Vereniging 'Altis' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Joris IJzinga
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 9,68
Joris IJzinga
  • Jongens Junior D2 - 60mH_hf - 9,76
Joris IJzinga
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 9,94

Hoogtepunten

Tim Beune JJC1 60m
  • 8,16
  • Kenan van der Kooij JJD2 Ver
  • 4,54
  • Elena Slagt MJD1 Ver
  • 4,05
  • Timo Laseur JJD1 60m
  • 8,94
  • Anissa Toumi MJD2 60m
  • 8,77
  • Jetske Meijer MJC1 60m
  • 8,51
  • Benjamin Post JJD1 1000m
  • 3:21,39
  • Marinka Schuurman MJC1 Ver
  • 4,78
  • Marinka Schuurman MJC1 60mH
  • 9,68
  • Kenan van der Kooij JJD2 60m
  • 8,69
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    20 Tim Beune 8,16Q 8,27
    28 Tyrone Richards 8,39 8,60
    45 Koen Van der Linde 8,79 9,52


    Jongens Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    18 Tim Beune 8,26 8,16


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    8 Jarik van de Mast 4:44,83 4:57,05


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    15 Tyrone Richards 10,20Q 10,97
    25 Koen Van der Linde 11,22qR 13,32


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    13 Tyrone Richards 10,13 10,20
    21 Koen Van der Linde 11,26 11,22


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellashelden Hellas Utrecht - JJC1 4 26,36 4
    2 Bliksem CAV Energie - JJC1 4 26,75 3
    3 Altis jongens C Altis - JJC1 4 26,77 2
    4 Nijmegen JJC1 Nijmegen Atletiek - JJC1 4 26,82 1


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Tyrone Richards 8,19 8,61 8,73 8,73q 9,89


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    10 Tyrone Richards 8,28 8,88 8,83 8,88 8,73


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    25 Alexander ...derikhoff 8,11 7,99


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek JJC2 Nijmegen Atletiek - JJC2 4 25,84 3
    2 Athlos Boys AV Athlos - JJC2 4 27,33 2
    3 Impala Boys AV Impala - JJC2 4 DNF 0


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Timo Laseur 8,94Q 9,04
    22 Giel Sportel 9,15q 9,31
    25 Philip Walraven 9,21 8,91
    30 Rogier Groeneweg 9,30 9,09
    33 Benjamin Post 9,36 9,58
    Lars Mulder --- 10,16


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    15 Timo Laseur 8,99 8,94
    20 Giel Sportel 9,11 9,15


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Benjamin Post 3:21,39 3:16,70
    23 Thom van der Leest 3:33,52 3:30,09


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    14 Rogier Groeneweg 11,89Q 10,32


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    8 Rogier Groeneweg 11,51 11,89


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD1 4 27,47 10
    2 AAC'61, D1 toppers AAC `61 - JJD1 4 29,31 9
    3 De Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD1 4 29,75 8
    4 Energy Boys CAV Energie - JJD1 4 29,92 7
    5 HAC Kanjers D-Boys HAC - JJD1 4 29,97 6
    6 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD1 4 30,20 5
    7 Altis D1 Altis - JJD1 4 30,99 4
    8 Flitsboys AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,04 3
    9 Flevo Delta Boys AV Flevo Delta - JJD1 4 31,06 2
    10 Haag4ever Haag Atletiek - JJD1 4 DNS 0


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    33 Thom van der Leest 5,58 5,49 5,52 5,58 7,54


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
    Timo Laseur XXX DNS 1,20


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    25 Philip Walraven 2,94 3,78 3,69 3,78 4,19
    35 Giel Sportel 3,23 3,54 3,22 3,54 3,95
    36 Rogier Groeneweg 3,17 2,84 3,43 3,43 4,30
    37 Thom van der Leest 3,34 3,26 3,38 3,38 3,87
    Lars Mulder --- 3,50
    Ard de Jong --- 3,77


