Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Nationale CD Indoor'

Prijzen

Sam de Wild
  • Jongens Junior D1 - 1000m - 3:12,81
David Fontein
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 10,64
David Fontein
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 10,78
David Fontein
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,58
Gijs Bomer
  • Jongens Junior D1 - Ver_f - 4,39
Meije Bosma
  • Jongens Junior D2 - 1000m - 3:02,00
Coos Veldpaus
  • Meisjes Junior C1 - 60m - 8,16
Coos Veldpaus
  • Meisjes Junior C1 - 60m_hf - 8,21
Coos Veldpaus
  • Meisjes Junior C1 - 60m_f - 8,20

Hoogtepunten

Sydney Albertzoon JJD2 60m
  • 8,51
  • Kim Brouwer MJC2 60m
  • 8,39
  • Maya Clark MJD2 60mH
  • 10,73
  • Aisha Meijer MJD1 Kogel
  • 8,12
  • Sam de Wild JJD1 1000m
  • 3:12,81
  • David Fontein JJD1 Ver
  • 4,58
  • Floris van der Vijgh JJD1 60m
  • 9,07
  • Maya Clark MJD2 60m
  • 8,61
  • Coos Veldpaus MJC1 60m
  • 8,16
  • Sam de Wild JJD1 Ver
  • 4,46
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    21 Joeri Steenman HLLS 8,16 q8,31 Gemeld
    36 Martijn Pos HLLS 8,59 -8,55 Gemeld
    43 Lucca Marks HLLS 8,76 -8,82 Gemeld
    54 Meijne Viersen HLLS 9,67 -9,92 Gemeld
    Michael Quirk HLLS --- -8,36 Afgewezen


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    21 Joeri Steenman HLLS 8,37 -8,16 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    30 Meijne Viersen HLLS 12,41 -13,01 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJC1 4 26,36 4
    2 Bliksem CAV Energie - JJC1 4 26,75 3
    3 Altis jongens C Altis - JJC1 4 26,77 2
    4 Nijmegen JJC1 Nijmegen Atletiek - JJC1 4 26,82 1


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    20 Lucca Marks HLLS 6,92 -7,14 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Michael Quirk HLLS --- 1,55 Afgewezen


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    21 Martijn Pos HLLS 4,65 -4,82 Gemeld
    Michael Quirk HLLS --- -4,73 Afgewezen


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    39 Bjorn van der Velden HLLS 8,55 ---- Gemeld
    46 Tim Consemulder HLLS 8,74 -8,70 Gemeld
    Stan Atsma HLLS DNS -8,13 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    4 Tim de Wild HLLS 4:38,45 4:40,56 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    12 Stan Atsma HLLS 9,37 Q9,63 Gemeld
    27 Tim Consemulder HLLS 10,38 -10,44 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    16 Stan Atsma HLLS 9,50 -9,37 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JJC2 Nijmegen Atletiek - JJC2 4 25,84 3
    2 Athlos Boys AV Athlos - JJC2 4 27,33 2
    3 Impala Boys AV Impala - JJC2 4 DNF 0


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    17 Bjorn van der Velden HLLS 9,25 ---- Gemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    25 Tim Consemulder HLLS 4,82 -4,58 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    18 Floris van der Vijgh HLLS 9,07 Q8,91 Gemeld
    Neo Thijssen HLLS --- ---- Afgewezen


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    23 Floris van der Vijgh HLLS 9,29 -9,07 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    6 Harm Welleweerd HLLS 1:53,81 --- Gemeld
    Floris van der Vijgh HLLS --- 1:51,96 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    3 Sam de Wild HLLS 3:12,81 3:12,34 Gemeld
    6 Harm Welleweerd HLLS 3:20,70 3:16,94 Gemeld
    8 Finn van Ek HLLS 3:22,58 3:17,86 Gemeld
    9 Gijs Bomer HLLS 3:23,64 3:19,35 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    3 David Fontein HLLS 10,64 Q11,07 Gemeld
    17 Finn van Ek HLLS 12,11 Q12,13 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    6 David Fontein HLLS 11,44 Q10,64 Gemeld
    16 Finn van Ek HLLS 12,22 -12,11 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    3 David Fontein HLLS 10,78 11,44 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    10 Neo Thijssen HLLS 7,85 q--- Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    6 Neo Thijssen HLLS 8,48 7,85 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    4 David Fontein HLLS 1,40 1,40 Gemeld
    16 Finn van Ek HLLS 1,30 1,30 Gemeld
    Neo Thijssen HLLS --- --- Afgewezen


