Vereniging 'Nijmegen Atletiek' op 'Nationale CD Indoor'

Prijzen

Teun ter Haar
  • Jongens Junior C2 - 1500m - 4:28,13
Job van Keulen
  • Jongens Junior D2 - 600m - 1:43,63

Hoogtepunten

Samuel Schinagl JJC1 Ver
  • 4,87
  • Job van Keulen JJD2 Ver
  • 4,34
  • Jeske Hiddink MJD2 Ver
  • 3,67
  • Jeske Hiddink MJD2 Kogel
  • 7,93
  • Luca Sillen JJD2 1000m
  • 3:16,14
  • Samuel Schinagl JJC1 60m
  • 8,36
  • Tom Zoetelief JJC1 60m
  • 8,25
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    24 Tom Zoetelief Nijmegen 8,25 -8,43 Gemeld
    25 Samuel Schinagl Nijmegen 8,36 -8,69 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    4 Tim Schüssel Nijmegen 4:40,50 4:45,02 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJC1 4 26,36 4
    2 Bliksem CAV Energie - JJC1 4 26,75 3
    3 Altis jongens C Altis - JJC1 4 26,77 2
    4 Nijmegen JJC1 Nijmegen Atletiek - JJC1 4 26,82 1


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    11 Tom Zoetelief Nijmegen 1,50 1,60 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    14 Samuel Schinagl Nijmegen 4,87 -4,39 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    33 Steven Zollinger Nijmegen 8,30 -8,21 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    14 Steven Zollinger Nijmegen 2:24,74 2:23,82 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    1 Teun ter Haar Nijmegen 4:28,13 4:18,37 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    18 Sem Oolbekkink Nijmegen 9,66 Q10,09 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    19 Sem Oolbekkink Nijmegen 9,70 -9,66 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JJC2 Nijmegen Atletiek - JJC2 4 25,84 3
    2 Athlos Boys AV Athlos - JJC2 4 27,33 2
    3 Impala Boys AV Impala - JJC2 4 DNF 0


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    14 Bram van Alebeek Nijmegen 9,90 -9,59 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    4 Jon Rijnsburger Nijmegen 1,70 1,70 Gemeld
    Sem Oolbekkink Nijmegen --- 1,65 Afgemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    15 Sem Oolbekkink Nijmegen 5,23 -4,86 Gemeld
    18 Bram van Alebeek Nijmegen 5,17 -4,90 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    3 Job van Keulen Nijmegen 1:43,63 1:41,92 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    6 Luca Sillen Nijmegen 3:16,14 3:22,52 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    14 Job van Keulen Nijmegen 10,33 q12,47 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    14 Job van Keulen Nijmegen 10,75 -10,33 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    15 Job van Keulen Nijmegen 4,34 -4,17 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    Jeske Hiddink Nijmegen --- -9,60 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    29 Jeske Hiddink Nijmegen 7,93 -7,52 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    37 Jeske Hiddink Nijmegen 3,67 -3,98 Gemeld