Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C2 - 60m - 7,47
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - 60m - 7,51
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C2 - 60m_hf - 7,24
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - 60m_hf - 7,32
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 7,18
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 7,43
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C2 - 60mH - 8,79
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C2 - 60mH_hf - 8,54
Gaby Emmanuel
  • Jongens Junior C2 - Kogel - 15,36
Gaby Emmanuel
  • Jongens Junior C2 - Kogel_f - 15,39
Gaby Emmanuel
  • Jongens Junior C2 - Hoog - 1,95
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - Ver - 6,24
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C2 - Ver - 5,71
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - Ver_f - 6,50
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C2 - Ver_f - 5,91
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60m - 8,18
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60m_hf - 8,18
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 9,52
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60mH_hf - 9,37
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 9,47
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 10,80
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - Kogel_f - 11,62
Rosa Ellens
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:23,53
Nikki Verweij
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 10,07
Nikki Verweij
  • Meisjes Junior D1 - Kogel_f - 10,06
Alida Tanggahma
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 4,45
Alida Tanggahma
  • Meisjes Junior D1 - Ver_f - 4,58
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,33
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 8,38
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 4,96
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D2 - Ver_f - 5,04

Hoogtepunten

Isis Ferrier MJD2 60mH
  • 10,11
  • Jazz Huf JJD1 Ver
  • 4,25
  • Isis Ferrier MJD2 60m
  • 8,33
  • Nsikak Ekpo JJC2 60m
  • 7,47
  • Jonathan Pronk JJC2 60m
  • 7,51
  • Nikki Verweij MJD1 Kogel
  • 10,07
  • Jayden van der Velde JJD1 60m
  • 8,67
  • Ava Meijerink MJC1 60mH
  • 10,05
  • David Pronk JJD2 60m
  • 8,18
  • Isis Ferrier MJD2 Ver
  • 4,96
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    24 Max Birdja 11,03q 10,30


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    Max Birdja --- 11,03


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
    Max Birdja --- 1,55


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nsikak Ekpo 7,47Q 7,24
    2 Jonathan Pronk 7,51Q 7,45
    27 Quinten Wormer 8,20 8,29
    31 Favour Abu 8,29 8,39


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    1 Nsikak Ekpo 7,24Q 7,47
    3 Jonathan Pronk 7,32Q 7,51


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Nsikak Ekpo 7,18 7,24
    3 Jonathan Pronk 7,43 7,32


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Nelson Johnson 2:15,21 2:09,50
    7 Mark Dullaart 2:17,44 2:16,39


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    6 Ewan Anderson 4:47,64 4:58,20


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Mark van der Linden 8,79Q 8,43
    15 Quinten Wormer 9,42Q 9,24
    21 Favour Abu 9,82q 10,66


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    1 Mark van der Linden 8,54Q 8,79
    11 Quinten Wormer 9,31 9,42
    22 Favour Abu 9,94 9,82


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    Mark van der Linden DNF 8,54


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Gaby Emmanuel 15,36 15,36Q 14,06
    4 Mark van der Linden 13,68 13,68Q 15,18
    6 Jonathan Pronk X 13,12 13,12Q 14,76


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Gaby Emmanuel 14,46 15,10 14,32 13,99 14,73 15,39 15,39 15,36
    4 Mark van der Linden 14,07 14,57 15,15 15,15 X 13,89 15,15 13,68
    5 Jonathan Pronk 13,22 13,43 14,24 14,82 13,15 14,94 14,94 13,12


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.951.98ResOBP
    1 Gaby Emmanuel O O O XO O O XXX 1,95 1,80


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.103.203.303.453.553.653.753.81ResOBP
    6 Quinten Wormer XO O XXO - O - XXX 2,70 2,43


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Jonathan Pronk 6,24 - - 6,24Q 6,16
    3 Mark van der Linden 5,71 - - 5,71Q 6,10
    20 Favour Abu 4,55 4,91 5,16 5,16 4,92


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Jonathan Pronk 5,85 6,50 6,31 6,18 - X 6,50 6,24
    3 Mark van der Linden 5,91 5,81 5,90 5,55 5,68 X 5,91 5,71


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jayden van der Velde 8,67Q 8,52
    35 Martin Houppermans 9,38 9,28
    Mees Walta --- 8,93


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    6 Jayden van der Velde 8,65Q 8,67


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Jayden van der Velde 8,69 8,65


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    13 Jayden van der Velde 1:59,45 2:00,00
    Jazz Huf DNF 1:58,60


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Mika Heijstek --- 11,62


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    40 Luuk van Wijk 4,13 4,91 4,89 4,91 6,20
    Mika Heijstek --- 6,40


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    7 Jazz Huf O XO O XXX 1,35 1,40
    Martin Houppermans --- 1,15
    Luuk van Wijk --- 1,05
    Mika Heijstek --- 1,10


