Vereniging 'Fortius' op 'Fortius Clubkampioenschappen'

Prijzen

Levi Casilio
  • Jongens Junior B - 100m - 11,66
Arther Kuwas
  • Jongens Junior B - 100m - 11,86
Finn Joosten
  • Jongens Junior B - Discus - 30,68
Finn Joosten
  • Jongens Junior B - Speer - 35,62
Quinten van der Elst
  • Jongens Junior C - 100m - 12,09
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior C - 100m - 12,34
Yannick de Burbure
  • Jongens Junior C - 100m - 12,61
Ivar De Koning
  • Jongens Junior C - 400m - 1:01,00
Ivar De Koning
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,83
Yannick de Burbure
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Quinten van der Elst
  • Jongens Junior C - Ver - 5,55
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior C - Ver - 5,46
Yannick de Burbure
  • Jongens Junior C - Ver - 5,08
Wessel de Lange
  • Jongens Junior D - 80m - 11,29
Menno Weeda
  • Jongens Junior D - 80m - 12,01
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - 80m - 12,02
Wessel de Lange
  • Jongens Junior D - 400m - 1:08,45
Erben Abma
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:33,84
Milan Vink
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:35,11
Freek Bosveld
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:36,67
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - 80mH - 16,48
Milan Vink
  • Jongens Junior D - 80mH - 17,06
Sven Hurkmans
  • Jongens Junior D - Discus - 19,82
Freek Bosveld
  • Jongens Junior D - Discus - 17,25
Wessel de Lange
  • Jongens Junior D - Speer - 31,06
Sven Hurkmans
  • Jongens Junior D - Speer - 27,39
Freek Bosveld
  • Jongens Junior D - Speer - 16,89
Menno Weeda
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Mees Schneider
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,25
Mick Boekholt
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
Erben Abma
  • Jongens Junior D - Ver - 4,09
Tinus Rijsdijk
  • Jongens Junior D - Ver - 3,88
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - Ver - 3,82
Maxim van Dorp
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1328 punten
  • 60 meter   9,8
  • Balwerpen   23,30
  • Hoogspringen   1,15
Jesper Hurkmans
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1300 punten
  • 60 meter   10,4
  • Balwerpen   27,81
  • Hoogspringen   1,15
Milan Van Tiggelen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1294 punten
  • 60 meter   9,6
  • Balwerpen   20,42
  • Hoogspringen   1,10
Jesper Hurkmans
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:57,25
Maxim van Dorp
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:58,85
Tijn Van Driel
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 4:23,31
Olivier Post
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1477 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   7,60
  • Verspringen   3,77
Thomas van Roosmalen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1439 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   6,93
  • Verspringen   3,88
Lucas Gennisse
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1407 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   6,81
  • Verspringen   3,74
Lucas Gennisse
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:47,92
Thomas van Roosmalen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:50,14
Jaime Joele
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:51,57
Ruben van Roosmalen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1384 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten   5,78
  • Verspringen   3,56
Yerne Biesterveld
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1222 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   5,43
  • Verspringen   3,26
Luuk Bosveld
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1184 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   5,74
  • Verspringen   2,99
Ruben van Roosmalen
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:42,79
Luuk Bosveld
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:44,85
Yerne Biesterveld
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:55,68
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1332 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   27,06
  • Verspringen   3,41
Sonny Groeneweg
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 983 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   14,78
  • Verspringen   3,19
Timo Kähler
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 980 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   21,74
  • Verspringen   2,80
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:15,58
Floris Jonker
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,45
Sem Schoester
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:24,32
Hugo Vink
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1097 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   16,81
  • Verspringen   3,14
Jaydon Adjei
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 891 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   18,90
  • Verspringen   2,43
Gijs de Folter
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 849 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   16,36
  • Verspringen   2,58
Hugo Vink
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:18,40
Gijs de Folter
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:23,43
Yonah Moree
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:33,86
Gerard van Dijk
  • Masters Mannen - 100m - 12,78
Mark Uilhoorn
  • Masters Mannen - 100m - 15,37
Sjon Vos
  • Masters Mannen - 3000m - 11:41,66
Fred Kuipers
  • Masters Mannen - 3000m - 12:27,54
Bas Nagtegaal
  • Masters Mannen - 3000m - 13:44,15
Ruben van Ameijden
  • Masters Mannen - Discus - 39,63
Robert Florusse
  • Masters Mannen - Discus - 34,47
Mark Uilhoorn
  • Masters Mannen - Discus - 28,14
Ruben van Ameijden
  • Masters Mannen - Speer - 38,40
Robert Florusse
  • Masters Mannen - Speer - 37,12
Mark Uilhoorn
  • Masters Mannen - Speer - 28,77
Mark Uilhoorn
  • Masters Mannen - Hoog - 1,45
Wilfred Krol
  • Recreanten mannen Senioren - 3000m - 11:45,48
Erik Jan Rem
  • Recreanten mannen Senioren - 3000m - 14:04,82
Maurits van Van Vijfeijken
  • Recreanten mannen Senioren - 3000m - 14:21,75
Sandy van der Heydt
  • Masters Vrouwen - Discus - 24,88
Dini Grootenboer
  • Masters Vrouwen - Discus - 12,49
Dini Grootenboer
  • Masters Vrouwen - Speer - 13,64
