Vereniging 'AV Haarlemmermeer' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Milou Kaestner
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 11,34
Milou Kaestner
  • Meisjes Junior C2 - Kogel_f - 12,39

Hoogtepunten

Isabelle Seijlhouwer MJD2 1000m
  • 3:22,29
  • Quint van der Riet JJC1 1500m
  • 4:57,83
  • Joyce Menick MJC2 Ver
  • 4,83
  • Joyce Menick MJC2 60mH
  • 9,55
  • Loïs Lessing MJC1 60m
  • 8,61
  • Ilse Hogeveen MJC2 60m
  • 8,23
  •  

    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    10 Quint van der Riet 4:57,83 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    19 Loïs Lessing 8,61q 8,55
    43 Nikki van Tienderen 9,13 8,80


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    19 Loïs Lessing 8,69 8,61


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    14 Loïs Lessing 2:41,18 2:31,31


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    32 Nikki van Tienderen 10,77 11,17


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
    2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
    3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
    4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
    5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
    6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
    7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    32 Nikki van Tienderen 7,83 7,88 7,75 7,88 7,73


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Ilse Hogeveen 8,23Q 8,28
    29 Milou Kaestner 8,67 8,93


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    8 Ilse Hogeveen 8,34q 8,23


    Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Ilse Hogeveen 8,37 8,34


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Joyce Menick 9,55Q 9,83


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    8 Joyce Menick 9,53q 9,55


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    8 Joyce Menick 9,48 9,53


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PrinsHendrikmeidenMJC Prins Hendrik - MJC2 4 26,80 5
    2 Altis golden girls Altis - MJC2 4 26,87 4
    3 Lionitas MJC2 AV Lionitas - MJC2 4 27,91 3
    4 Altis meiden C2 Altis - MJC2 4 28,48 2
    5 Athlos C girls AV Athlos - MJC2 4 29,01 1


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Milou Kaestner 11,34 11,34Q 11,53


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Milou Kaestner 10,46 11,34 11,01 11,03 12,39 11,66 12,39 11,34


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Joyce Menick 4,70 4,83 4,80 4,83q 4,94
    13 Ilse Hogeveen X - 4,69 4,69 4,87
    20 Milou Kaestner 4,46 4,18 4,41 4,46 4,60


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    12 Joyce Menick X 4,63 X 4,63 4,83


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Isabelle ...ijlhouwer 3:22,29 3:17,50