Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Frederiek Dekker MJC1 60mH
  • 10,02
  • Luna Pedemonte MJD1 Kogel
  • 8,18
  • Luuk van Cappelle JJD1 Ver
  • 3,88
  • Pien Mittertreiner MJD1 Kogel
  • 8,76
  • Milan Kal JJD1 60m
  • 9,47
  • Yannick Rolvink JJD2 Ver
  • 4,69
  • Isis Tinneveld MJC1 60mH
  • 10,12
  • Luuk van Cappelle JJD1 Kogel
  • 6,72
  • Yannick Rolvink JJD2 Kogel
  • 9,72
  • Isis Tinneveld MJC1 Ver
  • 4,67
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    48 Thomas Kleijweg 8,95 9,01
    49 Kariem Kishk 8,95 9,01


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    15 Stef Kortekaas 2:29,88 2:30,16
    17 Ruben van Seventer 2:34,34 2:51,16
    19 Ivar van Ruijven 2:39,43 2:42,92


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    12 Stef Kortekaas 5:02,43 5:16,04
    16 Ruben van Seventer 5:27,12 6:03,99


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    31 Kariem Kishk 12,51 11,93


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Thomas Kleijweg 9,62 9,48 9,58 9,62q 8,97


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Thomas Kleijweg 9,02 9,06 9,10 9,10 9,62


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    37 Kariem Kishk 3,25 3,02 3,53 3,53 3,86


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    37 Tom van Buuren 8,43 8,43


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    28 Tom van Buuren 4,43 4,33 3,86 4,43 4,66


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    42 Milan Kal 9,47 9,61
    46 Luuk van Cappelle 9,54 9,74


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    28 Milan Kal 3:39,24 3:43,04


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Luuk van Cappelle 6,45 6,72 6,50 6,72 7,11


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    23 Luuk van Cappelle 3,81 3,88 3,37 3,88 3,91
    Milan Kal --- 3,78


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    38 Maurits va...cheijndel 9,27 8,98


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Yannick Rolvink 9,72 9,58 X 9,72q 10,36
    18 Maurits va...cheijndel 7,04 6,07 7,05 7,05 7,21


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Yannick Rolvink 9,87 9,49 X 10,14 10,00 X 10,14 9,72


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    16 Yannick Rolvink O O XO XXX 1,35 1,45


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Yannick Rolvink 4,69 4,52 4,27 4,69q 4,35
    37 Maurits va...cheijndel 3,71 3,79 3,79 3,79 3,89


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Yannick Rolvink 4,48 4,40 3,90 4,22 X 4,24 4,48 4,69


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    23 Isis Tinneveld 8,67Q 8,46
    41 Donna Aalbregt 9,09 9,09
    45 Bibienne d...Brabander 9,15 8,91
    48 Ellemijn Blok 9,23 9,00


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    18 Isis Tinneveld 8,64 8,67


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    30 Donna Aalbregt 2:53,96 2:54,75
    32 Tessa Molenaar 3:01,72 2:52,39
    Frederiek Dekker --- 2:34,44


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    10 Anna Lusthof 5:39,51 5:26,07
    14 Sanne van der Pijl 6:04,24 6:12,23


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    13 Frederiek Dekker 10,02Q 9,95
    19 Isis Tinneveld 10,12q 10,37
    37 Ellemijn Blok 10,98 10,77
    50 Sanne van der Pijl 12,35 12,58


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResOBP
    11 Frederiek Dekker 10,00 10,02
    23 Isis Tinneveld 10,44 10,12


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
    2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
    3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
    4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
    5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
    6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
    7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    17 Bibienne d...Brabander 9,15 9,12 9,01 9,15 10,55
    23 Tessa Molenaar 8,19 8,77 8,68 8,77 10,88
    37 Anna Lusthof 7,13 7,25 6,68 7,25 8,85


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Isis Tinneveld 3,72 4,67 X 4,67q 4,66
    24 Anna Lusthof 3,79 X 4,26 4,26 4,37
    Ellemijn Blok --- 4,11
    Bibienne d...Brabander --- 4,07


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Isis Tinneveld 4,63 4,48 4,52 - 4,63 4,67


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    49 Donja Zwinkels 9,57 9,49


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    32 Luna Pedemonte 2:14,35 2:19,36
    37 Donja Zwinkels 2:24,01 2:22,98


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    25 Donja Zwinkels 12,48 13,12
    36 Luna Pedemonte 13,37 13,23
    37 Saskia Otten 13,66 13,70


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Pien Mittertreiner 8,13 8,71 8,76 8,76q 8,67
    12 Luna Pedemonte 8,03 7,88 8,18 8,18q 8,33
    23 Saskia Otten 7,36 7,01 6,98 7,36 7,05


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Luna Pedemonte 8,13 8,19 8,21 7,26 8,11 8,90 8,90 8,18
    9 Pien Mittertreiner 8,12 8,09 7,91 8,12 8,76


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Saskia Otten --- 3,54