Vereniging 'Scopias Atletiek' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lynn Behnke MJD2 60m
  • 8,71
  • Finn van de Klundert JJD1 Ver
  • 4,13
  • Lina Vercoulen MJC1 60mH
  • 10,07
  • Seppe Swinkels JJD1 Hoog
  • 1,30
  • Finn van de Klundert JJD1 60m
  • 8,90
  • Lynn Behnke MJD2 600m
  • 1:54,01
  • Thomas Aerdts JJD1 1000m
  • 3:28,02
  • Jools van de Klundert MJD1 60m
  • 8,78
  • Riks Pollen JJC1 60m
  • 8,64
  • Lina Vercoulen MJC1 60m
  • 8,51
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    38 Riks Pollen 8,64 8,68


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    23 Riks Pollen 10,93Q 10,93


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    18 Riks Pollen 10,80 10,93


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Finn van de Klundert 8,90Q 9,20
    48 Tuur Simons 9,59 9,40


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    11 Finn van de Klundert 8,91 8,90


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    27 Jio Classen 2:11,41 2:08,34


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    17 Thomas Aerdts 3:28,02 3:29,00


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    22 Seppe Swinkels 12,33q 12,23


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    19 Seppe Swinkels 12,50 12,33


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    41 Jio Classen 4,84 3,72 4,65 4,84 5,23


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    10 Seppe Swinkels O O XXX 1,30 1,25
    Tuur Simons XXX DNS 1,25


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    12 Finn van de Klundert 3,84 4,06 4,13 4,13q 4,10
    30 Tuur Simons 3,21 3,67 3,71 3,71 4,15
    Jio Classen --- 3,66
    Thomas Aerdts --- 3,45


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Finn van de Klundert 4,06 4,04 4,19 4,19 4,13


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    12 Lina Vercoulen 8,51Q 8,57


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    14 Lina Vercoulen 8,61 8,51


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    15 Lina Vercoulen 10,07Q 10,00


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    12 Lina Vercoulen 10,08 10,07


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    14 Lina Vercoulen O O O XXX 1,40 1,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jools van ... Klundert 8,78Q 8,90


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    5 Jools van ... Klundert 8,75Q 8,78


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Jools van ... Klundert 8,66 8,75


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    15 Jools van ... Klundert 12,00Q 11,20


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    13 Jools van ... Klundert 11,84 12,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Lynn Behnke 8,71Q 8,50
    45 Sarah Bacuna 9,24 9,10
    Mette Jacobs --- 10,00


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    14 Lynn Behnke 8,77 8,71


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    14 Lynn Behnke 1:54,01 1:46,25
    34 Mette Jacobs 2:02,98 2:27,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    42 Lobke Pollen 5,42 5,56 5,37 5,56 5,88


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Lobke Pollen --- 3,29