Vereniging 'AV Athlos' op 'Clubkampioenschappen 2017'

Prijzen

Robin Vliem
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 5183 punten
  • 100 meter   11,0
  • 400 meter   53,4
  • 1500 meter   5:04,0
  • 110 meter horden   14,5
  • Discuswerpen   24,85
  • Kogelstoten   9,10
  • Speerwerpen   26,91
  • Hoogspringen   1,65
  • Polsstokhoogspringen   2,40
  • Verspringen   6,06
Jeroen Poelert
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 4969 punten
  • 100 meter   12,0
  • 400 meter   55,5
  • 1500 meter   4:55,0
  • 110 meter horden   19,0
  • Discuswerpen   39,08
  • Kogelstoten   11,26
  • Speerwerpen   31,12
  • Hoogspringen   1,65
  • Polsstokhoogspringen   2,10
  • Verspringen   5,91
Jeroen Dekker
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 4089 punten
  • 100 meter   12,2
  • 400 meter   57,5
  • 1500 meter   5:08,0
  • 110 meter horden   18,4
  • Discuswerpen   26,04
  • Kogelstoten   8,79
  • Speerwerpen   27,28
  • Hoogspringen   1,45
  • Polsstokhoogspringen   2,30
  • Verspringen   5,56
Noël Butoh
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 4005 punten
  • 100 meter   12,1
  • 400 meter   58,3
  • 1500 meter   5:04,0
  • 110 meter horden   20,3
  • Discuswerpen   25,24
  • Kogelstoten   10,28
  • Speerwerpen   25,60
  • Hoogspringen   1,55
  • Polsstokhoogspringen   1,90
  • Verspringen   5,57
Toon Grooteboer
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3550 punten
  • 100 meter   13,1
  • 400 meter   1:00,7
  • 1500 meter   5:24,0
  • 110 meter horden   19,8
  • Discuswerpen   21,18
  • Kogelstoten   9,91
  • Speerwerpen   28,81
  • Hoogspringen   1,55
  • Polsstokhoogspringen   2,20
  • Verspringen   4,89
Nick Bakker
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3400 punten
  • 100 meter   12,6
  • 400 meter   58,4
  • 1500 meter   5:15,0
  • 110 meter horden   17,6
  • Discuswerpen   24,45
  • Kogelstoten   8,62
  • Speerwerpen   18,27
  • Hoogspringen   1,50
  • Polsstokhoogspringen   NM
  • Verspringen   5,06
Marc van Engelen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4856 punten
  • 100 meter   12,1
  • 1000 meter   3:09,0
  • 100 meter horden   15,2
  • Discuswerpen   28,35
  • Kogelstoten   9,49
  • Speerwerpen   36,29
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,99
Lex Hüther
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4815 punten
  • 100 meter   12,2
  • 1000 meter   2:52,0
  • 100 meter horden   16,7
  • Discuswerpen   27,09
  • Kogelstoten   9,84
  • Speerwerpen   27,72
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,23
David Koning
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4462 punten
  • 100 meter   13,8
  • 1000 meter   2:54,0
  • 100 meter horden   16,4
  • Discuswerpen   28,30
  • Kogelstoten   10,02
  • Speerwerpen   24,10
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   4,54
Thijmen Middelkamp
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3679 punten
  • 80 meter   11,2
  • 1000 meter   3:09,0
  • 80 meter horden   13,4
  • Kogelstoten   8,51
  • Speerwerpen   26,99
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,63
Brendan Noordijk
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3551 punten
  • 80 meter   10,7
  • 1000 meter   3:24,0
  • 80 meter horden   13,9
  • Kogelstoten   7,77
  • Speerwerpen   25,15
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,71
Christian Kleermaker
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2045 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:34,0
  • Kogelstoten   7,01
  • Hoogspringen   1,20
Twan van der Weiden
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1837 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:49,0
  • Kogelstoten   6,75
  • Hoogspringen   1,20
Floris Remijn
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1959 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:44,0
  • Kogelstoten   6,80
  • Hoogspringen   1,20
Mika Hofman
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1564 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   4:13,0
  • Balwerpen   19,38
  • Verspringen   3,30
Job van Zuthem
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1489 punten
  • 40 meter   6,9
  • 600 meter   2:17,0
  • Balwerpen   18,98
  • Verspringen   2,94
Tieme Koornstra
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1376 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:14,0
  • Balwerpen   19,14
  • Verspringen   2,82
Niels van der Linden
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1264 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:28,0
  • Balwerpen   13,90
  • Verspringen   2,95
Querijn Wierbos
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1084 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:25,0
  • Balwerpen   8,77
  • Verspringen   2,61
Jeremy Robbemond
  • Masters mannen - Meerkamp - 3644 punten
  • 100 meter   12,2
  • 400 meter   1:05,3
  • 1500 meter   7:12,0
  • 110 meter horden   19,8
  • Discuswerpen   27,99
  • Kogelstoten   9,53
  • Speerwerpen   25,96
  • Hoogspringen   1,60
  • Polsstokhoogspringen   2,90
  • Verspringen   4,82
Sander van den Belt
  • Senioren mannen - Meerkamp - 4428 punten
  • 100 meter   11,9
  • 400 meter   54,8
  • 1500 meter   4:54,0
  • 110 meter horden   19,0
  • Discuswerpen   29,10
  • Kogelstoten   9,99
  • Speerwerpen   34,99
  • Hoogspringen   1,40
  • Polsstokhoogspringen   2,30
  • Verspringen   5,16
Niek Veen
  • Senioren mannen - Meerkamp - 4105 punten
  • 100 meter   11,9
  • 400 meter   1:00,7
