Vereniging 'AV Unitas' op 'Finale Athletics Champs regio 17'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Bram Houben AV Unitas Team 16 JPA2 --- --- --- --- DNS 0 0
Casper Janssen AV Unitas Team 12 JPA2 10,5 13,1 12,00 17,00 3,10 212 47
Collin Krauweel AV Unitas Team 16 JPA1 10,8 13,7 11,50 16,00 3,15 195 96
Dette Hofman AV Unitas Team 16 MPA2 10,2 13,7 15,00 17,00 3,15 260 260
Jip Keiren AV Unitas Team 12 JPA1 11,0 11,6 14,50 26,00 3,00 262 155
Jorben Eijpe AV Unitas Team 16 JPA1 11,1 13,9 16,00 20,50 2,15 196 100
Jurre Veldhuijsen AV Unitas Team 12 JPA2 11,9 14,5 10,50 14,00 2,40 135 0
Kasper Wessels AV Unitas Team 16 JPA2 10,8 11,9 14,00 19,50 2,95 235 145
Lenny Hermans AV Unitas Team 12 JPA2 9,9 10,7 16,00 22,00 3,00 292 292
Lisa Blokzijl AV Unitas Team 12 MPA1 11,1 12,2 12,00 14,00 2,65 220 0
Malte Cremers AV Unitas Team 16 JPA2 10,1 10,9 21,00 29,50 3,25 341 341
Marit Bremers AV Unitas Team 16 MPA2 9,4 10,4 14,50 20,50 3,50 360 360
Merijn Bremers AV Unitas Team 16 JPA1 9,1 11,8 12,50 13,50 3,10 255 194
Robin Bisschops AV Unitas Team 12 JPA1 9,7 10,3 16,50 19,00 3,65 317 317
Sjoerd Hodiamont AV Unitas Team 12 JPA2 9,5 10,7 12,50 18,00 3,20 279 204
Timo Kaanen AV Unitas Team 12 JPA1 10,1 10,7 14,50 21,50 2,60 268 235
Tycho Devoi AV Unitas Team 16 JPA1 --- --- --- --- DNS 0 0
Yannick Fredrix AV Unitas Team 12 JPA1 9,9 10,9 15,00 24,00 3,00 291 247


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 11 3:00,4 239
2 Team 16 (Team-est) AV Unitas - JPA2 9 3:03,1 227
3 Team 15 (Team-est) AV Achilles Top - JPA2 10 3:03,3 226
4 Team 12 (Team-est) - JPA2 10 3:05,2 218
5 Team 13 (Team-est) - JPA2 12 3:16,7 173


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie M-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bas Emaus AV Unitas Team 29 JPB 5,60 14,00 1,05 2,80 219 177
Djay Cano... de Groot AV Unitas Team 31 JPC 4,80 18,00 1,05 2,60 262 71
Faya Smeets AV Unitas Team 31 MPC --- --- --- --- 0 0
Fleur Frenken AV Unitas Team 29 MPB 4,30 12,00 0,90 2,65 187 45
Flin Kalisvaart AV Unitas Team 31 JPC 5,70 17,50 1,00 2,55 265 141
Floor Emaus AV Unitas Team 32 MPMini 3,20 10,00 0,85 1,90 215 180
Jari Vootz AV Unitas Team 29 JPB 6,20 20,00 1,00 2,75 246 202
Jesse Krist AV Unitas Team 29 JPB 4,80 10,00 0,85 1,95 141 0
Jinte Kreugel AV Unitas Team 29 MPB 6,00 16,50 1,00 3,15 265 265
Jip Coonen AV Unitas Team 32 JPC --- --- --- --- 0 0
Jur Gaj AV Unitas Team 29 JPB 4,80 11,00 0,70 2,15 135 0
Lotte Haagmans AV Unitas Team 29 MPB 4,90 14,50 0,90 2,95 218 56
Niels van Hattum AV Unitas Team 32 JPMini 3,70 11,50 0,90 2,30 239 239
Nina Rietveld AV Unitas Team 31 MPC 4,80 15,00 1,00 2,55 278 278
Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 31 MPMini 2,40 9,00 0,85 2,10 199 87
Sem Arts AV Unitas Team 31 JPMini 3,40 12,50 0,85 2,55 242 61
Stan Könings AV Unitas Team 32 JPC 5,20 15,00 0,95 3,25 265 265
Stef Gaj AV Unitas Team 32 JPMini 3,50 13,00 0,80 2,60 240 240
Stijn Swinckels AV Unitas Team 32 JPC 4,40 18,50 0,90 2,55 235 170
Teun Hendricks AV Unitas Team 32 JPMini 3,30 9,00 0,85 2,40 209 130
Thijmen Frenken AV Unitas Team 32 JPMini --- --- --- --- 0 0
Thijmen Frenken AV Unitas Team 31 JPMini 4,10 13,00 0,90 2,30 257 197
Vince Reinders AV Unitas Team 31 JPC 3,70 13,00 0,85 2,45 185 0
Yordi Fredrix AV Unitas Team 31 JPC 5,20 18,00 1,05 2,60 268 268
Zoë Theelen AV Unitas Team 29 MPB 5,20 19,50 0,95 2,75 246 180


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Pendel) AV Unitas - JPC 11 1:14,8 210
2 Team 29 (Pendel) - JPB 12 1:15,8 174
2 Team 32 (Pendel) - JPB 11 1:15,8 174
4 Team 30 (Pendel) AVON - JPB 12 1:20,2 167
5 Team 28 (Pendel) - JPB 14 1:28,3 155


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 31 (Team-est) AV Unitas - JPC 11 3:23,2 179
2 Team 29 (Team-est) - JPB 12 3:23,8 147
3 Team 28 (Team-est) - JPB 14 3:25,0 143
4 Team 30 (Team-est) AVON - JPB 12 3:28,6 131
5 Team 32 (Team-est) - JPB 11 3:37,0 104