Vereniging 'KAV Holland' op 'Clubkampioenschappen KAV Holland'

Prijzen

Siebe Koot
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1587 punten
  • 100 meter   14,0
  • 1000 meter   3:51,9
  • Kogelstoten   9,20
  • Speerwerpen   31,22
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,82
Martijn Hoogewerf
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 1000 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Sil Negenman
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3141 punten
  • 100 meter   12,0
  • 1000 meter   3:25,1
  • Kogelstoten   11,73
  • Speerwerpen   38,49
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   6,44
Jos Hoogewerf
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2578 punten
  • 100 meter   12,8
  • 1000 meter   DNS
  • Kogelstoten   10,02
  • Speerwerpen   44,86
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   6,09
Tijn Pronk
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2529 punten
  • 100 meter   12,9
  • 1000 meter   3:00,7
  • Kogelstoten   8,48
  • Speerwerpen   25,92
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,76
Roy van der Meer
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2841 punten
  • 100 meter   13,6
  • 1000 meter   3:48,4
  • Kogelstoten   7,35
  • Speerwerpen   23,90
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,46
Michel Laanbroek
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2605 punten
  • 100 meter   14,2
  • 1000 meter   3:53,7
  • Kogelstoten   7,51
  • Speerwerpen   23,03
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,47
Rik Apeldoorn
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2009 punten
  • 100 meter   15,8
  • 1000 meter   3:56,4
  • Kogelstoten   7,77
  • Speerwerpen   16,02
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,57
Joris Mens
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2361 punten
  • 80 meter   12,5
  • 1000 meter   3:28,3
  • Kogelstoten   6,00
  • Speerwerpen   14,95
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,31
Daniel Sleiman
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2257 punten
  • 80 meter   12,2
  • 1000 meter   4:02,1
  • Kogelstoten   7,86
  • Speerwerpen   19,25
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,72
Jules Roelfsema
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2226 punten
  • 80 meter   12,4
  • 1000 meter   3:51,5
  • Kogelstoten   6,51
  • Speerwerpen   17,96
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,90
Ole de Jong
  • Jongens Junior D - Polshoog - 1,60
Floris van Campen
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2370 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:46,1
  • Balwerpen   31,00
  • Kogelstoten   7,25
  • Verspringen   3,65
Ivar Vialard
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2360 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:51,9
  • Balwerpen   32,00
  • Kogelstoten   7,55
  • Verspringen   3,75
Bart Houtkamp
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2159 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:05,8
  • Balwerpen   19,00
  • Kogelstoten   8,25
  • Verspringen   3,65
Borre van der Kleij
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2033 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   3:57,7
  • Balwerpen   27,00
  • Kogelstoten   5,70
  • Verspringen   3,45
Yannick Veldt
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1881 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:37,6
  • Balwerpen   27,50
  • Kogelstoten   6,90
  • Verspringen   3,10
Julius Heinsius
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1723 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:19,2
  • Balwerpen   17,00
  • Kogelstoten   4,80
  • Verspringen   3,05
Stefan Wielemaker
  • Jongens Pupil C + Mini - Meerkamp - 1700 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:22,1
  • Balwerpen   14,00
  • Kogelstoten   5,20
  • Verspringen   3,20
Kobe Dijkema
  • Jongens Pupil C + Mini - Meerkamp - 1368 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:31,7
  • Balwerpen   16,00
  • Kogelstoten   4,90
  • Verspringen   2,60
Michael Winkel
  • Jongens Pupil C + Mini - Meerkamp - 1073 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   3:02,7
  • Balwerpen   13,00
  • Kogelstoten   4,80
  • Verspringen   2,60
Niels Lambers
  • Senioren Mannen - Meerkamp - 2451 punten
  • 100 meter   12,7
  • 1000 meter   3:23,2
  • Kogelstoten   9,15
  • Speerwerpen   30,37
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,34
