Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Yoram Vriezen
  • Jongens Junior C2 - 60mH_hf - 8,71
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior C2 - 60mH_f - 8,88
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior C2 - Polshoog - 3,75
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D1 - Polshoog - 2,60
Senne Gisius
  • Jongens Junior D1 - Ver_f - 4,63
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,43
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior D2 - 60m_hf - 8,42
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 1:40,88
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 9,72
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_hf - 9,86

Hoogtepunten

Ryan Andela JJD2 60m
  • 8,84
  • Luce Wijma JJD1 60mH
  • 10,99
  • Sophie van der Schoot MJD1 600m
  • 1:53,03
  • Lucas Man JJC1 60m
  • 8,14
  • Shantell Kwofie MJD2 60m
  • 8,43
  • Dilay Yandi MJC1 60m
  • 8,39
  • Shantell Kwofie MJD2 60mH
  • 9,72
  • Senne Gisius JJD1 60m
  • 8,82
  • Senne Gisius JJD1 Ver
  • 4,39
  • Shantell Kwofie MJD2 600m
  • 1:40,88
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    19 Lucas Man 8,14Q 8,47
    27 Jorik Bokelman 8,38 8,76
    Lucas Man --- ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    22 Lucas Man 8,40 8,14


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    22 Jorik Bokelman 10,72Q 11,67


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    20 Jorik Bokelman 10,94 10,72


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
    Teus Nuhn --- ---


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    31 Lucas Man 4,16 4,17 X 4,17 4,02
    34 Jorik Bokelman 3,96 3,97 3,31 3,97 4,22
    40 Teus Nuhn 3,21 3,17 3,24 3,24 ---
    Lucas Man --- ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    23 Laurens Jordense 8,07q 8,60
    28 Flo van Raalte 8,21 8,68
    35 Kris Andriessen 8,36 8,81
    44 Jonas Elzinga 8,70 8,59


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    21 Laurens Jordense 8,18 8,07


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    18 Laurens Jordense 2:28,60 2:18,70


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Yoram Vriezen 9,17Q 8,79
    26 Laurens Jordense 10,25 10,82


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    3 Yoram Vriezen 8,71Q 9,17


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    2 Yoram Vriezen 8,88 8,71


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 Flo van Raalte X 9,68 9,48 9,68 9,83
    16 Jonas Elzinga 7,90 9,01 9,53 9,53 9,03
    18 Kris Andriessen 9,04 8,66 8,90 9,04 9,69


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.103.203.303.453.553.653.753.81ResOBP
    1 Yoram Vriezen O XO XXO O XXO XXX 3,75 3,70
    5 Max Veldhuizen O O O O O O O XXX 2,70 ---


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    26 Max Veldhuizen 4,75 X X 4,75 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Senne Gisius 8,82Q 8,71
    43 Willem de Groot 9,48 9,72
    47 Quin Spieker 9,58 9,35
    Casper Sollman --- 10,58
    Toon van den Hende --- 10,06


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    10 Senne Gisius 8,86 8,82


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    14 Luce Wijma 1:59,76 2:01,08
    24 Aidan Zorgdrager 2:06,60 2:05,04
    26 Willem de Groot 2:09,09 2:05,00
    Toon van den Hende DNS 2:07,83


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    33 Aidan Zorgdrager 3:47,34 3:48,69


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Luce Wijma 10,99Q 10,88
    9 Quin Spieker 11,29Q 11,66
    15 Willem de Groot 11,89Q 12,20
    28 Aidan Zorgdrager 12,97 ---
    Senne Gisius --- 10,48
    Casper Sollman --- 13,20
    Florian Vriezen --- 11,05


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    4 Luce Wijma 10,90q 10,99
    7 Quin Spieker 11,50q 11,29
    11 Willem de Groot 11,81 11,89


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    4 Luce Wijma 10,85 10,90
    Quin Spieker DNS 11,50


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Casper Sollman 6,74 6,84 6,69 6,84 6,92
    21 Quin Spieker 6,46 5,67 - 6,46 7,15
    Florian Vriezen --- 8,74


    Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.701.801.902.002.102.202.302.402.502.602.65ResOBP
    1 Florian Vriezen O O XO O XXO XXO XXX 2,60 2,45


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Senne Gisius 4,31 4,39 X 4,39q 4,57
    14 Luce Wijma 4,06 3,99 X 4,06 3,99


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Senne Gisius 4,56 4,55 4,63 3,96 4,24 X 4,63 4,39


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    22 Ryan Andela 8,84Q 8,68


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    17 Ryan Andela 8,89 8,84


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 David Elzinga 1:52,25 1:53,86


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    27 David Elzinga 3:39,08 3:27,10


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    9 Ryan Andela 10,26Q 11,03


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    9 Ryan Andela 10,33 10,26


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPhers D2 junioren Prins Hendrik - JJD2 4 27,93 5
    2 Altis D2 jongens Altis - JJD2 4 28,33 4
    3 Altis D1/2 Altis - JJD2 4 29,58 3
    4 TEAM AV56 JD AV `56 - JJD2 4 30,04 2
    5 Dak devils DAK - JJD2 4 31,22 1


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 David Elzinga 7,83 7,70 7,38 7,83 7,73


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    20 Thijn Dorrestein O O XXX 1,30 1,35


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    24 Ryan Andela X X 4,17 4,17 4,40


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Dilay Yandi 8,39Q 8,30
    26 Samantha Westerweel 8,72 8,81
    Meike Bakker --- 9,53
    Rikkie Bosman --- 9,38


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    11 Dilay Yandi 8,51 8,39


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Myrte Van der Schoot --- 2:19,61


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    43 Rikkie Bosman 11,50 11,40
    47 Samantha Westerweel 11,89 13,29


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Meike Bakker 9,58 9,05 9,91 9,91q 11,70
    35 Mila Nijsse 7,39 6,78 6,91 7,39 8,57


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Meike Bakker 9,18 9,18 8,12 9,18 9,91


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    14 Dilay Yandi 4,48 4,24 4,53 4,53 4,76
    33 Samantha Westerweel 3,97 3,87 3,68 3,97 4,53
    Mila Nijsse --- 3,53


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Dinisha Overvliet --- 9,64


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Sophie van...er Schoot 1:53,03 1:55,92
    9 Lotte Pos 1:58,50 1:58,22
    10 Paula Kliphuis 1:59,22 1:58,05
    26 Hannah Nijkamp 2:11,45 2:07,02


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Sophie van...er Schoot 3:32,76 3:31,02
    9 Lotte Pos 3:34,51 3:35,46
    12 Emmelie Pos 3:35,65 3:43,82
    27 Paula Kliphuis 3:49,97 3:35,15
    Hannah Nijkamp DNS 3:52,46


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    28 Dinisha Overvliet 12,58 12,84
    Emmelie Pos --- 12,97


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    36 Iris Mackaaij 6,47 6,15 6,59 6,59 7,69
    41 Paula Kliphuis 6,40 5,92 5,97 6,40 6,54
    43 Dinisha Overvliet 6,13 5,95 5,96 6,13 7,17


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    38 Sophie van...er Schoot 3,46 3,50 3,35 3,50 3,88
    Lotte Pos --- 3,69
    Emmelie Pos --- 3,69


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Shantell Kwofie 8,43Q 8,29
    24 Lois Doornheim 8,90 8,94
    Senne Wijma --- 9,47
    Tara Zorgdrager --- 10,32


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    3 Shantell Kwofie 8,42Q 8,43


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Shantell Kwofie DNS 8,42


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Shantell Kwofie 1:40,88 1:41,37
    36 Tara Zorgdrager 2:06,45 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Lianne Wuring 3:26,35 3:20,04


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Shantell Kwofie 9,72Q 9,96


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    2 Shantell Kwofie 9,86Q 9,72


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    4 Shantell Kwofie 9,85 9,86


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Lois Doornheim 8,35 8,42 9,17 9,17 8,93
    24 Senne Wijma 7,06 8,08 8,09 8,09 8,31
    37 Tara Zorgdrager 7,25 7,17 7,29 7,29 6,98


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Lois Doornheim 4,04 3,99 3,74 4,04 4,06
    Senne Wijma --- 3,57