Louise le Coq Nederland 12,5 ---


    Meisjes Junior C - 3000 meter

    # Naam 3000mQm
    1 Louise le Coq Nederland 12:46,1 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    1 Louise le Coq Nederland 8,28 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60mQm
    1 Mette Verbeke Nederland 10,9 ---
    2 Kim de Maillie Nederland 11,0 ---


    Meisjes Junior D - 3000 meter

    # Naam 3000mQm
    1 Kim de Maillie Nederland 17:01,3 ---
    2 Mette Verbeke Nederland 17:13,3 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam DiscusQm
    1 Kim de Maillie Nederland DNS ---
    1 Mette Verbeke Nederland DNS ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQm
    1 Kim de Maillie Nederland 4,59 ---
    2 Mette Verbeke Nederland 4,54 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Mette Verbeke Nederland 3,21 m/s---
    2 Kim de Maillie Nederland 3,16 m/s---


    Meisjes Pupil A - 60 meter

    # Naam 60mQm
    1 Emma Maertens Nederland 11,4 ---
    1 Liselotte de Bruijne Nederland 11,4 ---
    3 Myrthe Stellemans Nederland 11,8 ---
    4 Marjan Hertogs Nederland DNS ---


    Meisjes Pupil A - Meters maken

    # Naam DuurQm
    1 Emma Maertens Nederland 750,00 ---
    1 Myrthe Stellemans Nederland 750,00 ---
    1 Liselotte de Bruijne Nederland 750,00 ---
    4 Marjan Hertogs Nederland DNS ---


    Meisjes Pupil A - Discuswerpen

    # Naam DiscusQm
    1 Myrthe Stellemans Nederland 18,00 ---
    2 Liselotte de Bruijne Nederland 15,50 ---
    3 Emma Maertens Nederland 11,00 ---
    4 Marjan Hertogs Nederland DNS ---


    Meisjes Pupil A - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Liselotte de Bruijne Nederland 2,90 m/s---
    2 Emma Maertens Nederland 2,70 m/s---
    3 Myrthe Stellemans Nederland 2,10 m/s---
    4 Marjan Hertogs Nederland DNS ---


    Meisjes Pupil C - 40 meter

    # Naam 40mQm
    1 Jinx Versluijs Nederland 9,0 ---
    2 Emma Broekhart Nederland 11,0 ---


    Meisjes Pupil C - Meters maken

    # Naam DuurQm
    1 Jinx Versluijs Nederland 625,00 ---
    2 Emma Broekhart Nederland 600,00 ---


    Meisjes Pupil C - Slingeren

    # Naam SlingQm
    1 Jinx Versluijs Nederland 6,50 ---
    2 Emma Broekhart Nederland 4,00 ---


    Meisjes Pupil C - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Jinx Versluijs Nederland 2,50 m/s---
    2 Emma Broekhart Nederland 1,20 m/s---


    Meisjes Pupil Mini - 40 meter

    # Naam 40mQm
    1 Silvie van...en Broeke Nederland 8,5 ---
    2 Marit Stellemans Nederland 9,5 ---
    3 Tessa Le Grand Nederland 11,1 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meters maken

    # Naam DuurQm
    1 Silvie van...en Broeke Nederland 625,00 ---
    2 Tessa Le Grand Nederland 600,00 ---
    2 Marit Stellemans Nederland 600,00 ---


    Meisjes Pupil Mini - Slingeren

    # Naam SlingQm
    1 Silvie van...en Broeke Nederland 6,00 ---
    2 Marit Stellemans Nederland 4,50 ---
    3 Tessa Le Grand Nederland 3,50 ---


    Meisjes Pupil Mini - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Silvie van...en Broeke Nederland 1,90 m/s---
    2 Marit Stellemans Nederland 1,70 m/s---
    3 Tessa Le Grand Nederland 1,30 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter finale

    # Naam 100m_fQm
    1 Daisy van de Velde Nederland 17,8 ---


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam 3000mQm
    1 Daisy van de Velde Nederland 17:19,0 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam DiscusQm
    1 Daisy van de Velde Nederland DNS ---