Matthijs Phernambucq
  • Senioren Mannen - Meerkamp - 1854 punten
  • 100 meter   14,2
  • 1000 meter   3:51,5
  • Kogelstoten   8,18
  • Speerwerpen   36,16
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,99
Judith Endstra
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2309 punten
  • 100 meter   13,5
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,37
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,86
Marieke Mul
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1056 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   8,66
  • Speerwerpen   27,92
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Liselot Thunnissen
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 718 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,38
  • Speerwerpen   16,52
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Tessa Kwadijk
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1762 punten
  • 100 meter   15,5
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,03
  • Speerwerpen   13,48
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,79
Lydia van Dijk
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 734 punten
  • 100 meter   14,9
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,76
Tessa Kwadijk
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,20
Robina Negenman
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3665 punten
  • 80 meter   10,9
  • 600 meter   1:49,8
  • Kogelstoten   11,35
  • Speerwerpen   34,14
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,22
Rosalie Breems
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3223 punten
  • 80 meter   10,8
  • 600 meter   1:54,6
  • Kogelstoten   9,28
  • Speerwerpen   22,95
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   5,27
Nikki Taag
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2885 punten
  • 80 meter   11,6
  • 600 meter   1:51,8
  • Kogelstoten   8,37
  • Speerwerpen   14,89
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   5,25
Eva Hoogewerf
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2667 punten
  • 60 meter   9,3
  • 600 meter   2:02,0
  • Kogelstoten   10,26
  • Speerwerpen   22,54
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,07
Sophie van Ekeris
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2449 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:03,2
  • Kogelstoten   8,56
  • Speerwerpen   18,35
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,01
Mette Borsboom
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2401 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:03,9
  • Kogelstoten   8,57
  • Speerwerpen   16,94
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,02
Natalie van Mil
  • Meisjes Junior D - Polshoog - 1,60
Madelief van der Meulen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2348 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:28,0
  • Balwerpen   34,50
  • Kogelstoten   8,30
  • Verspringen   4,00
Cato van der Meulen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1849 punten
  • 60 meter   10,7
  • 1000 meter   4:20,8
  • Balwerpen   22,00
  • Kogelstoten   6,50
  • Verspringen   3,20
Feline Boissevain
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1724 punten
  • 60 meter   11,0
  • 1000 meter   4:31,0
  • Balwerpen   20,50
  • Kogelstoten   5,55
  • Verspringen   3,40
Hanne Steenbergen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1857 punten
  • 40 meter   7,9
  • 1000 meter   4:19,9
  • Balwerpen   25,00
  • Kogelstoten   5,60
  • Verspringen   3,30
Linde Burmann
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1812 punten
  • 40 meter   7,9
  • 1000 meter   4:34,2
  • Balwerpen   24,50
  • Kogelstoten   6,00
  • Verspringen   3,25
Noor Hofman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1351 punten
  • 40 meter   8,4
  • 1000 meter   4:43,8
  • Balwerpen   15,00
  • Kogelstoten   4,10
  • Verspringen   2,85
Noemi Janssen
  • Meisjes Pupil C + Mini - Meerkamp - 1434 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:32,0
  • Balwerpen   11,00
  • Kogelstoten   3,90
  • Verspringen   3,10
Merel Aarts
  • Meisjes Pupil C + Mini - Meerkamp - 1159 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:44,7
  • Balwerpen   13,00
  • Kogelstoten   3,70
  • Verspringen   2,70
Mara Veldt
  • Meisjes Pupil C + Mini - Meerkamp - 1051 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:58,6
  • Balwerpen   11,00
  • Kogelstoten   3,60
  • Verspringen   2,70