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    16 Kenan van der Kooij 8,69Q 8,85


    Jongens Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    14 Kenan van der Kooij 8,79 8,69


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Levi Posthuma 3:19,00 3:15,35
    21 Jip van der Kieft 3:33,69 ---
    26 Marijn van der Harst 3:35,72 3:29,68


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Joris IJzinga 9,68Q 10,97
    22 Marijn van der Harst 11,41 11,71


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    3 Joris IJzinga 9,76Q 9,68


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    3 Joris IJzinga 9,94 9,76


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPhers D2 junioren Prins Hendrik - JJD2 4 27,93 5
    2 Altis D2 jongens Altis - JJD2 4 28,33 4
    3 Altis D1/2 Altis - JJD2 4 29,58 3
    4 TEAM AV56 JD AV `56 - JJD2 4 30,04 2
    5 Dak devils DAK - JJD2 4 31,22 1


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    8 Joris IJzinga 8,55 8,86 9,00 9,00q 8,75


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    7 Joris IJzinga 9,41 9,20 9,48 10,20 X 9,26 10,20 9,00


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    12 Kenan van der Kooij XO O XO O - XXX 1,40 1,45
    15 Joris IJzinga XO XO O XXO XXX 1,40 1,35


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Kenan van der Kooij 4,54 4,39 4,35 4,54q 4,32
    12 Levi Posthuma 4,40 3,91 4,16 4,40q 4,44
    17 Marijn van der Harst 4,27 4,32 4,10 4,32 4,16


    Jongens Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    6 Kenan van der Kooij 4,35 4,32 4,42 4,56 4,34 4,34 4,56 4,54
    10 Levi Posthuma 4,06 4,36 4,24 4,36 4,40


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Jetske Meijer 8,51Q 8,57
    20 Marit Simonse 8,64Q 8,53
    40 Naomie Höhn 9,02 8,91
    Ella Lommen --- 9,24


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    10 Jetske Meijer 8,50 8,51
    22 Marit Simonse 8,72 8,64


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    23 Eva Kroon 2:48,62 2:41,78


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    7 Marlot Groeneweg 5:35,78 5:29,86


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Marinka Schuurman 9,68Q 9,77
    27 Elka Wybenga 10,34 10,83
    42 Eva Kroon 11,45 11,81
    48 Marlot Groeneweg 11,97 12,28


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    9 Marinka Schuurman 9,76 9,68


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Girls DEM - MJC1 4 27,88 7
    2 Westland Girls AV Olympus `70 - MJC1 4 28,09 6
    3 Team AV56 AV `56 - MJC1 4 28,20 5
    4 Flits CAV Energie - MJC1 4 28,23 4
    5 De vier musketiers AV Pallas `67 - MJC1 4 29,26 3
    6 Team Clytoneus AV Clytoneus - MJC1 4 30,24 2
    7 AVH meiden AV Haarlemmermeer - MJC1 4 37,27 1


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    9 Naomie Höhn X 10,05 10,05Q 11,90
    25 Jetske Meijer 7,57 8,46 8,45 8,46 8,93
    41 Isabel Kerstholt 6,58 6,74 6,62 6,74 8,58


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    7 Naomie Höhn 9,64 9,85 10,15 10,56 9,92 9,76 10,56 10,05


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
    5 Elka Wybenga O O O O XXX 1,50 1,50


    Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.902.002.102.202.302.402.502.602.652.702.853.003.253.303.35ResOBP
    Marinka Schuurman --- 2,07


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Marinka Schuurman 4,68 4,78 4,71 4,78q 4,81
    7 Jetske Meijer 4,77 4,71 4,71 4,77q 4,69
    Naomie Höhn X X NM 4,55
    Isabel Kerstholt --- 3,85
    Marlot Groeneweg --- 4,03
    Ella Lommen --- 4,03


