Vereniging 'AV `56' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ipe Verbrugge JJD1 1000m
  • 3:23,91
  • Yara Karelse MJD1 Hoog
  • 1,30
  • Iza Nijsse MJC1 60m
  • 8,58
  • Amy de Graaf MJD2 600m
  • 1:49,99
  • Koen Steenblok JJD1 1000m
  • 3:36,90
  • Yara Karelse MJD1 Ver
  • 3,81
  • Remco de Baar JJD2 Ver
  • 4,05
  • Remco de Baar JJD2 60m
  • 8,58
  • Ipe Verbrugge JJD1 60m
  • 9,52
  • Yara Karelse MJD1 600m
  • 2:03,42
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    48 Roan Hekkers 8,90 8,79


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    22 Roan Hekkers 4,47 4,95 4,35 4,95 4,82


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    44 Ipe Verbrugge 9,52 9,53
    53 Koen Steenblok 9,89 9,83


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Ipe Verbrugge 3:23,91 3:23,89
    25 Koen Steenblok 3:36,90 3:33,16


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    31 Koen Steenblok X 3,66 3,51 3,66 4,01
    Ipe Verbrugge --- 3,60


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Remco de Baar 8,58Q 8,90
    41 Quinten Mertens 9,36 9,14
    46 Nino van den Berg 9,64 9,62


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    13 Remco de Baar 8,77 8,58


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    12 Remco de Baar 1:56,92 1:56,76
    18 Mart Kapteijn 2:05,76 2:04,34


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPhers D2 junioren Prins Hendrik - JJD2 4 27,93 5
    2 Altis D2 jongens Altis - JJD2 4 28,33 4
    3 Altis D1/2 Altis - JJD2 4 29,58 3
    4 TEAM AV56 JD AV `56 - JJD2 4 30,04 2
    5 Dak devils DAK - JJD2 4 31,22 1


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Nino van den Berg 6,25 6,11 6,51 6,51 6,58
    21 Mart Kapteijn 5,53 5,83 5,70 5,83 6,33


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    24 Quinten Mertens O quit 1,25 1,35


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    28 Remco de Baar 4,05 4,00 3,76 4,05 3,97
    31 Nino van den Berg 3,93 X X 3,93 3,92
    35 Quinten Mertens 3,83 3,65 3,42 3,83 4,13


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    16 Iza Nijsse 8,58q 8,78
    Fenna Gelderblom --- 9,04
    Tessa Schets --- 9,16
    Mette Verbrugge --- 9,41


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    13 Iza Nijsse 8,61 8,58


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    22 Tessa Schets 2:48,01 2:39,60


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    12 Mette Verbrugge 5:53,92 5:54,10


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    40 Fenna Gelderblom 11,12 11,33
    49 Iza Nijsse 12,12 12,13


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
    2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
    3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
    4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
    5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
    6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
    7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    26 Fenna Gelderblom 8,24 7,44 7,61 8,24 9,62


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Iza Nijsse --- 4,23


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Inke van d...ikkenberg --- 9,72


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    14 Yara Karelse 2:03,42 2:00,40
    31 Zoe van Luijk 2:13,79 2:11,00
    Inke van d...ikkenberg --- 2:03,30


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    34 Marit Simonse 3:59,88 3:59,80


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    47 Zoe van Luijk 4,16 4,89 4,29 4,89 5,47
    48 Marit Simonse 4,65 4,82 4,45 4,82 4,93


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    8 Yara Karelse O O O O XXX 1,30 1,33


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    22 Yara Karelse X 3,81 3,38 3,81 4,00
    Inke van d...ikkenberg --- 3,80
    Zoe van Luijk --- 3,37


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    55 Fenne Pellaers 9,64 9,10


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Amy de Graaf 1:49,99 1:56,64


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    22 Amy de Graaf 3:45,93 3:25,40


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    27 Fenne Pellaers 8,04 7,06 7,99 8,04 8,76


    Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.701.801.902.002.102.202.302.402.50ResOBP
    6 Amy de Graaf O O XO XO XXX 2,00 1,85