Vereniging 'PAC' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - 60m - 7,56
Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - 60m_hf - 7,31
Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 7,27
Gijs de Haan
  • Jongens Junior C2 - 1500m - 4:36,29
Julian Mejame Ejong
  • Jongens Junior C2 - Kogel - 15,37
Julian Mejame Ejong
  • Jongens Junior C2 - Kogel_f - 15,80
Taron Punt
  • Jongens Junior C2 - Hoog - 1,80
Jasper Oele
  • Jongens Junior C2 - Polshoog - 3,20
Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - Ver - 6,29
Damian Felter
  • Jongens Junior C2 - Ver_f - 6,71
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - 60m_hf - 8,37
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 8,27
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D1 - 600m - 1:44,51
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 10,62
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 8,70
Levi de Bruijn
  • Jongens Junior D1 - Polshoog - 2,00
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,95
Jarno van Daalen
  • Jongens Junior D1 - Ver_f - 5,01
Ridzerd Punt
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,50
Mick van Kleeff
  • Jongens Junior D2 - Polshoog - 2,20
Michelle Frowijn
  • Meisjes Junior C1 - 1500m - 5:08,48
Sara Bossché
  • Meisjes Junior C1 - Polshoog - 2,65
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C1 - Ver - 4,95
Britt de Blaauw
  • Meisjes Junior C1 - Ver_f - 5,07
Joyce van Welie
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 11,37
Joyce van Welie
  • Meisjes Junior C2 - Kogel_f - 13,08
Anne Zuijdgeest
  • Meisjes Junior C2 - Hoog - 1,65
Kristina Tergau
  • Meisjes Junior C2 - Polshoog - 3,35
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 8,98
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D1 - Kogel_f - 9,87
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,40
Piret Nijhoff
  • Meisjes Junior D1 - Polshoog - 1,90
Roos de Vries
  • Meisjes Junior D1 - Polshoog - 1,80
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 9,95
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_hf - 9,75
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 9,67
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 11,33
Rachel Ivo
  • Meisjes Junior D2 - Kogel_f - 12,48
Dunya van den Tooren
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,45
Sam Schaalje
  • Meisjes Junior D2 - Polshoog - 2,10

Hoogtepunten

Olario Kartodimedjo JJC1 60m
  • 7,91
  • Anne Hoomoedt MJD1 Kogel
  • 8,98
  • Britt de Blaauw MJC1 60mH
  • 9,40
  • Najila Donata MJD1 60m
  • 8,71
  • Jasper Oele JJC2 60m
  • 7,71
  • Rachel Ivo MJD2 60mH
  • 9,95
  • Jarno van Daalen JJD1 60m
  • 8,50
  • Timo Spiering JJC1 60m
  • 7,95
  • Damian Felter JJC2 60m
  • 7,56
  • Noa Wingbermuhle MJC2 60m
  • 8,32
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    5 Olario Kartodimedjo PAC 7,91 Q8,06 Gemeld
    7 Timo Spiering PAC 7,95 Q8,14 Gemeld
    Jarno van der Meide PAC --- -8,62 Afgemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    4 Olario Kartodimedjo PAC 7,94 Q7,91 Gemeld
    9 Timo Spiering PAC 8,02 -7,95 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    5 Olario Kartodimedjo PAC 7,96 7,94 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    5 Niels van Weesep PAC 9,52 Q9,43 Gemeld
    Jarno van der Meide PAC --- -10,51 Afgemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    4 Niels van Weesep PAC 9,32 Q9,52 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    5 Niels van Weesep PAC 9,37 9,32 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    5 Timo Spiering PAC 1,60 1,62 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    27 Olario Kartodimedjo PAC 4,49 -4,85 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    3 Damian Felter PAC 7,56 Q7,28 Gemeld
    6 Jasper Oele PAC 7,71 Q7,79 Gemeld
    8 Robin van Kooij PAC 7,75 Q8,00 Gemeld
    47 Ronin van der Holst PAC 8,75 -8,83 Gemeld
