Vereniging 'Phanos' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Eyoël Hiensch
  • Jongens Junior C1 - 60m - 7,84
Eyoël Hiensch
  • Jongens Junior C1 - 60m_hf - 7,90
Eyoël Hiensch
  • Jongens Junior C1 - 800m - 2:16,77
Yohannes Hiensch
  • Jongens Junior C1 - 800m - 2:17,20
Beer Harms
  • Jongens Junior C2 - 800m - 2:14,80
Max Jongenburger
  • Jongens Junior D2 - Polshoog - 2,30
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C1 - 60m - 8,03
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C1 - 60m_hf - 8,08
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C1 - 60m_f - 7,96
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C1 - 60mH - 9,34
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_hf - 9,30
Miro Vlasman
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_f - 9,32
Fenna Heijbroek
  • Meisjes Junior C2 - 1500m - 5:02,73
Charlotte Buwalda
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 8,63
Charlotte Buwalda
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 8,54
Charlotte Buwalda
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 8,41
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,14
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - 60m_hf - 8,26
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 8,14
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 9,90
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_hf - 10,01
Isabel van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 9,69

Hoogtepunten

Eyoël Hiensch JJC1 60m_hf
  • 7,90
  • Yohannes Hiensch JJC1 60m
  • 8,02
  • Charlotte Buwalda MJD1 60m
  • 8,63
  • Eyoël Hiensch JJC1 60m
  • 7,84
  • Miro Vlasman MJC1 60mH
  • 9,34
  • Tahnee Bijnoe MJD1 60m
  • 8,79
  • Isabel van den Berg MJD2 60m
  • 8,14
  • Eyoël Hiensch JJC1 800m
  • 2:16,77
  • Miro Vlasman MJC1 60m
  • 8,03
  • Ids Kok JJD1 Kogel
  • 6,44
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Eyoël Hiensch 7,84Q 8,45
    12 Yohannes Hiensch 8,02Q 8,32
    42 Daniel Erbe Gomez 8,73 8,91


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    2 Eyoël Hiensch 7,90Q 7,84
    7 Yohannes Hiensch 7,99Q 8,02


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Eyoël Hiensch 7,97 7,90
    8 Yohannes Hiensch 8,08 7,99


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Eyoël Hiensch 2:16,77 2:15,51
    3 Yohannes Hiensch 2:17,20 2:12,04


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 Daniel Erbe Gomez 8,21 8,05 7,83 8,21 9,45


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Beer Harms 2:14,80 2:10,00


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Beer Harms --- 4:32,09


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Lucius Bout --- 10,65


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.103.203.303.453.553.653.753.81ResOBP
    4 Lucius Bout O O O O O XO O XO XO XXX 2,85 2,60


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Willem Hammink --- 9,45
    Daniel Lu...cheurleer --- 9,01


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Willem Hammink --- 3:42,65


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    18 Friso Koedijk 12,12q ---
    24 Ids Kok 12,47Q 10,69


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    17 Friso Koedijk 12,26 12,12
    20 Ids Kok 12,50 12,47


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    22 Ids Kok 6,35 6,44 6,36 6,44 8,74


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    Friso Koedijk --- ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Willem Hammink --- 4,06


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Max Jongenburger 8,43 7,16 7,57 8,43q ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Max Jongenburger 7,05 6,53 7,10 7,10 8,43


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.701.902.002.102.202.302.40ResOBP
    1 Max Jongenburger O XO XO XO O XXX 2,30 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Miro Vlasman 8,03Q 7,91
    18 Jade Vrij 8,60Q 8,68
    24 Antonia Benevento 8,68Q 8,52


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    2 Miro Vlasman 8,08Q 8,03
    16 Jade Vrij 8,63 8,60
    20 Antonia Benevento 8,71 8,68


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Miro Vlasman 7,96 8,08


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    31 Marloes Buijs 2:56,67 2:50,03


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Miro Vlasman 9,34Q 9,39
    53 Antonia Benevento 17,10 10,41


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    3 Miro Vlasman 9,30Q 9,34


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    3 Miro Vlasman 9,32 9,30


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    27 Antonia Benevento 4,10 4,18 3,66 4,18 4,61


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Fenna Heijbroek 5:02,73 5:11,17


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.73ResOBP
    8 Simone Schouws O O XXO XXX 1,50 1,52


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Simone Schouws X X X NM 4,48


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Charlotte Buwalda 8,63Q 8,53
    10 Tahnee Bijnoe 8,79Q 8,96
    21 Milou van den Berg 9,09Q 9,24
    Saar Visser --- ---
    Tess van Zuilen --- 9,62


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    1 Charlotte Buwalda 8,54Q 8,63
    6 Tahnee Bijnoe 8,79q 8,79
    20 Milou van den Berg 9,16 9,09


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Charlotte Buwalda 8,41 8,54
    6 Tahnee Bijnoe 8,91 8,79


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Tess van Zuilen 3:33,98 3:41,56


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Saar Visser 11,48Q ---
    8 Tess van Zuilen 11,69Q ---
    27 Charlotte Buwalda 12,53 11,31


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    5 Saar Visser 11,35Q 11,48
    8 Tess van Zuilen 11,57q 11,69


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    5 Saar Visser 11,12 11,35
    7 Tess van Zuilen 11,58 11,57


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    14 Milou van den Berg 8,03 7,76 7,85 8,03 7,81


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    25 Milou van den Berg 3,69 3,71 3,71 3,71 4,10


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Isabel van den Berg 8,14Q 8,11
    34 Jasmijn Raes 9,04 8,95
    Ella de Bruijne --- 9,19
    Maite Mandaat --- 10,15
    Carlotta Baan --- 9,84


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    1 Isabel van den Berg 8,26Q 8,14


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Isabel van den Berg 8,14 8,26


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Isabel van den Berg 9,90Q 10,15
    17 Jasmijn Raes 11,05q 11,63
    21 Maite Mandaat 11,14q 12,13
    Carlotta Baan --- 12,98


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    3 Isabel van den Berg 10,01Q 9,90
    15 Jasmijn Raes 11,03 11,05
    23 Maite Mandaat 12,05 11,14


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    2 Isabel van den Berg 9,69 10,01


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    23 Maite Mandaat 7,94 8,10 7,43 8,10 8,25
    Ella de Bruijne --- 7,99


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Ella de Bruijne --- 3,64
    Carlotta Baan --- 3,59