Vereniging 'AV Zeewolde' op 'Clubkampioenschappen 2017'

Prijzen

Rick van der Meer
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3321 punten
  • 80 meter   11,0
  • 1000 meter   3:22,0
  • 80 meter horden   14,5
  • Kogelstoten   9,31
  • Speerwerpen   17,66
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,30
Quirijn Pastoor
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1760 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:37,0
  • Kogelstoten   5,55
  • Hoogspringen   1,00
Araya Wolfs
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2183 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   3:31,0
  • Kogelstoten   6,01
  • Hoogspringen   1,35
Aaron Bos
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2023 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   3:36,0
  • Kogelstoten   6,26
  • Hoogspringen   1,20
Ewoud van Schaik
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1639 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   4:00,0
  • Balwerpen   24,25
  • Verspringen   3,16
Jaron Hamoen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1613 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   4:05,0
  • Balwerpen   19,31
  • Verspringen   3,48
Lucas van Lien
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1329 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:23,0
  • Balwerpen   20,36
  • Verspringen   2,78
Jasper van Schaik
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1233 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:29,0
  • Balwerpen   20,77
  • Verspringen   2,77
Harry Fransen
  • Masters mannen - Meerkamp - 844 punten
  • 100 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 1500 meter   DNS
  • 110 meter horden   DNS
  • Discuswerpen   27,88
  • Kogelstoten   9,45
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Joep van Oijen
  • Masters mannen - Meerkamp - 811 punten
  • 100 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 1500 meter   DNS
  • 110 meter horden   DNS
  • Discuswerpen   25,94
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   36,25
  • Hoogspringen   DNS
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Elin Buitenhuis
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1755 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   4:11,0
  • Kogelstoten   5,71
  • Hoogspringen   1,10
Iris van Eerde
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1294 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:30,0
  • Balwerpen   13,25
  • Verspringen   3,18
Loïs den Bakker
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1090 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:22,0
  • Balwerpen   12,19
  • Verspringen   2,46
Carina Pastoor
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1217 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:27,0
  • Balwerpen   15,96
  • Verspringen   2,70

Hoogtepunten

Araya Wolfs JPA2 60m
  • 9,0
  • Rosalie Kriek MPB 40m
  • 7,0
  • Thomas Bos JJC Ver
  • 4,92
  • Esther van Waarde MPA1 60m
  • 10,0
  • Martijn Schoemaker JJD 80m
  • 10,8
  • Wietse Folkers Msen 100m
  • 11,6
  • Thomas Bos JJC 100m
  • 12,0
  • Iris van Eerde MPB 40m
  • 7,3
  • Noa Harteman MJC Hoog
  • 1,25
  • Elin Buitenhuis MPA2 60m
  • 9,1
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    6 Dominic Leferink 12,0 4,83 6,69 1,55 56,6 19,0 18,40 DNS 24,82 5:36,0 3182
    8 Him de Looper 12,8 DNS DNS DNS 57,7 DNS DNS DNS DNS DNS 886


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    6 Sam Mons 12,4 5,02 8,49 1,65 1:04,3 18,4 18,21 DNS 19,47 DNS 2856
    9 Bart Jonker 13,0 4,76 8,91 1,55 1:05,6 20,4 13,52 DNS 21,71 DNS 2364
    12 Niek Smit 16,8 2,74 3,74 DNS 1:12,9 DNS DNS DNS DNS DNS 99


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
    5 Sven de Vries 14,2 3,95 8,18 1,35 20,5 22,22 26,98 3:53,0 3286
    7 Merijn Dekker 15,0 3,98 7,11 1,30 19,4 19,49 20,27 4:04,0 2944
    8 Jouke Westerhof 15,7 3,61 4,96 1,20 20,7 17,07 16,29 3:32,0 2569
    10 Thomas Bos 12,0 4,92 9,20 1,45 DNS DNS DNS DNS 2455


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mVerSpeer80mHHoogKogel1000mPunten totaal
    3 Rick van der Meer 11,0 4,30 17,66 14,5 1,40 9,31 3:22,0 3321
    8 Martijn Schoemaker 10,8 3,90 7,21 15,4 1,25 8,02 3:35,0 2679
    10 Thijmen va...Loevezijn 11,6 4,00 17,61 17,5 1,30 6,48 3:47,0 2578
    11 Dawi van den Boogert 12,3 3,80 20,79 16,2 1,15 5,54 3:46,0 2424
    13 Jari van der Voorn 11,5 3,68 8,78 17,0 1,10 5,25 4:00,0 2059
    17 Tjade Smelt 13,3 3,42 11,79 19,8 1,10 6,03 5:01,0 1531
    18 Simon Lodewijk 13,8 3,11 7,48 18,8 1,10 4,90 4:01,0 1500
    19 Guus Veenvliet 14,9 2,72 12,19 24,6 1,05 5,59 4:25,0 1207
    20 Milan Roos 14,3 2,64 9,43 22,8 1,10 4,58 4:21,0 1158
    22 Siebe Westerhof 13,6 2,72 8,76 DNS 1,05 3,85 DNS 912


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    3 Quirijn Pastoor 9,6 3:37,0 5,55 1,00 1760
    11 Jochem van den Berg 10,9 4:42,0 5,44 0,95 1240
    12 Fynn Jacops 10,5 4:22,0 3,86 0,90 1218


