Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op 'Clubkampioenschappen GM'

Prijzen

Bram Elevelt
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2259 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   25,4
  • 800 meter   2:24,1
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   9,89
  • Speerwerpen   34,40
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,53
Niels Groen
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1004 punten
  • 100 meter   14,1
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   2:50,9
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   18,45
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,41
Vincent Hein
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1876 punten
  • 100 meter   12,3
  • 200 meter   25,9
  • 800 meter   2:32,7
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   6,63
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   DNS
Daan van Hoof
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1844 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   27,0
  • 800 meter   DNS
  • 1500 meter   4:49,1
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   20,69
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,09
Donnie van Kerkoerle
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1679 punten
  • 100 meter   12,6
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   2:42,6
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   7,75
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,02
Max van der Donk
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2667 punten
  • 100 meter   13,3
  • 150 meter   20,5
  • 800 meter   2:49,6
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   9,29
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,10
Thijs Hulsen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2650 punten
  • 100 meter   13,7
  • 150 meter   DNS
  • 800 meter   2:25,1
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   23,89
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   31,51
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,93
Pim Scheiberlich
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2423 punten
  • 100 meter   DNS
  • 150 meter   21,7
  • 800 meter   2:35,7
  • 1500 meter   5:20,4
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   27,57
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,22
Tom van Schijndel
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2213 punten
  • 80 meter   12,6
  • 150 meter   DNS
  • 600 meter   DNS
  • 1000 meter   3:30,7
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   7,30
  • Speerwerpen   32,57
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   DNS
Tom Michielsen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2073 punten
  • 80 meter   12,2
  • 150 meter   DNS
  • 600 meter   DNS
  • 1000 meter   3:44,9
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   24,06
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,97
Daniel Jochems
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1600 punten
  • 80 meter   DNS
  • 150 meter   24,8
  • 600 meter   2:12,9
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen   12,96
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,66
Mats Keulstra
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 322 punten
  • 60 meter   9,3
  • Meters maken   1650,00
  • Vortexwerpen   28,50
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,75
Daan Brorens
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 312 punten
  • 60 meter   10,2
  • Meters maken   1500,00
  • Vortexwerpen   32,20
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,30
Mike van Bree
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 284 punten
  • 60 meter   10,4
  • Meters maken   1525,00
  • Vortexwerpen   26,50
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,30
Max Kees
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 343 punten
  • 40 meter   6,8
  • Meters maken   1050,00
  • Vortexwerpen   24,00
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,00
Tim Kees
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 331 punten
  • 40 meter   6,4
  • Meters maken   1075,00
  • Vortexwerpen   16,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,20
Finn Passchier
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 327 punten
  • 40 meter   6,7
  • Meters maken   950,00
  • Vortexwerpen   20,50
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,30
Nick van Bree
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 282 punten
  • 40 meter   7,4
  • Meters maken   950,00
  • Vortexwerpen   14,60
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,75
Jens de Koning
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 242 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   850,00
  • Vortexwerpen   10,20
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,70
Orlando Louwers
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 227 punten
  • 40 meter   7,4
  • Meters maken   875,00
  • Vortexwerpen   11,10
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,45
Bram van Stiphout
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 241 punten
  • 40 meter   7,7
  • Meters maken   925,00
  • Vortexwerpen   13,40
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,60
Rens Timmermans
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 212 punten
  • 40 meter   8,1
  • Meters maken   850,00
  • Vortexwerpen   11,20
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,45
Jessie van Os
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1804 punten
  • 100 meter   14,4
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   3:08,7
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   17,49
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   25,29
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,54
Maureen de Bresser
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1730 punten
  • 100 meter   15,7
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   3:22,5
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   22,65
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   24,57
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,79
Renée Kos
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1150 punten
  • 100 meter   14,9
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   10,34
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,75
Sanne Kastelijn
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2410 punten
  • 80 meter   10,9
  • 150 meter   21,3
  • 600 meter   1:59,8
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   6,85
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   DNS
Ning Slaats
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2331 punten
  • 80 meter   11,6
  • 150 meter   DNS
  • 600 meter   2:01,0
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   7,24
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,24
Saskia Smink
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1578 punten
  • 80 meter   12,2
  • 150 meter   DNS
  • 600 meter   2:20,9
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   7,41
  • Speerwerpen   10,67
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,08
Sarah van der Stam
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1860 punten
  • 60 meter   9,4
  • 150 meter   DNS
  • 600 meter   2:19,6
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen   16,68
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,93
Femke Smink
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1513 punten
  • 60 meter   10,0
  • 150 meter   DNS
  • 600 meter   2:26,9
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   7,82
  • Speerwerpen   17,70
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,41
Jelle Latijnhouwers
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1491 punten
  • 60 meter   9,6
  • 150 meter   25,0
  • 600 meter   2:13,6
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   11,20
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   DNS
Veerle van Erp
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 246 punten
  • 60 meter   10,6
  • Meters maken   1425,00
  • Vortexwerpen   15,10
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,00
Aimee van de Sande
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 245 punten
  • 60 meter   10,4
  • Meters maken   1275,00
  • Vortexwerpen   17,20
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,45
Sterre Robben
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 216 punten
  • 60 meter   10,9
  • Meters maken   1300,00
  • Vortexwerpen   16,50
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,85
Loes van Gaalen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 298 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   925,00
  • Vortexwerpen   18,50
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,10
Ilse van de Wiel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 285 punten
  • 40 meter   7,1
  • Meters maken   1000,00
  • Vortexwerpen   14,50
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,90
Anna van Straten
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 257 punten
  • 40 meter   7,1
  • Meters maken   825,00
  • Vortexwerpen   14,00
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,95
Micki Geijsels
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 301 punten
  • 40 meter   7,1
  • Meters maken   875,00
  • Vortexwerpen   14,90
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,95
Eliza Dielhof
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 258 punten
  • 40 meter   7,3
  • Meters maken   925,00
  • Vortexwerpen   10,40
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,60
Sanne van de Wiel
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 224 punten
  • 40 meter   7,8
  • Meters maken   925,00
  • Vortexwerpen   9,60
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,30
Milou Keulstra
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 322 punten
  • 40 meter   7,0
  • Meters maken   975,00
  • Vortexwerpen   14,30
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,05
Lotte Aerts
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 238 punten
  • 40 meter   7,9
  • Meters maken   925,00
  • Vortexwerpen   13,00
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,40
Hilde van Dam
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 161 punten
  • 40 meter   8,7
  • Meters maken   800,00
  • Vortexwerpen   7,60
  • Hoogspringen   0,70
  • Verspringen   2,25
Laura Hoogers
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2785 punten
  • 100 meter   13,7
  • 200 meter   28,5
  • 800 meter   2:27,8
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   22,43
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,52
Demi Saris
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1997 punten
  • 100 meter   15,7
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   3:18,5
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   25,43
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   34,65
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,77
Renske van Os
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 293 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   19,00
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS

