Vereniging 'AV Sparta' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 60m - 8,18
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D1 - 60m - 8,29
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 60m_hf - 8,33
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D1 - 60m_hf - 8,38
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 8,18
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 8,37
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 9,70
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 60mH_hf - 10,18
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 9,94
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 9,32
Bryan Duff
  • Jongens Junior D1 - Kogel_f - 10,06

Hoogtepunten

Franziska Burchett MJD2 60mH
  • 10,15
  • Mika Liefrink JJD1 60m
  • 8,98
  • Charissa Boeters MJD1 60mH
  • 11,74
  • Angelo de Nooijer JJD1 60m
  • 8,29
  • Charity Saddal MJD2 60m
  • 8,84
  • Nikki Docter MJD2 60mH
  • 10,39
  • Bryan Duff JJD1 60m
  • 8,18
  • Bryan Duff JJD1 Kogel
  • 9,32
  • Franziska Burchett MJD2 60m
  • 8,59
  • Faith Abu JJD2 60m
  • 8,60
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Justin van Dooren --- 8,13


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Justin van Dooren --- 9,56


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
    Justin van Dooren --- 1,55


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bryan Duff 8,18Q 8,12
    2 Angelo de Nooijer 8,29Q 8,52
    17 Mika Liefrink 8,98Q 9,01
    36 Beni Bank...i Mbuangi 9,38 9,27
    51 Timo Eilers 9,81 9,57


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    1 Bryan Duff 8,33Q 8,18
    3 Angelo de Nooijer 8,38Q 8,29
    14 Mika Liefrink 8,96 8,98


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Bryan Duff 8,18 8,33
    3 Angelo de Nooijer 8,37 8,38


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Bryan Duff 9,70Q 9,84
    11 Timo Eilers 11,86Q 12,44


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    1 Bryan Duff 10,18Q 9,70
    15 Timo Eilers 12,18 11,86


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    1 Bryan Duff 9,94 10,18


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Bryan Duff 9,32 9,32Q 9,50
    6 Layi Oniwinde X X 8,50 8,50Q 8,46
    31 Beni Bank...i Mbuangi 5,81 5,85 5,41 5,85 5,48
    35 Timo Eilers 4,94 5,41 5,44 5,44 5,90


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    1 Bryan Duff 9,13 10,06 X 9,87 9,07 9,18 10,06 9,32
    12 Layi Oniwinde 7,55 7,46 7,69 7,69 8,50


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    14 Mika Liefrink O XO XXX 1,30 1,25
    Layi Oniwinde XXX NM 1,30


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Angelo de Nooijer X 4,19 X 4,19q 4,22
    26 Beni Bank...i Mbuangi 3,78 3,49 3,65 3,78 4,05
    28 Mika Liefrink 3,76 3,37 3,53 3,76 4,09
    29 Layi Oniwinde 2,69 X 3,76 3,76 4,49


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    7 Angelo de Nooijer 3,91 4,26 X 3,57 X X 4,26 4,19


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    12 Faith Abu 8,60Q 8,76


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    12 Faith Abu 8,72 8,60


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    18 Faith Abu 10,74 10,87


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Faith Abu --- 4,08


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    44 Siri Liefrink 9,13 9,16


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    31 Siri Liefrink 7,96 7,70 7,48 7,96 7,55


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Siri Liefrink --- 4,15


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    38 Saga Liefrink 9,00 9,20


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.73ResOBP
    19 Saga Liefrink O O O XXX 1,35 1,35


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    27 Saga Liefrink X 4,19 4,19 4,19 4,48


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    44 Charissa Boeters 9,48 9,48


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    10 Charissa Boeters 11,74Q 11,68


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    9 Charissa Boeters 11,60 11,74


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Charissa Boeters 3,62 3,78 3,81 3,81 3,90


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Franziska Burchett 8,59Q 8,66
    20 Charity Saddal 8,84Q 8,79
    40 Nikki Docter 9,16 9,06
    Esther van Grol --- 9,43
    Roshwita Holstein --- 9,57


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    11 Franziska Burchett 8,70 8,59
    17 Charity Saddal 8,84 8,84


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Jasmijn Bakker 1:55,36 2:01,35
    29 Roshwita Holstein 2:01,91 2:01,62
    Charity Saddal DNS 2:04,66


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Nila Knoester 3:24,57 3:34,13


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Franziska Burchett 10,15Q 10,34
    9 Nikki Docter 10,39Q 11,03
    29 Charity Saddal 11,71 11,98
    31 Jasmijn Bakker 11,71 12,05
    Esther van Grol --- 12,65


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    6 Franziska Burchett 10,15q 10,15
    10 Nikki Docter 10,70 10,39


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    6 Franziska Burchett 10,23 10,15


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    36 Roshwita Holstein 5,43 7,29 7,34 7,34 7,64
    40 Jasmijn Bakker 6,06 6,63 5,95 6,63 7,20


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    17 Franziska Burchett O XO XXX 1,30 1,35


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Esther van Grol --- 3,79