Vereniging 'Tempo AV' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Puk Terpstra MJC1 Ver
  • 4,34
  • Eva Tops MJC1 60mH
  • 10,87
  • Wies Rosenberg MJC2 60m
  • 8,61
  • Abel Stoker JJC1 60mH
  • 10,18
  • Eva Tops MJC1 Kogel
  • 8,93
  • Binne Brok JJC1 Ver
  • 5,03
  • Isabel Eversen MJC1 Kogel
  • 8,89
  • Abel Stoker JJC1 Kogel
  • 10,85
  • Binne Brok JJC1 60mH
  • 9,68
  • Bas Nolsen JJD2 Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    13 Quintin Janse 2:28,72 2:28,92


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Binne Brok 9,68Q 9,68
    14 Abel Stoker 10,18Q 10,01


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    9 Abel Stoker 9,69 10,18
    11 Binne Brok 9,91 9,68


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Abel Stoker 9,65 10,85 10,85Q 12,75
    10 Quintin Janse X 8,28 8,83 8,83q 8,40


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    6 Abel Stoker X 10,84 X 10,75 X X 10,84 10,85
    11 Quintin Janse 8,44 8,35 8,87 8,87 8,83


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
    6 Binne Brok O O XXO O XXX 1,55 1,50
    13 Tobias Boekeloo O XXX 1,40 1,55


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Binne Brok 5,03 5,03Q 5,17
    26 Quintin Janse 4,41 4,29 4,53 4,53 4,33


    Jongens Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    12 Binne Brok 4,77 - 4,37 4,77 5,03


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.951.98ResOBP
    Luc De Bruin --- 1,65


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Luca Dooper --- 9,07


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Luca Dooper --- 3:21,58


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Luca Dooper --- 4,21


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Siebe-Joos...armentier --- 10,22


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Siebe-Joos...armentier --- 13,43


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    9 Bas Nolsen 8,46 8,50 8,50 8,50q 8,49


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Bas Nolsen 7,76 8,09 8,35 8,35 8,50


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    9 Bas Nolsen O O XXO XO XXX 1,45 1,40


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Bas Nolsen --- 3,77
    Siebe-Joos...armentier --- 3,41


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    21 Puk Terpstra 2:46,23 2:48,30


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    34 Eva Tops 10,87 10,77


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    20 Eva Tops 8,63 8,93 8,72 8,93 9,21
    21 Isabel Eversen 8,89 8,51 8,54 8,89 10,10


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    23 Puk Terpstra 3,94 4,16 4,34 4,34 4,30


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    24 Wies Rosenberg 8,61 8,41


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Wies Rosenberg --- 10,37


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    33 Helene di ...cchianico 2:14,79 2:12,04


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    44 Helene di ...cchianico 5,80 6,06 6,12 6,12 5,40


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Helene di ...cchianico --- 3,04


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Luna Vermeiren --- 9,98


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    38 Fenna van Gulik 2:08,23 2:05,60


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Danielle Grijpink 3:35,42 3:32,30


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    34 Fenna van Gulik 12,07 12,05
    40 Danielle Grijpink 12,48 12,40


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    43 Emma Bos 5,29 5,14 5,49 5,49 2,46


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    Luna Vermeiren --- 1,20


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    40 Danielle Grijpink 2,71 2,32 2,44 2,71 3,89
    Luna Vermeiren --- 3,87
    Fenna van Gulik --- 3,60
    Emma Bos --- 2,74