  • 1500 meter   6:12,0
  • 110 meter horden   21,0
  • Discuswerpen   25,89
  • Kogelstoten   8,47
  • Speerwerpen   34,80
  • Hoogspringen   1,75
  • Polsstokhoogspringen   2,80
  • Verspringen   5,30
Ruben Postma
  • Senioren mannen - Meerkamp - 3234 punten
  • 100 meter   13,7
  • 400 meter   1:02,1
  • 1500 meter   4:47,0
  • 110 meter horden   23,5
  • Discuswerpen   22,87
  • Kogelstoten   6,67
  • Speerwerpen   28,09
  • Hoogspringen   1,40
  • Polsstokhoogspringen   3,10
  • Verspringen   4,51
Maggy Kamara
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 3545 punten
  • 200 meter   26,9
  • 800 meter   2:45,0
  • 100 meter horden   17,5
  • Kogelstoten   7,44
  • Speerwerpen   13,15
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,70
Melanie de Vries
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1001 punten
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   2:34,0
  • 100 meter horden   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   18,73
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Anna Molenberg
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 3844 punten
  • 200 meter   28,4
  • 800 meter   2:30,0
  • 100 meter horden   18,0
  • Kogelstoten   8,40
  • Speerwerpen   17,67
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,68
Rianne Kok
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 3472 punten
  • 200 meter   28,5
  • 800 meter   2:34,0
  • 100 meter horden   18,5
  • Kogelstoten   7,36
  • Speerwerpen   21,32
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,24
Chenne van den Berg
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2730 punten
  • 200 meter   30,2
  • 800 meter   3:01,0
  • 100 meter horden   19,0
  • Kogelstoten   6,17
  • Speerwerpen   19,30
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,17
Elisa Mul
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3407 punten
  • 150 meter   21,4
  • 600 meter   1:46,0
  • 80 meter horden   14,0
  • Kogelstoten   7,82
  • Speerwerpen   24,42
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,42
Rianne Breugem
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3269 punten
  • 150 meter   20,2
  • 600 meter   1:46,0
  • 80 meter horden   14,8
  • Kogelstoten   6,67
  • Speerwerpen   19,50
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,15
Sterre Van Der Linden
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3131 punten
  • 150 meter   20,5
  • 600 meter   1:50,0
  • 80 meter horden   13,9
  • Kogelstoten   7,80
  • Speerwerpen   16,18
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,27
Sterre Kurpershoek
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2681 punten
  • 600 meter   1:57,0
  • 60 meter horden (76cm)   11,4
  • Kogelstoten   9,06
  • Speerwerpen   21,34
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,52
Karlijn Linsen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2539 punten
  • 600 meter   1:52,0
  • 60 meter horden (76cm)   10,5
  • Kogelstoten   7,18
  • Speerwerpen   16,98
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,11
Fien Molenberg
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2237 punten
  • 600 meter   1:48,0
  • 60 meter horden (76cm)   14,1
  • Kogelstoten   7,44
  • Speerwerpen   12,83
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,00
Emma Bakkenes
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1620 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   4:20,0
  • Kogelstoten   6,09
  • Hoogspringen   1,05
Madeleine Boef
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1537 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:54,0
  • Kogelstoten   3,93
  • Hoogspringen   1,00
Fabienne Sinte Maartensdijk
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1372 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   4:15,0
  • Kogelstoten   4,20
  • Hoogspringen   1,00
Guusje Koning
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1864 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:46,0
  • Kogelstoten   6,06
  • Hoogspringen   1,25
Jayla Mosk
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1742 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:05,0
  • Kogelstoten   5,64
  • Hoogspringen   1,25
Jaydee Broersma
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1644 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:06,0
  • Balwerpen   23,22
  • Verspringen   3,49
Carlijn Scholte
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1388 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:08,0
  • Balwerpen   13,69
  • Verspringen   2,96
Noa Busnach
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1047 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:32,0
  • Balwerpen   11,26
  • Verspringen   2,70
Mara Schreuder
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1021 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:36,0
  • Balwerpen   16,28
  • Verspringen   2,53
Quinty van der Horst
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 894 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:38,0
  • Balwerpen   10,77
  • Verspringen   2,43
Fenne Korstanje
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 802 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:41,0
  • Balwerpen   6,91
  • Verspringen   2,48
Anouschka Schröder
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 550 punten
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • 100 meter horden   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   DNS

