Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Nationale CD Indoor'

Prijzen

Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C2 - 60m - 7,47
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - 60m - 7,51
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C2 - 60m_hf - 7,24
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - 60m_hf - 7,32
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 7,18
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 7,43
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C2 - 60mH - 8,79
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C2 - 60mH_hf - 8,54
Gaby Emmanuel
  • Jongens Junior C2 - Kogel - 15,36
Gaby Emmanuel
  • Jongens Junior C2 - Kogel_f - 15,39
Gaby Emmanuel
  • Jongens Junior C2 - Hoog - 1,95
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - Ver - 6,24
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C2 - Ver - 5,71
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C2 - Ver_f - 6,50
Mark van der Linden
  • Jongens Junior C2 - Ver_f - 5,91
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60m - 8,18
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60m_hf - 8,18
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 9,52
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60mH_hf - 9,37
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 9,47
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 10,80
David Pronk
  • Jongens Junior D2 - Kogel_f - 11,62
Rosa Ellens
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:23,53
Nikki Verweij
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 10,07
Nikki Verweij
  • Meisjes Junior D1 - Kogel_f - 10,06
Alida Tanggahma
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 4,45
Alida Tanggahma
  • Meisjes Junior D1 - Ver_f - 4,58
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,33
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 8,38
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D2 - Ver - 4,96
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D2 - Ver_f - 5,04

Hoogtepunten

Jayden van der Velde JJD1 60m
  • 8,67
  • Jonathan Pronk JJC2 60m
  • 7,51
  • David Pronk JJD2 60m
  • 8,18
  • Ava Meijerink MJC1 60mH
  • 10,05
  • Jazz Huf JJD1 Ver
  • 4,25
  • Isis Ferrier MJD2 60mH
  • 10,11
  • Nikki Verweij MJD1 Kogel
  • 10,07
  • Isis Ferrier MJD2 Ver
  • 4,96
  • Nsikak Ekpo JJC2 60m
  • 7,47
  • Isis Ferrier MJD2 60m
  • 8,33
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    24 Max Birdja Haag 11,03 q10,30 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    Max Birdja Haag --- -11,03 Afgemeld


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Max Birdja Haag --- 1,55 Afgemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    1 Nsikak Ekpo Haag 7,47 Q7,24 Gemeld
    2 Jonathan Pronk Haag 7,51 Q7,45 Gemeld
    27 Quinten Wormer Haag 8,20 -8,29 Gemeld
    31 Favour Abu Haag 8,29 -8,39 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    1 Nsikak Ekpo Haag 7,24 Q7,47 Gemeld
    3 Jonathan Pronk Haag 7,32 Q7,51 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    1 Nsikak Ekpo Haag 7,18 7,24 Gemeld
    3 Jonathan Pronk Haag 7,43 7,32 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    4 Nelson Johnson Haag 2:15,21 2:09,50 Gemeld
    7 Mark Dullaart Haag 2:17,44 2:16,39 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    6 Ewan Anderson Haag 4:47,64 4:58,20 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    2 Mark van der Linden Haag 8,79 Q8,43 Gemeld
    15 Quinten Wormer Haag 9,42 Q9,24 Gemeld
    21 Favour Abu Haag 9,82 q10,66 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    1 Mark van der Linden Haag 8,54 Q8,79 Gemeld
    11 Quinten Wormer Haag 9,31 -9,42 Gemeld
    22 Favour Abu Haag 9,94 -9,82 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    Mark van der Linden Haag DNF 8,54 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    2 Gaby Emmanuel Haag 15,36 Q14,06 Gemeld
    4 Mark van der Linden Haag 13,68 Q15,18 Gemeld
    6 Jonathan Pronk Haag 13,12 Q14,76 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    3 Gaby Emmanuel Haag 15,39 15,36 Gemeld
    4 Mark van der Linden Haag 15,15 13,68 Gemeld
    5 Jonathan Pronk Haag 14,94 13,12 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Gaby Emmanuel Haag 1,95 1,80 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    6 Quinten Wormer Haag 2,70 2,43 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    2 Jonathan Pronk Haag 6,24 Q6,16 Gemeld
    3 Mark van der Linden Haag 5,71 Q6,10 Gemeld
    20 Favour Abu Haag 5,16 -4,92 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    2 Jonathan Pronk Haag 6,50 6,24 Gemeld
    3 Mark van der Linden Haag 5,91 5,71 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    6 Jayden van der Velde Haag 8,67 Q8,52 Gemeld
    35 Martin Houppermans Haag 9,38 -9,28 Gemeld
    Mees Walta Haag --- -8,93 Afgemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    6 Jayden van der Velde Haag 8,65 Q8,67 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    6 Jayden van der Velde Haag 8,69 8,65 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    13 Jayden van der Velde Haag 1:59,45 2:00,00 Gemeld
    Jazz Huf Haag DNF 1:58,60 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    Mika Heijstek Haag --- -11,62 Niet gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    40 Luuk van Wijk Haag 4,91 -6,20 Gemeld
    Mika Heijstek Haag --- -6,40 Niet gemeld


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    7 Jazz Huf Haag 1,35 1,40 Gemeld
    Martin Houppermans Haag --- 1,15 3e Gemeld (reserve)
    Mika Heijstek Haag --- 1,10 Afgewezen
    Luuk van Wijk Haag --- 1,05 Afgewezen