Sophie van der Spoel
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,95
Claudia Noordzij
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,14
Emma Rijpers
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,59
Claudia Noordzij
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:09,22
Saskia van der Boor
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:12,28
Vera Kuipers
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:13,18
Miranda van Dijk
  • Meisjes Junior B - 100mH - 16,77
Saskia van der Boor
  • Meisjes Junior B - 100mH - 17,36
Eri van Berkum
  • Meisjes Junior B - 100mH - 18,60
Suzanne Visser
  • Meisjes Junior B - Discus - 17,75
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - Speer - 15,51
Eri van Berkum
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Sophie van der Spoel
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,71
Emma Rijpers
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,06
Suzanne Visser
  • Meisjes Junior B - Ver - 3,89
Nynke Kuipers
  • Meisjes Junior C - 80m - 12,02
Tessel Mingaars
  • Meisjes Junior C - 80m - 12,23
Marit Uilhoorn
  • Meisjes Junior C - 80m - 12,48
Nynke Kuipers
  • Meisjes Junior C - 400m - 1:10,82
Marit Uilhoorn
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:31,24
Nynke Kuipers
  • Meisjes Junior C - Speer - 24,02
Tessel Mingaars
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,05
Marit Uilhoorn
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,82
Tessa Dielessen
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,01
Hannah Reijenga
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,19
Julia van Dorp
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,33
Lene in 't Veld
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:12,73
Nena Brunekreef
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:19,43
Janne Boer
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:23,99
Tessa Dielessen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,27
Pleun Tonino
  • Meisjes Junior D - Discus - 23,45
Julia van Dorp
  • Meisjes Junior D - Discus - 12,13
Eva Rijnsaardt
  • Meisjes Junior D - Speer - 26,15
Savannah Bailey
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,01
Pleun Tonino
  • Meisjes Junior D - Speer - 17,50
Tessa Dielessen
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,50
Eva Rijnsaardt
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,20
Hannah Reijenga
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,18
Savannah Bailey
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,94
Pleun Tonino
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,93
Norah de Bruijn
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1381 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   5,92
  • Verspringen   3,91
Danica de Bruijn
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1068 punten
  • 60 meter   10,5
  • Kogelstoten   4,68
  • Verspringen   3,08
Madelief Rafaela
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1034 punten
  • 60 meter   10,9
  • Kogelstoten   4,74
  • Verspringen   3,19
Novi Hermus
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:51,82
Madelief Rafaela
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:05,53
Anamaria Marosan
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:05,62
Anniek de Lange
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1531 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   20,63
  • Hoogspringen   1,40
Merel Dielessen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1495 punten
  • 60 meter   9,8
  • Balwerpen   27,00
  • Hoogspringen   1,30
Veerle Uilhoorn
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1188 punten
  • 60 meter   10,6
  • Balwerpen   19,12
  • Hoogspringen   1,20
Merel Dielessen
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:52,18
Veerle Uilhoorn
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:01,92
Anniek de Lange
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:05,16
Nikki de Winter
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 881 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   13,03
  • Hoogspringen   0,95
Isha Arnold
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 747 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   15,89
  • Hoogspringen   0,80
Kaylena de Bruijn
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 706 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   11,00
  • Hoogspringen   0,90
Nikki de Winter
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:28,36
Isha Arnold
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:32,89
Pien Vogelaar
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:40,57
Alyssah Bailey
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1033 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   17,44
  • Verspringen   3,05
Annika Boertje
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 774 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   12,90
  • Verspringen   2,70
Danita Magermans
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 729 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   10,54
  • Verspringen   2,68
Lise de Lange
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:23,96
Alyssah Bailey
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:31,92
Reza de Bruijn
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:41,12
Aimy De Koning
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 702 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   13,26
  • Verspringen   2,38
Eline Tuk
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 560 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   8,84
  • Verspringen   2,24
Tula Hermus
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 525 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   9,69
  • Verspringen   2,20
Aimy De Koning
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:42,03
Tula Hermus
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:49,43
Eline Tuk
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:50,08
Joyce Walgers
  • Senioren vrouwen - 100m - 15,11
Maaike Boon
  • Senioren vrouwen - 100mH - 18,87
Joyce Walgers
  • Senioren vrouwen - 100mH - 20,97
Maaike Boon
  • Senioren vrouwen - Speer - 25,48
Joyce Walgers
  • Senioren vrouwen - Speer - 14,62
Maaike Boon
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,40
 

