Vereniging 'AV Zuidwal' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Renske Idzenga MJC2 800m
  • 2:50,56
  • Justin Middelbos JJD2 60m
  • 8,87
  • Alec Jason Timmer JJD1 60m
  • 9,39
  • Lisanne Noman MJD1 Kogel
  • 7,65
  • Julius Meijer JJD2 Hoog
  • 1,50
  • Alec Jason Timmer JJD1 Kogel
  • 6,07
  • Lisanne Noman MJD1 1000m
  • 3:43,33
  • Justin Middelbos JJD2 Hoog
  • 1,45
  • Renske Idzenga MJC2 Ver
  • 4,13
  • Lisanne Noman MJD1 60m
  • 9,80
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    37 Alec Jason Timmer 9,39 9,83


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    27 Alec Jason Timmer 5,39 5,19 6,07 6,07 5,22


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    13 Alec Jason Timmer XXO O XXX 1,30 1,35


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    23 Justin Middelbos 8,87Q 8,99


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    22 Justin Middelbos 9,13 8,87


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPhers D2 junioren Prins Hendrik - JJD2 4 27,93 5
    2 Altis D2 jongens Altis - JJD2 4 28,33 4
    3 Altis D1/2 Altis - JJD2 4 29,58 3
    4 TEAM AV56 JD AV `56 - JJD2 4 30,04 2
    5 Dak devils DAK - JJD2 4 31,22 1


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    4 Julius Meijer O O O XO O XO XXX 1,50 1,50
    7 Justin Middelbos O O O XO XXX 1,45 1,44


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Marloes Bos --- 8,99


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    25 Renske Idzenga 2:50,56 2:48,39


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    42 Renske Idzenga 11,71 13,27


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    29 Renske Idzenga 4,06 4,13 3,78 4,13 4,11
    Marloes Bos --- 4,26


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    55 Lisanne Noman 9,80 9,57


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Lisanne Noman 3:43,33 3:45,51


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Lisanne Noman 7,44 7,03 7,65 7,65 7,58