Vereniging 'PAC' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - 60m - 7,56
Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - 60m_hf - 7,31
Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 7,27
Gijs de Haan
  • Jongens Junior C2 - 1500m - 4:36,29
Julian Mejame Ejong
  • Jongens Junior C2 - Kogel - 15,37
Julian Mejame Ejong
  • Jongens Junior C2 - Kogel_f - 15,80
Taron Punt
  • Jongens Junior C2 - Hoog - 1,80
Jasper Oele
  • Jongens Junior C2 - Polshoog - 3,20
Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - Ver - 6,29
Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - Ver_f - 6,71
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - 60m_hf - 8,37
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 8,27
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D1 - 600m - 1:44,51
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 10,62
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 8,70
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D1 - Polshoog - 2,00
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,95
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - Ver_f - 5,01
Ridzerd Punt
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,50
Mick van Kleeff
  • Jongens Junior D2 - Polshoog - 2,20
Michelle Frowijn
  • Meisjes Junior C1 - 1500m - 5:08,48
Sara Bossché
  • Meisjes Junior C1 - Polshoog - 2,65
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C1 - Ver - 4,95
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C1 - Ver_f - 5,07
Joyce van Welie
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 11,37
Joyce van Welie
  • Meisjes Junior C2 - Kogel_f - 13,08
Anne Zuijdgeest
  • Meisjes Junior C2 - Hoog - 1,65
Kristina Tergau
  • Meisjes Junior C2 - Polshoog - 3,35
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 8,98
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D1 - Kogel_f - 9,87
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,40
Piret Nijhoff
  • Meisjes Junior D1 - Polshoog - 1,90
Roos de Vries
  • Meisjes Junior D1 - Polshoog - 1,80
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 9,95
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_hf - 9,75
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 9,67
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 11,33
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - Kogel_f - 12,48
Dunya van den Tooren
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,45
Sam Schaalje
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 2,10

Hoogtepunten

Jarno van Daalen JJD1 60m
  • 8,50
  • Najila Donata MJD1 60m
  • 8,71
  • Timo Spiering JJC1 60m
  • 7,95
  • Jasper Oele JJC2 60m
  • 7,71
  • Britt de Blaauw MJC1 60mH
  • 9,40
  • Olario Kartodimedjo JJC1 60m
  • 7,91
  • Noa Wingbermuhle MJC2 60m
  • 8,32
  • Damian Felter JJC2 60m
  • 7,56
  • Anne Hoomoedt MJD1 Kogel
  • 8,98
  • Rachel Ivo MJD2 60mH
  • 9,95
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    5 Olario Kartodimedjo PAC 7,91 Q8,06
    7 Timo Spiering PAC 7,95 Q8,14
    Jarno van der Meide PAC --- -8,62


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    4 Olario Kartodimedjo PAC 7,94 Q7,91
    9 Timo Spiering PAC 8,02 -7,95


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    5 Olario Kartodimedjo PAC 7,96 7,94


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    5 Niels van Weesep PAC 9,52 Q9,43
    Jarno van der Meide PAC --- -10,51


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    4 Niels van Weesep PAC 9,32 Q9,52


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    5 Niels van Weesep PAC 9,37 9,32


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    5 Timo Spiering PAC 1,60 1,62


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    27 Olario Kartodimedjo PAC 4,49 -4,85


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    3 Damian Felter PAC 7,56 Q7,28
    6 Jasper Oele PAC 7,71 Q7,79
    8 Robin van Kooij PAC 7,75 Q8,00
    47 Ronin van der Holst PAC 8,75 -8,83
    Enrique van Velzen PAC --- -8,22


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    2 Damian Felter PAC 7,31 Q7,56
    5 Jasper Oele PAC 7,62 q7,71
    7 Robin van Kooij PAC 7,69 Q7,75


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    2 Damian Felter PAC 7,27 7,31
    7 Robin van Kooij PAC 7,72 7,69
    8 Jasper Oele PAC 7,75 7,62


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    17 Elijah Kaijser PAC 2:28,42 2:17,63


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    3 Gijs de Haan PAC 4:36,29 4:31,03
    7 Tjebbe Hemler PAC 4:52,07 4:52,28
    10 Mart Koedood PAC 5:15,63 5:30,88
    11 Pascal Doornhein PAC 5:17,66 5:30,17


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    5 Taron Punt PAC 9,16 Q9,10
    13 Julian Mejame Ejong PAC 9,38 Q9,30
    28 Ronin van der Holst PAC 10,42 -10,76


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    4 Taron Punt PAC 8,93 Q9,16
    8 Julian Mejame Ejong PAC 9,08 Q9,38


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    6 Julian Mejame Ejong PAC 9,08 9,08
    7 Taron Punt PAC 9,13 8,93


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    1 Julian Mejame Ejong PAC 15,37 Q14,50
    8 Robin van Kooij PAC 11,64 Q11,46