    Enrique van Velzen PAC --- -8,22 Afgemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    2 Damian Felter PAC 7,31 Q7,56 Gemeld
    5 Jasper Oele PAC 7,62 q7,71 Gemeld
    7 Robin van Kooij PAC 7,69 Q7,75 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    2 Damian Felter PAC 7,27 7,31 Gemeld
    7 Robin van Kooij PAC 7,72 7,69 Gemeld
    8 Jasper Oele PAC 7,75 7,62 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    17 Elijah Kaijser PAC 2:28,42 2:17,63 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    3 Gijs de Haan PAC 4:36,29 4:31,03 Gemeld
    7 Tjebbe Hemler PAC 4:52,07 4:52,28 Gemeld
    10 Mart Koedood PAC 5:15,63 5:30,88 Gemeld
    11 Pascal Doornhein PAC 5:17,66 5:30,17 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    5 Taron Punt PAC 9,16 Q9,10 Gemeld
    13 Julian Mejame Ejong PAC 9,38 Q9,30 Gemeld
    28 Ronin van der Holst PAC 10,42 -10,76 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    4 Taron Punt PAC 8,93 Q9,16 Gemeld
    8 Julian Mejame Ejong PAC 9,08 Q9,38 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    6 Julian Mejame Ejong PAC 9,08 9,08 Gemeld
    7 Taron Punt PAC 9,13 8,93 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    1 Julian Mejame Ejong PAC 15,37 Q14,50 Gemeld
    8 Robin van Kooij PAC 11,64 Q11,46 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    1 Julian Mejame Ejong PAC 15,80 15,37 Gemeld
    8 Robin van Kooij PAC 11,94 11,64 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Taron Punt PAC 1,80 1,73 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Jasper Oele PAC 3,20 3,13 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    1 Damian Felter PAC 6,29 Q6,72 Gemeld
    Enrique van Velzen PAC --- -5,28 Afgemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    1 Damian Felter PAC 6,71 6,29 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    4 Jarno van Daalen PAC 8,50 Q8,21 Gemeld
    20 Jin van der Lee PAC 9,14 q9,09 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    2 Jarno van Daalen PAC 8,37 Q8,50 Gemeld
    21 Jin van der Lee PAC 9,19 -9,14 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    2 Jarno van Daalen PAC 8,27 8,37 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Levi de Bruijn PAC 1:44,51 1:50,39 Gemeld
    18 Barend van de Donk PAC 2:03,49 2:13,86 Gemeld
    19 Daan Dijkman PAC 2:03,59 2:02,09 Gemeld
    Rick Schipper PAC --- 2:08,34 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    15 Jessy van der Vegt PAC 3:25,89 3:14,37 Gemeld
    16 Giel van Veen PAC 3:27,52 3:48,76 Gemeld
    19 Matthijs de Jong PAC 3:29,79 3:28,66 Gemeld
    21 Leif Jaspers PAC 3:31,07 3:35,32 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    2 Levi de Bruijn PAC 10,62 Q11,05 Gemeld
    Leif Jaspers PAC --- -11,05 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    18 Levi de Bruijn PAC 12,41 -10,62 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    3 Jarno van Daalen PAC 8,70 Q8,42 Gemeld
    18 Barend van de Donk PAC 6,69 -6,67 Gemeld
    Rick Schipper PAC --- -8,00 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    4 Jarno van Daalen PAC 9,26 8,70 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    17 Leif Jaspers PAC 1,25 1,28 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Levi de Bruijn PAC 2,00 2,00 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    1 Jarno van Daalen PAC 4,95 Q4,84 Gemeld
    19 Jin van der Lee PAC 3,95 -4,20 Gemeld
    22 Jessy van der Vegt PAC 3,91 -4,49 Gemeld
    27 Barend van de Donk PAC 3,78 -4,03 Gemeld
    Giel van Veen PAC --- -3,40 Afgewezen
    Daan Dijkman PAC --- -3,81 Afgewezen


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    1 Jarno van Daalen PAC 5,01 4,95 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    11 Rais Semedo Moreira PAC 8,60 Q8,59 Gemeld
    17 Lucas Dui...van Twist PAC 8,69 Q8,83 Gemeld
    25 Finn Hage PAC 8,94 Q8,85 Gemeld
