Vereniging 'Scopias Atletiek' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Riks Pollen JJC1 60m
  • 8,64
  • Finn van de Klundert JJD1 60m
  • 8,90
  • Jools van de Klundert MJD1 60m
  • 8,78
  • Thomas Aerdts JJD1 1000m
  • 3:28,02
  • Lina Vercoulen MJC1 60mH
  • 10,07
  • Lynn Behnke MJD2 60m
  • 8,71
  • Seppe Swinkels JJD1 Hoog
  • 1,30
  • Lynn Behnke MJD2 600m
  • 1:54,01
  • Finn van de Klundert JJD1 Ver
  • 4,13
  • Lina Vercoulen MJC1 60m
  • 8,51
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    38 Riks Pollen Scopias 8,64 -8,68 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    23 Riks Pollen Scopias 10,93 Q10,93 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    18 Riks Pollen Scopias 10,80 -10,93 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    13 Finn van de Klundert Scopias 8,90 Q9,20 Gemeld
    48 Tuur Simons Scopias 9,59 -9,40 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    11 Finn van de Klundert Scopias 8,91 -8,90 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    27 Jio Classen Scopias 2:11,41 2:08,34 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    17 Thomas Aerdts Scopias 3:28,02 3:29,00 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    22 Seppe Swinkels Scopias 12,33 q12,23 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    19 Seppe Swinkels Scopias 12,50 -12,33 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    41 Jio Classen Scopias 4,84 -5,23 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    10 Seppe Swinkels Scopias 1,30 1,25 Gemeld
    Tuur Simons Scopias DNS 1,25 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    12 Finn van de Klundert Scopias 4,13 q4,10 Gemeld
    30 Tuur Simons Scopias 3,71 -4,15 Gemeld
    Jio Classen Scopias --- -3,66 Afgewezen
    Thomas Aerdts Scopias --- -3,45 Afgewezen


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    9 Finn van de Klundert Scopias 4,19 4,13 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    12 Lina Vercoulen Scopias 8,51 Q8,57 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    14 Lina Vercoulen Scopias 8,61 -8,51 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    15 Lina Vercoulen Scopias 10,07 Q10,00 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    12 Lina Vercoulen Scopias 10,08 -10,07 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    14 Lina Vercoulen Scopias 1,40 1,50 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    9 Jools van ... Klundert Scopias 8,78 Q8,90 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    5 Jools van ... Klundert Scopias 8,75 Q8,78 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    4 Jools van ... Klundert Scopias 8,66 8,75 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    15 Jools van ... Klundert Scopias 12,00 Q11,20 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    13 Jools van ... Klundert Scopias 11,84 -12,00 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    14 Lynn Behnke Scopias 8,71 Q8,50 Gemeld
    45 Sarah Bacuna Scopias 9,24 -9,10 Gemeld
    Mette Jacobs Scopias --- -10,00 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    14 Lynn Behnke Scopias 8,77 -8,71 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    14 Lynn Behnke Scopias 1:54,01 1:46,25 Gemeld
    34 Mette Jacobs Scopias 2:02,98 2:27,00 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    42 Lobke Pollen Scopias 5,56 -5,88 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Lobke Pollen Scopias --- -3,29 Afgewezen