Vereniging 'AV `40' op 'Clubkampioenschappen AV'40'

Prijzen

Hugo van Es
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1510 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   2:16,6
  • Kogelstoten   6,66
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,45
Vincent Tas
  • Jongens Junior A - 3000m - 10:28,33
Rik van der Zwan
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2274 punten
  • 100 meter   12,3
  • 800 meter   2:25,8
  • Kogelstoten   8,42
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,66
Stijn de Graaf
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1615 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:30,1
  • Kogelstoten   8,70
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,86
Lars van der Salm
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1329 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   2:18,3
  • Kogelstoten   10,71
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   DNS
Kimmo Taal
  • Jongens Junior B - 3000m - 11:39,98
Enrique van Velzen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2879 punten
  • 100 meter   12,8
  • 800 meter   2:35,5
  • Kogelstoten   9,25
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,86
Marien Sips
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2591 punten
  • 100 meter   13,1
  • 800 meter   2:32,4
  • Kogelstoten   7,47
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,40
Tijn Hoksbergen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2332 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:46,1
  • Kogelstoten   6,59
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,35
Jelmer Stuijt
  • Jongens Junior C - 3000m - 10:50,03
Ricardo de Jong
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2049 punten
  • 80 meter   12,0
  • 1000 meter   3:57,0
  • Kogelstoten   6,97
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,17
Stephan van den Bosch
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1912 punten
  • 80 meter   12,8
  • 1000 meter   3:38,8
  • Kogelstoten   6,37
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,71
Timo Vesters
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1695 punten
  • 80 meter   13,2
  • 1000 meter   3:47,8
  • Kogelstoten   6,21
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,51
Milan van Holsteijn
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1872 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:39,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,84
  • Verspringen   3,65
Zeb van Elk
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1802 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:45,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,22
  • Verspringen   3,58
Luca de Kok
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1552 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:20,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,43
  • Verspringen   3,58
Luuk Doodeman
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1984 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:59,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,78
  • Verspringen   3,95
Silvester Hendriks
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1848 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:55,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,00
  • Verspringen   3,94
Thijs de Block
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1752 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:36,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,68
  • Verspringen   3,40
Guus Doodeman
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1897 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   3:49,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,13
  • Verspringen   3,66
Andre Dias Scarano
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1714 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   3:55,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,49
  • Verspringen   3,40
Jakob Schneiders
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1688 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:57,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,89
  • Verspringen   3,17
Stijn Heitkamp
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1652 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:12,6
  • Vortexwerpen   21,51
  • Verspringen   3,36
Amin Hamoumi
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1512 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:20,3
  • Vortexwerpen   22,71
  • Verspringen   3,10
Luc Den Boer
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1223 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:42,7
  • Vortexwerpen   20,46
  • Verspringen   3,11
Vince Cse
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1139 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:23,1
  • Vortexwerpen   8,48
  • Verspringen   2,75
Thijs Gommans
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1127 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:31,0
  • Vortexwerpen   12,53
  • Verspringen   2,72
Chris Jansen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1103 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:25,8
  • Vortexwerpen   13,57
  • Verspringen   2,72
Raoul Oti Bonsu
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1523 punten
  • 100 meter   16,4
  • 600 meter   2:12,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,90
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,60
Stephan van Geest
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1464 punten
  • 100 meter   16,6
  • 600 meter   2:15,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,46
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,57
Sarvesh Badri
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 850 punten
  • 100 meter   17,9
  • 600 meter   3:06,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,14
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,96
Laurens van Vliet
  • Masters mannen - Meerkamp - 1472 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   2:40,0
  • Kogelstoten   9,31
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,48
Minne de Vries
  • Masters mannen - Meerkamp - 1076 punten
  • 100 meter   15,0
  • 800 meter   2:45,2
  • Kogelstoten   8,41
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,23
Fulvio Scarano
  • Masters mannen - Meerkamp - 397 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   2:24,5
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Jack Favre
  • Masters mannen - 3000m - 10:43,59
Jan-Willem Sips
  • Masters mannen - 3000m - 11:53,21
Roeland Egmond
  • Masters mannen - 3000m - 12:48,38
Tim van der Zwan
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2381 punten
  • 100 meter   12,3
  • 800 meter   2:13,7
  • Kogelstoten   8,60
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,20
Daan Jeucken
  • Senioren mannen - Meerkamp - 940 punten
  • 100 meter   12,2
  • 800 meter   2:24,9