    40 Miquel de la Fuente PAC 9,30 -9,22 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    9 Rais Semedo Moreira PAC 8,69 -8,60 Gemeld
    15 Lucas Dui...van Twist PAC 8,80 -8,69 Gemeld
    20 Finn Hage PAC 9,02 -8,94 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    10 Miquel de la Fuente PAC 1:53,24 1:48,88 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    29 Jules Antoine PAC 3:49,66 3:31,07 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    10 Finn Hage PAC 10,29 Q10,09 Gemeld
    12 Ridzerd Punt PAC 10,30 q10,93 Gemeld
    16 Mick van Kleeff PAC 10,51 -11,00 Gemeld
    17 Rais Semedo Moreira PAC 10,51 Q10,74 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    7 Finn Hage PAC 10,11 Q10,29 Gemeld
    11 Rais Semedo Moreira PAC 10,40 -10,51 Gemeld
    Ridzerd Punt PAC DNF -10,30 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    5 Finn Hage PAC 10,10 10,11 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Ridzerd Punt PAC 1,50 1,46 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Mick van Kleeff PAC 2,20 2,43 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    27 Lucas Dui...van Twist PAC 4,05 -4,43 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    33 Klara van der Gaast PAC 8,81 -8,83 Gemeld
    Sara Bossché PAC DNF -8,44 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    13 Kika de Vos PAC 2:39,27 2:34,88 Gemeld
    26 Emily van der Hoeff PAC 2:50,42 2:46,81 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    1 Michelle Frowijn PAC 5:08,48 5:03,73 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    4 Britt de Blaauw PAC 9,40 Q9,72 Gemeld
    21 Romee Hermse PAC 10,15 Q10,46 Gemeld
    26 Kika de Vos PAC 10,32 -10,54 Gemeld
    29 Klara van der Gaast PAC 10,42 -10,64 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    5 Britt de Blaauw PAC 9,48 Q9,40 Gemeld
    18 Romee Hermse PAC 10,18 -10,15 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    5 Britt de Blaauw PAC 9,55 9,48 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    19 Marit Speerstra PAC 8,97 -9,41 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    5 Romee Hermse PAC 1,50 1,52 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Sara Bossché PAC 2,65 2,62 Gemeld
    4 Klara van der Gaast PAC 2,30 2,32 Gemeld
    6 Emily van der Hoeff PAC 2,10 2,10 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    3 Britt de Blaauw PAC 4,95 Q5,22 Gemeld
    10 Romee Hermse PAC 4,68 q4,67 Gemeld
    Emily van der Hoeff PAC --- -4,09 Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    3 Britt de Blaauw PAC 5,07 4,95 Gemeld
    Romee Hermse PAC NM 4,68 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    7 Noa Wingbermuhle PAC 8,32 Q8,35 Gemeld
    33 Lieke Cox PAC 8,79 -8,77 Gemeld
    35 Linde Sluimer PAC 8,89 -8,78 Gemeld
    42 Kenya Ramos PAC 9,06 -9,10 Gemeld
    Décheny Vreugd PAC --- -8,33 Niet gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    9 Noa Wingbermuhle PAC 8,34 -8,32 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    10 Teuntje Uiters PAC 2:32,91 2:32,49 Gemeld
    23 Demi van Mourik PAC 2:48,76 2:25,81 Gemeld
    Judith Haarsma PAC --- 2:48,26 Afgemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    9 Sofie Thomas PAC 9,59 Q9,71 Gemeld
    12 Kristina Tergau PAC 9,74 Q9,47 Gemeld
    17 Linde Sluimer PAC 9,88 q10,03 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    9 Kristina Tergau PAC 9,60 -9,74 Gemeld
    12 Sofie Thomas PAC 9,75 -9,59 Gemeld
    21 Linde Sluimer PAC 10,03 -9,88 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    2 Joyce van Welie PAC 11,37 Q12,77 Gemeld
    7 Hagar Bruil PAC 10,35 q10,86 Gemeld
    8 Merel Pijnenburg PAC 10,31 q10,65 Gemeld
    11 Meike Kroon PAC 10,15 q10,58 Gemeld
    Fabienne van der Tak PAC --- -9,13 Afgemeld


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    2 Joyce van Welie PAC 13,08 11,37 Gemeld
    6 Hagar Bruil PAC 10,26 10,35 Gemeld
