Vereniging 'AV Attila' op 'Clubkampioenschap Attila 2017'

Prijzen

Tim Verhoeven
  • Jongens Junior A - 100m - 12,48
Jaro Ijpelaar
  • Jongens Junior A - 100m - 12,56
Jorg Schellekens
  • Jongens Junior A - 100m - 12,77
Jaro Ijpelaar
  • Jongens Junior A - 200m - 28,41
Jorg Schellekens
  • Jongens Junior A - 200m - 29,50
Bob Bugter
  • Jongens Junior A - 200m - 29,95
Bob Bugter
  • Jongens Junior A - Kogel - 9,06
Jaro Ijpelaar
  • Jongens Junior A - Kogel - 8,29
Tijl van Hattum
  • Jongens Junior A - Kogel - 7,94
Jaro Ijpelaar
  • Jongens Junior A - Speer - 37,32
Bob Bugter
  • Jongens Junior A - Speer - 33,91
Tim Verhoeven
  • Jongens Junior A - Speer - 25,22
Jaro Ijpelaar
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,80
Bob Bugter
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,55
Jorg Schellekens
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,55
Jaro Ijpelaar
  • Jongens Junior A - Ver - 5,45
Bob Bugter
  • Jongens Junior A - Ver - 4,86
Jorg Schellekens
  • Jongens Junior A - Ver - 4,79
Elton Nahr
  • Jongens Junior B - 100m - 12,31
Mark Reinders
  • Jongens Junior B - 100m - 12,72
Ruben van de Boel
  • Jongens Junior B - 100m - 13,01
Ruben van de Boel
  • Jongens Junior B - 200m - 30,28
Lars Schellekens
  • Jongens Junior B - 200m - 31,37
Ian de Juncker
  • Jongens Junior B - 200m - 34,41
Mark Reinders
  • Jongens Junior B - Kogel - 9,97
Elton Nahr
  • Jongens Junior B - Kogel - 9,69
Ruben van de Boel
  • Jongens Junior B - Kogel - 7,26
Mark Reinders
  • Jongens Junior B - Speer - 37,70
Ruben van de Boel
  • Jongens Junior B - Speer - 32,06
Lars Schellekens
  • Jongens Junior B - Speer - 13,15
Mark Reinders
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,55
Lars Schellekens
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,45
Ruben van de Boel
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,35
Mark Reinders
  • Jongens Junior B - Ver - 5,32
Ruben van de Boel
  • Jongens Junior B - Ver - 4,99
Lars Schellekens
  • Jongens Junior B - Ver - 4,63
Finn de Graaf
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2848 punten
  • 100 meter   13,0
  • Kogelstoten   9,89
  • Hoogspringen   1,80
  • Verspringen   5,93
Samuel de Hoog
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2324 punten
  • 100 meter   13,2
  • Kogelstoten   10,32
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,68
Olivier Pessers
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1801 punten
  • 100 meter   14,4
  • Kogelstoten   6,62
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,42
Samuel de Hoog
  • Jongens Junior C - Polshoog - 3,30
Jaco Delissen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2354 punten
  • 80 meter   10,7
  • Kogelstoten   9,73
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,60
Jaimy Kraus
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2037 punten
  • 80 meter   11,8
  • Kogelstoten   8,40
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,24
Rick Damen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1804 punten
  • 80 meter   11,8
  • Kogelstoten   6,20
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   3,93
Thijs van den Boom
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 211 punten
  • 60 meter   10,3
  • Meters maken   950,00
  • Balwerpen   28,00
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,10
Pelle Slobbe
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 163 punten
  • 60 meter   11,5
  • Meters maken   DNS
  • Balwerpen   21,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,20
Bart Korevaar
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 145 punten
  • 60 meter   11,4
  • Meters maken   800,00
  • Balwerpen   18,50
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,80
Tristen Strooper
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 350 punten
  • 60 meter   9,8
  • Meters maken   975,00
  • Balwerpen   49,72
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,60
Lucas Otten
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 210 punten
  • 60 meter   10,4
  • Meters maken   950,00
  • Balwerpen   28,00
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   2,90
