Vereniging 'DAK' op 'Nationale CD Indoor'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Anne Smits MJD1 1000m
  • 3:55,58
  • Anouk van Dal MJC2 60mH
  • 10,12
  • Jonas Vos JJD1 60m
  • 9,28
  • Merijn Verdijk JJD2 60m
  • 9,11
  • Sepp Knippels JJD1 Kogel
  • 5,38
  • Anouk van Dal MJC2 Ver
  • 4,61
  • Anouk van Dal MJC2 60mH_hf
  • 10,18
  • Jente van Loon MJD2 Kogel
  • 6,69
  • Jonas Vos JJD1 60mH
  • 12,25
  • Merijn Verdijk JJD2 Ver
  • 3,84
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    28 Jonas Vos DAK 9,28 -9,70 Gemeld
    Sepp Knippels DAK --- -10,50 Afgewezen


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    20 Jonas Vos DAK 12,25 q10,80 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    24 Jonas Vos DAK 13,03 -12,25 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    36 Sepp Knippels DAK 5,38 -6,00 Gemeld
    37 Edwin Van...r Heijden DAK 5,34 -5,65 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Jonas Vos DAK --- -3,60 Afgewezen


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    31 Merijn Verdijk DAK 9,11 -9,38 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    28 Roemer Struik DAK 3:41,67 3:44,13 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPhers D2 junioren Prins Hendrik - JJD2 4 27,93 5
    2 Altis D2 jongens Altis - JJD2 4 28,33 4
    3 Altis D1/2 Altis - JJD2 4 29,58 3
    4 TEAM AV56 JD AV `56 - JJD2 4 30,04 2
    5 Dak devils DAK - JJD2 4 31,22 1


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    34 Merijn Verdijk DAK 3,84 -4,09 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    24 Anouk van Dal DAK 10,12 q10,10 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    23 Anouk van Dal DAK 10,18 -10,12 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    15 Anouk van Dal DAK 4,61 -4,71 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    31 Anne Smits DAK 3:55,58 4:02,00 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Anne Smits DAK --- 1,15 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    Nynke Verweij DAK --- -9,60 Afgewezen
    Jente van Loon DAK --- -10,73 Afgewezen
    Eva-Lin Mertens DAK --- -10,54 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    31 Manon van Wezel DAK 4:08,96 4:18,23 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    39 Jente van Loon DAK 6,69 -7,15 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Jente van Loon DAK --- 1,05 Afgewezen
    Valerie Kamphuis DAK --- --- Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Nynke Verweij DAK --- -3,47 Afgewezen
    Manon van Wezel DAK --- -3,07 Afgewezen
    Eva-Lin Mertens DAK --- -3,22 Afgewezen
    Valerie Kamphuis DAK --- ---- Afgewezen