    7 Merel Pijnenburg PAC 10,07 10,31 Gemeld
    12 Meike Kroon PAC 9,40 10,15 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Anne Zuijdgeest PAC 1,65 1,61 Gemeld
    11 Judith Haarsma PAC 1,45 1,47 Gemeld
    12 Noa Wingbermuhle PAC 1,40 1,51 Gemeld
    17 Teuntje Uiters PAC 1,40 1,43 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    2 Kristina Tergau PAC 3,35 3,15 Gemeld
    4 Sofie Thomas PAC 2,85 2,72 Gemeld
    6 Lieke Cox PAC 2,40 2,32 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    9 Joyce van Welie PAC 4,83 q5,00 Gemeld
    33 Kenya Ramos PAC 3,92 -3,98 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    10 Joyce van Welie PAC 4,79 4,83 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    5 Najila Donata PAC 8,71 Q8,89 Gemeld
    16 Roos de Vries PAC 8,96 Q9,27 Gemeld
    26 Lotta Zuijdgeest PAC 9,17 -9,23 Gemeld
    27 Jada Vredebregt PAC 9,19 -9,29 Gemeld
    32 Florianne van Uden PAC 9,28 -9,21 Gemeld
    56 Piret Nijhoff PAC 9,86 -9,47 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    8 Najila Donata PAC 8,86 Q8,71 Gemeld
    17 Roos de Vries PAC 9,06 -8,96 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    5 Najila Donata PAC 8,79 8,86 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    8 Layana Chrafih PAC 1:55,44 1:55,83 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    4 Layana Chrafih PAC 3:28,11 3:30,83 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    4 Anne Hoomoedt PAC 11,40 Q11,17 Gemeld
    7 Lotta Zuijdgeest PAC 11,64 Q11,69 Gemeld
    14 Elise de Jong PAC 12,00 Q11,55 Gemeld
    17 Florianne van Uden PAC 12,10 q11,50 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    4 Anne Hoomoedt PAC 11,32 q11,40 Gemeld
    10 Elise de Jong PAC 11,62 -12,00 Gemeld
    12 Lotta Zuijdgeest PAC 11,83 -11,64 Gemeld
    16 Florianne van Uden PAC 11,98 -12,10 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    4 Anne Hoomoedt PAC 11,10 11,32 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    3 Anne Hoomoedt PAC 8,98 q9,51 Gemeld
    9 Florianne van Uden PAC 8,28 q8,29 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    2 Anne Hoomoedt PAC 9,87 8,98 Gemeld
    11 Florianne van Uden PAC 7,88 8,28 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    3 Anne Hoomoedt PAC 1,40 1,47 Gemeld
    17 Lotta Zuijdgeest PAC 1,20 1,27 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    1 Piret Nijhoff PAC 1,90 1,72 Gemeld
    2 Roos de Vries PAC 1,80 1,80 Gemeld
    Elise de Jong PAC DNS 1,72 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    11 Najila Donata PAC 3,96 q4,16 Gemeld
    28 Layana Chrafih PAC 3,67 -3,84 Gemeld
    Jada Vredebregt PAC --- -3,78 Afgewezen


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    9 Najila Donata PAC 3,95 3,96 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    33 Paula Simons PAC 9,04 -9,07 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    15 Paula Simons PAC 1:54,63 1:57,30 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    23 Rosa Buijs PAC 3:46,25 3:35,51 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    3 Rachel Ivo PAC 9,95 Q9,90 Gemeld
    12 Sam Schaalje PAC 10,65 Q10,71 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    1 Rachel Ivo PAC 9,75 Q9,95 Gemeld
    8 Sam Schaalje PAC 10,44 q10,65 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    1 Rachel Ivo PAC 9,67 9,75 Gemeld
    8 Sam Schaalje PAC 10,53 10,44 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    1 Rachel Ivo PAC 11,33 Q10,51 Gemeld
    Isa de Bode PAC --- -8,56 Niet gemeld


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    1 Rachel Ivo PAC 12,48 11,33 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    3 Dunya van den Tooren PAC 1,45 1,47 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    3 Sam Schaalje PAC 2,10 1,70 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    25 Dunya van den Tooren PAC 3,90 -4,40 Gemeld