Vereniging 'CAV Energie' op 'Regio Rijnmond Estafette'

Prijzen

Jozuah Revierre
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 42 punten
  • 60 meter   8,4
  • 80 meter   11,4
Ramon Vaandrager
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 903 punten
  • 40 meter   7,3
  • 60 meter   10,5
Tess Jack
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 64 punten
  • 60 meter   8,8
  • 80 meter   11,6
Zoë van Gils
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 77 punten
  • 40 meter   7,0
  • 60 meter   9,7
Christina van Tiel
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1028 punten
  • 40 meter   7,0
  • 60 meter   10,1
Noor Steijn
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 16 punten
  • 40 meter   8,1
  • 60 meter   12,1

Hoogtepunten

Eva van Rijswijk MPC 60m
  • 10,45
  • Ramon Vaandrager JPC 60m
  • 10,47
  • Christina van Tiel MPC 60m
  • 10,04
  • Ramon Vaandrager JPC 40m
  • 7,27
  • Eva van Rijswijk MPC 40m
  • 7,23
  • Jamie de Visser JPB 40m
  • 7,73
  • Mirte Schaap MPC 40m
  • 7,53
  • Christina van Tiel MPC 40m
  • 6,98
  • Pepijn Wessels JPC 40m
  • 8,53
  • Jamie de Visser JPB 60m
  • 11,32
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m80mPunten totaal
    4 Finn Heuving 9,81 12,57 16


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV JPA1 Team 4 Combi CAV Energie - JPA1 4 38,37 3
    2 PAC JPA1 Team 4 PAC - JPA1 5 38,57 2
    3 PAC JPA1 Team 5 PAC - JPA1 4 41,45 1


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m80mPunten totaal
    2 Jozuah Revierre 8,36 11,40 42
    6 Jerry Woe 9,23 12,08 32
    7 Wouter Fallaux 9,32 12,04 31
    13 Tiamo van der Wielen 10,13 13,36 18


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV JPA2 Team 1 CAV Energie - JPA2 4 35,49 5
    2 PAC JPA2 Team 2 PAC - JPA2 4 35,93 4
    3 PAC JPA2 Team 1 PAC - JPA2 4 36,02 3
    4 Voorne JPA2 Team 2 Voorne Atletiek - JPA2 4 37,50 2
    5 PAC JPA2 Team 3 PAC - JPA2 4 40,62 1


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m60mPunten totaal
    13 Jamie de Visser 7,73 11,32 704
    20 Justin de Meij DNF DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JPB Team 13 PAC - JPB 4 27,32 6
    2 RA JPB Team 1 Rotterdam Atletiek - JPB 4 27,58 5
    3 RA JPB Team 7( combi m/j ) Rotterdam Atletiek - JPB 4 29,05 4
    4 PAC JPB Team Extra 1 PAC - JPB 5 29,12 3
    5 CAV JPB Team 6 Combi (m/v) CAV Energie - JPB 4 30,56 2
    6 Voorne JPB Team 3 Voorne Atletiek - JPB 4 31,00 1


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m60mPunten totaal
    1 Ramon Vaandrager 7,27 10,47 903
    18 Pepijn Wessels 8,53 12,60 435
    23 Daan Palm 9,33 13,48 246


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JPC team 20 PAC - JPC 5 30,00 7
    2 RA JPC team 8 (c / 1xd ) Rotterdam Atletiek - JPC 4 30,02 6
    3 PAC JPC Team 11 PAC - JPC 4 31,20 5
    4 Voorne JPC Team 6 Voorne Atletiek - JPC 4 31,60 4
    5 PAC JPC Team 12 PAC - JPC 5 32,05 3
    6 PAC JPC Team 30 PAC - JPC 5 33,26 2
    7 CAV JPC Team 10 CAV Energie - JPC 4 33,35 1


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m60mPunten totaal
    7 Matthijs Klein 8,82 13,31 328


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 RA JPD Team 2 Rotterdam Atletiek - JPD 4 34,77 1


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m80mPunten totaal
    5 Jade Bosman 9,69 12,78 47
    9 Bibi van 't Veld 9,88 12,83 40
    11 Jytte Spek 9,93 13,19 34
    14 Esmee Palm 10,29 13,10 29
    16 Esmee Stok 10,04 13,62 26
    24 Pearl Verbeeten 10,53 14,00 11


