Vereniging 'AV Sprint' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Tim Pelkmans
  • Jongens Junior C1 - Ver - 5,26
Luuk Pelkmans
  • Jongens Junior D1 - 60mH_hf - 10,79
Luuk Pelkmans
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 10,36
Luuk Pelkmans
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,60
Juul de Reijdt
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,40
Loïs Drent
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 2,40
Lotte van Ham
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 2,10

Hoogtepunten

Jimmy Marcera JJD2 60m
  • 8,42
  • Dyamo Hoek JJD2 60m
  • 8,49
  • Ties van Beek JJC2 60m
  • 7,76
  • Femke Dam MJC1 60mH
  • 10,36
  • Bijou Leto MJC1 60mH
  • 9,93
  • Daan de Reijdt MJC2 800m
  • 2:27,10
  • Nine Fransen MJC1 60m
  • 8,35
  • Tim Pelkmans JJC1 Ver
  • 5,26
  • Gianni Brunken JJC2 60m
  • 7,82
  • Mikki Lips MJC1 60mH
  • 10,11
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Tim Pelkmans 9,47Q 9,49


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    Tim Pelkmans DNS 9,47


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Tim Pelkmans 5,26 5,26Q 5,21


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    Tim Pelkmans NM 5,26


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Ties van Beek 7,76Q 7,88
    11 Gianni Brunken 7,82Q 8,09


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    8 Ties van Beek 7,73q 7,76
    14 Gianni Brunken 7,90 7,82


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Ties van Beek 7,70 7,73


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Gianni Brunken 9,16Q 9,84
    9 Ties van Beek 9,29Q 9,55


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    10 Gianni Brunken 9,29 9,16
    12 Ties van Beek 9,32 9,29


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Luuk Pelkmans 10,74Q 10,71


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    3 Luuk Pelkmans 10,79Q 10,74


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    2 Luuk Pelkmans 10,36 10,79


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Luuk Pelkmans 7,55 X X 7,55q 8,15


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Luuk Pelkmans 7,82 6,69 7,42 7,82 7,55


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    1 Luuk Pelkmans O O O O O O XO X- 1,60 1,57


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jimmy Marcera 8,42Q 9,31
    7 Dyamo Hoek 8,49Q 9,12


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    6 Jimmy Marcera 8,44q 8,42
    7 Dyamo Hoek 8,46Q 8,49


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Jimmy Marcera 8,47 8,44
    7 Dyamo Hoek 8,50 8,46


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    14 Jimmy Marcera O XXO XXX 1,40 1,45


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Nine Fransen 8,35Q 8,34
    29 Femke Dam 8,75 9,08
    46 Pauline Bezems 9,15 8,99


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    6 Nine Fransen 8,32Q 8,35


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Nine Fransen 8,41 8,32


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    12 Bijou Leto 9,93Q 10,19
    17 Mikki Lips 10,11Q 9,94
    28 Femke Dam 10,36 10,79
    51 Pauline Bezems 12,51 12,17


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    14 Bijou Leto 10,15 9,93
    20 Mikki Lips 10,20 10,11


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Mikki Lips 4,36 4,17 4,37 4,37 4,53
    28 Bijou Leto 4,17 4,01 4,01 4,17 4,30


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Daan de Reijdt 2:27,10 2:23,34


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    21 Daan de Reijdt 10,04Q 9,97
    30 Linsy Heestermans 10,43 10,25


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    20 Daan de Reijdt 10,01 10,04


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    14 Linsy Heestermans 4,24 4,54 4,66 4,66 4,82


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    42 Juul de Reijdt 9,44 9,46


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    3 Juul de Reijdt O O O O XXO XXX 1,40 1,35


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    23 Joss Ruedisueli 11,22q 11,37


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    24 Joss Ruedisueli 15,78 11,22


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    5 Joss Ruedisueli O O O O XO XXX 1,40 1,40


    Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.701.801.902.002.102.202.302.402.50ResOBP
    1 Loïs Drent O - O XO XXO O XXX 2,40 2,35
    2 Lotte van Ham O O O O O XXX 2,10 1,96


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    24 Loïs Drent X 3,65 3,91 3,91 4,20
    Lotte van Ham --- 3,81