Vereniging 'SAV' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Vasco Mosselman
  • Jongens Junior D1 - 600m - 1:45,71
Vasco Mosselman
  • Jongens Junior D1 - 1000m - 3:09,94
Aaron Ponne
  • Jongens Junior D1 - Kogel_f - 9,33
Laura van Langen
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:23,78
Laura van Langen
  • Meisjes Junior C2 - 1500m - 4:50,77
Fee Mok
  • Meisjes Junior C2 - 1500m - 5:04,93
Jinte Braas
  • Meisjes Junior D1 - 600m - 1:46,38

Hoogtepunten

Damanja Reus MJD2 Kogel
  • 11,00
  • Aaron Ponne JJD1 Kogel_f
  • 9,33
  • Debora van Langen MJD2 600m
  • 1:46,01
  • Jinte Braas MJD1 60m
  • 8,93
  • Aaron Ponne JJD1 Kogel
  • 8,57
  • Aaron Ponne JJD1 600m
  • 2:00,90
  • Vasco Mosselman JJD1 600m
  • 1:45,71
  • Vasco Mosselman JJD1 1000m
  • 3:09,94
  • Jinte Braas MJD1 600m
  • 1:46,38
  • Ella Mosselman MJC2 60mH
  • 9,85
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Stef de Jong --- 8,25


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Stef de Jong --- 10,41


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Stef de Jong --- 4,93


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Vasco Mosselman 1:45,71 1:47,61
    16 Aaron Ponne 2:00,90 1:55,21


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Vasco Mosselman 3:09,94 3:12,18


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Aaron Ponne 8,31 8,47 8,57 8,57Q 7,85


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Aaron Ponne 8,70 8,72 9,33 8,28 9,21 7,87 9,33 8,57


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    46 Ciara van Dongeren 9,29 9,23


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Laura van Langen 2:23,78 2:29,60
    8 Ella Mosselman 2:30,48 2:27,56


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laura van Langen 4:50,77 4:48,04
    3 Fee Mok 5:04,93 4:47,53


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    14 Ella Mosselman 9,85Q 9,97
    41 Ciara van Dongeren 11,68 10,84


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    11 Ella Mosselman 9,64 9,85


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Jinte Braas 8,93Q 9,09


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    12 Jinte Braas 8,99 8,93


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jinte Braas 1:46,38 1:52,96
    19 Kaitlijn v... Dongeren 2:06,31 2:01,37


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    21 Jinte Braas 12,19Q 12,14
    29 Kaitlijn v... Dongeren 12,60 12,25


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    17 Jinte Braas 12,10 12,19


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    28 Eline Zwagemaker 5,77 6,52 6,99 6,99 6,54
    34 Kaitlijn v... Dongeren 6,65 6,49 6,56 6,65 7,22


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Debora van Langen 1:46,01 1:49,97


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Debora van Langen 3:27,51 3:17,84


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Damanja Reus 10,48 11,00 11,00Q 11,93


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    5 Damanja Reus 10,67 10,86 10,71 10,95 11,12 11,31 11,31 11,00