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Sven van Adrichem
  • Senioren mannen - Meerkamp - 871 punten
  • 100 meter   13,1
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   DNS
Richard Holstege
  • Senioren mannen - 3000m - 10:45,09
Remco Kemperman
  • Senioren mannen - 3000m - 11:06,13
Jacqueline Leemkuil
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 411 punten
  • 100 meter   17,8
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   5,83
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   2,90
Marleen Hallensleben - Knopjes
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 407 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,49
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Ingrid Stuijt
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 335 punten
  • 100 meter   21,6
  • 800 meter   3:58,0
  • Kogelstoten   4,47
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,46
Mascha Favre
  • Masters vrouwen - 3000m - 12:33,05
Anneke Van den Engel
  • Masters vrouwen - 3000m - 13:37,29
Tessel Leisink
  • Masters vrouwen - 3000m - 14:03,96
Aniek Sips
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2703 punten
  • 100 meter   13,8
  • 800 meter   2:32,7
  • Kogelstoten   5,89
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,81
Céline Smit
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1270 punten
  • 100 meter   15,0
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,63
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,22
Dorenda Zwaard
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 369 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,02
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Larissa Smit
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2504 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   2:45,5
  • Kogelstoten   8,40
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,06
Marianne Jol
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2181 punten
  • 100 meter   15,2
  • 800 meter   3:00,1
  • Kogelstoten   8,95
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,08
Amber Kroon
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Saana Taal
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2455 punten
  • 80 meter   11,8
  • 600 meter   1:53,2
  • Kogelstoten   8,16
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,65
Chimene Van velden
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2297 punten
  • 80 meter   11,7
  • 600 meter   1:59,3
  • Kogelstoten   7,76
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,28
Lise Schoenmakers
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1851 punten
  • 80 meter   12,4
  • 600 meter   2:09,8
  • Kogelstoten   6,62
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,61
Hebe Chadwick
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2312 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   1:49,8
  • Kogelstoten   7,37
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,02
Amber de Roo
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2277 punten
  • 60 meter   8,6
  • 600 meter   2:04,5
  • Kogelstoten   6,81
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   4,64
Madelon Van der Kuur
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2117 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:05,5
  • Kogelstoten   9,13
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,02
Tess Homan
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1766 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:46,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,92
  • Verspringen   3,46
Pauline Koger
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1504 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:21,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,41
  • Verspringen   3,42
Anne Favre
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1460 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:28,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,40
  • Verspringen   3,42
Sara Hamoumi
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1838 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   4:08,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,10
  • Verspringen   3,79
Robine Dunnebier
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1752 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:15,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,80
  • Verspringen   3,75
Stella Benca
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1582 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:54,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,13
  • Verspringen   3,45
Julie Klop
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1684 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   4:06,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,33
  • Verspringen   3,30
Emma Kerckhoffs
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1523 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:20,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,64
  • Verspringen   3,38
Aila Derks
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1493 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:20,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,02
  • Verspringen   3,22
Fleur Favre
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1595 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:17,9
  • Vortexwerpen   18,17
  • Verspringen   3,51
Julia Stemvers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1226 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:21,7
  • Vortexwerpen   12,29
  • Verspringen   2,82
Livvy Lammers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1135 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:48,0
  • Vortexwerpen   11,13
  • Verspringen   3,15
Romy Yasar
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1087 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:35,5
  • Vortexwerpen   13,37
  • Verspringen   2,60
Jasmijn Meewisse
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 946 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:46,9
  • Vortexwerpen   11,67
  • Verspringen   2,83
Tara Vakili
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 600 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:44,2
  • Vortexwerpen   6,90
  • Verspringen   2,10
Saskia Zwaard
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2888 punten
  • 100 meter   13,3
  • 800 meter   2:52,6
  • Kogelstoten   8,18
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,78
Sara Mastromarino
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 346 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   3:07,1
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Jolanda van der Meer
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 188 punten
  • 100 meter   19,2
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   4,31
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   2,78
Sara Mastromarino
  • Senioren vrouwen - 3000m - 12:35,94

