Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Nationale CD Indoor'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Josefine Ulfman MJD2 1000m
  • 3:37,68
  • Kylian Meeuwisz JJC2 Ver
  • 5,16
  • Krijn van Hofweegen JJC1 60mH
  • 10,22
  • Filsan Versteeg MJD2 Ver
  • 4,13
  • Kylian Meeuwisz JJC2 60mH
  • 9,99
  • Kylian Meeuwisz JJC2 60m
  • 8,07
  • Filsan Versteeg MJD2 1000m
  • 3:35,13
  • Noortje Bonten MJD2 600m
  • 1:57,54
  • Floor Olthof MJC1 60m
  • 8,96
  • Koen Geelen JJC1 800m
  • 2:33,62
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    Daan Reefman Pallas `67 --- -10,06 Niet gemeld


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    16 Koen Geelen Pallas `67 2:33,62 2:31,95 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    Daan Reefman Pallas `67 --- 5:40,41 Niet gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    16 Krijn van Hofweegen Pallas `67 10,22 Q9,68 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    Krijn van Hofweegen Pallas `67 --- -10,22 Afgemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    22 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,07 Q8,10 Gemeld
    45 Pieter Bulte Pallas `67 8,71 -8,81 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    24 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,32 -8,07 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    21 Nils Reefman Pallas `67 2:32,14 2:26,23 Gemeld
    22 Stefan Beukers Pallas `67 2:36,50 2:32,85 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    25 Kylian Meeuwisz Pallas `67 9,99 Q10,03 Gemeld
    29 Pieter Bulte Pallas `67 10,57 -10,70 Gemeld
    31 Nils Reefman Pallas `67 10,93 -11,08 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    24 Kylian Meeuwisz Pallas `67 10,16 -9,99 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    20 Pieter Bulte Pallas `67 1,45 1,45 Gemeld
    22 Nils Reefman Pallas `67 1,45 1,50 Gemeld
    23 Stefan Beukers Pallas `67 1,40 1,45 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    19 Kylian Meeuwisz Pallas `67 5,16 -4,91 Gemeld
    30 Stefan Beukers Pallas `67 4,12 -4,26 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    36 Thomas Arp Pallas `67 4:02,33 4:15,57 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Thomas Arp Pallas `67 DNS 1,25 Gemeld
    Rens Hooiveld Pallas `67 DNS 1,20 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Thomas Arp Pallas `67 --- -3,50 Afgewezen
    Rens Hooiveld Pallas `67 --- -3,60 Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    38 Floor Olthof Pallas `67 8,96 -8,94 Gemeld
    Carlijn Bodde Pallas `67 --- -9,17 Afgewezen
    Kumi Hack Pallas `67 --- -9,85 Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    24 Kore Hengeveld Pallas `67 2:49,22 2:41,71 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
    2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
    3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
    4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
    5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
    6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
    7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    30 Tula Frijters Pallas `67 8,00 -9,71 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Yasmine Aden Pallas `67 --- 1,30 Afgemeld
    Kumi Hack Pallas `67 --- 1,35 Afgemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Kore Hengeveld Pallas `67 --- -3,85 Afgewezen
    Floor Olthof Pallas `67 --- -3,87 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    44 Filsan Versteeg Pallas `67 9,24 -9,32 Gemeld
    Josefine Ulfman Pallas `67 --- -9,83 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    21 Noortje Bonten Pallas `67 1:57,54 2:01,75 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    15 Filsan Versteeg Pallas `67 3:35,13 3:34,96 Gemeld
    17 Josefine Ulfman Pallas `67 3:37,68 3:33,00 Gemeld
    30 Esmée Beukers Pallas `67 3:57,50 4:05,52 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    35 Esmée Beukers Pallas `67 12,23 -12,35 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    13 Filsan Versteeg Pallas `67 4,13 -4,11 Gemeld
    Josefine Ulfman Pallas `67 --- -3,66 Afgewezen
    Esmée Beukers Pallas `67 --- -3,25 Afgewezen