Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Wu Ping Kuiper
  • Jongens Junior D2 - 1000m - 3:06,31
Tiba Miran
  • Meisjes Junior C1 - 800m - 2:26,30
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C1 - Ver - 5,04
Esmee Douma
  • Meisjes Junior C1 - Ver_f - 5,11
Britt Weerman
  • Meisjes Junior C2 - 60mH - 9,38
Britt Weerman
  • Meisjes Junior C2 - 60mH_hf - 9,08
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 11,90
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C2 - Kogel_f - 13,27
Britt Weerman
  • Meisjes Junior C2 - Hoog - 1,60
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C2 - Ver - 5,05
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C2 - Ver_f - 5,05

Hoogtepunten

Wu Ping Kuiper JJD2 1000m
  • 3:06,31
  • Anton Sarnatskiy JJC2 60m
  • 7,97
  • Maud Visscher MJD2 60mH
  • 10,46
  • Danique Huisjes MJC1 60m
  • 8,59
  • Esmee Douma MJC1 60mH
  • 9,85
  • Esmee Douma MJC1 Ver
  • 5,04
  • Britt Weerman MJC2 60mH
  • 9,38
  • Julian Keun JJD1 60m
  • 9,52
  • Anton Sarnatskiy JJC2 Ver
  • 5,34
  • Julian Keun JJD1 600m
  • 1:56,30
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    18 Anton Sarnatskiy 7,97Q 7,86


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    18 Anton Sarnatskiy 7,97 7,97


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Anton Sarnatskiy 5,27 5,17 5,34 5,34q 5,56


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    6 Anton Sarnatskiy 5,38 5,37 5,69 5,25 5,12 5,29 5,69 5,34


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    45 Julian Keun 9,52 9,54


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Julian Keun 1:56,30 2:01,48


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    33 Julian Keun 3,46 3,61 3,47 3,61 3,95


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Wu Ping Kuiper 3:06,31 3:06,44


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    17 Danique Huisjes 8,59Q 8,67
    28 Nikita Nie 8,73 8,60
    Brecht van der Vliet --- 8,29


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    21 Danique Huisjes 8,71 8,59


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tiba Miran 2:26,30 2:27,41
    Noortje Huitema DNF 2:29,88


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    11 Esmee Douma 9,85Q 9,86


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    6 Esmee Douma 9,59q 9,85


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    6 Esmee Douma 9,64 9,59


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Nikita Nie 9,52 9,45 9,02 9,52 10,26


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Esmee Douma 5,04 5,04Q 5,14
    21 Noortje Huitema X 4,35 4,37 4,37 4,44
    22 Nikita Nie 4,35 3,84 3,79 4,35 4,72
    26 Danique Huisjes 4,05 4,21 3,95 4,21 4,34
    32 Noortje Knoll 4,00 3,63 X 4,00 4,36
    Brecht van der Vliet --- 4,94


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    2 Esmee Douma 5,01 5,10 5,11 X 4,84 5,09 5,11 5,04


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    11 Selma Spikman 2:35,01 2:35,88


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Britt Weerman 9,38Q 9,65


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    2 Britt Weerman 9,08Q 9,38


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    5 Britt Weerman 9,22 9,08


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Danara Stoppels 11,90 11,90Q 12,53


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    1 Danara Stoppels 11,27 9,91 X 12,44 X 13,27 13,27 11,90


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.73ResOBP
    3 Britt Weerman O XO O XXO XXX 1,60 1,70


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Danara Stoppels 5,05 - - 5,05Q 5,29


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Danara Stoppels X X 4,98 5,05 X X 5,05 5,05


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    47 Sascha Keukenkamp 9,51 9,38


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    13 Sascha Keukenkamp 11,99Q 9,40


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    20 Sascha Keukenkamp 12,32 11,99


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    32 Sascha Keukenkamp 3,59 3,60 3,49 3,60 3,85


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    10 Maud Visscher 10,46Q 10,45


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    9 Maud Visscher 10,46 10,46


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Maud Visscher 9,29 9,45 8,93 9,45q 10,54


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    7 Maud Visscher 9,57 8,52 11,00 10,47 10,25 10,57 11,00 9,45


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    11 Maud Visscher O O XO XXX 1,35 1,40