Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Junioren C/D Finale [2017]'

Prijzen

Sarah van Beilen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,65

Hoogtepunten

Suzan Plat MJC Ver
  • 5,23
  • Sarah van Beilen MJC 80mH
  • 12,64
  • Sarah van Beilen MJC Hoog
  • 1,65
  • Suzan Plat MJC 150m
  • 19,85
  • Suzan Plat MJC 80mH
  • 12,53
  •  

    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m QmTeam punten
    7 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 19,85 -0.2 m/s
    19,53
    632
    14 Sarah van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 20,44 +0.6 m/s
    20,33
    579
    35 Sterre van Enk AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 23,31 -0.1 m/s
    21,70
    0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mQmTeam punten
    4 Minke Nijhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 2:25,32
    2:25,94
    606
    7 Julia Eisen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 2:29,31
    2:29,75
    566
    21 Iris Gils AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 2:38,68
    2:33,88
    0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH QmTeam punten
    7 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 12,53 +0.1 m/s--- 640
    9 Sarah van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 12,64 -2.3 m/s
    12,36
    627
    25 Elin Logtenberg AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 14,08 +0.1 m/s
    14,24
    0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 41,83 680
    2 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 42,08 669
    3 PAC MC Team 1 (4x80m) PAC - MJC 4 42,12 617
    3 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 42,16 666
    5 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,26 661
    6 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 42,61 596
    6 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,64 645
    8 Scorpio MC Team 1 (4x80m) Scorpio - MJC 4 43,11 625
    9 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 43,23 570
    9 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 43,25 619
    11 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,94 591
    12 KAV Holland MC Team 1 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 DQ 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerQmTeam punten
    8 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 31,88 --- 524
    16 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 24,89 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusQmTeam punten
    7 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 25,79 --- 408
    10 Iris Nass AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 24,47 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelQmTeam punten
    7 Sofie Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 10,04 --- 524
    18 Sanne Pot AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 8,21 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogQmTeam punten
    1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 1,65 --- 741
    12 Elin Logtenberg AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 1,40 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver QmTeam punten
    4 Suzan Plat AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 5,23 +0.9 m/s--- 666
    21 Meike Keizer AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC Team 1 3,98 +0.5 m/s--- 0