Tim Versteijnen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 197 punten
  • 60 meter   10,2
  • Meters maken   1000,00
  • Balwerpen   16,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,35
DARKO Kuijs
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 340 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   975,00
  • Balwerpen   27,00
  • Medicienbalstoten   7,20
  • Verspringen   2,80
Luuk Steenbakkers
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 272 punten
  • 40 meter   7,4
  • Meters maken   875,00
  • Balwerpen   18,00
  • Medicienbalstoten   6,40
  • Verspringen   2,90
Djurre Zwerver
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 271 punten
  • 40 meter   7,5
  • Meters maken   900,00
  • Balwerpen   17,50
  • Medicienbalstoten   6,50
  • Verspringen   2,80
Julian Smulders
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 305 punten
  • 40 meter   7,9
  • Meters maken   875,00
  • Balwerpen   16,50
  • Medicienbalstoten   7,00
  • Verspringen   2,60
Rogier Gitz
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 267 punten
  • 40 meter   7,8
  • Meters maken   1050,00
  • Balwerpen   11,50
  • Medicienbalstoten   3,90
  • Verspringen   2,40
Sten Goossens
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 257 punten
  • 40 meter   7,8
  • Meters maken   875,00
  • Balwerpen   13,50
  • Medicienbalstoten   5,40
  • Verspringen   2,30
Gijs Versteden
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 331 punten
  • 40 meter   8,3
  • Meters maken   900,00
  • Balwerpen   13,50
  • Medicienbalstoten   5,90
  • Verspringen   2,00
Tim Pelka
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 327 punten
  • 40 meter   8,4
  • Meters maken   950,00
  • Balwerpen   14,50
  • Medicienbalstoten   4,50
  • Verspringen   2,30
Simon Coomans
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 261 punten
  • 40 meter   8,2
  • Meters maken   825,00
  • Balwerpen   10,50
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Verspringen   2,10
André Faesen
  • Senioren mannen en masters - 100m - 11,94
Puk van Gool
  • Senioren mannen en masters - 100m - 12,18
Toine van Beckhoven
  • Senioren mannen en masters - 100m - 12,38
Toine van Beckhoven
  • Senioren mannen en masters - 200m - 25,99
André Faesen
  • Senioren mannen en masters - 200m - 26,66
Alain Bettonviel
  • Senioren mannen en masters - 200m - 28,47
Koen van Veen
  • Senioren mannen en masters - Kogel - 11,39
Alain Bettonviel
  • Senioren mannen en masters - Kogel - 10,23
André Faesen
  • Senioren mannen en masters - Kogel - 9,14
Koen van Veen
  • Senioren mannen en masters - Speer - 55,82
Alain Bettonviel
  • Senioren mannen en masters - Speer - 42,84
André Faesen
  • Senioren mannen en masters - Speer - 41,23
André Faesen
  • Senioren mannen en masters - Hoog - 1,75
Alain Bettonviel
  • Senioren mannen en masters - Hoog - 1,60
Hans Drijvers
  • Senioren mannen en masters - Hoog - 1,25
Alain Bettonviel
  • Senioren mannen en masters - Polshoog - 3,80
Martijn Kok
  • Senioren mannen en masters - Polshoog - 3,30
Toine van Beckhoven
  • Senioren mannen en masters - Ver - 5,63
André Faesen
  • Senioren mannen en masters - Ver - 5,53
Alain Bettonviel
  • Senioren mannen en masters - Ver - 5,43
Jolien Stuijk
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,01
Anne Hoeke
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,32
Aukje Meeuwesen
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,68
Jolien Stuijk
  • Meisjes Junior B - 200m - 32,47
Anne Hoeke
  • Meisjes Junior B - 200m - 33,92
Aukje Meeuwesen
  • Meisjes Junior B - 200m - 36,24
Natasja van Beurden
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,07
Merel de Jong
  • Meisjes Junior B - Kogel - 8,27
Jolien Stuijk
  • Meisjes Junior B - Kogel - 8,17
Natasja van Beurden
  • Meisjes Junior B - Speer - 29,08
Merel de Jong
  • Meisjes Junior B - Speer - 23,47
Aukje Meeuwesen
  • Meisjes Junior B - Speer - 19,08
Jolien Stuijk
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,50
Anne Hoeke
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Merel de Jong
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,35