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MPA1 Team 6 PAC - MPA1 4 36,76 6
    2 CAV MPA1 Team 5 CAV Energie - MPA1 5 37,98 5
    3 PAC MPA1 Team 7 PAC - MPA1 4 38,34 4
    4 RA MPA1 team 9 Rotterdam Atletiek - MPA1 4 39,25 3
    5 RA MPA1 Team 3 Rotterdam Atletiek - MPA1 4 39,66 2
    6 PAC MPA1 Team 8 PAC - MPA1 5 DQ 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m80mPunten totaal
    1 Tess Jack 8,80 11,51 64
    8 Myrthe van Marrewijk 9,51 12,37 50
    10 Lila van Nieuwkoop 9,57 12,40 46
    14 Isabel van Prehn 9,82 12,78 37
    16 Cecilia Lima 9,88 12,86 35
    22 Mirte Verhagen 10,22 13,63 20


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MPA2 Team 15 PAC - MPA2 4 34,80 9
    2 CAV MPA2 Team 2 CAV Energie - MPA2 5 35,61 8
    3 PAC MPA2 Team 16 PAC - MPA2 4 36,18 7
    4 CAV MPA2 Team 3 CAV Energie - MPA2 5 36,98 6
    5 RA MPA2 team 10 Rotterdam Atletiek - MPA2 4 38,93 5
    6 Voorne MPA2 Team 9 Voorne Atletiek - MPA2 4 39,14 4
    7 Voorne MPA2 Team 8 Voorne Atletiek - MPA2 4 39,96 3
    8 PAC MPA2 Team 17 PAC - MPA2 4 40,06 2
    9 PAC MPA2 Team 18 PAC - MPA2 4 41,88 1


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m60mPunten totaal
    2 Zoë van Gils 6,93 9,65 77
    9 Jaylinn Sies 7,26 10,49 64
    21 Malu van Prehn 7,49 10,85 40
    22 Sophie Molenaar 7,47 11,12 37
    26 Puck de Vliegh 7,58 11,19 31
    28 Evelina va...Slogteren 7,61 11,18 29
    29 Caro Andriese 7,56 11,36 27
    30 Sanne van der Torre 7,70 11,33 22
    32 Lotte Klootwijk 7,76 11,33 20
    33 Joanne Star 7,74 11,48 18
    34 Lieke Leeuwenburg 8,04 11,60 14
    36 Marise van Dijk 8,13 12,57 9
    37 Stella Stienstra 8,38 11,93 9
    40 Fleur Schaap DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 RA MPB Team 4 Rotterdam Atletiek - MPB 4 26,54 8
    2 Voorne MPB Team 4 Voorne Atletiek - MPB 4 27,28 7
    3 CAV MPB Team 7 CAV Energie - MPB 4 27,56 6
    4 PAC MPB Team 14 PAC - MPB 4 28,00 5
    5 CAV MPB Team 8 CAV Energie - MPB 4 28,07 4
    6 Voorne MPB Team 5 Voorne Atletiek - MPB 4 28,68 3
    7 Fortuna MPB Team 1 AV Fortuna - MPB 4 28,86 2
    8 CAV MPB Team 9 CAV Energie - MPB 4 29,15 1


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m60mPunten totaal
    1 Christina van Tiel 6,98 10,04 1028
    4 Eva van Rijswijk 7,23 10,45 914
    6 Mirte Schaap 7,53 10,81 805
    12 Noor Krispijn 7,80 11,70 647
    14 Caithlyn van Dorp 8,06 11,75 597
    21 Feline Baan 8,77 12,71 389


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MPC Team 9 PAC - MPC 4 28,44 8
    2 CAV MPC Team 11 CAV Energie - MPC 4 28,55 7
    3 RA MPC Team 5 Rotterdam Atletiek - MPC 3 31,59 6
    4 Fortuna MPC Team 3 (combi m/v) AV Fortuna - MPC 4 32,04 5
    5 CAV MPC Team 12 ( c,d Team ) CAV Energie - MPC 4 32,47 4
    6 PAC MPC team 19 PAC - MPC 6 32,74 3
    7 Voorne MPC Team 7 Voorne Atletiek - MPC 4 33,75 2
    8 PAC MPC Team 10 PAC - MPC 4 37,07 1


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m60mPunten totaal
    3 Noor Steijn 8,10 12,03 16
    5 Benthe Spek 8,57 12,61 12


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 RA MPD Team 6 Rotterdam Atletiek - MPD 4 33,66 1