Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Milan Hoogeveen
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 9,58
Milan Hoogeveen
  • Jongens Junior D1 - Kogel_f - 9,92
Bruce Boon
  • Jongens Junior D2 - 60mH_hf - 9,75
Bruce Boon
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 9,86
Bruce Boon
  • Jongens Junior D2 - Kogel_f - 11,64
Bruce Boon
  • Jongens Junior D2 - Polshoog - 2,20
Mette van der Meer
  • Meisjes Junior C2 - Polshoog - 2,90
Evi Falkena
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:16,10
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 1:45,11

Hoogtepunten

Milan Hoogeveen JJD1 Kogel
  • 9,58
  • Evi Falkena MJD1 1000m
  • 3:16,10
  • Miriam Felix MJD2 60m
  • 9,10
  • Mette van der Meer MJC2 60mH
  • 9,48
  • Miriam Felix MJD2 Ver
  • 4,03
  • Bruce Boon JJD2 60mH
  • 9,95
  • Fleur Pieters MJD2 600m
  • 1:45,11
  • Milan Hoogeveen JJD1 60m
  • 8,70
  • Bruce Boon JJD2 Kogel
  • 10,79
  • Yaasir Albojaddaine JJD1 600m
  • 1:53,27
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    7 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,70 Q9,21


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    8 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,82 q8,70


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    8 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,95 8,82


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    5 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta 1:53,27 1:59,90


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    25 Rowan Tiemes Flevo Delta 12,55 -10,90


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    1 Milan Hoogeveen Flevo Delta 9,58 Q8,02
    28 Rowan Tiemes Flevo Delta 5,93 -6,80


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    2 Milan Hoogeveen Flevo Delta 9,92 9,58


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Jorian Reijnders Flevo Delta --- -3,80


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    17 Jaap Zoon Flevo Delta 3:28,30 3:29,10


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    4 Bruce Boon Flevo Delta 9,95 Q10,45


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    2 Bruce Boon Flevo Delta 9,75 Q9,95


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    2 Bruce Boon Flevo Delta 9,86 9,75


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    4 Bruce Boon Flevo Delta 10,79 Q10,80


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    2 Bruce Boon Flevo Delta 11,64 10,79


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    3 Bruce Boon Flevo Delta 2,20 2,35


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    Indy Faassen Flevo Delta --- -9,15


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    18 Indy Faassen Flevo Delta 2:45,61 2:53,46


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    7 Mette van der Meer Flevo Delta 9,48 Q9,29


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    7 Mette van der Meer Flevo Delta 9,53 q9,48


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    7 Mette van der Meer Flevo Delta 9,47 9,53


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    3 Mette van der Meer Flevo Delta 2,90 3,10


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Evi Falkena Flevo Delta 3:16,10 3:20,80
    21 Kim Remijn Flevo Delta 3:45,28 3:45,40


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    17 Kim Remijn Flevo Delta 1,20 1,20


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    36 Miriam Felix Flevo Delta 9,10 -9,03
    Irene Doeze Jager Flevo Delta --- ----


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    3 Fleur Pieters Flevo Delta 1:45,11 1:47,99


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    41 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 12,49 -11,40


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    18 Miriam Felix Flevo Delta 4,03 -4,28