Aukje Meeuwesen
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,00
Jolien Stuijk
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,46
Anne Hoeke
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,21
Merel de Jong
  • Meisjes Junior B - Ver - 3,70
Jule Roelings
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1894 punten
  • 80 meter   11,6
  • Kogelstoten   7,87
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,37
Alida Pinas
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1857 punten
  • 80 meter   11,8
  • Kogelstoten   8,67
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   4,63
Noortje de Graauw
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1041 punten
  • 80 meter   12,7
  • Kogelstoten   6,36
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,59
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2391 punten
  • 60 meter   8,7
  • Kogelstoten   11,90
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,37
Susan Korevaar
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1666 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   8,21
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,51
Barbara Karremans
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1555 punten
  • 60 meter   8,8
  • Kogelstoten   6,27
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   4,03
Mila Strooper
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 229 punten
  • 60 meter   10,6
  • Meters maken   900,00
  • Balwerpen   21,00
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,00
Froukje Van Maarschalkerwaard
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 216 punten
  • 60 meter   10,3
  • Meters maken   875,00
  • Balwerpen   16,00
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,20
Emma Gitz
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 188 punten
  • 60 meter   10,8
  • Meters maken   925,00
  • Balwerpen   13,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,00
Lizzy Corsten
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 224 punten
  • 60 meter   10,2
  • Meters maken   900,00
  • Balwerpen   17,00
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,00
Bente Meijer
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 209 punten
  • 60 meter   10,3
  • Meters maken   950,00
  • Balwerpen   14,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,15
Anne van Kempen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 209 punten
  • 60 meter   10,3
  • Meters maken   950,00
  • Balwerpen   18,00
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,10
Esther Van Os
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 291 punten
  • 40 meter   8,3
  • Meters maken   925,00
  • Balwerpen   18,00
  • Medicienbalstoten   7,10
  • Verspringen   2,70
Britt van Nieuwburg
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 252 punten
  • 40 meter   7,9
  • Meters maken   925,00
  • Balwerpen   15,00
  • Medicienbalstoten   5,90
  • Verspringen   2,20
Sara Mauro
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 245 punten
  • 40 meter   7,8
  • Meters maken   950,00
  • Balwerpen   12,00
  • Medicienbalstoten   4,80
  • Verspringen   2,60
Milou Van den Broek
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 278 punten
  • 40 meter   7,9
  • Meters maken   800,00
  • Balwerpen   13,50
  • Medicienbalstoten   5,20
  • Verspringen   2,30
Edy Moree
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 107 punten
  • 40 meter   9,2
  • Meters maken   650,00
  • Balwerpen   7,00
  • Medicienbalstoten   3,10
  • Verspringen   1,20
Isa Laro
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 218 punten
  • 40 meter   8,4
  • Meters maken   725,00
  • Balwerpen   10,00
  • Medicienbalstoten   2,90
  • Verspringen   1,80
Elin de Koeijer
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 197 punten
  • 40 meter   9,0
  • Meters maken   850,00
  • Balwerpen   7,50
  • Medicienbalstoten   2,60
  • Verspringen   1,60
Fleur Bouman
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 186 punten
  • 40 meter   9,1
  • Meters maken   775,00
  • Balwerpen   8,00
  • Medicienbalstoten   2,90
  • Verspringen   1,70