Hoogtepunten

Lex Hüther JJC 100m
  • 12,2
  • Maggy Kamara MJA 200m
  • 26,9
  • Lex Hüther JJC 1000m
  • 2:52,0
  • Robin Vliem JJA 110mH
  • 14,5
  • Rianne Kok MJB 800m
  • 2:34,0
  • David Koning JJC 1000m
  • 2:54,0
  • Marc van Engelen JJC 100m
  • 12,1
  • Floor van den Brink MJB Hoog
  • 1,50
  • Anna Molenberg MJB Hoog
  • 1,50
  • Anna Molenberg MJB 800m
  • 2:30,0
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Robin Vliem 11,0 6,06 9,10 1,65 53,4 14,5 24,85 2,40 26,91 5:04,0 5183
    2 Jeroen Poelert 12,0 5,91 11,26 1,65 55,5 19,0 39,08 2,10 31,12 4:55,0 4969
    3 Jeroen Dekker 12,2 5,56 8,79 1,45 57,5 18,4 26,04 2,30 27,28 5:08,0 4089
    4 Thomas Schenk 12,6 4,74 7,06 1,55 1:01,9 21,7 21,21 3,10 23,85 5:39,0 3362
    5 Robert de Jong 12,0 5,32 7,89 1,45 59,1 20,6 18,59 2,30 20,76 5:42,0 3327
    7 Kjell Raaijmakers 12,0 4,42 7,29 1,30 1:02,4 20,8 20,19 NM 20,62 5:02,0 2714