Hoogtepunten

Tonnie de Benis JJC 800m
  • 2:27,4
  • Laura Hoogers Vsen 800m
  • 2:27,8
  • Laura Hoogers Vsen 200m
  • 28,5
  • Thijs Hulsen JJC Ver
  • 4,93
  • Ning Slaats MJC Hoog
  • 1,45
  • Sanne Kastelijn MJC 80m
  • 10,9
  • Demi Saris Vsen Speer
  • 34,65
  • Max van der Donk JJC 100m
  • 13,3
  • Max van der Donk JJC Ver
  • 5,10
  • Thijs Hulsen JJC 800m
  • 2:25,1
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Bram Elevelt DNS 25,4 2:24,1 DNS DNS 9,89 34,40 DNS 5,53 2259
    2 Niels Groen 14,1 DNS 2:50,9 DNS 18,45 DNS DNS 1,40 4,41 1004


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Vincent Hein 12,3 25,9 2:32,7 DNS DNS 6,63 DNS 1,55 DNS 1876
    2 Daan van Hoof DNS 27,0 DNS 4:49,1 DNS DNS 20,69 1,55 5,09 1844
    3 Donnie van Kerkoerle 12,6 DNS 2:42,6 DNS DNS 7,75 DNS 1,50 5,02 1679
    4 Yurien Weiland 12,7 25,9 2:24,5 DNS DNS DNS 22,47 DNS 4,34 1657
    5 Paul Berghuis 13,3 27,5 2:26,8 DNS DNS DNS 34,58 DNS 4,03 1546
    6 Roy van Kraaij 13,6 DNS 2:53,1 DNS DNS DNS 34,00 1,50 4,45 1389
    7 Matthijs Slegt 13,9 DNS 3:06,2 DNS 28,43 10,19 DNS DNS 4,37 1343
    8 Koen van den Boomen 14,7 DNS 2:51,5 DNS DNS 7,43 DNS 1,40 3,91 861
    9 Stijn Groen 15,1 DNS 2:57,8 DNS 19,51 DNS 18,23 1,40 DNS 720


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam Team 100m150m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Max van der Donk 13,3 20,5 2:49,6 DNS DNS 9,29 DNS DNS 5,10 2667
    2 Thijs Hulsen 13,7 DNS 2:25,1 DNS 23,89 DNS 31,51 DNS 4,93 2650
    3 Pim Scheiberlich DNS 21,7 2:35,7 5:20,4 DNS DNS 27,57 DNS 4,22 2423
    4 Tonnie de Benis 14,5 DNS 2:27,4 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1031


