Vereniging 'AV Horror Sneek' op 'Nationale CD Indoor'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Romée de Best MJC1 Ver
  • 4,70
  • Jilke Oswald JJD2 Kogel
  • 7,23
  • Nynke Rijpma MJD1 Kogel
  • 8,50
  • Welmoed van der Windt MJD2 60m
  • 8,71
  • Baudien Venema MJD2 60m
  • 8,57
  • Jilke Oswald JJD2 Ver
  • 4,23
  • Romée de Best MJC1 60mH
  • 10,23
  • Roan Jorritsma JJD2 60m
  • 9,44
  • Thijs Jorritsma JJC1 Hoog
  • 1,55
  • Jilke Oswald JJD2 60m
  • 9,41
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    51 Thijs Jorritsma HRRR 8,99 -9,12 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    16 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 7,90 -8,26 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    7 Thijs Jorritsma HRRR 1,55 1,52 Gemeld
    Tjalle-Dur... der Eems HRRR --- 1,40 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    56 Shakir Burmania HRRR 10,97 -9,00 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Shakir Burmania HRRR --- -2,90 Afgewezen


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    43 Jilke Oswald HRRR 9,41 -9,40 Gemeld
    44 Roan Jorritsma HRRR 9,44 -9,88 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    16 Jilke Oswald HRRR 7,23 -7,54 Gemeld
    19 Roan Jorritsma HRRR 6,61 -5,02 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Roan Jorritsma HRRR --- 1,25 Afgewezen


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    22 Jilke Oswald HRRR 4,23 -4,18 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    Zoë Miedema HRRR --- -9,60 Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    23 Romée de Best HRRR 10,23 q10,47 Gemeld
    35 Marije Brouwer HRRR 10,94 -11,74 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    22 Romée de Best HRRR 10,29 -10,23 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    18 Romée de Best HRRR 9,07 -9,12 Gemeld
    28 Marije Brouwer HRRR 8,08 -8,32 Gemeld
    33 Zoë Miedema HRRR 7,77 -7,80 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    11 Marije Brouwer HRRR 1,45 1,45 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    9 Romée de Best HRRR 4,70 q4,61 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    9 Romée de Best HRRR 4,71 4,70 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    42 Aniek Vreeling HRRR 9,44 -9,30 Gemeld
    Susan Breeuwsma HRRR --- -9,60 Afgewezen


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    18 Aniek Vreeling HRRR 12,13 Q10,30 Gemeld
    19 Nynke Rijpma HRRR 12,14 q12,40 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    19 Nynke Rijpma HRRR 12,31 -12,14 Gemeld
    21 Aniek Vreeling HRRR 12,35 -12,13 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    7 Nynke Rijpma HRRR 8,50 q9,04 Gemeld
    Susan Breeuwsma HRRR --- -5,64 Afgemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    10 Nynke Rijpma HRRR 8,01 8,50 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    24 Nynke Rijpma HRRR 3,78 -3,85 Gemeld
    Susan Breeuwsma HRRR --- -3,35 Afgewezen
    Aniek Vreeling HRRR --- -3,57 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    6 Baudien Venema HRRR 8,57 Q8,64 Gemeld
    13 Welmoed va...der Windt HRRR 8,71 Q8,80 Gemeld
    Lieke Kooij HRRR --- -10,17 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    4 Baudien Venema HRRR 8,49 Q8,57 Gemeld
    12 Welmoed va...der Windt HRRR 8,74 -8,71 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    4 Baudien Venema HRRR 8,57 8,49 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    19 Tess Jaarsma HRRR 1:56,62 1:59,35 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    42 Noortje Sieperda HRRR 12,68 -11,50 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    15 Tess Jaarsma HRRR 4,05 -4,01 Gemeld
    27 Noortje Sieperda HRRR 3,89 -4,05 Gemeld
    Welmoed va...der Windt HRRR --- -3,87 2e Gemeld (reserve)