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    1 Julian Mejame Ejong PAC 15,80 15,37
    8 Robin van Kooij PAC 11,94 11,64


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Taron Punt PAC 1,80 1,73


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Jasper Oele PAC 3,20 3,13


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    1 Damian Felter PAC 6,29 Q6,72
    Enrique van Velzen PAC --- -5,28


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    1 Damian Felter PAC 6,71 6,29


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    4 Jarno van Daalen PAC 8,50 Q8,21
    20 Jin van der Lee PAC 9,14 q9,09


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    2 Jarno van Daalen PAC 8,37 Q8,50
    21 Jin van der Lee PAC 9,19 -9,14


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    2 Jarno van Daalen PAC 8,27 8,37


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Levi de Bruijn PAC 1:44,51 1:50,39
    18 Barend van de Donk PAC 2:03,49 2:13,86
    19 Daan Dijkman PAC 2:03,59 2:02,09
    Rick Schipper PAC --- 2:08,34


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    15 Jessy van der Vegt PAC 3:25,89 3:14,37
    16 Giel van Veen PAC 3:27,52 3:48,76
    19 Matthijs de Jong PAC 3:29,79 3:28,66
    21 Leif Jaspers PAC 3:31,07 3:35,32


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    2 Levi de Bruijn PAC 10,62 Q11,05
    Leif Jaspers PAC --- -11,05


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    18 Levi de Bruijn PAC 12,41 -10,62


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    3 Jarno van Daalen PAC 8,70 Q8,42
    18 Barend van de Donk PAC 6,69 -6,67
    Rick Schipper PAC --- -8,00


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    4 Jarno van Daalen PAC 9,26 8,70


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    17 Leif Jaspers PAC 1,25 1,28


    Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Levi de Bruijn PAC 2,00 2,00


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    1 Jarno van Daalen PAC 4,95 Q4,84
    19 Jin van der Lee PAC 3,95 -4,20
    22 Jessy van der Vegt PAC 3,91 -4,49
    27 Barend van de Donk PAC 3,78 -4,03
    Giel van Veen PAC --- -3,40
    Daan Dijkman PAC --- -3,81


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    1 Jarno van Daalen PAC 5,01 4,95


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    11 Rais Semedo Moreira PAC 8,60 Q8,59
    17 Lucas Dui...van Twist PAC 8,69 Q8,83
    25 Finn Hage PAC 8,94 Q8,85
    40 Miquel de la Fuente PAC 9,30 -9,22


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    9 Rais Semedo Moreira PAC 8,69 -8,60
    15 Lucas Dui...van Twist PAC 8,80 -8,69
    20 Finn Hage PAC 9,02 -8,94


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    10 Miquel de la Fuente PAC 1:53,24 1:48,88


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    29 Jules Antoine PAC 3:49,66 3:31,07


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    10 Finn Hage PAC 10,29 Q10,09
    12 Ridzerd Punt PAC 10,30 q10,93
    16 Mick van Kleeff PAC 10,51 -11,00
    17 Rais Semedo Moreira PAC 10,51 Q10,74


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    7 Finn Hage PAC 10,11 Q10,29
    11 Rais Semedo Moreira PAC 10,40 -10,51
    Ridzerd Punt PAC DNF -10,30


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    5 Finn Hage PAC 10,10 10,11


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Ridzerd Punt PAC 1,50 1,46


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Mick van Kleeff PAC 2,20 2,43


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    27 Lucas Dui...van Twist PAC 4,05 -4,43


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    33 Klara van der Gaast PAC 8,81 -8,83
    Sara Bossché PAC DNF -8,44


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    13 Kika de Vos PAC 2:39,27 2:34,88
    26 Emily van der Hoeff PAC 2:50,42 2:46,81


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    1 Michelle Frowijn PAC 5:08,48 5:03,73


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    4 Britt de Blaauw PAC 9,40 Q9,72
    21 Romee Hermse PAC 10,15 Q10,46
    26 Kika de Vos PAC 10,32 -10,54
    29 Klara van der Gaast PAC 10,42 -10,64


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    5 Britt de Blaauw PAC 9,48 Q9,40
    18 Romee Hermse PAC 10,18 -10,15


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    5 Britt de Blaauw PAC 9,55 9,48


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    19 Marit Speerstra PAC 8,97 -9,41


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    5 Romee Hermse PAC 1,50 1,52


    Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Sara Bossché PAC 2,65 2,62
    4 Klara van der Gaast PAC 2,30 2,32
    6 Emily van der Hoeff PAC 2,10 2,10


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    3 Britt de Blaauw PAC 4,95 Q5,22
    10 Romee Hermse PAC 4,68 q4,67
    Emily van der Hoeff PAC --- -4,09


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    3 Britt de Blaauw PAC 5,07 4,95
    Romee Hermse PAC NM 4,68