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    3 David Fontein HLLS 4,58 Q4,57 Gemeld
    4 Sam de Wild HLLS 4,46 q4,39 Gemeld
    7 Gijs Bomer HLLS 4,29 q4,34 Gemeld
    11 Floris van der Vijgh HLLS 4,16 q4,55 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    3 Gijs Bomer HLLS 4,39 4,29 Gemeld
    4 David Fontein HLLS 4,33 4,58 Gemeld
    6 Floris van der Vijgh HLLS 4,28 4,16 Gemeld
    8 Sam de Wild HLLS 4,22 4,46 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    8 Sydney Albertzoon HLLS 8,51 Q8,37 Gemeld
    29 Olaf van der Hidde HLLS 9,06 -8,80 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    8 Sydney Albertzoon HLLS 8,55 q8,51 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    8 Sydney Albertzoon HLLS 8,65 8,55 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Meije Bosma HLLS 3:02,00 3:02,63 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    7 Sydney Albertzoon HLLS 10,17 Q10,51 Gemeld
    27 Olaf van der Hidde HLLS 12,03 -11,32 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    8 Sydney Albertzoon HLLS 10,20 q10,17 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    8 Sydney Albertzoon HLLS 10,33 10,20 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    11 Kyle Censabella HLLS 1,45 1,45 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    3 Coos Veldpaus HLLS 8,16 Q8,25 Gemeld
    Maaike Meewisse HLLS --- -9,16 Afgemeld
    Annick Koks HLLS --- -9,22 Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    3 Coos Veldpaus HLLS 8,21 Q8,16 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    3 Coos Veldpaus HLLS 8,20 8,21 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    28 Marloes Bosman HLLS 2:52,98 2:53,91 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    13 Marloes Bosman HLLS 6:01,08 5:51,08 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    Annick Koks HLLS --- -10,60 Niet gemeld


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    15 Lisanne Boot HLLS 9,20 -8,84 Gemeld
    36 Emma Kamer HLLS 7,34 -9,14 Gemeld
    40 Leonie Mariën HLLS 6,77 -6,64 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Leonie Mariën HLLS --- -4,29 1e Gemeld (reserve)
    Lisanne Boot HLLS --- -4,05 Afgewezen
    Maaike Meewisse HLLS --- -3,37 Afgewezen


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    10 Kim Brouwer HLLS 8,39 Q8,47 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    10 Kim Brouwer HLLS 8,40 -8,39 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    20 Isis Hordijk HLLS 9,98 q9,95 Gemeld
    25 Kim Brouwer HLLS 10,15 -10,13 Gemeld
    Nienke Overgoor HLLS --- -11,16 Afgemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    16 Isis Hordijk HLLS 9,93 -9,98 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    12 Nienke Overgoor HLLS 10,00 q9,21 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    8 Nienke Overgoor HLLS 10,07 10,00 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    12 Isis Hordijk HLLS 4,74 q5,11 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    11 Isis Hordijk HLLS 4,68 4,74 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    24 Israe Elmakkaoui HLLS 9,11 -9,02 Gemeld
    33 Floor Bomer HLLS 9,28 -9,36 Gemeld
    35 Aisha Meijer HLLS 9,31 -9,33 Gemeld
    50 Sanne Geurtsen HLLS 9,64 -9,54 Gemeld
    54 Nikita Vissers HLLS 9,78 -9,57 Gemeld
    Olivie van...er Linden HLLS --- -10,05 Afgewezen


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    30 Olivie van...er Linden HLLS 2:12,86 2:25,55 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    16 Floor Bomer HLLS 3:40,90 3:39,80 Gemeld
    23 Aisha Meijer HLLS 3:46,56 3:41,27 Gemeld
    25 Sanne Geurtsen HLLS 3:49,59 3:47,70 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    22 Israe Elmakkaoui HLLS 12,20 Q11,79 Gemeld
    31 Nikita Vissers HLLS 12,95 -12,96 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    Israe Elmakkaoui HLLS DNS -12,20 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    13 Aisha Meijer HLLS 8,12 -8,11 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    34 Sanne Geurtsen HLLS 3,56 -3,82 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    11 Maya Clark HLLS 8,61 Q8,53 Gemeld
    52 Ilse van Veenendaal HLLS 9,34 -9,16 Gemeld
    53 Aimee Vriesman HLLS 9,42 -9,37 Gemeld
    Froukje Bootsma HLLS --- -9,72 Afgewezen
    Meike Tan HLLS --- -9,56 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    10 Maya Clark HLLS 8,70 -8,61 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    13 Maya Clark HLLS 10,73 Q10,66 Gemeld
    38 Froukje Bootsma HLLS 12,32 -12,55 Gemeld
    Meike Tan HLLS DNS -13,22 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    13 Maya Clark HLLS 10,80 -10,73 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    19 Anouk Overgoor HLLS 8,69 -8,68 Gemeld
    20 Ilse van Veenendaal HLLS 8,34 -8,34 Gemeld
    33 Charissa Flierman HLLS 7,50 -8,21 Gemeld
    41 Aimee Vriesman HLLS 6,32 -6,93 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    39 Aimee Vriesman HLLS 3,47 -4,10 Gemeld
    Isabella Frissen HLLS --- -3,87 3e Gemeld (reserve)
    Froukje Bootsma HLLS --- -3,55 Afgewezen