Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Julien Jansen JJD1 1000m
  • 3:19,06
  • Thomas Reining JJC1 800m
  • 2:19,99
  • Brend Baak JJC2 Ver
  • 5,33
  • Tessa Harbrink MJC1 800m
  • 2:42,48
  • Femi Ayodeji MJD1 60m
  • 8,98
  • Femi Ayodeji MJD1 Ver
  • 3,66
  • Sara Meijer MJD1 1000m
  • 3:31,24
  • Boyd Steur JJD1 1000m
  • 3:32,66
  • Bengt Veldhuis JJD2 60m
  • 9,01
  • Sara Meijer MJD1 60m
  • 9,27
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Thomas Reining 2:19,99 2:19,70


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    17 Brend Baak 9,57q 10,12


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    14 Brend Baak 9,39 9,57


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.951.98ResOBP
    10 Brend Baak XO O O XXX 1,65 1,65


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    12 Brend Baak 5,30 5,16 5,33 5,33q 5,24


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Brend Baak X 5,02 X 5,02 5,33


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Julien Jansen 3:19,06 3:20,06
    22 Boyd Steur 3:32,66 ---
    30 Lukas Smit 3:42,95 3:47,07
    37 Thijs ter Maat 4:02,83 3:45,51


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    27 Bengt Veldhuis 9,01 9,67


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Ids Peenstra 3:23,52 3:20,55
    19 Olivier van Benthem 3:32,44 3:34,78


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    29 Bengt Veldhuis 4,05 3,26 3,98 4,05 4,08


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    16 Tessa Harbrink 2:42,48 2:40,15


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    21 Joanne Lehr 2:43,68 2:39,00
    22 Mandy Hansma 2:47,13 2:40,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    18 Femi Ayodeji 8,98q 9,20
    31 Sara Meijer 9,27 9,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    19 Femi Ayodeji 9,14 8,98


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Sara Meijer 3:31,24 3:35,89


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    29 Femi Ayodeji 3,26 3,66 3,29 3,66 3,88