Hoogtepunten

Finn de Graaf JJC1 Hoog
  • 1,80
  • Jolien Stuijk MJB Hoog
  • 1,50
  • Hanna van Baast MJD2 Kogel
  • 11,90
  • Koen van Veen Msen Speer
  • 55,82
  • Finn de Graaf JJC1 Ver
  • 5,93
  • Alain Bettonviel Msen Polshoog
  • 3,80
  • Jaco Delissen JJD2 80m
  • 10,63
  • Anne Hoeke MJB Hoog
  • 1,45
  • Hanna van Baast MJD2 60m
  • 8,61
  • Hanna van Baast MJD2 Hoog
  • 1,55
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tim Verhoeven 12,48 -1.0 m/s---
    2 Jaro Ijpelaar 12,56 -1.9 m/s---
    3 Jorg Schellekens 12,77 -1.0 m/s---
    4 Bob Bugter 12,78 -1.9 m/s---
    5 Tijl van Hattum 12,97 -1.0 m/s---


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jaro Ijpelaar 28,41 -0.4 m/s---
    2 Jorg Schellekens 29,50 -0.4 m/s---
    3 Bob Bugter 29,95 ---
    Tim Verhoeven DNS ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Bob Bugter 9,06 ---
    2 Jaro Ijpelaar 8,29 ---
    3 Tijl van Hattum 7,94 ---
    4 Jorg Schellekens 6,21 ---


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jaro Ijpelaar 37,32 ---
    2 Bob Bugter 33,91 ---
    3 Tim Verhoeven 25,22 ---
    4 Tijl van Hattum 23,82 ---
    5 Jorg Schellekens 20,76 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jaro Ijpelaar 1,80 ---
    2 Bob Bugter 1,55 ---
    2 Jorg Schellekens 1,55 ---
    4 Tijl van Hattum 1,40 ---


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Tim Verhoeven DNS ---


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jaro Ijpelaar 5,45 ---
    2 Bob Bugter 4,86 ---
    3 Jorg Schellekens 4,79 ---
    4 Tijl van Hattum 4,69 ---
    Tim Verhoeven DNS ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Elton Nahr 12,31 -1.0 m/s---
    2 Mark Reinders 12,72 -1.0 m/s---
    3 Ruben van de Boel 13,01 -1.0 m/s---
    4 Lars Schellekens 13,41 -1.0 m/s---
    5 Ian de Juncker 14,52 -1.0 m/s---
    6 Nathaniel Provacia 15,05 -1.0 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ruben van de Boel 30,28 -0.4 m/s---
    2 Lars Schellekens 31,37 ---
    3 Ian de Juncker 34,41 -0.4 m/s---
    4 Nathaniel Provacia 37,64 -0.4 m/s---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Mark Reinders 9,97 ---
    2 Elton Nahr 9,69 ---
    3 Ruben van de Boel 7,26 ---
    4 Lars Schellekens 6,25 ---
    5 Ian de Juncker 5,04 ---
    6 Nathaniel Provacia 4,84 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Mark Reinders 37,70 ---
    2 Ruben van de Boel 32,06 ---
    3 Lars Schellekens 13,15 ---
    4 Nathaniel Provacia 11,53 ---
    5 Ian de Juncker 8,30 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Mark Reinders 1,55 ---
    2 Lars Schellekens 1,45 ---
    3 Ruben van de Boel 1,35 ---
    Nathaniel Provacia NM ---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Nathaniel Provacia DNS ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Mark Reinders 5,32 ---
    2 Ruben van de Boel 4,99 ---
    3 Lars Schellekens 4,63 ---
    4 Ian de Juncker 4,18 ---
    5 Nathaniel Provacia 3,78 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Finn de Graaf JJC1 12,92 9,89 1,80 5,93 2848
    2 Samuel de Hoog JJC2 13,14 10,32 1,45 4,68 2324
    3 Olivier Pessers JJC1 14,33 6,62 1,30 4,42 1801
    4 Daan Verhoeven JJC2 14,93 7,29 1,35 3,98 1720
    5 Finn Hultermans JJC1 14,49 7,37 1,30 3,60 1662
    6 Casper Slangen JJC2 14,59 6,34 1,25 3,43 1520
    7 Duc Hendriksen JJC1 16,00 6,16 1,35 3,76 1501
    8 Jaïr Lubbers JJC1 15,53 5,17 1,30 3,93 1481
    9 Tristan Va...er Westen JJC2 DNS 7,83 1,35 4,18 1365