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Levi Casilio 11,66 -0.1 m/s11,47
2 Arther Kuwas 11,86 -0.1 m/s---


Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Finn Joosten 30,68 ---


Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Finn Joosten 35,62 ---


Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Quinten van der Elst 12,09 +0.5 m/s12,35
2 Duane van Dijkhuizen 12,34 +0.5 m/s---
3 Yannick de Burbure 12,61 +0.5 m/s---
4 Ivar De Koning 12,92 +0.5 m/s12,86


Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ivar De Koning 1:01,00 1:00,07


Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Ivar De Koning 16,83 +1.4 m/s16,90


Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yannick de Burbure 1,65 ---
2 Duane van Dijkhuizen 1,55 ---


Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Quinten van der Elst 5,55 ---
2 Duane van Dijkhuizen 5,46 ---
3 Yannick de Burbure 5,08 ---


Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Wessel de Lange 11,29 -1.0 m/s---
2 Menno Weeda 12,01 -1.0 m/s---
3 Yuma van Dijkhuizen 12,02 -1.0 m/s---
4 Milan Vink 12,09 -1.0 m/s---
5 Senn de Geus 12,27 -1.0 m/s---
6 Tinus Rijsdijk 12,34 -1.0 m/s---
7 Mick Boekholt 12,85 -1.0 m/s---
8 Jari Kroon 13,09 -1.0 m/s---


Jongens Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Wessel de Lange 1:08,45 ---
Sven Hurkmans DNS ---


Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Erben Abma 3:33,84 ---
2 Milan Vink 3:35,11 ---
3 Freek Bosveld 3:36,67 ---
4 Mees Schneider 3:37,49 ---
5 Jari Kroon 3:53,03 ---


Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Yuma van Dijkhuizen 16,48 +1.1 m/s---
2 Milan Vink 17,06 +1.1 m/s---


Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sven Hurkmans 19,82 ---
2 Freek Bosveld 17,25 ---


Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Wessel de Lange 31,06 ---
2 Sven Hurkmans 27,39 ---
3 Freek Bosveld 16,89 ---
4 Mees Schneider 16,47 ---
5 Jari Kroon 15,84 ---
6 Tinus Rijsdijk 15,65 ---


Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Menno Weeda 1,45 1,45
2 Mees Schneider 1,25 ---
3 Mick Boekholt 1,20 ---
Erben Abma DNS ---


Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Erben Abma 4,09 ---
2 Tinus Rijsdijk 3,88 ---
3 Yuma van Dijkhuizen 3,82 ---
4 Menno Weeda 3,75 ---
5 Senn de Geus 3,70 ---
6 Mick Boekholt 3,60 ---


Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaal
1 Maxim van Dorp 9,77 23,30 1,15 1328
2 Jesper Hurkmans 10,32 27,81 1,15 1300
3 Milan Van Tiggelen 9,52 20,42 1,10 1294
4 Fons van d... Bogaerdt 11,69 26,45 1,00 1000
5 Tijn Van Driel 10,85 15,48 1,00 950
6 Zaighum Raja 10,96 15,89 1,00 941


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jesper Hurkmans 3:57,25 ---
2 Maxim van Dorp 3:58,85 ---
3 Tijn Van Driel 4:23,31 ---
4 Milan Van Tiggelen 4:29,26 ---
5 Fons van d... Bogaerdt 5:42,56 ---
Zaighum Raja DNS ---


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Olivier Post 9,82 7,60 3,77 1477
2 Thomas van Roosmalen 9,97 6,93 3,88 1439
3 Lucas Gennisse 9,95 6,81 3,74 1407
4 Jaime Joele 10,60 6,15 3,47 1218
5 Jilles van den Brule 12,18 5,41 2,90 869


Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lucas Gennisse 3:47,92 ---
2 Thomas van Roosmalen 3:50,14 ---
3 Jaime Joele 3:51,57 ---
4 Jilles van den Brule 4:38,95 ---


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Ruben van Roosmalen 6,95 5,78 3,56 1384
2 Yerne Biesterveld 7,33 5,43 3,26 1222
3 Luuk Bosveld 7,35 5,74 2,99 1184
4 Fedde Brinkman 7,58 4,14 2,81 993
5 Lukas Mol 7,64 4,57 2,42 935
6 Alexander van Namen 7,52 3,59 2,54 907
7 Ruben Heuseveldt 8,12 4,18 2,73 885
8 Haytnam Raja 8,12 4,79 2,35 853
9 Mats Leenheer 8,43 4,10 2,76 836
10 Charlie Maunder 8,21 4,63 2,29 815
11 Nick Leenheer 8,71 4,24 2,42 736


Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben van Roosmalen 3:42,79 ---
2 Luuk Bosveld 3:44,85 ---
3 Yerne Biesterveld 3:55,68 ---
4 Pieter Mar... Tiggelen 4:12,14 ---
5 Alexander van Namen 4:41,27 ---
6 Ruben Heuseveldt 4:43,02 ---
7 Lukas Mol 4:54,79 ---
8 Haytnam Raja 5:10,82 ---
9 Mats Leenheer 5:20,62 ---
10 Nick Leenheer 5:27,74 ---


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Leensey Bilkerdijk 7,13 27,06 3,41 1332
2 Sonny Groeneweg 7,82 14,78 3,19 983
3 Timo Kähler 7,98 21,74 2,80 980
4 Bram Kähler 7,83 16,34 3,01 970
5 Sem Schoester 7,75 13,12 2,82 893
6 Ruben den Dulk 8,14 22,98 2,09 828
7 Floris Jonker 7,63 10,40 2,56 813
8 Lenn Boer 8,06 10,50 2,59 746
9 Mobin Raja 8,47 13,12 2,62 735
10 Dex van der Laan 8,32 13,95 2,18 685
11 Wouter van Balen 8,85 15,29 2,42 677
12 Jaimy Fokkink 8,66 12,26 2,07 582
13 Luka Alva...z Tusveld 8,84 9,66 2,19 531
14 Urlich Candelaria DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Leensey Bilkerdijk 2:15,58 ---
2 Floris Jonker 2:21,45 ---
3 Sem Schoester 2:24,32 ---
4 Wouter van Balen 2:25,89 ---
5 Timo Kähler 2:26,80 ---
6 Bram Kähler 2:28,52 ---
7 Dex van der Laan 2:29,80 ---
8 Ruben den Dulk 2:33,14 ---
9 Luka Alva...z Tusveld 2:42,19 ---
10 Jaimy Fokkink 2:43,10 ---
11 Sonny Groeneweg 2:44,72 ---
12 Mobin Raja 3:03,03 ---