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Noël Butoh 12,1 5,57 10,28 1,55 58,3 20,3 25,24 1,90 25,60 5:04,0 4005
    2 Toon Grooteboer 13,1 4,89 9,91 1,55 1:00,7 19,8 21,18 2,20 28,81 5:24,0 3550
    3 Nick Bakker 12,6 5,06 8,62 1,50 58,4 17,6 24,45 NM 18,27 5:15,0 3400
    4 Koen Verbrugh 12,7 5,06 8,87 1,55 59,3 20,3 17,53 2,20 27,26 5:40,0 3394
    5 Olav Koning 12,9 4,64 8,14 1,60 56,5 21,5 19,57 NM 19,25 4:51,0 3147
    7 Jord van der Vinne 12,2 5,15 7,55 1,50 59,6 DNF 19,12 DNS 31,37 5:29,0 2819
    8 Daniel Hilgenkamp 13,3 4,40 8,00 1,60 1:01,7 19,9 16,09 NM 18,74 5:48,0 2538
    10 Wouter Janssen 13,4 4,33 8,03 1,45 1:06,5 DNS DNS DNS DNS DNS 1383
    11 Patrick de Jong 12,5 4,79 9,67 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1192
    13 Sander Kaspers DNF DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
    1 Marc van Engelen 12,1 4,99 9,49 1,50 15,2 28,35 36,29 3:09,0 4856
    2 Lex Hüther 12,2 5,23 9,84 1,55 16,7 27,09 27,72 2:52,0 4815
    3 David Koning 13,8 4,54 10,02 1,60 16,4 28,30 24,10 2:54,0 4462
    4 Robin Schafthuizen 13,1 4,50 10,14 1,40 17,8 31,30 28,68 3:56,0 3993
    6 Bas Van De Horst 14,3 3,99 7,68 1,35 23,3 21,82 17,72 3:54,0 2950
    9 Jochem Lambert 14,1 3,90 5,66 1,15 22,6 10,96 17,50 3:59,0 2463
    11 Rens Van De Guchte 14,1 3,73 5,26 1,15 24,6 15,94 13,66 3:43,0 2440
    12 Lucas Karenbeld 14,2 3,73 6,84 DNS 21,5 13,85 14,77 3:28,0 2367
    13 Job Doornhof 15,4 3,42 4,18 1,15 24,1 14,18 17,03 3:59,0 2130


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mVerSpeer80mHHoogKogel1000mPunten totaal
    1 Thijmen Middelkamp 11,2 4,63 26,99 13,4 1,40 8,51 3:09,0 3679
    2 Brendan Noordijk 10,7 4,71 25,15 13,9 1,40 7,77 3:24,0 3551
    4 Luuk van der Maaten 11,9 4,11 23,00 14,1 1,50 6,66 3:35,0 3142
    5 Daan Geerling 11,6 3,76 25,38 14,5 1,30 8,73 3:43,0 3027
    6 Thijs van der Maaten 12,1 3,98 18,66 15,1 1,25 7,04 3:12,0 2906
    7 Bram Eleveld 12,4 3,92 23,09 15,4 1,35 7,56 3:56,0 2748
    9 Daniel Kleermaker 12,5 3,54 25,48 16,9 1,30 6,87 3:45,0 2582
    12 Mohamed Bouzalmat 12,6 3,45 16,81 16,5 1,20 5,74 3:27,0 2382
    14 Koen Geerling 12,5 3,31 19,84 DNF 1,10 5,01 3:32,0 1997
    15 Daan Scholte 13,0 3,32 12,11 19,6 1,25 5,97 3:50,0 1951
    16 Tygo Schuurkamp 12,7 3,12 10,44 19,1 1,10 5,57 3:44,0 1825
    21 Bram Nusmeier 13,0 3,50 18,95 DNS DNS DNS DNS 934
    23 Mike Keizer DNS DNS DNS 22,6 1,05 5,57 4:39,0 712