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    8 Jazz Huf Haag 4,25 q4,54 Gemeld
    Martin Houppermans Haag --- -3,87 Niet gemeld
    Mees Walta Haag --- -4,30 Afgemeld
    Jayden van der Velde Haag --- -3,84 Afgewezen
    Luuk van Wijk Haag --- -3,41 Afgewezen


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    Jazz Huf Haag quit 4,25 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    3 David Pronk Haag 8,18 Q8,29 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    3 David Pronk Haag 8,18 Q8,18 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    4 David Pronk Haag 8,17 8,18 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    16 Milo Gemert Haag 2:05,08 2:08,03 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    20 Florian van Lent Haag 3:32,95 3:32,65 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    1 David Pronk Haag 9,52 Q10,02 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    1 David Pronk Haag 9,37 Q9,52 Gemeld


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    1 David Pronk Haag 9,47 9,37 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    3 David Pronk Haag 10,80 Q10,85 Gemeld
    11 Mees Stoetzer Haag 8,39 q8,74 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    3 David Pronk Haag 11,62 10,80 Gemeld
    9 Mees Stoetzer Haag 8,99 8,39 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Milo Gemert Haag --- 1,30 2e Gemeld (reserve)


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    30 Milo Gemert Haag 3,98 -4,10 Gemeld
    33 Florian van Lent Haag 3,87 -4,01 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    Ama van Bussel Haag --- -7,83 Afgemeld
    Shannon Kamga Haag --- -9,20 Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    14 Ava Meijerink Haag 10,05 Q9,99 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    10 Ava Meijerink Haag 9,77 -10,05 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    8 Lizelotte Bouvy Haag 10,08 Q11,40 Gemeld
    14 Shannon Kamga Haag 9,44 -9,42 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    10 Lizelotte Bouvy Haag 9,66 10,08 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    15 Ava Meijerink Haag 1,40 1,52 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Shannon Kamga Haag --- -3,76 Afgewezen


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    11 Hedda van Dort Haag 8,43 Q8,44 Gemeld
    27 Strea Ajise Haag 8,66 -8,70 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    17 Hedda van Dort Haag 8,55 -8,43 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    2 Rosa Ellens Haag 2:23,53 2:29,04 Gemeld
    13 Jildou Guest Haag 2:36,54 --- Gemeld
    Denise de Does Haag --- 2:24,72 Afgemeld


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    17 Sandy de Does Haag 8,44 -8,82 Gemeld


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    5 Sandy de Does Haag 2,50 2,40 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    23 Alida Tanggahma Haag 9,11 q9,18 Gemeld
    28 Nikki Verweij Haag 9,21 -9,29 Gemeld
    30 Roos Osse Haag 9,23 -9,20 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    23 Alida Tanggahma Haag 9,26 -9,11 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Simone Vilain Haag --- 4:04,01 Afgemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    Roos Osse Haag --- -12,58 Afgemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    1 Nikki Verweij Haag 10,07 Q10,43 Gemeld
    Simone Vilain Haag --- -5,18 Afgemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    1 Nikki Verweij Haag 10,06 10,07 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    8 Alida Tanggahma Haag 1,30 1,35 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    3 Alida Tanggahma Haag 4,45 Q4,11 Gemeld
    12 Roos Osse Haag 3,93 q4,09 Gemeld
    23 Nikki Verweij Haag 3,80 -4,08 Gemeld
    Simone Vilain Haag --- -3,20 Afgewezen


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    2 Alida Tanggahma Haag 4,58 4,45 Gemeld
    8 Roos Osse Haag 4,08 3,93 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    2 Isis Ferrier Haag 8,33 Q8,35 Gemeld
    27 Rosalie van Wouwen Haag 8,98 -8,85 Gemeld
    54 Jade Wormer Haag 9,44 -9,07 Gemeld
    Rosa ten Berg Haag --- -9,52 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    5 Isis Ferrier Haag 8,52 Q8,33 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    2 Isis Ferrier Haag 8,38 8,52 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    10 Rosa ten Berg Haag 1:52,75 1:57,10 Gemeld
    17 Lotta Lange Haag 1:55,81 1:57,92 Gemeld
    Julia Poter Haag --- 2:12,50 Niet gemeld


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    11 Rosa ten Berg Haag 3:28,13 3:33,26 Gemeld
    29 Lois Gemert Haag 3:55,52 4:05,74 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    5 Isis Ferrier Haag 10,11 Q10,55 Gemeld
    25 Rosalie van Wouwen Haag 11,27 -11,23 Gemeld
    44 Jade Wormer Haag 12,86 -11,60 Gemeld


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    19 Isis Ferrier Haag 11,19 -10,11 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    18 Lotta Lange Haag 8,90 -8,21 Gemeld
    26 Jade Wormer Haag 8,05 -9,07 Gemeld
    Julia Poter Haag --- -6,89 Niet gemeld


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Lois Gemert Haag --- 1,25 1e Gemeld (reserve)


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    1 Isis Ferrier Haag 4,96 Q5,09 Gemeld
    7 Rosalie van Wouwen Haag 4,33 q4,55 Gemeld
    32 Lois Gemert Haag 3,76 -4,00 Gemeld
    Julia Poter Haag --- -3,53 Afgewezen


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    1 Isis Ferrier Haag 5,04 4,96 Gemeld
    10 Rosalie van Wouwen Haag 4,17 4,33 Gemeld