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Hugo Vink 7,34 16,81 3,14 1097
2 Jaydon Adjei 7,84 18,90 2,43 891
3 Gijs de Folter 8,04 16,36 2,58 849
4 Rick Thomas 8,57 12,26 2,49 679
5 Yonah Moree 8,47 11,46 2,38 658
6 Bjorn de Graaf 8,60 10,18 2,39 615
7 Bram Rieff 8,23 5,56 2,49 587
8 Ilay De Koning 9,30 11,33 1,95 454
9 Sjors van der Laan 9,08 6,07 2,03 385
10 Tiem Boer 9,11 5,53 1,91 343
11 Arend Vogelaar 9,08 5,49 1,82 328
12 Noah van Bezooijen 9,32 6,68 1,66 296
13 Koen Gennisse 9,65 8,69 1,62 293
14 Sven Schenkel 9,28 3,99 1,68 231
15 Florian Ophorst 10,91 5,17 1,88 134


Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Hugo Vink 2:18,40 ---
2 Gijs de Folter 2:23,43 ---
3 Yonah Moree 2:33,86 ---
4 Tiem Boer 2:34,87 ---
5 Bjorn de Graaf 2:42,08 ---
6 Bram Rieff 2:43,53 ---
7 Rick Thomas 2:44,99 ---
8 Jaydon Adjei 2:47,90 ---
9 Arend Vogelaar 2:52,37 ---
10 Ilay De Koning 2:57,31 ---
11 Sjors van der Laan 2:59,82 ---
12 Koen Gennisse 3:05,57 ---
13 Sven Schenkel 3:10,59 ---
14 Noah van Bezooijen 3:28,21 ---
Florian Ophorst DNS ---


Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Gerard van Dijk M45 12,78 -0.1 m/s12,48
2 Mark Uilhoorn M50 15,37 -0.1 m/s---
Rens van der Elst M45 DNS 13,05


Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Sjon Vos M50 11:41,66 ---
2 Fred Kuipers M50 12:27,54 ---
3 Bas Nagtegaal M65 13:44,15 13:10,00
Berry de Bruijn M40 DNS ---


Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden M35 39,63 ---
2 Robert Florusse M35 34,47 ---
3 Mark Uilhoorn M50 28,14 ---
4 Arie Overbeeke M60 25,65 ---


Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden M35 38,40 ---
2 Robert Florusse M35 37,12 ---
3 Mark Uilhoorn M50 28,77 ---
4 Arie Overbeeke M60 27,73 ---
5 Fred Kuipers M50 17,91 ---


Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mark Uilhoorn M50 1,45 ---


Recreanten mannen Senioren - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Wilfred Krol 11:45,48 ---
2 Erik Jan Rem 14:04,82 ---
3 Maurits va...ijfeijken 14:21,75 ---


Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sandy van der Heydt V45 24,88 ---
2 Dini Grootenboer V70 12,49 ---


Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Dini Grootenboer V70 13,64 ---


Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sophie van der Spoel 13,95 +2.2 m/s---
2 Claudia Noordzij 14,14 +2.2 m/s---
3 Emma Rijpers 14,59 -1.0 m/s14,34
4 Karlijn Schouten 14,63 -1.0 m/s14,67
5 Saskia van der Boor 14,72 -1.0 m/s14,36
6 Suzanne Visser 15,07 +2.2 m/s---
7 Vera Kuipers 15,54 +2.2 m/s---
Eliza Damsteeg DNS ---
Sharon de Smoker DNS ---


Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Claudia Noordzij 1:09,22 ---
2 Saskia van der Boor 1:12,28 1:20,00
3 Vera Kuipers 1:13,18 ---
Eliza Damsteeg DNS 1:06,00


Meisjes Junior B - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Miranda van Dijk 16,77 +1.0 m/s---
2 Saskia van der Boor 17,36 +1.0 m/s---
3 Eri van Berkum 18,60 +1.0 m/s---
Sharon de Smoker DNS ---


Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Suzanne Visser 17,75 ---


Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Karlijn Schouten 15,51 ---


Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eri van Berkum 1,40 ---


Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sophie van der Spoel 4,71 ---
2 Emma Rijpers 4,06 ---
3 Suzanne Visser 3,89 ---
Karlijn Schouten DNS ---
Eliza Damsteeg DNS ---
Sharon de Smoker DNS ---


Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Nynke Kuipers 12,02 +0.0 m/s---
2 Tessel Mingaars 12,23 +0.0 m/s---
3 Marit Uilhoorn 12,48 +0.0 m/s---


Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Nynke Kuipers 1:10,82 ---
Tessel Mingaars DNS ---


Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Marit Uilhoorn 3:31,24 ---


Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Nynke Kuipers 24,02 ---


Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tessel Mingaars 4,05 ---
2 Marit Uilhoorn 3,82 ---


Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Tessa Dielessen 9,01 +1.4 m/s8,90
2 Hannah Reijenga 9,19 +1.4 m/s9,25
3 Julia van Dorp 9,33 +1.4 m/s---
4 Savannah Bailey 9,56 +0.8 m/s---
5 Eva Rijnsaardt 9,67 +1.4 m/s---
6 Lene in 't Veld 9,77 +0.8 m/s---
7 Janne Boer 10,47 +0.8 m/s---


Meisjes Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Lene in 't Veld 1:12,73 ---
2 Nena Brunekreef 1:19,43 ---
3 Janne Boer 1:23,99 ---


Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
Nena Brunekreef DNS ---


Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Tessa Dielessen 11,27 -1.9 m/s11,16


Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Pleun Tonino 23,45 ---
2 Julia van Dorp 12,13 ---


Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Eva Rijnsaardt 26,15 ---
2 Savannah Bailey 20,01 ---
3 Pleun Tonino 17,50 ---


Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tessa Dielessen 1,50 ---
2 Eva Rijnsaardt 1,20 ---


Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Hannah Reijenga 4,18 3,97
2 Savannah Bailey 3,94 ---
3 Pleun Tonino 3,93 ---
4 Julia van Dorp 3,76 ---
5 Nena Brunekreef 3,34 ---
6 Lene in 't Veld 3,32 ---
7 Daphne RIBEIRO 3,14 ---
8 Janne Boer 3,03 ---


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Norah de Bruijn 9,99 5,92 3,91 1381
2 Danica de Bruijn 10,43 4,68 3,08 1068
3 Madelief Rafaela 10,87 4,74 3,19 1034
4 Janneke Rijsdijk 10,47 4,71 2,86 1020
5 Novi Hermus 10,91 4,30 3,10 980
6 Anamaria Marosan 10,96 4,37 3,03 964
7 Aimee Knapen 10,91 4,00 3,11 959
8 Nova Bolier 11,74 5,41 2,90 916


Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Novi Hermus 3:51,82 ---
2 Madelief Rafaela 4:05,53 ---
3 Anamaria Marosan 4:05,62 ---
4 Nova Bolier 4:20,10 ---
5 Norah de Bruijn 4:27,06 ---
Aimee Knapen DNF ---