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    7 Noa Wingbermuhle PAC 8,32 Q8,35
    33 Lieke Cox PAC 8,79 -8,77
    35 Linde Sluimer PAC 8,89 -8,78
    42 Kenya Ramos PAC 9,06 -9,10
    Décheny Vreugd PAC --- -8,33


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    9 Noa Wingbermuhle PAC 8,34 -8,32


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    10 Teuntje Uiters PAC 2:32,91 2:32,49
    23 Demi van Mourik PAC 2:48,76 2:25,81
    Judith Haarsma PAC --- 2:48,26


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    9 Sofie Thomas PAC 9,59 Q9,71
    12 Kristina Tergau PAC 9,74 Q9,47
    17 Linde Sluimer PAC 9,88 q10,03


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    9 Kristina Tergau PAC 9,60 -9,74
    12 Sofie Thomas PAC 9,75 -9,59
    21 Linde Sluimer PAC 10,03 -9,88


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    2 Joyce van Welie PAC 11,37 Q12,77
    7 Hagar Bruil PAC 10,35 q10,86
    8 Merel Pijnenburg PAC 10,31 q10,65
    11 Meike Kroon PAC 10,15 q10,58
    Fabienne van der Tak PAC --- -9,13


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    2 Joyce van Welie PAC 13,08 11,37
    6 Hagar Bruil PAC 10,26 10,35
    7 Merel Pijnenburg PAC 10,07 10,31
    12 Meike Kroon PAC 9,40 10,15


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Anne Zuijdgeest PAC 1,65 1,61
    11 Judith Haarsma PAC 1,45 1,47
    12 Noa Wingbermuhle PAC 1,40 1,51
    17 Teuntje Uiters PAC 1,40 1,43


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Kristina Tergau PAC 3,35 3,15
    4 Sofie Thomas PAC 2,85 2,72
    6 Lieke Cox PAC 2,40 2,32


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    9 Joyce van Welie PAC 4,83 q5,00
    33 Kenya Ramos PAC 3,92 -3,98


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    10 Joyce van Welie PAC 4,79 4,83


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    5 Najila Donata PAC 8,71 Q8,89
    16 Roos de Vries PAC 8,96 Q9,27
    26 Lotta Zuijdgeest PAC 9,17 -9,23
    27 Jada Vredebregt PAC 9,19 -9,29
    32 Florianne van Uden PAC 9,28 -9,21
    56 Piret Nijhoff PAC 9,86 -9,47


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    8 Najila Donata PAC 8,86 Q8,71
    17 Roos de Vries PAC 9,06 -8,96


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    5 Najila Donata PAC 8,79 8,86


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    8 Layana Chrafih PAC 1:55,44 1:55,83


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    4 Layana Chrafih PAC 3:28,11 3:30,83


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    4 Anne Hoomoedt PAC 11,40 Q11,17
    7 Lotta Zuijdgeest PAC 11,64 Q11,69
    14 Elise de Jong PAC 12,00 Q11,55
    17 Florianne van Uden PAC 12,10 q11,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    4 Anne Hoomoedt PAC 11,32 q11,40
    10 Elise de Jong PAC 11,62 -12,00
    12 Lotta Zuijdgeest PAC 11,83 -11,64
    16 Florianne van Uden PAC 11,98 -12,10


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    4 Anne Hoomoedt PAC 11,10 11,32


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    3 Anne Hoomoedt PAC 8,98 q9,51
    9 Florianne van Uden PAC 8,28 q8,29


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    2 Anne Hoomoedt PAC 9,87 8,98
    11 Florianne van Uden PAC 7,88 8,28


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    3 Anne Hoomoedt PAC 1,40 1,47
    17 Lotta Zuijdgeest PAC 1,20 1,27


    Meisjes Junior D1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    1 Piret Nijhoff PAC 1,90 1,72
    2 Roos de Vries PAC 1,80 1,80
    Elise de Jong PAC DNS 1,72


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    11 Najila Donata PAC 3,96 q4,16
    28 Layana Chrafih PAC 3,67 -3,84
    Jada Vredebregt PAC --- -3,78


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    9 Najila Donata PAC 3,95 3,96


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    33 Paula Simons PAC 9,04 -9,07


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    15 Paula Simons PAC 1:54,63 1:57,30


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    23 Rosa Buijs PAC 3:46,25 3:35,51


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    3 Rachel Ivo PAC 9,95 Q9,90
    12 Sam Schaalje PAC 10,65 Q10,71


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    1 Rachel Ivo PAC 9,75 Q9,95
    8 Sam Schaalje PAC 10,44 q10,65


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    1 Rachel Ivo PAC 9,67 9,75
    8 Sam Schaalje PAC 10,53 10,44


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    1 Rachel Ivo PAC 11,33 Q10,51
    Isa de Bode PAC --- -8,56


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    1 Rachel Ivo PAC 12,48 11,33


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    3 Dunya van den Tooren PAC 1,45 1,47


    Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    3 Sam Schaalje PAC 2,10 1,70


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    25 Dunya van den Tooren PAC 3,90 -4,40