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Samuel de Hoog JJC2 3,30 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jaco Delissen JJD2 10,63 9,73 1,50 4,60 2354
    2 Jaimy Kraus JJD2 11,73 8,40 1,50 4,24 2037
    3 Rick Damen JJD2 11,77 6,20 1,45 3,93 1804
    4 Milan Watzeels JJD2 11,60 7,38 1,20 3,44 1607
    5 Mathys Vermeulen JJD1 11,95 5,37 1,30 3,73 1567
    6 Jules Karremans JJD2 12,26 6,51 1,20 3,65 1506
    7 Oishin Le Masney JJD2 13,64 7,68 1,20 3,27 1333
    8 Enzo Eijsermans JJD1 13,63 DNS 1,05 3,28 822
    9 Kamiel Watzeels JJD1 13,00 3,50 NM 3,34 756
    10 Matthijs Slangen JJD2 14,41 4,38 DNS 2,85 576


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mDuurBalHoogVerPunten totaal
    1 Thijs van den Boom 10,25 950,00 28,00 1,05 3,10 211
    2 Pelle Slobbe 11,49 DNS 21,50 1,10 3,20 163
    3 Bart Korevaar 11,34 800,00 18,50 1,05 2,80 145
    4 Jesse van Gestel 11,09 900,00 16,10 0,95 2,70 134
    5 Carel Doszmann 11,00 950,00 12,00 1,00 2,50 129
    6 Cem Yildirim 10,19 DNS 7,50 NM 1,90 76
    7 Miles Harahap DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mDuurBalHoogVerPunten totaal
    1 Tristen Strooper 9,80 975,00 49,72 1,30 3,60 350
    2 Lucas Otten 10,35 950,00 28,00 1,10 2,90 210
    3 Tim Versteijnen 10,19 1000,00 16,50 1,10 3,35 197
    4 Kars Goossens 10,71 825,00 24,00 1,05 3,10 181
    5 Sem van Boxtel 10,33 975,00 16,50 1,00 3,15 173
    6 Thijs Picokrie 10,99 850,00 20,00 1,00 3,00 157
    7 Luuk De Winter 11,12 800,00 17,50 0,95 2,70 131
    8 Mathijs van Os 10,20 DNS DNS 1,15 DNS 108


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuurBalM-balVerPunten totaal
    1 DARKO Kuijs 7,11 975,00 27,00 7,20 2,80 340
    2 Luuk Steenbakkers 7,40 875,00 18,00 6,40 2,90 272
    3 Djurre Zwerver 7,48 900,00 17,50 6,50 2,80 271
    4 Jens Goossens 7,70 850,00 22,50 6,40 2,60 266
    5 Mees Biemans 7,81 825,00 20,50 6,00 2,70 252
    6 Gijs van Berkel 8,03 925,00 16,50 5,20 2,50 231
    7 Niels Doszmann 7,95 925,00 15,50 5,60 2,20 225
    8 Jip Van Iersel 8,21 DNS 20,00 6,90 2,20 199
    9 Niels Kunnen 8,33 775,00 14,00 4,30 2,10 167
    10 Ivar Lambregts 7,86 DNS 17,00 4,60 2,30 166


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mDuurBalM-balVerPunten totaal
    1 Julian Smulders 7,90 875,00 16,50 7,00 2,60 305
    2 Rogier Gitz 7,76 1050,00 11,50 3,90 2,40 267
    3 Sten Goossens 7,77 875,00 13,50 5,40 2,30 257
    4 Noah Joosen 7,85 850,00 13,50 5,50 2,40 255
    5 Tijn de Blaeij 7,54 875,00 9,50 3,70 2,70 235
    6 Stef Metzke 8,01 825,00 11,50 3,60 2,40 206


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuurBalM-balVerPunten totaal
    1 Gijs Versteden 8,23 900,00 13,50 5,90 2,00 331
    2 Tim Pelka 8,39 950,00 14,50 4,50 2,30 327
    3 Simon Coomans 8,15 825,00 10,50 4,00 2,10 261
    4 Tijn van de Put 8,71 825,00 11,50 4,20 1,90 243
    5 Thijs Boerdijk 8,61 750,00 11,00 4,60 2,00 239
    6 Alexander Pennings 8,84 850,00 11,50 4,50 1,40 233
    7 Tieme Imbens 8,92 725,00 10,50 3,90 1,70 195