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Christian ...leermaker 9,4 3:34,0 7,01 1,20 2045
    2 Twan van der Weiden 10,1 3:49,0 6,75 1,20 1837
    4 Nick Jacobs 9,6 3:50,0 5,39 1,05 1714
    5 Stan van der Horst 9,9 4:05,0 6,62 1,10 1707
    6 Quinten Serrée 10,3 4:17,0 5,20 1,00 1434
    7 Thymo Michelsen 10,6 4:14,0 5,12 1,00 1401
    8 Wouter de Louw 10,0 4:09,0 4,50 0,90 1390
    9 Maurits Schrijver 10,7 4:44,0 6,16 1,05 1377
    10 Corne den Hollander 10,8 4:42,0 5,11 1,05 1304
    13 Jelle Pars 11,5 4:23,0 4,20 0,95 1154
    14 Boaz Korstanje 10,7 4:45,0 3,60 0,90 1086
    15 Brendan de Bruin 12,1 DNS 3,67 0,80 627


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    3 Floris Remijn 9,5 3:44,0 6,80 1,20 1959
    4 Damian Wolters 9,3 3:56,0 5,75 1,25 1902
    6 Yannick Aartsen 9,5 4:17,0 6,89 1,15 1768
    9 Guido Mosk 9,2 DNS 7,58 1,30 1629
    12 Ruben Baars 10,5 4:09,0 6,15 1,00 1502
    14 Ruben Jacobs 9,3 DNS 4,78 1,10 1294
    15 Luca Goedhart 11,6 4:41,0 4,94 1,10 1238
    17 Daan Bos 11,7 4:46,0 4,17 0,80 935
    18 Koen van den Burg 11,8 5:31,0 4,47 0,90 889


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    3 Mika Hofman 6,9 4:13,0 19,38 3,30 1564
    5 Giel Scholte 7,3 4:14,0 24,57 3,09 1506
    8 Florian Grobben 8,0 4:37,0 19,94 3,12 1238
    9 Joshua Broeksema 7,8 4:24,0 17,11 2,80 1214
    10 Levi van Twillert 7,7 4:21,0 15,10 2,78 1208
    14 Jochem de Wilde 7,5 4:34,0 13,80 2,56 1127
    15 Levi Timmer 7,9 4:35,0 14,82 2,45 1049
    17 Levi Koers 8,5 4:35,0 16,21 2,49 988
    18 Sijmen de Vos 8,0 4:22,0 11,79 2,12 965
    19 Anas Essabani 7,8 4:41,0 10,24 2,22 916


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Job van Zuthem 6,9 2:17,0 18,98 2,94 1489
    2 Tieme Koornstra 7,5 2:14,0 19,14 2,82 1376
    4 Milan Jager 7,6 2:24,0 17,26 2,33 1149
    7 Levi Wolters 7,8 2:45,0 18,16 2,80 1081
    8 Emiel Sin...rtensdijk 8,3 2:25,0 21,36 2,25 1071
    9 Laurens Boef 7,4 3:33,0 21,94 2,77 1038
    11 Jesse Leenstra 8,0 2:42,0 12,97 2,49 921
    12 Tim Schuttelaar 8,4 2:36,0 17,22 2,24 917
    14 Luuk van den Berg 8,3 2:49,0 16,17 2,41 871
    15 Timo Goedhart 7,9 2:47,0 10,45 2,47 856
    16 Hugo Duits 8,0 2:49,0 13,50 2,17 825


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Niels van der Linden 7,2 2:28,0 13,90 2,95 1264
    3 Querijn Wierbos 7,4 2:25,0 8,77 2,61 1084
    4 Tibo Pierik 7,7 2:33,0 12,80 2,43 1014
    5 Jorden de Groot 8,1 2:44,0 18,68 2,48 983
    6 Wout Hinrichs 8,0 3:00,0 19,05 2,62 944
    7 Jesse Koornstra 8,5 2:34,0 11,48 2,11 794
    9 Jochem van Manen 8,8 DNS 11,48 2,66 633
    11 Ayoub Essabani 8,5 2:57,0 9,34 2,06 607
    14 Alain Luxembourg 8,7 3:07,0 6,93 1,94 453


