Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Luuk van Cappelle JJD1 Ver
  • 3,88
  • Luna Pedemonte MJD1 Kogel
  • 8,18
  • Luuk van Cappelle JJD1 Kogel
  • 6,72
  • Pien Mittertreiner MJD1 Kogel
  • 8,76
  • Frederiek Dekker MJC1 60mH
  • 10,02
  • Yannick Rolvink JJD2 Kogel
  • 9,72
  • Isis Tinneveld MJC1 60mH
  • 10,12
  • Milan Kal JJD1 60m
  • 9,47
  • Yannick Rolvink JJD2 Ver
  • 4,69
  • Isis Tinneveld MJC1 60m
  • 8,67
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    48 Thomas Kleijweg Olympus `70 8,95 -9,01 Gemeld
    49 Kariem Kishk Olympus `70 8,95 -9,01 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    15 Stef Kortekaas Olympus `70 2:29,88 2:30,16 Gemeld
    17 Ruben van Seventer Olympus `70 2:34,34 2:51,16 Gemeld
    19 Ivar van Ruijven Olympus `70 2:39,43 2:42,92 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    12 Stef Kortekaas Olympus `70 5:02,43 5:16,04 Gemeld
    16 Ruben van Seventer Olympus `70 5:27,12 6:03,99 Gemeld


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    31 Kariem Kishk Olympus `70 12,51 -11,93 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    8 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,62 q8,97 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    9 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,10 9,62 Gemeld


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    37 Kariem Kishk Olympus `70 3,53 -3,86 Gemeld


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    37 Tom van Buuren Olympus `70 8,43 -8,43 Gemeld


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    28 Tom van Buuren Olympus `70 4,43 -4,66 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    42 Milan Kal Olympus `70 9,47 -9,61 Gemeld
    46 Luuk van Cappelle Olympus `70 9,54 -9,74 Gemeld


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    28 Milan Kal Olympus `70 3:39,24 3:43,04 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    17 Luuk van Cappelle Olympus `70 6,72 -7,11 Gemeld


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    23 Luuk van Cappelle Olympus `70 3,88 -3,91 Gemeld
    Milan Kal Olympus `70 --- -3,78 Afgewezen


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    38 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,27 -8,98 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    7 Yannick Rolvink Olympus `70 9,72 q10,36 Gemeld
    18 Maurits va...cheijndel Olympus `70 7,05 -7,21 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    8 Yannick Rolvink Olympus `70 10,14 9,72 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    16 Yannick Rolvink Olympus `70 1,35 1,45 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    5 Yannick Rolvink Olympus `70 4,69 q4,35 Gemeld
    37 Maurits va...cheijndel Olympus `70 3,79 -3,89 Gemeld


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    8 Yannick Rolvink Olympus `70 4,48 4,69 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    23 Isis Tinneveld Olympus `70 8,67 Q8,46 Gemeld
    41 Donna Aalbregt Olympus `70 9,09 -9,09 Gemeld
    45 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,15 -8,91 Gemeld
    48 Ellemijn Blok Olympus `70 9,23 -9,00 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQOBP
    18 Isis Tinneveld Olympus `70 8,64 -8,67 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    30 Donna Aalbregt Olympus `70 2:53,96 2:54,75 Gemeld
    32 Tessa Molenaar Olympus `70 3:01,72 2:52,39 Gemeld
    Frederiek Dekker Olympus `70 --- 2:34,44 Afgemeld


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    10 Anna Lusthof Olympus `70 5:39,51 5:26,07 Gemeld
    14 Sanne van der Pijl Olympus `70 6:04,24 6:12,23 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    13 Frederiek Dekker Olympus `70 10,02 Q9,95 Gemeld
    19 Isis Tinneveld Olympus `70 10,12 q10,37 Gemeld
    37 Ellemijn Blok Olympus `70 10,98 -10,77 Gemeld
    50 Sanne van der Pijl Olympus `70 12,35 -12,58 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam 60mH_hfQOBP
    11 Frederiek Dekker Olympus `70 10,00 -10,02 Gemeld
    23 Isis Tinneveld Olympus `70 10,44 -10,12 Gemeld


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
    2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
    3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
    4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
    5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
    6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
    7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    17 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,15 -10,55 Gemeld
    23 Tessa Molenaar Olympus `70 8,77 -10,88 Gemeld
    37 Anna Lusthof Olympus `70 7,25 -8,85 Gemeld


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    11 Isis Tinneveld Olympus `70 4,67 q4,66 Gemeld
    24 Anna Lusthof Olympus `70 4,26 -4,37 Gemeld
    Ellemijn Blok Olympus `70 --- -4,11 Afgewezen
    Bibienne d...Brabander Olympus `70 --- -4,07 Afgewezen


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fOBP
    10 Isis Tinneveld Olympus `70 4,63 4,67 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    49 Donja Zwinkels Olympus `70 9,57 -9,49 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    32 Luna Pedemonte Olympus `70 2:14,35 2:19,36 Gemeld
    37 Donja Zwinkels Olympus `70 2:24,01 2:22,98 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    25 Donja Zwinkels Olympus `70 12,48 -13,12 Gemeld
    36 Luna Pedemonte Olympus `70 13,37 -13,23 Gemeld
    37 Saskia Otten Olympus `70 13,66 -13,70 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    5 Pien Mittertreiner Olympus `70 8,76 q8,67 Gemeld
    12 Luna Pedemonte Olympus `70 8,18 q8,33 Gemeld
    23 Saskia Otten Olympus `70 7,36 -7,05 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fOBP
    7 Luna Pedemonte Olympus `70 8,90 8,18 Gemeld
    9 Pien Mittertreiner Olympus `70 8,12 8,76 Gemeld


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    Saskia Otten Olympus `70 --- -3,54 Afgewezen