Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Rens de Graauw
  • Jongens Junior C2 - 60mH - 8,73
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C2 - 60mH_f - 8,91
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 11,01
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior D2 - Ver - 4,85
 

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
53 Dieter Stolzenbach 9,52 9,08


Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
36 Dieter Stolzenbach X 3,63 3,57 3,63 4,41


Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
5 Rens de Graauw 7,62Q 7,72


Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
9 Rens de Graauw 7,75 7,62


Jongens Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
12 Rik Spelthan 2:21,13 2:27,92


Jongens Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw 8,73Q 8,84


Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
6 Rens de Graauw 8,95Q 8,73


Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
3 Rens de Graauw 8,91 8,95


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
5 Rens de Graauw 13,60 13,60Q 12,27
10 Jeremy van Zutven 10,64 11,19 11,19q 11,25


Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
6 Rens de Graauw 12,76 13,06 13,41 X X X 13,41 13,60
9 Jeremy van Zutven 10,38 11,31 10,85 11,31 11,19


Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.951.98ResOBP
12 Jeremy van Zutven O O XO XO XXX 1,65 1,65


Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
8 Jeremy van Zutven 5,33 5,43 5,36 5,43q 5,71


Jongens Junior C2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
8 Jeremy van Zutven X 5,47 X 5,56 5,31 5,48 5,56 5,43


Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
27 Samuel Dobbelstein 9,26 9,71
41 Robbie Smulders 9,47 9,50


Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
24 Samuel Dobbelstein 3:35,81 3:51,53


Jongens Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
31 Xavier van Zutven 13,05 13,43


Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
23 Robbie Smulders 6,24 6,37 5,81 6,37 5,41
30 Xavier van Zutven 5,67 5,70 5,88 5,88 5,61
34 Casper Couwenberg 5,51 5,04 5,58 5,58 5,88


Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
14 Casper Couwenberg O XO XXX 1,30 1,25
Xavier van Zutven DNS 1,20


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
9 Viggo Tijbosch 8,57Q 8,83
18 Finn Verhoeff 8,73Q 9,24
20 Koen Diepen 8,78q 8,84


Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
18 Finn Verhoeff 8,96 8,73
19 Koen Diepen 8,97 8,78
21 Viggo Tijbosch 9,10 8,57


Jongens Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
5 Max de Kruijf 1:45,68 1:48,61
8 Koen Diepen 1:51,95 1:51,74


Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
11 Jake Romijn 3:19,56 3:14,14
22 Sven van d...eerendonk 3:34,28 3:37,23
Lans Timmermans DNF 3:07,90


Jongens Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
5 Finn Verhoeff 10,11Q 11,66
13 Lans Timmermans 10,32q 11,28
15 Jake Romijn 10,41q 11,05


Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
4 Finn Verhoeff 9,96Q 10,11
12 Lans Timmermans 10,46 10,32
15 Jake Romijn 11,62 10,41


Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
4 Finn Verhoeff 9,95 9,96


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ToPhers D2 junioren Prins Hendrik - JJD2 4 27,93 5
2 Altis D2 jongens Altis - JJD2 4 28,33 4
3 Altis D1/2 Altis - JJD2 4 29,58 3
4 TEAM AV56 JD AV `56 - JJD2 4 30,04 2
5 Dak devils DAK - JJD2 4 31,22 1


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
2 Viggo Tijbosch 11,01 11,01Q 10,48


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
5 Viggo Tijbosch 8,55 9,21 10,54 9,78 7,70 10,29 10,54 11,01


Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
5 Jake Romijn O O O O XXO XXX 1,50 1,50


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
3 Viggo Tijbosch 4,85 - - 4,85Q 4,83
16 Finn Verhoeff 4,17 4,33 4,23 4,33 4,12


Jongens Junior D2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
4 Viggo Tijbosch 4,76 X 4,69 4,91 4,86 4,57 4,91 4,85


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
11 Joanne Schaap 9,71 9,86 9,15 9,86q 9,92


Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
11 Joanne Schaap 8,90 9,37 9,42 9,42 9,86


Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
13 Joanne Schaap XXO O XXO XO XXX 1,45 1,45


Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
12 Nienke Meubermans 8,44Q 8,56
14 Isabel van Bokhoven 8,45Q 8,50
16 Daantje de Vet 8,46Q 8,53


Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
11 Nienke Meubermans 8,46 8,44
13 Isabel van Bokhoven 8,50 8,45
14 Daantje de Vet 8,53 8,46


Meisjes Junior C2 - 800 meter

# Naam ResOBP
Nienke Meubermans DNS 2:40,07


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
13 Sterre van Bragt 9,81Q 9,87
18 Annemiek van Iersel 9,96q 10,12
18 Daantje de Vet 9,96Q 10,12


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
13 Daantje de Vet 9,82 9,96
14 Sterre van Bragt 9,86 9,81
18 Annemiek van Iersel 9,96 9,96


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PrinsHendrikmeidenMJC Prins Hendrik - MJC2 4 26,80 5
2 Altis golden girls Altis - MJC2 4 26,87 4
3 Lionitas MJC2 AV Lionitas - MJC2 4 27,91 3
4 Altis meiden C2 Altis - MJC2 4 28,48 2
5 Athlos C girls AV Athlos - MJC2 4 29,01 1


Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
10 Annemiek van Iersel X 4,59 4,75 4,75q 4,82
16 Sterre van Bragt 4,40 4,52 4,57 4,57 4,72
18 Daantje de Vet 4,30 4,51 4,38 4,51 4,65


Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
6 Annemiek van Iersel 4,97 X 4,42 4,67 4,63 4,76 4,97 4,75


Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
20 Renske van der Steen 9,07q 9,00
36 Janne van den Berg 9,36 9,20
Linde van Bragt --- 9,30


Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
21 Renske van der Steen 9,19 9,07


Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
14 Eline Smit 3:35,99 3:43,00
Eden Brouwers --- 3:44,75


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Linde van Bragt --- 12,41


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
27 Eden Brouwers X 6,99 6,65 6,99 7,10


Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
Renske van der Steen --- 1,25
Eden Brouwers --- 1,30


Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
17 Janne van den Berg 3,84 3,78 3,77 3,84 3,95
19 Renske van der Steen X 3,81 3,79 3,81 4,05
Linde van Bragt --- 4,10


Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
22 Lise Romijn 8,88q 9,01


Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
19 Lise Romijn 8,93 8,88


Meisjes Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
12 Tinke Grotenhuis 3:28,92 3:42,58


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
18 Lise Kappen 11,06q 11,52
29 Marloes Oomen 11,71 12,71


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
16 Lise Kappen 11,14 11,06


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
22 Meike de Graauw 7,48 8,30 7,89 8,30 8,88


Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
21 Meike de Graauw 3,79 3,96 3,56 3,96 4,01
34 Lise Romijn 3,59 3,64 3,71 3,71 3,91
Lise Kappen --- 3,78
Marloes Oomen --- 3,71