    Senioren mannen en masters - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 André Faesen 11,94 -1.0 m/s11,53
    2 Puk van Gool 12,18 -1.9 m/s11,87
    3 Toine van Beckhoven 12,38 -1.9 m/s11,91
    4 Alain Bettonviel 12,71 -1.0 m/s---
    5 Hans Drijvers 16,38 -1.9 m/s---
    Glenn van Hamond DNS ---


    Senioren mannen en masters - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Toine van Beckhoven 25,99 -0.4 m/s---
    2 André Faesen 26,66 -0.4 m/s---
    3 Alain Bettonviel 28,47 -0.4 m/s---
    4 Puk van Gool 28,77 ---
    5 Hans Drijvers 38,85 -0.4 m/s---
    Glenn van Hamond DNS ---


    Senioren mannen en masters - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Koen van Veen 11,39 ---
    2 Alain Bettonviel 10,23 ---
    3 André Faesen 9,14 ---
    4 Toine van Beckhoven 8,91 ---
    5 Hans Drijvers 7,96 ---
    6 Puk van Gool 7,23 ---
    Glenn van Hamond DNS ---


    Senioren mannen en masters - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Koen van Veen 55,82 ---
    2 Alain Bettonviel 42,84 ---
    3 André Faesen 41,23 ---
    4 Toine van Beckhoven 39,33 ---
    5 Puk van Gool 22,96 ---
    6 Hans Drijvers 18,67 ---
    Glenn van Hamond DNS ---


    Senioren mannen en masters - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 André Faesen 1,75 1,93
    2 Alain Bettonviel 1,60 ---
    3 Hans Drijvers 1,25 ---
    4 Puk van Gool 1,20 ---
    Toine van Beckhoven DNS ---
    Koen van Veen DNS ---
    Glenn van Hamond DNS 2,41


    Senioren mannen en masters - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Alain Bettonviel 3,80 ---
    2 Martijn Kok 3,30 ---
    André Faesen DNS 4,46
    Glenn van Hamond DNS 6,23


    Senioren mannen en masters - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Toine van Beckhoven 5,63 ---
    2 André Faesen 5,53 ---
    3 Alain Bettonviel 5,43 ---
    4 Puk van Gool 4,38 ---
    5 Hans Drijvers 3,46 ---
    Koen van Veen DNS ---
    Glenn van Hamond DNS ---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam P1P2Res OBP
    Bente Smagge DNS DNS DNS ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jolien Stuijk 14,01 -1.0 m/s---
    2 Anne Hoeke 14,32 -1.9 m/s---
    3 Aukje Meeuwesen 14,68 -1.0 m/s---
    4 Merel de Jong 15,49 -1.9 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jolien Stuijk 32,47 -0.4 m/s---
    2 Anne Hoeke 33,92 ---
    3 Aukje Meeuwesen 36,24 ---
    4 Natasja van Beurden 41,64 ---
    Merel de Jong DNS ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Natasja van Beurden 9,07 ---
    2 Merel de Jong 8,27 ---
    3 Jolien Stuijk 8,17 ---
    4 Anne Hoeke 7,78 ---
    5 Aukje Meeuwesen 7,31 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Natasja van Beurden 29,08 ---
    2 Merel de Jong 23,47 ---
    3 Aukje Meeuwesen 19,08 ---
    4 Jolien Stuijk 17,76 ---
    5 Anne Hoeke 16,73 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jolien Stuijk 1,50 ---
    2 Anne Hoeke 1,45 ---
    3 Merel de Jong 1,35 ---
    4 Aukje Meeuwesen 1,25 ---
    5 Natasja van Beurden 1,20 ---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Aukje Meeuwesen 2,00 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jolien Stuijk 4,46 ---
    2 Anne Hoeke 4,21 ---
    3 Merel de Jong 3,70 ---
    4 Aukje Meeuwesen 3,64 ---
    5 Natasja van Beurden 3,53 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jule Roelings MJC2 11,59 7,87 1,30 4,37 1894
    2 Alida Pinas MJC2 11,75 8,67 1,15 4,63 1857
    3 Noortje de Graauw MJC1 12,69 6,36 DNS 3,59 1041
    4 Floor Alessie MJC1 11,98 DNS DNS DNS 470
    5 Alida Pinas MJC2 DNS DNS 1,15 DNS 352