    Meisjes Junior C1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    6 Jetske Meijer 4,74 4,84 4,67 X 4,81 4,74 4,84 4,77
    7 Marinka Schuurman X 4,70 4,83 4,62 X 4,83 4,83 4,78


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    17 Amara Nnadi 8,49Q 8,51
    32 Ellis de Vries 8,79 8,74


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    16 Amara Nnadi 8,55 8,49


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Carmen Huikeshoven 2:27,92 2:24,83
    9 Puk Pouleijn 2:30,57 2:25,12
    15 Loïs Kok 2:37,55 2:32,11
    19 Britt Jager 2:40,49 2:31,78


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    32 Amara Nnadi 10,50 10,31


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PrinsHendrikmeidenMJC Prins Hendrik - MJC2 4 26,80 5
    2 Altis golden girls Altis - MJC2 4 26,87 4
    3 Lionitas MJC2 AV Lionitas - MJC2 4 27,91 3
    4 Altis meiden C2 Altis - MJC2 4 28,48 2
    5 Athlos C girls AV Athlos - MJC2 4 29,01 1


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    21 Ellis de Vries X 4,25 4,42 4,42 4,59


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    25 Noralie Schuurman 9,16Q 9,30
    Annemijn Beijer --- 9,59
    Kyana Richards --- 10,30
    Jelke Steenbeek --- 9,68


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    22 Noralie Schuurman 9,25 9,16


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    22 Jelke Steenbeek 2:07,64 2:05,22
    25 Indy Kortman 2:10,97 2:09,98
    38 Annemijn Kerstholt 2:29,20 2:25,06


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    11 Annemijn Kerstholt 11,80Q 10,93
    24 Annemijn Beijer 12,47q 11,79
    26 Indy Kortman 12,52 12,41
    30 Britt van Westerlaak 12,87 13,44


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    14 Annemijn Kerstholt 11,91 11,80
    23 Annemijn Beijer 12,77 12,47


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    15 Elena Slagt 7,76 7,94 X 7,94 8,07
    29 Annemijn Kerstholt 6,91 6,08 6,32 6,91 7,06
    42 Kyana Richards 6,28 6,19 6,26 6,28 7,19


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    7 Elena Slagt O O O XO XO O XXX 1,35 1,30
    Britt van Westerlaak --- 1,10


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    7 Elena Slagt 4,05 3,98 4,03 4,05q 4,12
    26 Noralie Schuurman 3,52 3,29 3,68 3,68 4,18
    37 Annemijn Beijer 3,22 3,50 3,52 3,52 3,81
    41 Jelke Steenbeek 3,44 3,14 2,98 3,44 4,09
    Indy Kortman --- 3,76
    Britt van Westerlaak --- 3,39


    Meisjes Junior D1 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    11 Elena Slagt X 3,83 3,79 3,83 4,05


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    18 Anissa Toumi 8,77Q 8,84
    32 Keziah Orie 9,04 8,92
    47 Sofie van Kooij 9,25 9,25
    49 Noor Uyt ...n Bogaard 9,28 9,16
    56 Lotte Buitenkamp 9,65 9,25
    Lotte Stam --- 8,96
    Senna Vroemen --- 9,77
    Jasmijn Post --- 9,45


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    22 Anissa Toumi 8,96 8,77


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    28 Jasmijn Post 2:01,71 2:04,23
    Lotte Stam --- 2:04,09


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Loes Kempe 3:19,49 3:17,72


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    43 Senna Vroemen 12,69 12,91


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    25 Lotte Buitenkamp 7,43 7,63 8,05 8,05 7,51
    34 Noor Uyt ...n Bogaard 7,20 7,44 X 7,44 6,31
    Anissa Toumi --- 8,55


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    6 Anissa Toumi O O O XO XXO XXX 1,40 1,35


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    35 Lotte Buitenkamp X 3,42 3,71 3,71 4,01
    Senna Vroemen --- 3,68