Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Jelle Müller
  • Jongens Junior C1 - Polshoog - 2,70
Tobias Janssens
  • Jongens Junior C1 - Polshoog - 2,65

Hoogtepunten

Fleur Luttikhuizen MJC2 60mH
  • 10,79
  • Zack Rot JJD2 Ver
  • 4,48
  • Damian Paap JJD2 60m
  • 8,81
  • Sven van Gelderen JJD1 60m
  • 8,83
  • Fleur Luttikhuizen MJC2 Ver
  • 3,93
  • Tessa van Herp MJC1 1500m
  • 5:22,03
  • Damian Paap JJD2 Ver
  • 4,46
  • Fleur Luttikhuizen MJC2 60m
  • 8,69
  • Tyrone Lak JJD1 Kogel
  • 8,11
  •  

    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    14 Wesley Steenbakker 5:21,13 5:19,46


    Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.202.302.402.502.602.652.702.75ResOBP
    1 Jelle Müller O XO O XO O O XXX 2,70 2,74
    2 Tobias Janssens O O XO O XXO XO XXX 2,65 2,50


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Seb Wals 2:17,66 2:19,39


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    19 Wouter Konijn 9,74q 10,47


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    18 Wouter Konijn 9,62 9,74


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.951.98ResOBP
    14 Kalle Veldhuisen O O O XXO XXX 1,60 1,55


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.103.203.303.453.553.653.753.81ResOBP
    7 Wouter Konijn O XO O O XXX 2,65 2,77


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Sven van Gelderen 8,83Q 8,96


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    7 Sven van Gelderen 8,79q 8,83


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Sven van Gelderen 8,93 8,79


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    33 Tyrone Lak 13,58 14,23
    Sven van Gelderen DNS 11,49


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Tyrone Lak 8,11 7,48 8,00 8,11q 7,65


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    8 Tyrone Lak 8,30 7,96 X 7,73 X 7,59 8,30 8,11


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    Tyrone Lak XXX NM 1,25


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Sven van Gelderen X X X NM 4,22


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    21 Damian Paap 8,81 8,94
    26 Miguel Ke...a Iglesia 9,00 9,31
    33 Zack Rot 9,15 9,16
    45 Joris Cotterink 9,56 9,50


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Miguel Ke...a Iglesia 1:55,18 2:02,35


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sil Westenbrink 3:12,22 3:26,00
    23 Jonne Roos 3:34,83 3:31,00


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    25 Zack Rot 11,87 11,64


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Joris Cotterink - - - DNS 6,72


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Zack Rot X 4,48 4,26 4,48q 3,89
    9 Damian Paap 4,26 4,03 4,46 4,46q 4,23
    Joris Cotterink X X X NM 4,18
    Jonne Roos --- 3,53


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    7 Damian Paap 4,20 4,18 4,50 4,33 4,36 4,27 4,50 4,46
    12 Zack Rot 3,67 3,99 3,95 3,99 4,48


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    6 Tessa van Herp 5:22,03 5:13,76


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    30 Fleur Luttikhuizen 8,69 8,90


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    34 Fleur Luttikhuizen 10,79 10,91


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    32 Fleur Luttikhuizen 3,56 3,93 3,75 3,93 4,02