Hoogtepunten

Jos Hoogewerf JJB Ver
  • 6,09
  • Martijn Beekhuis JJB Hoog
  • 1,76
  • Fay Witte MJC Hoog
  • 1,65
  • Sil Negenman JJB Ver
  • 6,44
  • Judith Endstra MJA Hoog
  • 1,45
  • Nikki Taag MJC Ver
  • 5,25
  • Robina Negenman MJC Ver
  • 5,22
  • Rosalie Breems MJC Ver
  • 5,27
  • Sil Negenman JJB 100m
  • 11,97
  • Roy van der Meer JJC 100m
  • 13,53
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Siebe Koot 13,95 3:51,83 9,20 31,22 1,30 4,82 1587
    2 Martijn Hoogewerf DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Sil Negenman 11,97 3:25,04 11,73 38,49 1,65 6,44 3141
    2 Jos Hoogewerf 12,74 DNS 10,02 44,86 1,60 6,09 2578
    3 Tijn Pronk 12,88 3:00,65 8,48 25,92 1,60 5,76 2529
    4 Mika Taag 12,54 3:29,66 8,43 28,96 1,65 5,88 2474
    5 Lex van Honschoten 12,75 2:55,10 7,89 27,13 1,50 4,96 2296
    6 Raphael Winkel 13,10 3:37,69 8,73 18,42 1,45 5,01 1734
    7 Renger Borsboom 13,95 3:07,66 7,08 29,58 DNS 4,96 1556
    8 Joep Noordhoek 14,08 3:52,31 8,41 16,96 1,55 5,00 1523
    9 Silvan Wolff 13,24 3:38,49 7,65 24,45 NM 5,21 1446
    10 Jonas Scheefhals 13,53 3:34,41 DNS DNS 1,65 5,01 1411
    11 Martijn Beekhuis DNS DNS DNS 46,58 1,76 DNS 1229
    12 Maarten Quaars DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Roy van der Meer 13,53 3:48,35 7,35 23,90 1,45 4,46 2841
    2 Michel Laanbroek 14,19 3:53,67 7,51 23,03 1,30 4,47 2605
    3 Rik Apeldoorn 15,76 3:56,36 7,77 16,02 1,15 3,57 2009
    4 Martijn van de Laar 16,57 4:16,15 5,03 15,58 1,15 3,61 1675


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Joris Mens 12,50 3:28,28 6,00 14,95 1,30 4,31 2361
    2 Daniel Sleiman 12,20 4:02,09 7,86 19,25 1,25 3,72 2257
    3 Jules Roelfsema 12,33 3:51,41 6,51 17,96 1,25 3,90 2226
    4 Adriaan Fornerod 13,40 4:04,93 6,70 17,25 1,25 3,57 1962
    5 Julian Bik 12,34 4:11,38 6,83 15,60 1,05 3,78 1929
    6 Loïc Gonton 13,83 4:27,12 5,37 16,28 1,15 3,82 1695
    7 Lucas Weber 13,92 4:14,94 4,95 14,83 1,20 3,37 1622
    8 Willem van Leeuwen 14,09 4:09,13 4,92 14,40 1,10 3,49 1571
    9 Thomas Hofman 13,08 DNS 4,55 12,90 1,25 3,85 1528
    10 Rutger van de Laar 14,10 4:23,37 4,67 12,02 1,00 3,32 1327
    11 Béla Federer 14,77 4:39,28 4,49 7,44 0,95 3,10 986
    12 Jonathan Winkel 15,75 5:14,41 4,49 9,03 0,90 2,57 695
    13 Mathijs Gebe 15,07 DNS 3,82 7,17 0,80 3,05 627
    14 Bram APELDOORN 17,65 5:37,69 3,18 8,42 0,75 2,60 357
    15 Sid van Houten DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    17 Christiaan Zandstra DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Ole de Jong 1,60 ---
    Joris Mens NM ---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelVerPunten totaal
    1 Floris van Campen JPA2 9,86 3:46,10 31,00 7,25 3,65 2370
    2 Ivar Vialard JPA2 10,03 3:51,86 32,00 7,55 3,75 2360
    3 Bart Houtkamp JPA2 9,95 4:05,74 19,00 8,25 3,65 2159
    4 Tom Knapen JPA2 10,16 3:53,38 17,50 7,15 3,55 2085
    5 Guus Otte JPA2 10,43 4:01,44 30,00 5,00 3,60 2046
    6 Mathies van de Pol JPA2 10,41 4:06,89 19,00 6,65 3,35 1936
    7 Hugo Gabel JPA2 10,61 DNS 24,00 7,40 3,40 1647
    8 Julien Janssen JPA2 11,44 4:21,64 18,00 6,15 3,00 1626
    9 Teun van Leeuwen JPA1 11,09 4:17,37 15,00 5,00 3,00 1565
    10 Stijn van der Aart JPA1 11,40 4:19,70 11,00 4,25 3,00 1394
    11 Tijmen van Tuyll JPA2 DNS 3:46,58 DNS DNS DNS 483
    12 Sven Everts JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelVerPunten totaal
    1 Borre van der Kleij 7,74 3:57,63 27,00 5,70 3,45 2033
    2 Yannick Veldt 7,71 4:37,54 27,50 6,90 3,10 1881
    3 Julius Heinsius 7,42 4:19,12 17,00 4,80 3,05 1723
    4 Arno Thomas 8,05 4:04,84 17,50 4,10 3,00 1617
    5 Boet van Houten 7,62 DNS 27,00 6,20 3,10 1590
    6 Koen Federer 8,13 4:34,43 21,00 4,90 2,75 1539
    7 Tibbe Apeldoorn 8,78 5:30,95 14,00 2,90 2,65 987


