Vereniging 'CAV Energie' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 10,93
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C1 - Kogel_f - 11,48
Jozuah Revierre
  • Jongens Junior D1 - 60m - 8,42
Jozuah Revierre
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,59
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 11,08

Hoogtepunten

Tess Jack MJD1 Kogel
  • 7,43
  • Jerry Woe JJD1 Ver
  • 4,20
  • Tess Jack MJD1 60m
  • 8,76
  • Jozuah Revierre JJD1 Kogel
  • 8,53
  • Ilse Stok MJC1 60m
  • 8,66
  • Nathalia Montijn MJD2 Kogel
  • 11,08
  • Tess Jack MJD1 Ver
  • 3,98
  • Wouter Fallaux JJD1 600m
  • 1:49,92
  • Jozuah Revierre JJD1 60m
  • 8,42
  • Jozuah Revierre JJD1 Ver
  • 4,59
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    32 Lucas Bal 8,51 8,85


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Pieter Fallaux 2:21,16 2:12,36


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    5 Pieter Fallaux 4:42,92 4:53,36


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    21 Benjamin den Hartog 10,70q 11,03


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    19 Benjamin den Hartog 10,92 10,70


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJC1 4 26,36 4
    2 Bliksem CAV Energie - JJC1 4 26,75 3
    3 Altis jongens C Altis - JJC1 4 26,77 2
    4 Nijmegen JJC1 Nijmegen Atletiek - JJC1 4 26,82 1


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Sebastiaan...en Hartog 10,49 10,93 10,93Q 10,04


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Sebastiaan...en Hartog 10,05 11,48 10,64 11,17 X 10,14 11,48 10,93


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    25 Lucas Bal X X 4,54 4,54 4,87


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jozuah Revierre 8,42Q 8,41
    29 Jerry Woe 9,29 9,23
    Jamie de Koning --- ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    4 Jozuah Revierre 8,43Q 8,42


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Jozuah Revierre 8,47 8,43


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Wouter Fallaux 1:49,92 1:58,59
    17 Jamie de Koning 2:02,23 ---
    29 Jerry Woe 2:13,04 2:33,58


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Jozuah Revierre 8,53 8,53Q 8,74


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Jozuah Revierre 8,22 8,08 8,19 8,22 8,53


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    Jamie de Koning --- ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Jozuah Revierre X 4,59 - 4,59Q 4,34
    9 Jerry Woe 3,51 4,20 4,04 4,20q 4,14


    Jongens Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Jozuah Revierre 4,15 4,30 4,30 4,19 X X 4,30 4,59
    11 Jerry Woe - 3,88 3,80 3,88 4,20


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Marnix de Kunder 3:20,60 3:15,65


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    22 Ilse Stok 8,66q 8,75
    32 Steffie Seher 8,81 8,78
    49 Amber Bosman 9,23 8,74


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    17 Ilse Stok 8,64 8,66


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Amber Bosman DNS 2:20,06


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    38 Ilse Stok 11,01 11,15


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
    2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
    3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
    4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
    5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
    6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
    7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    16 Maaike van Rijswijk O O O XXX 1,35 1,40


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    16 Steffie Seher X 4,49 4,45 4,49 4,46
    Amber Bosman - DNS 4,31
    Maaike van Rijswijk --- 3,92
    Ilse Stok --- 3,96


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Tess Jack 8,76Q 8,80
    53 Myrthe Van Marrewijk 9,71 9,35
    Annemaj de Jong --- ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    10 Tess Jack 8,90 8,76


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Lila van Nieuwkoop 3:35,92 3:27,06
    24 Cecilia Lima 3:47,90 3:47,08


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Mirte Verhagen --- 11,56
    Annemaj de Jong --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Tess Jack 7,43 6,88 6,51 7,43 8,35
    22 Cecilia Lima 7,42 6,92 6,84 7,42 7,22
    25 Lila van Nieuwkoop 7,34 7,14 7,07 7,34 7,65


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    Mirte Verhagen --- 1,17
    Annemaj de Jong --- ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    10 Tess Jack 3,94 3,73 3,98 3,98q 4,24
    39 Myrthe Van Marrewijk 3,14 3,47 3,12 3,47 3,85
    Cecilia Lima --- 3,75


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Tess Jack - - - DNS 3,98


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Nathalia Montijn 10,61 11,08 11,08Q 13,46


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Nathalia Montijn X 11,32 11,64 10,84 11,55 11,49 11,64 11,08