Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Koen Geelen JJC1 800m
  • 2:33,62
  • Krijn van Hofweegen JJC1 60mH
  • 10,22
  • Filsan Versteeg MJD2 1000m
  • 3:35,13
  • Floor Olthof MJC1 60m
  • 8,96
  • Josefine Ulfman MJD2 1000m
  • 3:37,68
  • Kylian Meeuwisz JJC2 60mH
  • 9,99
  • Noortje Bonten MJD2 600m
  • 1:57,54
  • Filsan Versteeg MJD2 Ver
  • 4,13
  • Kylian Meeuwisz JJC2 Ver
  • 5,16
  • Kylian Meeuwisz JJC2 60m
  • 8,07
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Daan Reefman --- 10,06


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    16 Koen Geelen 2:33,62 2:31,95


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Daan Reefman --- 5:40,41


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    16 Krijn van Hofweegen 10,22Q 9,68


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    Krijn van Hofweegen --- 10,22


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    22 Kylian Meeuwisz 8,07Q 8,10
    45 Pieter Bulte 8,71 8,81


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    24 Kylian Meeuwisz 8,32 8,07


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    21 Nils Reefman 2:32,14 2:26,23
    22 Stefan Beukers 2:36,50 2:32,85


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    25 Kylian Meeuwisz 9,99Q 10,03
    29 Pieter Bulte 10,57 10,70
    31 Nils Reefman 10,93 11,08


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    24 Kylian Meeuwisz 10,16 9,99


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.951.98ResOBP
    20 Pieter Bulte O O XXX 1,45 1,45
    22 Nils Reefman XO XXO XXX 1,45 1,50
    23 Stefan Beukers O XXX 1,40 1,45


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    19 Kylian Meeuwisz 4,91 5,16 4,92 5,16 4,91
    30 Stefan Beukers 3,83 4,03 4,12 4,12 4,26


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    36 Thomas Arp 4:02,33 4:15,57


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    Thomas Arp XXX DNS 1,25
    Rens Hooiveld XXX DNS 1,20


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Thomas Arp --- 3,50
    Rens Hooiveld --- 3,60


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    38 Floor Olthof 8,96 8,94
    Kumi Hack --- 9,85
    Carlijn Bodde --- 9,17


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    24 Kore Hengeveld 2:49,22 2:41,71


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
    2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
    3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
    4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
    5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
    6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
    7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    30 Tula Frijters 6,89 8,00 7,53 8,00 9,71


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    Yasmine Aden --- 1,30
    Kumi Hack --- 1,35


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Kore Hengeveld --- 3,85
    Floor Olthof --- 3,87


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    44 Filsan Versteeg 9,24 9,32
    Josefine Ulfman --- 9,83


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    21 Noortje Bonten 1:57,54 2:01,75


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Filsan Versteeg 3:35,13 3:34,96
    17 Josefine Ulfman 3:37,68 3:33,00
    30 Esmée Beukers 3:57,50 4:05,52


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    35 Esmée Beukers 12,23 12,35


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Filsan Versteeg 4,13 4,09 3,94 4,13 4,11
    Esmée Beukers --- 3,25
    Josefine Ulfman --- 3,66