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam Team 80m150m600m1000mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Tom van Schijndel 12,6 DNS DNS 3:30,7 DNS 7,30 32,57 1,30 DNS 2213
    2 Tom Michielsen 12,2 DNS DNS 3:44,9 DNS DNS 24,06 1,30 3,97 2073
    3 Daniel Jochems DNS 24,8 2:12,9 DNS 12,96 DNS DNS 1,40 3,66 1600
    4 Luc Geeris 13,0 24,3 2:18,1 DNS DNS 5,42 DNS DNS 3,57 1445
    5 Niklas Dhondt 12,8 24,3 2:16,9 DNS 12,25 DNS DNS DNS 3,76 1392
    6 Sven Teunissen 14,7 DNS 2:49,8 DNS 15,43 DNS 17,69 DNS 2,86 859


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team 60mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Mats Keulstra Apupillen1 9,3 1650,00 28,50 1,05 3,75 322 0
    2 Daan Brorens Apupillen4 10,2 1500,00 32,20 1,25 3,30 312 0
    3 Mike van Bree Apupillen2 10,4 1525,00 26,50 1,15 3,30 284 0
    4 Noah Terhoeve Apupillen2 9,5 1375,00 28,50 1,10 3,50 283 0
    5 Evan van den Heuvel APupillen3 10,1 1325,00 21,90 1,15 3,50 256 0
    6 Arjen Schoonus Apupillen1 11,2 1325,00 27,00 1,10 3,10 241 0
    6 Lucas van Laarhoven APupillen3 10,7 1400,00 24,40 1,10 2,90 241 0
    8 Luuk Arends Apupillen4 10,1 DNS 27,90 1,20 3,40 231 0
    9 Daniel de Goederen Apupillen4 10,3 1275,00 20,70 1,00 2,75 208 0
    10 Gijs den Braven Apupillen1 10,7 1250,00 17,50 1,00 3,05 201 0
    10 Seph Corten Apupillen2 11,1 1300,00 20,50 0,90 3,10 201 0
    12 Gert Crooijmans APupillen3 11,2 1300,00 20,90 0,85 3,00 194 0
    13 Thijs Boltong APupillen3 11,4 1275,00 19,80 0,90 2,85 186 0
    14 Cas Govers Apupillen1 11,6 1250,00 21,00 0,90 2,70 182 0
    15 Mart Latijnhouwers Apupillen2 10,7 1250,00 18,00 0,85 2,55 174 0
    16 Thijs van der Staak Apupillen1 11,5 1100,00 13,00 1,10 2,10 153 0
    17 Bram van Rulo Apupillen4 10,6 DNS 23,40 1,00 DNS 135 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Max Kees BPupillen2 6,8 1050,00 24,00 1,05 3,00 343 0
    2 Tim Kees BPupillen1 6,4 1075,00 16,00 1,00 3,20 331 0
    3 Finn Passchier BPupillen1 6,7 950,00 20,50 1,05 3,30 327 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 Team 13 (esta) - JPB 0 --- 0
    1 BPupillen1 (esta) - JPB 6 3:04,2 44
    2 BPupillen2 (esta) - JPB 6 3:10,0 39
    4 Team 14 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 15 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 16 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 17 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 18 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 19 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 20 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 21 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 22 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 23 (esta) - JPB 0 ---
    4 Team 24 (esta) - JPB 0 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Nick van Bree CPupillen2 7,4 950,00 14,60 0,95 2,75 282 0
    2 Jens de Koning CPupillen1 7,2 850,00 10,20 0,85 2,70 242 0
    3 Orlando Louwers CPupillen1 7,4 875,00 11,10 0,80 2,45 227 0
    4 Kasper Merkx CPupillen1 7,2 825,00 9,70 0,70 2,25 203 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CPupillen1 (esta) - JPC 7 3:09,9 43
    2 CPupillen2 (esta) - JPC 7 3:18,1 37


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Bram van Stiphout CPupillen1 7,7 925,00 13,40 0,80 2,60 241 0
    2 Rens Timmermans CPupillen2 8,1 850,00 11,20 0,85 2,45 212 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    0 Mitchell Vereijken DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Jessie van Os 14,4 DNS 3:08,7 DNS 17,49 DNS 25,29 DNS 3,54 1804
    2 Maureen de Bresser 15,7 DNS 3:22,5 DNS 22,65 DNS 24,57 DNS 3,79 1730
    3 Renée Kos 14,9 DNS DNS DNS 10,34 DNS DNS 1,25 3,75 1150
    4 Lisa van der Klei 16,2 DNS 3:29,1 DNS 16,83 DNS 14,18 DNS 3,28 1104
    5 Anne Valk 16,9 DNS 3:00,5 DNS 11,80 DNS 11,17 DNS 3,21 960
    6 Manon Enting DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam Team 80m150m600m1000mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Sanne Kastelijn 10,9 21,3 1:59,8 DNS DNS 6,85 DNS 1,40 DNS 2410
    2 Ning Slaats 11,6 DNS 2:01,0 DNS DNS 7,24 DNS 1,45 4,24 2331
    3 Saskia Smink 12,2 DNS 2:20,9 DNS DNS 7,41 10,67 DNS 4,08 1578
    4 Lotte Maas 14,5 DNS 2:30,1 DNS 18,36 DNS 12,84 DNS 3,36 1055