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Jeremy Robbemond 12,2 4,82 9,53 1,60 1:05,3 19,8 27,99 2,90 25,96 7:12,0 3644


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Sander van den Belt 11,9 5,16 9,99 1,40 54,8 19,0 29,10 2,30 34,99 4:54,0 4428
    2 Niek Veen 11,9 5,30 8,47 1,75 1:00,7 21,0 25,89 2,80 34,80 6:12,0 4105
    3 Ruben Postma 13,7 4,51 6,67 1,40 1:02,1 23,5 22,87 3,10 28,09 4:47,0 3234
    4 Raimo Westerhof 11,5 5,55 9,90 1,50 53,8 DNF DNS DNS DNS DNS 2626
    5 Kevin van ...assenberg 11,0 6,18 10,17 1,75 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 2499


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Maggy Kamara 17,5 1,40 7,44 26,9 4,70 13,15 2:45,0 3545
    2 Melanie de Vries DNS DNS DNS DNS DNS 18,73 2:34,0 1001


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Anna Molenberg 18,0 1,50 8,40 28,4 4,68 17,67 2:30,0 3844
    2 Rianne Kok 18,5 1,35 7,36 28,5 4,24 21,32 2:34,0 3472
    3 Chenne van den Berg 19,0 1,20 6,17 30,2 4,17 19,30 3:01,0 2730
    4 Iris Geerling 20,0 1,30 6,32 29,8 4,39 18,92 DNS 2498
    5 Floor van den Brink DNS 1,50 DNS DNS 4,55 26,30 2:57,0 2243
    6 Marit de Vos DNS DNS DNS DNS 3,30 13,60 2:47,0 974
    7 Anna van der Sluijs DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mHHoogKogel150mVerSpeer600mPunten totaal
    1 Elisa Mul 14,0 1,40 7,82 21,4 4,42 24,42 1:46,0 3407
    2 Rianne Breugem 14,8 1,45 6,67 20,2 4,15 19,50 1:46,0 3269
    3 Sterre Va...er Linden 13,9 1,25 7,80 20,5 4,27 16,18 1:50,0 3131
    4 Rosa Molenberg 14,7 1,25 7,16 21,0 3,67 18,41 1:45,0 2981
    5 Aranka de Weerdt 14,9 1,15 6,81 21,3 3,98 16,66 1:49,0 2817
    6 Lieke Geerling 15,0 1,25 5,39 21,9 3,66 13,70 1:49,0 2622
    7 Lisa Waning 15,4 1,25 6,41 21,6 4,17 14,17 2:08,0 2571
    8 Tess Ter Haar 17,0 1,20 8,93 22,6 3,94 17,19 2:07,0 2522
    9 Sandra Pees 16,9 1,20 5,69 22,9 3,92 17,52 1:57,0 2436
    10 Eeke Flink 18,5 1,30 6,88 23,6 3,80 15,83 1:58,0 2374
    13 Sara Lankhaar 18,9 1,05 5,88 23,8 3,19 12,51 1:59,0 1890
    14 Vera Hakvoort DNF DNS 6,83 22,9 DNS 13,49 2:07,0 1268