    Jongens Pupil C + Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelVerPunten totaal
    1 Stefan Wielemaker JPC 7,52 2:22,06 14,00 5,20 3,20 1700
    2 Kobe Dijkema JPC 8,41 2:31,64 16,00 4,90 2,60 1368
    3 Michael Winkel JPC 8,81 3:02,68 13,00 4,80 2,60 1073
    4 Steijn Gabel JPC 9,28 2:48,95 12,00 5,00 2,50 1058
    5 Martijn Reijers JPC 8,49 2:48,73 7,00 3,20 3,00 1029
    6 Kick Janssen JPMini DNS 3:44,36 5,00 2,00 1,20 128


    Senioren Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Niels Lambers Msen 12,68 3:23,16 9,15 30,37 1,65 5,34 2451
    3 Matthijs ...ernambucq Msen 14,17 3:51,48 8,18 36,16 1,55 4,99 1854


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Judith Endstra 13,45 DNS 7,37 DNS 1,45 4,86 2309
    2 Marieke Mul DNS DNS 8,66 27,92 DNS DNS 1056
    3 Liselot Thunnissen DNS DNS 7,38 16,52 DNS DNS 718


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Tessa Kwadijk 15,46 DNS 7,03 13,48 1,30 3,79 1762
    2 Lydia van Dijk 14,89 DNS DNS DNS DNS 3,76 734


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tessa Kwadijk 2,20 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Robina Negenman 10,84 1:49,77 11,35 34,14 1,55 5,22 3665
    2 Rosalie Breems 10,79 1:54,55 9,28 22,95 1,40 5,27 3223
    3 Nikki Taag 11,55 1:51,77 8,37 14,89 1,35 5,25 2885
    4 Sarah van Ekeris 11,36 2:04,93 7,54 20,30 1,45 4,92 2847
    5 Fay Witte 11,78 2:09,45 7,54 14,74 1,65 4,73 2746
    6 Inez Bernard 12,97 1:58,05 7,37 15,57 1,30 4,06 2303


