Vereniging 'AAC `61' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Mike Berends JJD1 60m
  • 8,87
  • Floor Dijkstra MJC2 Hoog
  • 1,55
  • Rozemarie Fokkema MJC2 Kogel
  • 10,80
  • Valenciano Roffel JJD1 60m
  • 8,61
  • Valenciano Roffel JJD1 600m
  • 1:55,38
  • Lotte Slomp MJD2 Kogel
  • 9,42
  • Tim Duker JJD1 Kogel
  • 7,39
  • Lotte Slomp MJD2 600m
  • 1:52,27
  • Mike Berends JJD1 Kogel
  • 6,92
  • Lotte Slomp MJD2 60m
  • 9,04
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Sweder Visser 2:23,37 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Valenciano Roffel 8,61Q 8,80
    10 Mike Berends 8,87Q 9,11


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    5 Valenciano Roffel 8,48Q 8,61
    9 Mike Berends 8,82 8,87


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Valenciano Roffel 8,58 8,48


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    8 Valenciano Roffel 1:55,38 1:55,89


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    26 Ate Clobus 3:37,36 3:45,87


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    13 Ate Clobus 11,88Q 10,11


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    13 Ate Clobus 11,88 11,88


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Tim Duker 7,03 6,02 7,39 7,39 8,30
    15 Mike Berends 6,66 6,92 6,82 6,92 8,40


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    5 Mike Berends O O O XO XXX 1,40 1,35


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jelmer Rensing 3:18,97 3:25,40


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    27 Amber Slomp 2:56,55 2:46,00


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Rozemarie Fokkema 10,80 9,32 10,29 10,80q 10,52
    20 Amber Slomp 7,14 7,33 7,09 7,33 7,65


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Rozemarie Fokkema 9,30 9,32 9,88 9,88 10,80


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.73ResOBP
    5 Floor Dijkstra O O O XO XXX 1,55 1,55


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Erin Rademaker --- 2:09,17


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Erin Rademaker --- 3:58,00


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Erin Rademaker --- 3,15


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    31 Lotte Slomp 9,04 8,81


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Lotte Slomp 1:52,27 1:55,00


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Lotte Slomp 9,42 8,46 9,01 9,42 9,44