Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Nationale CD Indoor'

Prijzen

Tigo Mesie
  • Jongens Junior C1 - 60m_f - 7,84
Isa van Puffelen
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:26,38

Hoogtepunten

Milan Mesie JJC1 60m
  • 8,05
  • Anna van Lohuizen MJD2 Kogel
  • 9,70
  • Isa van Puffelen MJD1 600m
  • 1:55,31
  • Melchior Treffers JJC1 Ver
  • 4,95
  • Isa van Puffelen MJD1 1000m
  • 3:26,38
  • Myrthe Dantuma MJD1 Kogel
  • 7,57
  • Julius Prop JJD1 60m
  • 9,08
  • Mika Naber JJD1 60m
  • 9,22
  • Emma Beekman MJC1 Kogel
  • 9,16
  • Tigo Mesie JJC1 60m
  • 7,95
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    8 Tigo Mesie AV34 7,95 Q7,99
    15 Milan Mesie AV34 8,05 q8,10
    Cas Hoekstra AV34 --- -8,80


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    5 Tigo Mesie AV34 7,95 q7,95
    19 Milan Mesie AV34 8,26 -8,05


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQQm
    2 Tigo Mesie AV34 7,84 -7,95


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mQQm
    4 Martijn van der Lecq AV34 2:17,28 -2:14,83


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQQm
    10 Milan Mesie AV34 9,88 Q9,49
    11 Tigo Mesie AV34 9,91 Q9,78
    32 Glenn de Boer AV34 12,51 -11,75
    33 Jordy Hui...in t Veld AV34 12,54 -12,66


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQQm
    8 Milan Mesie AV34 9,59 Q9,88
    14 Tigo Mesie AV34 10,13 -9,91


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fQQm
    8 Milan Mesie AV34 9,86 -9,59


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQQm
    4 Melchior Treffers AV34 1,65 -1,65
    Glenn de Boer AV34 DNS -1,40


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQQm
    11 Melchior Treffers AV34 4,95 q4,91
    32 Jordy Hui...in t Veld AV34 4,08 -3,43


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fQQm
    7 Melchior Treffers AV34 5,10 -4,95


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mQQm
    12 Sam Overeem AV34 5:26,49 -5:27,67


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQQm
    19 Sam Overeem AV34 8,25 -8,16


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    19 Julius Prop AV34 9,08 Q9,09
    26 Mika Naber AV34 9,22 -9,20
    54 Lucien Driessen AV34 9,96 -9,90


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    18 Julius Prop AV34 9,10 -9,08


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mQQm
    12 Julius Prop AV34 1:58,64 -1:54,00
    15 Kai Muijsers AV34 2:00,26 -1:56,69
    Sep de Jong AV34 --- -1:54,18


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQQm
    10 Mika Naber AV34 11,52 Q11,45
    27 Lucien Driessen AV34 12,69 -13,52
    34 Jonathan Fennema AV34 16,67 ----
    Sep de Jong AV34 --- ----


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQQm
    9 Mika Naber AV34 11,58 Q11,52


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fQQm
    6 Mika Naber AV34 12,15 -11,58


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQQm
    32 Kai Muijsers AV34 5,72 -6,28
    39 Lucien Driessen AV34 5,13 -5,06
    42 Jonathan Fennema AV34 4,32 -4,99
    Sep de Jong AV34 --- -7,05


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQQm
    12 Kai Muijsers AV34 1,30 -1,25
    Jonathan Fennema AV34 --- -0,95


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQQm
    15 Mika Naber AV34 4,05 -4,38


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    35 Marijn Atmodimedjo AV34 9,24 -9,33
    49 Rafael Van Goor AV34 10,10 -9,94


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mQQm
    6 Merlijn Bonhof AV34 1:47,85 -1:55,72
    14 Rafael Van Goor AV34 1:58,09 -2:02,16


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQQm
    16 Wout Van der Weide AV34 3:24,88 -3:21,10


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQQm
    26 Marijn Atmodimedjo AV34 11,95 -12,46
    Wout Van der Weide AV34 --- -13,63


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQQm
    26 Marijn Atmodimedjo AV34 4,06 -3,91


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQQm
    16 Emma Beekman AV34 9,16 -9,29


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    26 Bente van der Stoel AV34 8,64 -8,73
    39 Elle van Kasteren AV34 9,01 -9,02


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQQm
    11 Bente van der Stoel AV34 4,74 q5,09
    28 Elle van Kasteren AV34 4,17 -4,47


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fQQm
    9 Bente van der Stoel AV34 4,85 -4,74


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    Myrthe Dantuma AV34 --- -10,10
    Noa Schouten AV34 --- -10,29


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mQQm
    7 Isa van Puffelen AV34 1:55,31 -1:57,41
    27 Lara van Brummelen AV34 2:11,97 -2:15,63


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQQm
    3 Isa van Puffelen AV34 3:26,38 -3:35,91
    15 Lieske Drost AV34 3:36,90 -3:34,83


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQQm
    33 Lieske Drost AV34 13,12 -14,01
    Noa Schouten AV34 --- -13,70


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQQm
    18 Myrthe Dantuma AV34 7,57 -7,67
    31 Floortje Overeem AV34 6,81 -5,99
    35 Lara van Brummelen AV34 6,59 -6,57


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQQm
    8 Isa van Puffelen AV34 1,30 -1,40
    11 Myrthe Dantuma AV34 1,30 -1,25
    Floortje Overeem AV34 --- -1,20


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQQm
    Noa Schouten AV34 --- -3,43
    Floortje Overeem AV34 --- -3,56
    Lieske Drost AV34 --- -3,47


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    Inge Bakker AV34 --- -9,50


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQQm
    Inge Bakker AV34 DNS -12,46


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQQm
    7 Anna van Lohuizen AV34 9,70 q9,90


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQQm
    8 Anna van Lohuizen AV34 9,55 -9,70


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQQm
    13 Anna van Lohuizen AV34 1,30 -1,30
    Inge Bakker AV34 --- -1,25


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQQm
    29 Anna van Lohuizen AV34 3,87 -4,07