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Araya Wolfs 9,0 3:31,0 6,01 1,35 2183
    2 Aaron Bos 9,2 3:36,0 6,26 1,20 2023
    5 Jonathan van Lien 9,4 3:45,0 6,35 1,10 1870
    7 Ezra van den Boogert 9,7 3:48,0 6,11 0,95 1682
    8 Sven Poelman 10,1 4:21,0 7,21 1,15 1679
    10 Rasmus van Werkhoven 9,8 4:02,0 4,73 1,10 1616
    11 Finn van der Es 10,0 4:10,0 5,80 1,00 1546
    13 Mathijs de Winter 11,0 4:19,0 6,28 1,10 1477
    16 Julian Kriek 11,1 4:51,0 4,54 1,00 1160


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Ewoud van Schaik 7,0 4:00,0 24,25 3,16 1639
    2 Jaron Hamoen 7,0 4:05,0 19,31 3,48 1613
    4 Quin van de Klok 7,0 4:11,0 21,85 3,17 1559
    6 Finn Hart 7,0 4:36,0 19,30 3,09 1408
    7 Bjorn Klein 7,4 4:11,0 14,17 3,04 1340
    11 Daan Jansen 7,8 4:21,0 12,44 2,88 1165
    12 Stijn Bruinsma 6,9 DNS 20,71 2,96 1158
    13 Daan Keijzer 7,6 5:09,0 21,68 2,64 1129
    16 Justin van Dam 7,9 4:45,0 10,81 2,79 1011
    20 Willem Roelofs 7,8 5:19,0 11,92 2,55 897
    21 Luca Krijger 9,1 5:17,0 7,90 2,09 542


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    3 Lucas van Lien 7,4 2:23,0 20,36 2,78 1329
    5 Julian Krist 7,7 2:39,0 17,81 2,72 1113
    6 Matthias Maasse 7,7 2:29,0 14,30 2,53 1087
    10 Dyon Slingerland 7,5 2:46,0 10,25 2,70 973
    13 Silas van Wierst 8,0 2:44,0 14,81 2,25 892
    17 Oscar Jongema 8,6 2:41,0 14,46 2,26 817
    18 Damian Verweij DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    2 Jasper van Schaik 7,7 2:29,0 20,77 2,77 1233
    8 Timo van Lien 8,4 3:00,0 11,00 2,07 641
    10 Robbin Roelofs 8,9 2:43,0 8,84 2,00 609
    12 Mads Smit 8,9 2:40,0 9,30 1,82 600
    13 Bas Vastenburg 9,0 2:52,0 10,40 1,67 509
    15 Floris Hopkins 8,9 DNS 9,42 1,66 380


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    2 Harry Fransen DNS DNS 9,45 DNS DNS DNS 27,88 DNS DNS DNS 844
    3 Joep van Oijen DNS DNS DNS DNS DNS DNS 25,94 DNS 36,25 DNS 811


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    6 Wietse Folkers 11,6 5,16 DNS 1,45 59,4 DNS DNS DNS DNS DNS 1814


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mHHoogKogel150mVerSpeer600mPunten totaal
    11 Dana Buitenhuis 16,4 1,15 5,19 22,6 3,86 11,58 2:04,0 2195
    12 Noa Harteman 17,7 1,25 5,76 23,5 3,82 7,37 2:01,0 2074
    15 Veerle Olde Hengel DNS DNS 6,18 24,8 3,39 18,49 DNS 1160


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mHHoogSpeerVerKogel600mPunten totaal
    10 Berber Schaap 14,5 1,10 14,76 3,41 5,79 2:07,0 1635
    13 Khia Kortstam 14,1 1,20 7,09 3,15 6,73 2:22,0 1405
    15 Esther Moerland 15,9 1,15 9,62 3,00 5,99 2:22,0 1258
    16 Martina Hany Gerges 13,5 NM 8,99 3,20 6,13 2:23,0 1082


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    4 Rebecca van Pagée 11,0 4:23,0 3,25 0,95 1138
    6 Esther van Waarde 10,0 4:27,0 4,67 NM 1058
    8 Damaris van Berkel DNS DNS DNS DNS 0
    8 Natalya Neagu DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    2 Elin Buitenhuis 9,1 4:11,0 5,71 1,10 1755
    8 Lola Rings 10,5 3:59,0 4,42 1,05 1472
    11 Stephanie Voorn 10,8 4:28,0 4,95 1,05 1344
    14 Carlijn Teeuwen 12,6 4:44,0 4,08 0,90 919


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    3 Iris van Eerde 7,3 4:30,0 13,25 3,18 1294
    5 Rosalie Kriek 7,0 4:45,0 11,37 3,01 1232
    8 Dominique Poelhekke 8,0 4:39,0 9,62 2,42 919
    14 Julia Vastenburg 9,0 5:48,0 11,18 1,60 446


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Loïs den Bakker 7,7 2:22,0 12,19 2,46 1090
    4 Alicia Colet 8,0 2:31,0 12,25 2,53 988
    6 Kim Riezebos 8,9 2:50,0 14,55 2,25 724
    7 Sterre Hopkins 8,7 2:52,0 10,81 2,50 722


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Carina Pastoor 7,4 2:27,0 15,96 2,70 1217
    5 Marije Kars 8,5 2:31,0 8,40 2,10 751
    7 Luna Meinten 8,4 2:44,0 8,91 2,25 722
    9 Rosalie Meints 8,6 3:29,0 7,51 1,85 416