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mHHoogSpeerVerKogel600mPunten totaal
    1 Sterre Kurpershoek 11,4 1,30 21,34 4,52 9,06 1:57,0 2681
    2 Karlijn Linsen 10,5 1,25 16,98 4,11 7,18 1:52,0 2539
    3 Fien Molenberg 14,1 1,35 12,83 4,00 7,44 1:48,0 2237
    4 Indy Broersma 13,5 1,20 12,32 3,74 4,92 1:56,0 1850
    5 Maxime van Mourik 18,3 1,20 13,85 3,90 7,46 1:59,0 1812
    6 Lotte Hofman 14,0 1,10 15,33 3,47 7,14 2:06,0 1784
    7 Carolien Remijn 14,9 1,20 9,79 3,90 6,30 2:01,0 1752
    8 Sophia van Loo 13,7 1,20 9,48 3,36 6,17 2:06,0 1656
    9 Iris den Otter 13,0 1,20 9,71 3,26 6,43 2:14,0 1635
    11 Joyce de Vries 13,6 1,10 8,98 3,47 5,06 2:05,0 1537
    12 Noa Sinte...rtensdijk 15,4 1,10 11,28 3,12 6,65 2:06,0 1501
    14 Thirza Nijmeijer 15,3 1,15 8,13 3,38 6,07 2:19,0 1355
    17 Veroon Linders 15,9 1,10 9,61 3,51 5,09 DNS 1048


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Emma Bakkenes 9,6 4:20,0 6,09 1,05 1620
    2 Madeleine Boef 9,7 3:54,0 3,93 1,00 1537
    3 Fabienne ...rtensdijk 10,3 4:15,0 4,20 1,00 1372
    5 Sarah Schippers 11,2 4:43,0 4,35 0,90 1088
    7 Naomi den Besten 11,2 5:05,0 4,34 0,80 945


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Guusje Koning 10,0 3:46,0 6,06 1,25 1864
    3 Jayla Mosk 10,0 4:05,0 5,64 1,25 1742
    4 Amber van Manen 10,4 3:48,0 6,70 1,10 1726
    5 Eva Middelkamp 10,1 4:29,0 7,78 1,10 1642
    6 Ayla Broeksema 9,9 4:23,0 5,46 1,15 1595
    7 Mounia Dadou 10,5 4:22,0 6,24 1,10 1527
    9 Lois van Zuthem 10,3 4:26,0 5,58 1,05 1459
    10 Meike Schipper 9,7 DNS 5,96 1,20 1379
    12 Ilse van Steenoven 9,8 4:41,0 3,24 1,05 1306
    13 Lieke Poolen 10,8 4:41,0 5,05 0,90 1193
    15 Marit Elmers DNS DNS DNS DNS 0
    15 Lisa van der Sluijs DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Jaydee Broersma 7,1 4:06,0 23,22 3,49 1644
    2 Carlijn Scholte 7,1 4:08,0 13,69 2,96 1388
    4 Noortje Bos 7,4 4:42,0 18,93 3,03 1291
    6 Marit van Manen 7,5 4:46,0 11,53 2,90 1112
    7 Eline Vonk 8,0 4:44,0 12,67 2,49 972
    9 Nynke Moolenaar 8,3 4:49,0 7,70 2,70 853
    10 Alice Elwick 7,9 5:40,0 13,53 2,50 844
    11 Mirthe Dirksen 7,8 4:53,0 9,11 2,16 841
    12 Fenna Thijs 8,3 5:04,0 8,52 2,42 768
    13 Elise Hoorweg 8,8 5:19,0 11,07 2,20 662
    15 Nikki Mölling DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    2 Noa Busnach 7,7 2:32,0 11,26 2,70 1047
    3 Mara Schreuder 8,0 2:36,0 16,28 2,53 1021
    5 Romée Pars 8,3 2:46,0 11,14 2,55 830


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    2 Quinty van der Horst 8,0 2:38,0 10,77 2,43 894
    3 Fenne Korstanje 8,0 2:41,0 6,91 2,48 802
    4 Merel Geursen 8,1 2:43,0 7,99 2,45 794
    6 Demi Huijsmans 8,2 2:58,0 9,29 2,49 731
    8 Indy Busnach 8,9 2:57,0 7,44 2,05 510
    10 Leonie Vonk 9,2 3:05,0 6,92 1,64 338


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Anouschka Schröder DNS 1,35 DNS DNS DNS DNS DNS 550