Hoogtepunten

Enrique van Velzen JJC 100m
  • 12,72
  • Marien Sips JJC 100m
  • 13,02
  • Saskia Zwaard Vsen 100m
  • 13,30
  • Stan van der Salm JJC 100m
  • 12,95
  • Aniek Sips MJA 800m
  • 2:32,68
  • Aniek Sips MJA Ver
  • 4,81
  • Amber de Roo MJD 60m
  • 8,52
  • Olivier Hendriks JJC 800m
  • 2:18,87
  • Jorn Reedijk Msen Kogel
  • 12,82
  • Saskia Zwaard Vsen Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Hugo van Es DNS 2:16,58 6,66 1,45 5,45 1510


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Vincent Tas 10:28,33 ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Rik van der Zwan 12,24 2:25,75 8,42 1,60 5,66 2274
    2 Stijn de Graaf 12,38 2:30,09 8,70 1,20 4,86 1615
    3 Lars van der Salm DNS 2:18,27 10,71 1,45 DNS 1329
    4 Kimmo Taal DNS 3:14,66 8,37 1,45 4,41 902


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kimmo Taal 11:39,98 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Enrique van Velzen 12,72 2:35,46 9,25 1,45 4,86 2879
    2 Marien Sips 13,02 2:32,33 7,47 1,35 4,40 2591
    3 Tijn Hoksbergen 13,62 2:46,04 6,59 1,35 4,35 2332
    4 Stan van der Salm 12,95 2:30,08 9,90 DNS DNS 1752
    5 Olivier Hendriks 13,44 2:18,87 DNS DNS 4,19 1738
    6 Leon van der Waal DNS DNS 9,74 DNS DNS 510


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jelmer Stuijt 10:50,03 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Ricardo de Jong 11,93 3:56,91 6,97 1,25 4,17 2049
    2 Stephan va...den Bosch 12,75 3:38,73 6,37 1,25 3,71 1912
    3 Timo Vesters 13,11 3:47,73 6,21 1,15 3,51 1695
    4 Jarn van der Salm 11,51 DNS 9,53 DNS 4,26 1508
    5 Nino Van Halderen 12,43 DNS DNS 1,25 3,82 1218
    6 Loek Boekestijn 11,24 3:31,69 DNS DNS DNS 1049
    7 Yanniek van Cooten 13,32 DNS 5,76 DNS 3,01 814
    8 Sieb Van Drunen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Milan van Holsteijn 10,24 3:38,96 6,84 3,65 1872
    2 Zeb van Elk 10,11 3:45,83 6,22 3,58 1802
    3 Luca de Kok 9,90 4:20,83 4,43 3,58 1552
    4 Martijn van der Loo 10,52 3:57,62 4,57 3,32 1521
    5 Daane Dolle 12,94 DNS 3,72 2,31 557
    6 Sybrand Adema DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Luuk Doodeman 9,57 3:58,91 7,78 3,95 1984
    2 Silvester Hendriks 9,86 3:55,64 6,00 3,94 1848
    3 Thijs de Block 9,90 3:36,33 4,68 3,40 1752
    4 Thomas Bonnet 9,95 4:05,60 5,83 3,28 1643
    5 Timo Koot 9,90 4:31,02 6,42 3,54 1635
    6 Crispijn v...der Kevie 10,73 4:25,28 5,25 3,38 1430