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Eva Hoogewerf 9,27 2:01,99 10,26 22,54 1,25 4,07 2667
    2 Sophie van Ekeris 9,44 2:03,13 8,56 18,35 1,25 4,01 2449
    3 Mette Borsboom 9,74 2:03,82 8,57 16,94 1,30 4,02 2401
    4 Saskia Mens 9,72 2:02,14 7,41 17,36 1,30 3,78 2321
    5 Sanne Munford 9,62 2:12,65 7,38 14,21 1,15 3,85 2068
    6 Natalie van Mil 10,48 2:13,82 8,21 16,18 1,30 3,52 2058
    7 Fenne van der Kleij 10,43 2:13,80 6,74 13,92 1,15 3,32 1785
    8 Yara Zandstra 10,55 2:22,63 7,56 16,53 1,05 3,17 1694
    9 Maud Bernard 10,52 2:15,90 6,16 12,38 1,10 3,54 1691
    10 Elize Oomen 10,22 2:21,03 5,40 13,03 1,00 3,57 1590
    11 Annika ten Wolde 10,23 DNS 6,51 16,93 1,15 3,07 1527
    12 Lotte emmy Gabel 10,50 3:06,28 5,41 14,24 1,05 3,24 1323
    13 Tanimola Eijsvogels DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Natalie van Mil 1,60 ---
    Lotte emmy Gabel NM ---
    Sophie van Ekeris DNS ---
    Eva Hoogewerf DNS ---


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelVerPunten totaal
    1 Madelief v...er Meulen MPA2 9,83 4:27,96 34,50 8,30 4,00 2348
    2 Cato van der Meulen MPA2 10,63 4:20,80 22,00 6,50 3,20 1849
    3 Feline Boissevain MPA2 10,98 4:31,00 20,50 5,55 3,40 1724
    4 Frederieke Kenter MPA1 10,03 4:36,21 15,50 5,25 3,10 1683
    5 Giulia Ouwens MPA2 10,83 4:43,04 17,00 5,00 3,60 1652
    6 Danielle Laanbroek MPA2 11,08 4:18,59 17,00 5,60 3,00 1633
    7 Finn de Lange MPA2 11,25 4:26,07 17,00 6,00 3,00 1607
    8 Veerle Zwart MPA1 12,19 5:06,68 16,50 4,40 3,10 1269
    9 Rinny van Ispelen MPA2 12,86 DNF 13,50 5,55 3,45 1139
    10 Rozemarijn Van Tilt MPA2 11,86 5:23,40 14,50 3,80 2,70 1100
    11 Anne van der Putten MPA2 11,66 DNS 16,00 4,60 2,70 1088
    12 Anouk Smit MPA1 12,14 DNS DNS DNS DNS 207


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelVerPunten totaal
    1 Hanne Steenbergen 7,83 4:19,87 25,00 5,60 3,30 1857
    2 Linde Burmann 7,82 4:34,12 24,50 6,00 3,25 1812
    3 Noor Hofman 8,31 4:43,73 15,00 4,10 2,85 1351
    4 Elin Gols 7,89 DNS 12,00 3,60 3,10 1143


    Meisjes Pupil C + Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelVerPunten totaal
    1 Noemi Janssen MPC 7,66 2:31,96 11,00 3,90 3,10 1434
    2 Merel Aarts MPC 8,46 2:44,64 13,00 3,70 2,70 1159
    3 Mara Veldt MPMini 8,38 2:58,59 11,00 3,60 2,70 1051
    4 Sanne Rupert MPC 8,72 2:55,30 13,00 3,10 2,60 993
    5 Frieda van Schaik MPC 8,74 3:05,08 11,00 3,70 2,40 914
    6 Amber Omlo MPC 9,17 3:07,17 9,00 3,90 2,30 803
    7 Isa Gols MPMini 8,75 3:11,18 11,00 2,50 2,30 762
    8 Lotti Mensonides MPMini DNS 2:38,47 10,00 2,50 2,50 713
    9 Amy Heinsius MPMini 9,48 3:12,30 9,00 3,80 2,00 673
    10 Amy Kapitein MPMini 9,44 3:19,94 9,00 2,90 2,20 620
    11 Ivy Janssen MPMini 9,53 2:55,78 9,00 2,00 2,10 603
    12 Laila Smitskamp MPMini 10,05 3:24,02 5,00 1,20 1,50 136
    13 Emma Vogelaar MPMini 11,61 DNS 4,00 0,80 1,40 6