Vereniging 'Achterhoekse Sport Vereniging' op 'Pupillen en Junioren C/D'

Prijzen

Henrik Boomkamp
  • Jongens Pupil A - 1000m - 3:43,8
Rien Boomkamp
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1243 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten   5,98
  • Verspringen   3,30
Rien Boomkamp
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:06,9
Cato Vervelde
  • Meisjes Junior C - 600m - 2:05,7
Eva Jansen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1074 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten   3,85
  • Verspringen   3,19
Chelsey Fay Timme
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:14,4
Liz te Nahuis
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 929 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   19,42
  • Verspringen   2,84
Liz te Nahuis
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:36,5

Hoogtepunten

Zoe Timme MJD 60m
  • 9,8
  • Cato Vervelde MJC 80m
  • 11,9
  • Henrik Boomkamp JPA Kogel
  • 7,25
  • Henrik Boomkamp JPA Hoog
  • 1,20
  • Yrsa Goedvolk MJC Hoog
  • 1,30
  • Semmuel Verdouw JPA 1000m
  • 3:49,8
  • Eva Jansen MPB 40m
  • 7,2
  • Rien Boomkamp JPB 40m
  • 7,2
  • Henrik Boomkamp JPA 1000m
  • 3:43,8
  • Chelsey Fay Timme MPB 40m
  • 7,3
  •  

    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Henrik Boomkamp 10,0 7,25 1,20 1411
    7 Casper Laninga 10,8 5,33 1,05 1075
    9 Semmuel Verdouw 10,8 4,62 1,00 990


    Jongens Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Henrik Boomkamp 3:43,8 ---
    4 Semmuel Verdouw 3:49,8 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Rien Boomkamp 7,2 5,98 3,30 1243


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rien Boomkamp 4:06,9 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam ResOBP
    4 Cato Vervelde 11,9 ---


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Cato Vervelde 2:05,7 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Yrsa Goedvolk 17,49 ---
    8 Cato Vervelde 11,13 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Yrsa Goedvolk 1,30 ---
    6 Cato Vervelde 1,15 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Zoe Timme 9,8 ---
    Anouk Hoftijzer DNS ---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Anouk Hoftijzer DNS ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    5 Zoe Timme 12,25 ---
    Anouk Hoftijzer DNS ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Zoe Timme 1,15 ---
    Anouk Hoftijzer DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Eva Jansen 7,2 3,85 3,19 1074
    4 Chelsey Fay Timme 7,3 3,84 2,76 967


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Chelsey Fay Timme 4:14,4 ---
    5 Eva Jansen 4:54,9 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Liz te Nahuis 7,9 19,42 2,84 929


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Liz te Nahuis 2:36,5 ---