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Guus Doodeman 6,95 3:48,93 6,13 3,66 1897
    2 Andre Dias Scarano 7,23 3:54,93 5,49 3,40 1714
    3 Jakob Schneiders 6,90 3:57,36 4,89 3,17 1688
    4 Menno van der Waal 7,21 4:12,66 3,64 3,30 1482
    5 Sietse Kruizinga 7,32 4:10,51 4,35 3,00 1463
    6 Vos van der Sande 7,72 4:24,18 5,28 3,07 1408
    7 Lars de Block 7,75 4:00,45 3,32 2,87 1321
    8 Merijn Stuijt 8,13 4:18,06 4,22 2,75 1224
    9 Sven Fischer 7,72 4:23,77 3,65 2,61 1200
    10 Floris Meewisse 8,37 5:07,84 4,30 2,70 1009


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Stijn Heitkamp 7,12 2:12,56 21,51 3,36 1652
    2 Amin Hamoumi 7,30 2:20,23 22,71 3,10 1512
    3 Luc Den Boer 7,85 2:42,68 20,46 3,11 1223
    4 Viggo van Holsteijn 7,90 2:25,49 14,97 2,89 1204
    5 Robin van Holsteijn 8,30 2:32,30 20,17 2,77 1143
    6 Pepijn Leisink 8,35 2:48,40 13,35 2,49 872
    7 Leon van Dijk 8,85 2:36,42 14,66 2,36 868
    8 Lars Duijnisveld 7,71 DNS DNS 3,04 735
    9 Julian Kappel DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Vince Cse 7,54 2:23,09 8,48 2,75 1139
    2 Thijs Gommans 7,68 2:30,94 12,53 2,72 1127
    3 Chris Jansen 8,14 2:25,72 13,57 2,72 1103
    4 Rune Stoel 8,77 2:40,61 17,28 2,40 902
    5 Kai Heitkamp 9,10 2:46,35 9,91 2,04 624
    6 Arian Van Geest 9,20 2:47,79 10,45 2,09 623
    7 Jurre van Wilsem 9,12 2:57,94 7,45 2,19 535
    8 Finn Duijnisveld 9,53 DNS 10,14 DNS 295
    9 Fabries Adema DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Raoul Oti Bonsu 16,35 2:12,40 6,90 1,00 3,60 1523
    2 Stephan van Geest 16,53 2:14,95 5,46 1,10 3,57 1464
    3 Sarvesh Badri 17,86 3:06,63 6,14 0,90 2,96 850
    4 Dylan van den Bosch 18,34 2:52,70 5,86 0,90 2,60 742
    5 Bonno Aussen DNS 3:03,96 6,30 0,95 2,54 656
    6 Tobias Westerveld 21,81 4:42,80 4,26 0,80 2,20 343
    7 Niek van Velzen 30,44 3:54,71 1,78 0,80 1,26 96


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Laurens van Vliet 13,55 2:39,95 9,31 1,40 4,48 1472
    2 Minne de Vries 15,00 2:45,19 8,41 1,40 4,23 1076
    3 Fulvio Scarano DNS 2:24,46 DNS DNS DNS 397
    4 Bernard va...den Bergh DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jack Favre 10:43,59 ---
    2 Jan-Willem Sips 11:53,21 ---
    3 Roeland Egmond 12:48,38 13:00,00
    4 Mike Doodeman 13:14,32 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Tim van der Zwan 12,25 2:13,61 8,60 1,65 5,20 2381
    2 Daan Jeucken 12,16 2:24,88 DNS DNS DNS 940
    3 Sven van Adrichem 13,07 DNS DNS 1,60 DNS 871
    4 Jorn Reedijk --- DNS 12,82 --- DNS 654
    5 Bas Kroon DNS DNS 10,48 DNS DNS 495
    6 Samy Andary 12,52 DNS DNS DNS DNS 478


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Richard Holstege 10:45,09 10:25,01
    2 Remco Kemperman 11:06,13 ---
    Remco Kemperman DNS ---


    Masters vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jacqueline Leemkuil 17,80 DNS 5,83 DNS 2,90 411
    2 Marleen H...- Knopjes DNS DNS 7,49 DNS DNS 407
    3 Ingrid Stuijt 21,51 3:58,00 4,47 1,05 2,46 335
    5 Mirjam Olsthoorn DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mascha Favre 12:33,05 ---
    2 Anneke Van den Engel 13:37,29 ---
    3 Tessel Leisink 14:03,96 ---
    Nanda Blom DNS ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Aniek Sips 13,80 2:32,68 5,89 1,40 4,81 2703
    2 Céline Smit 14,93 DNS 7,63 DNS 4,22 1270
    3 Dorenda Zwaard DNS DNS 7,02 DNS DNS 369


