Vereniging 'AV Athlos' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Luuk van der Maaten
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Sterre Kurpershoek MJC1 60m
  • 8,73
  • Thijs van der Maaten JJD2 1000m
  • 3:18,14
  • Eva Middelkamp MJD1 Kogel
  • 7,55
  • Thijmen Middelkamp JJC1 Ver
  • 4,79
  • Luuk van der Maaten JJD2 Hoog
  • 1,55
  • Rosa Molenberg MJC2 800m
  • 2:30,16
  • Brendan Noordijk JJC1 Ver
  • 4,75
  • Karlijn Linsen MJD2 60mH
  • 10,56
  • Karlijn Linsen MJD2 60m
  • 8,61
  • Damian Wolters JJD1 60m
  • 9,37
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    35 Thijmen Middelkamp 8,58 8,81


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    19 Brendan Noordijk 10,62q 10,80


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    16 Brendan Noordijk 10,54 10,62


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJC1 4 26,36 4
    2 Bliksem CAV Energie - JJC1 4 26,75 3
    3 Altis jongens C Altis - JJC1 4 26,77 2
    4 Nijmegen JJC1 Nijmegen Atletiek - JJC1 4 26,82 1


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Daan Geerling 7,88 8,00 8,37 8,37 8,73


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Thijmen Middelkamp 4,79 4,51 4,60 4,79 4,88
    17 Brendan Noordijk 4,56 4,75 4,60 4,75 4,71


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    49 Bas van der Horst 9,11 9,21


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JJC2 Nijmegen Atletiek - JJC2 4 25,84 3
    2 Athlos Boys AV Athlos - JJC2 4 27,33 2
    3 Impala Boys AV Impala - JJC2 4 DNF 0


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Bas van der Horst 7,59 6,93 7,32 7,59 7,97


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    34 Damian Wolters 9,37 9,30
    Floris Remijn --- ---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    20 Floris Remijn 2:03,76 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    32 Floris Remijn 3:45,16 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    18 Damian Wolters XXO XXX 1,25 1,25


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    32 Thijs van der Maaten 9,14 9,20
    34 Bram Eleveld 9,19 9,50


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Thijs van der Maaten 3:18,14 3:12,00
    Bram Nusmeier --- 3:18,03


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Luuk van der Maaten 10,23Q 11,67


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    13 Luuk van der Maaten 10,48 10,23


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Bram Eleveld 8,03 7,68 8,07 8,07 7,56


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    1 Luuk van der Maaten O O O O XXO XXX 1,55 1,55


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.701.902.002.102.202.302.40ResOBP
    Bram Eleveld XXX DNS 2,00


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    27 Sterre Kurpershoek 8,73 8,60


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
    2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
    3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
    4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
    5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
    6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
    7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Rosa Molenberg 2:30,16 2:26,71


    Meisjes Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    7 Rianne Breugem 5:21,59 5:28,08


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PrinsHendrikmeidenMJC Prins Hendrik - MJC2 4 26,80 5
    2 Altis golden girls Altis - MJC2 4 26,87 4
    3 Lionitas MJC2 AV Lionitas - MJC2 4 27,91 3
    4 Altis meiden C2 Altis - MJC2 4 28,48 2
    5 Athlos C girls AV Athlos - MJC2 4 29,01 1


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    19 Eva Middelkamp 7,55 7,34 7,07 7,55 7,80


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Karlijn Linsen 8,61Q 8,80
    35 Fien Molenberg 9,05 9,21
    Carolien Remijn --- 9,32
    Joyce de Vries --- 10,17


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    15 Karlijn Linsen 8,78 8,61


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    26 Fien Molenberg 2:00,66 1:48,00
    37 Joyce de Vries 2:07,20 2:05,00
    Carolien Remijn DNS 2:01,00


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    11 Karlijn Linsen 10,56Q 10,50


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    12 Karlijn Linsen 10,77 10,56


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    Fien Molenberg - - - quit DNS 1,35