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Jazz Huf 4,25 X 4,03 4,25q 4,54
    Martin Houppermans --- 3,87
    Mees Walta --- 4,30
    Luuk van Wijk --- 3,41
    Jayden van der Velde --- 3,84


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Jazz Huf NM 4,25


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 David Pronk 8,18Q 8,29


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    3 David Pronk 8,18Q 8,18


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 David Pronk 8,17 8,18


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Milo Gemert 2:05,08 2:08,03


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Florian van Lent 3:32,95 3:32,65


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 David Pronk 9,52Q 10,02


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    1 David Pronk 9,37Q 9,52


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    1 David Pronk 9,47 9,37


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 David Pronk 10,80 10,80Q 10,85
    11 Mees Stoetzer 8,39 8,29 8,39 8,39q 8,74


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 David Pronk X X 11,62 10,85 10,76 11,05 11,62 10,80
    9 Mees Stoetzer 8,62 8,27 8,99 8,99 8,39


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    Milo Gemert --- 1,30


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    30 Milo Gemert 3,98 X X 3,98 4,10
    33 Florian van Lent 3,64 3,87 X 3,87 4,01


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Ama van Bussel --- 7,83
    Shannon Kamga --- 9,20


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    14 Ava Meijerink 10,05Q 9,99


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    10 Ava Meijerink 9,77 10,05


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Lizelotte Bouvy 9,84 10,08 10,08Q 11,40
    14 Shannon Kamga 9,44 X 8,88 9,44 9,42


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Lizelotte Bouvy 9,48 9,57 9,66 9,66 10,08


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    15 Ava Meijerink O XO XXX 1,40 1,52


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Shannon Kamga --- 3,76


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Hedda van Dort 8,43Q 8,44
    27 Strea Ajise 8,66 8,70


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    17 Hedda van Dort 8,55 8,43


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Rosa Ellens 2:23,53 2:29,04
    13 Jildou Guest 2:36,54 ---
    Denise de Does --- 2:24,72


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Sandy de Does 8,44 7,43 8,44 8,82


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.002.102.202.302.402.502.602.702.752.802.852.903.003.053.103.203.253.303.353.403.453.583.713.753.78ResOBP
    5 Sandy de Does XXO O O O XXX 2,50 2,40


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    23 Alida Tanggahma 9,11q 9,18
    28 Nikki Verweij 9,21 9,29
    30 Roos Osse 9,23 9,20


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    23 Alida Tanggahma 9,26 9,11


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Simone Vilain --- 4:04,01


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Roos Osse --- 12,58


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Nikki Verweij 10,07 10,07Q 10,43
    Simone Vilain --- 5,18


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Nikki Verweij 9,67 10,06 9,57 9,45 9,95 9,84 10,06 10,07


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    8 Alida Tanggahma O O O O O XXX 1,30 1,35


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Alida Tanggahma 3,68 4,45 - 4,45Q 4,11
    12 Roos Osse 3,75 X 3,93 3,93q 4,09
    23 Nikki Verweij 3,80 X 3,71 3,80 4,08
    Simone Vilain --- 3,20


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Alida Tanggahma 4,42 X 4,11 4,43 4,58 4,57 4,58 4,45
    8 Roos Osse 3,89 4,00 3,29 X 4,08 3,84 4,08 3,93


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Isis Ferrier 8,33Q 8,35
    27 Rosalie van Wouwen 8,98 8,85
    54 Jade Wormer 9,44 9,07
    Rosa ten Berg --- 9,52


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    5 Isis Ferrier 8,52Q 8,33


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Isis Ferrier 8,38 8,52


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Rosa ten Berg 1:52,75 1:57,10
    17 Lotta Lange 1:55,81 1:57,92
    Julia Poter --- 2:12,50


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Rosa ten Berg 3:28,13 3:33,26
    29 Lois Gemert 3:55,52 4:05,74


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Isis Ferrier 10,11Q 10,55
    25 Rosalie van Wouwen 11,27 11,23
    44 Jade Wormer 12,86 11,60


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    19 Isis Ferrier 11,19 10,11


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    18 Lotta Lange 8,77 X 8,90 8,90 8,21
    26 Jade Wormer 7,34 8,05 X 8,05 9,07
    Julia Poter --- 6,89


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    Lois Gemert --- 1,25


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Isis Ferrier 4,96 - - 4,96Q 5,09
    7 Rosalie van Wouwen 4,14 4,33 4,33 4,33q 4,55
    32 Lois Gemert 3,76 3,55 X 3,76 4,00
    Julia Poter --- 3,53


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Isis Ferrier 4,88 5,04 X X X 4,88 5,04 4,96
    10 Rosalie van Wouwen X 4,13 4,17 4,17 4,33