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Larissa Smit 13,51 2:45,42 8,40 1,30 4,06 2504
    2 Marianne Jol 15,16 3:00,10 8,95 1,30 4,08 2181
    3 Amber Kroon DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Saana Taal 11,72 1:53,14 8,16 1,30 4,65 2455
    2 Chimene Van velden 11,64 1:59,27 7,76 1,30 4,28 2297
    3 Lise Schoenmakers 12,37 2:09,80 6,62 1,25 3,61 1851
    4 Nynke Ypenburg 13,58 2:13,42 5,17 1,00 3,16 1310
    5 Nadya Hoedemakers DNS 2:08,16 6,27 1,20 DNS 1052
    6 Eline van der Kwaak 13,22 DNS 7,04 DNS 3,72 1044


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Hebe Chadwick 9,32 1:49,73 7,37 1,30 4,02 2312
    2 Amber de Roo 8,52 2:04,48 6,81 1,15 4,64 2277
    3 Madelon Van der Kuur 9,50 2:05,47 9,13 1,20 4,02 2117
    4 Terra Primatesta 9,55 2:02,45 8,08 1,30 3,77 2108
    5 Yvette van Strien 9,71 2:10,65 8,00 1,20 3,73 1914
    6 Daphne van der Loo 9,44 2:09,02 7,00 0,90 3,08 1570
    7 Noah de Kok 10,60 2:36,42 5,72 1,10 2,67 1161
    8 Lotte Favre --- 2:18,13 --- DNS DNS 250


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Tess Homan 10,06 3:46,02 5,92 3,46 1766
    2 Pauline Koger 9,98 4:21,13 4,41 3,42 1504
    3 Anne Favre 10,08 4:28,29 4,40 3,42 1460
    4 Indy Lammers 11,21 4:19,32 3,50 2,63 1115


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Sara Hamoumi 9,75 4:08,75 7,10 3,79 1838
    2 Robine Dunnebier 9,94 4:15,90 6,80 3,75 1752
    3 Stella Benca 10,15 3:54,79 4,13 3,45 1582
    4 Chiara Van Sambeek 10,47 4:03,83 5,26 3,36 1555
    5 Suzanne va...Nouweland 10,53 4:40,34 5,34 3,24 1380
    6 Ilana Stadman 11,44 5:17,17 5,33 2,88 1076


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Julie Klop 6,98 4:05,95 5,33 3,30 1684
    2 Emma Kerckhoffs 7,30 4:20,18 4,64 3,38 1523
    3 Aila Derks 7,08 4:20,02 4,02 3,22 1493
    4 Selena de Jong 7,31 4:01,29 3,61 3,04 1460
    5 Mette Quist 7,55 4:20,62 4,16 2,94 1349
    6 Roos van Drunen 7,26 4:45,10 3,33 3,36 1334
    7 Anouk Spee 7,40 4:36,32 3,13 2,98 1244


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Fleur Favre 7,09 2:17,89 18,17 3,51 1595
    2 Julia Stemvers 7,61 2:21,61 12,29 2,82 1226
    3 Livvy Lammers 7,39 2:48,00 11,13 3,15 1135
    4 Nora D Wassenaar 8,51 2:43,54 9,26 2,46 793


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Romy Yasar 7,68 2:35,50 13,37 2,60 1087
    2 Jasmijn Meewisse 8,18 2:46,89 11,67 2,83 946
    3 Tara Vakili 8,97 2:44,17 6,90 2,10 600


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Saskia Zwaard 13,30 2:52,59 8,18 1,50 4,78 2888
    2 Sara Mastromarino DNS 3:07,03 DNS DNS DNS 346
    3 Jolanda van der Meer 19,17 DNS 4,31 DNS 2,78 188


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sara Mastromarino 12:35,94 ---