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Hanna van Baast MJD2 8,61 11,90 1,55 4,37 2391
    2 Susan Korevaar MJD2 9,54 8,21 1,30 3,51 1666
    3 Barbara Karremans MJD2 8,73 6,27 0,95 4,03 1555
    4 Sam Heijs MJD2 9,37 7,16 1,20 3,45 1553
    5 Jill van Gurp MJD2 10,37 8,59 1,30 3,19 1493
    6 Danique Bergman MJD1 9,92 6,50 1,20 3,14 1361
    7 Noortje Hultermans MJD1 10,00 5,54 1,10 3,38 1265
    8 Janne van Holland MJD2 10,46 5,68 1,05 2,73 1039
    9 Janna Bergink MJD2 10,39 7,51 DNS 3,36 1004
    10 Merel Joosen MJD1 DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Hanna van Baast MJD2 DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mDuurBalHoogVerPunten totaal
    1 Mila Strooper 10,52 900,00 21,00 1,20 3,00 229
    2 Froukje Va...lkerwaard 10,28 875,00 16,00 1,15 3,20 216
    3 Emma Gitz 10,73 925,00 13,50 1,10 3,00 188
    4 Caries Land 10,47 825,00 14,50 1,00 3,10 179
    5 Amber van Gurp 11,58 875,00 18,50 1,15 2,60 175
    6 Josje van Straalen 10,45 875,00 11,50 1,05 2,90 175
    7 Eline van Kempen 10,64 800,00 14,00 0,95 3,10 165
    8 Lieke van Berkel 11,52 825,00 9,50 0,95 2,70 123
    9 Femke Timmermans 12,02 700,00 10,50 0,95 2,60 108


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mDuurBalHoogVerPunten totaal
    1 Lizzy Corsten 10,20 900,00 17,00 1,20 3,00 224
    2 Bente Meijer 10,27 950,00 14,50 1,10 3,15 209
    3 Anne van Kempen 10,27 950,00 18,00 1,05 3,10 209
    4 Linde Joosen 10,93 875,00 18,00 1,05 2,90 182
    5 Madelief Ruijters 10,33 925,00 9,00 1,00 2,70 161
    6 Tessa de Jong 10,55 925,00 12,50 0,95 2,80 160
    7 Jhiti de Rooij 11,12 800,00 14,50 1,00 2,90 157
    8 Inge Kribbe 11,16 875,00 17,00 1,00 2,60 157


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuurBalM-balVerPunten totaal
    1 Esther Van Os 8,23 925,00 18,00 7,10 2,70 291
    2 Britt van Nieuwburg 7,88 925,00 15,00 5,90 2,20 252
    3 Sara Mauro 7,76 950,00 12,00 4,80 2,60 245
    4 Pukk Korsten 7,72 900,00 13,00 4,70 2,70 243
    5 Eva van der Krabben DNS 875,00 13,50 6,20 2,90 213
    6 Fleur van den Broek 8,01 800,00 13,00 5,60 2,10 212
    7 Guusje Peijs 8,64 825,00 11,00 4,50 2,40 187
    8 Isolde Den Lubbers 8,39 800,00 7,50 5,90 1,90 181
    9 Iris Holland 8,69 625,00 13,50 5,40 2,20 175
    10 Julot Bressers 8,87 825,00 11,00 5,20 1,80 174
    11 Veerle de Jong 8,62 800,00 5,00 3,50 2,10 138


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mDuurBalM-balVerPunten totaal
    1 Milou Van den Broek 7,85 800,00 13,50 5,20 2,30 278
    2 Edy Moree 9,13 650,00 7,00 3,10 1,20 107


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuurBalM-balVerPunten totaal
    1 Isa Laro 8,35 725,00 10,00 2,90 1,80 218
    2 Elin de Koeijer 8,97 850,00 7,50 2,60 1,60 197
    3 Fleur Bouman 9,10 775,00 8,00 2,90 1,70 186