Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Nationale CD Indoor'

Prijzen

Rens de Graauw
  • Jongens Junior C2 - 60mH - 8,73
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C2 - 60mH_f - 8,91
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 11,01
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior D2 - Ver - 4,85
 

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
53 Dieter Stolzenbach PH 9,52 -9,08 Gemeld


Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam VerQOBP
36 Dieter Stolzenbach PH 3,63 -4,41 Gemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
5 Rens de Graauw PH 7,62 Q7,72 Gemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQOBP
9 Rens de Graauw PH 7,75 -7,62 Gemeld


Jongens Junior C2 - 800 meter

# Naam 800mOBP
12 Rik Spelthan PH 2:21,13 2:27,92 Gemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam 60mHQOBP
1 Rens de Graauw PH 8,73 Q8,84 Gemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQOBP
6 Rens de Graauw PH 8,95 Q8,73 Gemeld


Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fOBP
3 Rens de Graauw PH 8,91 8,95 Gemeld


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelQOBP
5 Rens de Graauw PH 13,60 Q12,27 Gemeld
10 Jeremy van Zutven PH 11,19 q11,25 Gemeld


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam Kogel_fOBP
6 Rens de Graauw PH 13,41 13,60 Gemeld
9 Jeremy van Zutven PH 11,31 11,19 Gemeld


Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
12 Jeremy van Zutven PH 1,65 1,65 Gemeld


Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam VerQOBP
8 Jeremy van Zutven PH 5,43 q5,71 Gemeld


Jongens Junior C2 - Verspringen finale

# Naam Ver_fOBP
8 Jeremy van Zutven PH 5,56 5,43 Gemeld


Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
27 Samuel Dobbelstein PH 9,26 -9,71 Gemeld
41 Robbie Smulders PH 9,47 -9,50 Gemeld


Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
24 Samuel Dobbelstein PH 3:35,81 3:51,53 Gemeld


Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam 60mHQOBP
31 Xavier van Zutven PH 13,05 -13,43 Gemeld


Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelQOBP
23 Robbie Smulders PH 6,37 -5,41 Gemeld
30 Xavier van Zutven PH 5,88 -5,61 Gemeld
34 Casper Couwenberg PH 5,58 -5,88 Gemeld


Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
14 Casper Couwenberg PH 1,30 1,25 Gemeld
Xavier van Zutven PH DNS 1,20 2e Gemeld (reserve)


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
9 Viggo Tijbosch PH 8,57 Q8,83 Gemeld
18 Finn Verhoeff PH 8,73 Q9,24 Gemeld
20 Koen Diepen PH 8,78 q8,84 Gemeld


Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQOBP
18 Finn Verhoeff PH 8,96 -8,73 Gemeld
19 Koen Diepen PH 8,97 -8,78 Gemeld
21 Viggo Tijbosch PH 9,10 -8,57 Gemeld


Jongens Junior D2 - 600 meter

# Naam 600mOBP
5 Max de Kruijf PH 1:45,68 1:48,61 Gemeld
8 Koen Diepen PH 1:51,95 1:51,74 Gemeld


Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
11 Jake Romijn PH 3:19,56 3:14,14 Gemeld
22 Sven van d...eerendonk PH 3:34,28 3:37,23 Gemeld
Lans Timmermans PH DNF 3:07,90 Gemeld


Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam 60mHQOBP
5 Finn Verhoeff PH 10,11 Q11,66 Gemeld
13 Lans Timmermans PH 10,32 q11,28 Gemeld
15 Jake Romijn PH 10,41 q11,05 Gemeld


Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQOBP
4 Finn Verhoeff PH 9,96 Q10,11 Gemeld
12 Lans Timmermans PH 10,46 -10,32 Gemeld
15 Jake Romijn PH 11,62 -10,41 Gemeld


Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fOBP
4 Finn Verhoeff PH 9,95 9,96 Gemeld


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ToPhers D2 junioren Prins Hendrik - JJD2 4 27,93 5
2 Altis D2 jongens Altis - JJD2 4 28,33 4
3 Altis D1/2 Altis - JJD2 4 29,58 3
4 TEAM AV56 JD AV `56 - JJD2 4 30,04 2
5 Dak devils DAK - JJD2 4 31,22 1


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelQOBP
2 Viggo Tijbosch PH 11,01 Q10,48 Gemeld


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fOBP
5 Viggo Tijbosch PH 10,54 11,01 Gemeld


Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
5 Jake Romijn PH 1,50 1,50 Gemeld


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam VerQOBP
3 Viggo Tijbosch PH 4,85 Q4,83 Gemeld
16 Finn Verhoeff PH 4,33 -4,12 Gemeld


Jongens Junior D2 - Verspringen finale

# Naam Ver_fOBP
4 Viggo Tijbosch PH 4,91 4,85 Gemeld


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelQOBP
11 Joanne Schaap PH 9,86 q9,92 Gemeld


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam Kogel_fOBP
11 Joanne Schaap PH 9,42 9,86 Gemeld


Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
13 Joanne Schaap PH 1,45 1,45 Gemeld


Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
12 Nienke Meubermans PH 8,44 Q8,56 Gemeld
14 Isabel van Bokhoven PH 8,45 Q8,50 Gemeld
16 Daantje de Vet PH 8,46 Q8,53 Gemeld


Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQOBP
11 Nienke Meubermans PH 8,46 -8,44 Gemeld
13 Isabel van Bokhoven PH 8,50 -8,45 Gemeld
14 Daantje de Vet PH 8,53 -8,46 Gemeld


Meisjes Junior C2 - 800 meter

# Naam 800mOBP
Nienke Meubermans PH DNS 2:40,07 Gemeld


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

# Naam 60mHQOBP
13 Sterre van Bragt PH 9,81 Q9,87 Gemeld
18 Annemiek van Iersel PH 9,96 q10,12 Gemeld
18 Daantje de Vet PH 9,96 Q10,12 Gemeld


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQOBP
13 Daantje de Vet PH 9,82 -9,96 Gemeld
14 Sterre van Bragt PH 9,86 -9,81 Gemeld
18 Annemiek van Iersel PH 9,96 -9,96 Gemeld


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PrinsHendrikmeidenMJC Prins Hendrik - MJC2 4 26,80 5
2 Altis golden girls Altis - MJC2 4 26,87 4
3 Lionitas MJC2 AV Lionitas - MJC2 4 27,91 3
4 Altis meiden C2 Altis - MJC2 4 28,48 2
5 Athlos C girls AV Athlos - MJC2 4 29,01 1


Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam VerQOBP
10 Annemiek van Iersel PH 4,75 q4,82 Gemeld
16 Sterre van Bragt PH 4,57 -4,72 Gemeld
18 Daantje de Vet PH 4,51 -4,65 Gemeld


Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

# Naam Ver_fOBP
6 Annemiek van Iersel PH 4,97 4,75 Gemeld


Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
20 Renske van der Steen PH 9,07 q9,00 Gemeld
36 Janne van den Berg PH 9,36 -9,20 Gemeld
Linde van Bragt PH --- -9,30 Afgemeld


Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQOBP
21 Renske van der Steen PH 9,19 -9,07 Gemeld


Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
14 Eline Smit PH 3:35,99 3:43,00 Gemeld
Eden Brouwers PH --- 3:44,75 Afgemeld


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam 60mHQOBP
Linde van Bragt PH --- -12,41 Afgemeld


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelQOBP
27 Eden Brouwers PH 6,99 -7,10 Gemeld


Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
Renske van der Steen PH --- 1,25 Afgemeld
Eden Brouwers PH --- 1,30 Afgemeld


Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam VerQOBP
17 Janne van den Berg PH 3,84 -3,95 Gemeld
19 Renske van der Steen PH 3,81 -4,05 Gemeld
Linde van Bragt PH --- -4,10 Afgemeld


Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam 60mQOBP
22 Lise Romijn PH 8,88 q9,01 Gemeld


Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hfQOBP
19 Lise Romijn PH 8,93 -8,88 Gemeld


Meisjes Junior D2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
12 Tinke Grotenhuis PH 3:28,92 3:42,58 Gemeld


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam 60mHQOBP
18 Lise Kappen PH 11,06 q11,52 Gemeld
29 Marloes Oomen PH 11,71 -12,71 Gemeld


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQOBP
16 Lise Kappen PH 11,14 -11,06 Gemeld


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelQOBP
22 Meike de Graauw PH 8,30 -8,88 Gemeld


Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam VerQOBP
21 Meike de Graauw PH 3,96 -4,01 Gemeld
34 Lise Romijn PH 3,71 -3,91 Gemeld
Lise Kappen PH --- -3,78 Afgewezen
Marloes Oomen PH --- -3,71 Afgewezen