Vereniging 'AV Hera' op 'Nationale CD Indoor 2018'

Prijzen

Jared Broers
  • Jongens Junior C1 - 60mH - 9,00
Jared Broers
  • Jongens Junior C1 - 60mH_hf - 9,04
Jared Broers
  • Jongens Junior C1 - 60mH_f - 8,91
Jeff Tesselaar
  • Jongens Junior C2 - 800m - 2:12,83
Sebastiaan Bonte
  • Jongens Junior C2 - Kogel - 14,58
Sebastiaan Bonte
  • Jongens Junior C2 - Kogel_f - 15,74
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D2 - 600m - 1:41,77
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 11,08
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D2 - Kogel_f - 11,96
Isa Kolle
  • Meisjes Junior C1 - Kogel - 11,86
Isa Kolle
  • Meisjes Junior C1 - Kogel_f - 12,54
Femke Jonker
  • Meisjes Junior C2 - Ver - 5,09
Manon Hoedjes
  • Meisjes Junior D1 - Kogel_f - 9,29

Hoogtepunten

Christel Philipsen MJC1 Kogel
  • 10,37
  • Jeff Tesselaar JJC2 Ver
  • 5,52
  • Lennart Boogaard JJD2 Kogel
  • 11,08
  • Manon Hoedjes MJD1 Kogel
  • 8,54
  • Jared Broers JJC1 60mH
  • 9,00
  • Jared Broers JJC1 60mH_hf
  • 9,04
  • Femke Jonker MJC2 Ver
  • 5,09
  • Jeff Tesselaar JJC2 800m
  • 2:12,83
  • Isa Kolle MJC1 60m
  • 8,66
  • Isa Kolle MJC1 Kogel
  • 11,86
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Jared Broers 9,00Q 9,27


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    2 Jared Broers 9,04Q 9,00


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    1 Jared Broers 8,91 9,04


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeff Tesselaar 2:12,83 2:06,95


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Sebastiaan Bonte 14,58 14,58Q 14,99


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    2 Sebastiaan Bonte 14,31 14,80 14,59 13,91 15,46 15,74 15,74 14,58


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Jeff Tesselaar 5,52 - - 5,52Q 5,76


    Jongens Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    4 Jeff Tesselaar 5,51 5,73 5,76 3,82 5,67 5,75 5,76 5,52


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lennart Boogaard 1:41,77 1:45,46
    13 Thijs ten ...uggencate 1:57,39 1:56,88


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Lennart Boogaard 11,08 11,08Q 10,88


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    1 Lennart Boogaard 10,65 11,32 11,96 11,14 11,13 11,92 11,96 11,08


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    21 Isa Kolle 8,66Q 8,60


    Meisjes Junior C1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResQm
    23 Isa Kolle 8,78 8,66


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    30 Christel Philipsen 10,47 10,37


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Isa Kolle 11,86 11,86Q 12,31
    6 Christel Philipsen 10,37 10,37Q 12,45


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    1 Isa Kolle 11,53 12,10 12,15 11,40 12,54 12,24 12,54 11,86
    5 Christel Philipsen 10,79 10,55 10,63 10,59 X 10,54 10,79 10,37


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.73ResOBP
    12 Femke Jonker O O O O XXX 1,40 1,44


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Femke Jonker X 5,09 - 5,09Q 4,89


    Meisjes Junior C2 - Verspringen finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    7 Femke Jonker X 4,73 4,94 4,77 4,74 X 4,94 5,09


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Manon Hoedjes --- 9,69


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Malin Schouten 2:02,74 2:06,03
    12 Meike Rozemeijer 2:02,84 2:08,89


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    29 Meike Rozemeijer 3:53,87 3:40,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC Kanjers D-Girls HAC - MJD1 4 29,57 10
    2 PHD1girls Prins Hendrik - MJD1 4 29,64 9
    3 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD1 4 30,04 8
    4 Lionitas MJD1 AV Lionitas - MJD1 4 30,20 7
    5 HellasMJD1 Hellas Utrecht - MJD1 4 30,68 6
    6 Energy Girls CAV Energie - MJD1 4 30,95 5
    7 Altis D1/D2 meiden Altis - MJD1 4 31,70 4
    8 Hollandia mjd1 AV Hollandia - MJD1 4 34,64 3
    9 Fortius MJD1 Fortius - MJD1 4 35,49 2
    10 Altis MD Power Runners Altis - MJD1 4 DQ 0


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Manon Hoedjes 8,39 8,13 8,54 8,54q 9,36


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
    3 Manon Hoedjes 8,64 8,87 9,29 8,09 8,75 9,25 9,29 8,54


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    22 Malin Schouten XO O XO XXX 1,20 1,25


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Manon Hoedjes --- 3,65


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    39 Yara Molenaar 9,13 9,18
    Lotte Endel --- 9,43


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    20 Yara Molenaar 11,14Q 11,38
    24 Lotte Endel 11,27q 11,90


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden halve finale

    # Naam ResQm
    18 Yara Molenaar 11,18 11,14
    21 Lotte Endel 11,44 11,27


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias power Scopias Atletiek - MJD2 4 28,84 13
    2 Echt Haag Haag Atletiek - MJD2 4 29,00 12
    3 Flevo runners AV Flevo Delta - MJD2 4 29,50 11
    4 Athlos D ladies AV Athlos - MJD2 4 29,52 10
    5 Sparta Sprintdiva's AV Sparta - MJD2 4 29,68 9
    6 Hellas MJD2 Hellas Utrecht - MJD2 4 29,70 8
    7 Altis MJD2 Spikegirls Altis - MJD2 4 29,98 7
    8 Team AV56 MD AV `56 - MJD2 4 31,04 6
    9 Hera Helden II AV Hera - MJD2 5 31,56 5
    10 Tempo ladies Tempo AV - MJD2 4 31,90 4
    11 Dak chicks 2 DAK - MJD2 4 32,54 3
    12 Dak chicks DAK - MJD2 4 35,41 2
    13 Hanzesport AV Hanzesport - MJD2 4 DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Lotte Endel --- 3,76