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam Team 60m150m600m1000mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Sarah van der Stam 9,4 DNS 2:19,6 DNS 16,68 DNS DNS 1,40 3,93 1860
    2 Femke Smink 10,0 DNS 2:26,9 DNS DNS 7,82 17,70 DNS 3,41 1513
    3 Jelle Latijnhouwers 9,6 25,0 2:13,6 DNS DNS DNS 11,20 1,25 DNS 1491
    4 Floor van Veen 10,3 DNS 2:18,6 DNS 14,92 7,65 DNS DNS 3,41 1452
    5 Evi Thijssen 10,8 DNS 2:22,3 4:14,4 DNS 4,96 DNS DNS 2,84 1122
    6 Shannon Baijens 10,3 26,6 2:33,1 DNS 11,81 DNS DNS DNS 3,14 970
    7 Tess Smetsers 10,9 DNS 2:34,3 DNS 10,19 6,37 DNS NM DNS 771
    8 Auke Latijnhouwers 10,8 DNS 2:31,9 DNS DNS DNS 10,07 DNS 3,03 705
    9 Noa Wiltschek 12,5 DNS 2:53,0 DNS 11,63 DNS 8,13 DNS 2,11 282


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team 60mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Veerle van Erp Apupillen4 10,6 1425,00 15,10 1,10 3,00 246 0
    2 Aimee van de Sande APupillen3 10,4 1275,00 17,20 1,05 3,45 245 0
    3 Sterre Robben Apupillen2 10,9 1300,00 16,50 1,00 2,85 216 0
    4 Jantine Strikwerda Apupillen1 10,9 1075,00 14,00 0,90 2,70 171 0
    4 Nada el Mezamzi Apupillen4 10,6 1150,00 12,80 0,80 2,80 171 0
    6 Sigrid Grabijn APupillen3 12,6 1225,00 12,20 0,80 2,20 139 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Apupillen2 (esta) - MPA 5 2:56,8 56
    1 Apupillen4 (esta) - MPA 5 2:56,8 56
    3 APupillen3 (esta) - MPA 6 3:01,0 52
    4 Apupillen1 (esta) - MPA 6 3:02,6 50


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Loes van Gaalen BPupillen2 7,2 925,00 18,50 0,95 3,10 298 0
    2 Ilse van de Wiel BPupillen2 7,1 1000,00 14,50 0,90 2,90 285 0
    3 Anna van Straten BPupillen1 7,1 825,00 14,00 0,90 2,95 257 0
    4 Renske Mols BPupillen1 7,5 950,00 14,00 0,85 2,85 256 0
    5 Caroline Strikwerda BPupillen2 7,5 825,00 15,50 0,80 2,60 228 0
    6 Eva Maas BPupillen2 8,1 875,00 14,00 0,80 2,40 208 0
    6 Meike van Rulo BPupillen2 7,8 800,00 9,50 0,90 2,60 208 0
    8 Gitta de Rooij BPupillen1 7,8 775,00 13,00 0,85 2,40 206 0
    9 Julia Schoenmakers BPupillen1 8,2 775,00 9,00 0,85 2,80 195 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Micki Geijsels CPupillen1 7,1 875,00 14,90 0,95 2,95 301 0
    2 Eliza Dielhof CPupillen2 7,3 925,00 10,40 0,85 2,60 258 0
    3 Sanne van de Wiel CPupillen2 7,8 925,00 9,60 0,80 2,30 224 0
    4 Iris Bouwens CPupillen1 8,0 750,00 10,50 0,70 2,35 186 0
    5 Aurelia Leertouwer CPupillen2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuurVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Milou Keulstra CPupillen2 7,0 975,00 14,30 0,95 3,05 322 0
    2 Lotte Aerts CPupillen1 7,9 925,00 13,00 0,80 2,40 238 0
    3 Hilde van Dam CPupillen2 8,7 800,00 7,60 0,70 2,25 161 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam Team 100m200m800m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Laura Hoogers 13,7 28,5 2:27,8 DNS DNS DNS 22,43 DNS 4,52 2785
    2 Demi Saris 15,7 DNS 3:18,5 DNS 25,43 DNS 34,65 DNS 3,77 1997
    3 Renske van Os DNS DNS DNS DNS 19,00 DNS DNS DNS DNS 293
    4 Inge Faessen DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0