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaal
1 Anniek de Lange 9,47 20,63 1,40 1531
2 Merel Dielessen 9,71 27,00 1,30 1495
3 Veerle Uilhoorn 10,58 19,12 1,20 1188
4 Floor Zebel 10,48 23,22 1,00 1111
5 Marit Merison 10,10 16,52 1,00 1071
6 Jil Vogelaar 11,01 20,25 1,05 1037
7 Femke Wijbenga 11,01 17,90 1,05 1003
8 Norah Arnold 10,62 16,92 1,00 1002
9 Marit van Zetten 10,63 15,26 0,90 902
10 Dilara Gökgün DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Merel Dielessen 3:52,18 ---
2 Veerle Uilhoorn 4:01,92 ---
3 Anniek de Lange 4:05,16 ---
4 Floor Zebel 4:19,15 4:14,00
5 Norah Arnold 4:24,04 ---
6 Jil Vogelaar 4:38,55 ---
7 Femke Wijbenga 4:42,22 ---
8 Marit van Zetten 4:51,49 ---
9 Marit Merison 5:02,10 ---
Dilara Gökgün DNS ---


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalHoogPunten totaal
1 Nikki de Winter 7,95 13,03 0,95 881
2 Isha Arnold 8,39 15,89 0,80 747
3 Kaylena de Bruijn 8,59 11,00 0,90 706
4 Pien Vogelaar 8,56 11,78 0,85 687
5 Noa Grootenboer 8,48 12,43 0,75 638


Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nikki de Winter 4:28,36 ---
2 Isha Arnold 4:32,89 ---
3 Pien Vogelaar 4:40,57 ---
Noa Grootenboer DNF ---


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Alyssah Bailey 7,62 17,44 3,05 1033
2 Annika Boertje 8,30 12,90 2,70 774
3 Danita Magermans 8,28 10,54 2,68 729
4 Lise de Lange 8,12 12,00 2,38 722
5 Reza de Bruijn 8,26 10,48 2,57 709
6 Emma van Twist 9,14 11,40 2,54 594
7 Rosa Paling 8,85 9,47 2,43 574
8 Jessica Mijdam 8,82 7,40 2,13 473


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lise de Lange 2:23,96 ---
2 Alyssah Bailey 2:31,92 ---
3 Reza de Bruijn 2:41,12 ---
4 Rosa Paling 2:43,32 ---
5 Annika Boertje 2:46,10 ---
6 Danita Magermans 2:46,11 ---
7 Jessica Mijdam 3:02,38 ---
8 Emma van Twist 3:08,77 ---


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Aimy De Koning 8,39 13,26 2,38 702
2 Eline Tuk 8,59 8,84 2,24 560
3 Tula Hermus 8,90 9,69 2,20 525
4 Bo Van Driel 8,95 6,08 2,34 465
5 Wicel s Tavares 9,11 8,55 1,77 387
6 Elin Wessels 10,03 6,52 2,15 308
7 Maud van Rooij 9,85 6,17 2,02 292
8 Amelia Gniba 9,61 6,58 1,67 260
9 Lisa Grootenboer 11,51 5,45 1,20 48
10 Loïs Laheij 11,57 3,89 1,45 11
11 Anne Schoester DNS DNS DNS 0
11 Éowyn Vorthoren DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Aimy De Koning 2:42,03 ---
2 Tula Hermus 2:49,43 ---
3 Eline Tuk 2:50,08 ---
4 Maud van Rooij 3:02,82 ---
5 Amelia Gniba 3:08,96 ---
6 Wicel s Tavares 3:09,48 ---
7 Bo Van Driel 3:15,38 ---
8 Elin Wessels 3:34,69 ---
9 Loïs Laheij 4:00,02 ---
10 Lisa Grootenboer 4:04,55 ---
Anne Schoester DNS ---


Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joyce Walgers 15,11 -1.0 m/s---
Nina Meyer DNS ---


Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Maaike Boon 18,87 +1.4 m/s---
2 Joyce Walgers 20,97 +1.4 m/s---


Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
Nina Meyer DNS ---


Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Maaike Boon 25,48 ---
2 Joyce Walgers 14,62 ---
Nina Meyer DNS ---


Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maaike Boon 1,40 ---