Vereniging 'SAV' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Stef de Jong
  • Jongens Junior C - 60m - 8,48
Stef de Jong
  • Jongens Junior C - 800m - 2:46,35
Stef de Jong
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,43
Aaron Ponne
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 7,85
Ricardo Zirschky
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:44,81
Lotte van Diepen
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,50
Kara Zwagemaker
  • Meisjes Junior B - Kogel - 10,08
Laura van Langen
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:29,60
Laura van Langen
  • Meisjes Junior C - 1500m - 5:23,14
Jinte Braas
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:30,70
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 9,12
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D2 - 60m_hf - 9,09
Damanja Reus
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 11,55
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 9,20
Eline van Langen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1194 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten   5,84
  • Hoogspringen   0,90
Jasmine de Haas
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 578 punten
  • 40 meter   9,0
  • Kogelstoten   3,16
  • Hoogspringen   0,75

Hoogtepunten

Debora van Langen MJD2 60m_hf
  • 9,09
  • Kara Zwagemaker MJB Kogel
  • 10,08
  • Jessy Struijs JPA2 Kogel
  • 8,42
  • Stef de Jong JJC 60m_f
  • 8,68
  • Laura van Langen MJC 800m
  • 2:29,60
  • Stef de Jong JJC 60m
  • 8,48
  • Joeri Appelo JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Stef de Jong JJC Kogel
  • 10,43
  • Damanja Reus MJD2 Kogel
  • 11,55
  • Lotte van Diepen MJA Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    4 Niels de Boer SAV 9,39 ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    3 Stef de Jong SAV 8,48 ---


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    5 Stef de Jong SAV 8,68 ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    3 Stef de Jong SAV 2:46,35 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    2 Stef de Jong SAV 10,43 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    9 Stef de Jong SAV 1,35 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    9 Aaron Ponne SAV 9,74 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    2 Aaron Ponne SAV 7,85 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    9 Aaron Ponne SAV 1,20 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Joeri Appelo SAV 9,91 7,01 1,25 1484
    25 Jessy Struijs SAV 11,11 8,42 1,10 1283
    52 Teun van Westen SAV DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    11 Joeri Appelo SAV 3:49,22 ---
    33 Jessy Struijs SAV 4:38,01 ---
    Teun van Westen SAV DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Sven de Haas SAV 7,86 5,53 0,90 1027


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    4 Sven de Haas SAV 3:58,84 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Ricardo Zirschky SAV 8,40 3,48 0,80 718
    9 Dax Haakman SAV DNS DNS DNS 0
    9 Daan de Haas SAV DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Ricardo Zirschky SAV 2:44,81 ---
    Daan de Haas SAV DNS ---
    Dax Haakman SAV DNS ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Lotte van Diepen SAV 1,50 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    12 Shauna van Dongeren SAV 9,38 ---
    18 Kara Zwagemaker SAV 9,93 9,49


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    4 Shauna van Dongeren SAV 11,43 ---
    Kara Zwagemaker SAV DNF 11,45


    Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    4 Shauna van Dongeren SAV 11,16 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    2 Kara Zwagemaker SAV 10,08 10,15
    6 Shauna van Dongeren SAV 8,99 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Ciara van Dongeren SAV DNS ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Laura van Langen SAV 2:29,60 2:17,45
    Ciara van Dongeren SAV DNS ---


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    1 Laura van Langen SAV 5:23,14 4:45,11


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    13 Luca Klumpenhouwer SAV 11,85 ---
    Ciara van Dongeren SAV DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    5 Luca Klumpenhouwer SAV 9,54 ---
    Ciara van Dongeren SAV DNS ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Ciara van Dongeren SAV DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    26 Kaitlijn v... Dongeren SAV 10,45 9,91
    35 Eline Zwagemaker SAV 11,85 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Jinte Braas SAV 3:30,70 3:25,38
    9 Kaitlijn v... Dongeren SAV 3:52,76 3:37,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    4 Jinte Braas SAV 12,20 ---
    8 Kaitlijn v... Dongeren SAV 13,17 12,25
    Eline Zwagemaker SAV DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fOBP
    4 Jinte Braas SAV 12,14 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    10 Kaitlijn v... Dongeren SAV 6,80 6,52
    18 Eline Zwagemaker SAV 6,12 ---
    19 Jinte Braas SAV 5,94 6,20


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    8 Jinte Braas SAV 1,15 1,25
    27 Kaitlijn v... Dongeren SAV 0,95 1,15
    Eline Zwagemaker SAV DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    3 Debora van Langen SAV 9,12 8,97
    8 Damanja Reus SAV 9,36 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    3 Debora van Langen SAV 9,09 ---
    7 Damanja Reus SAV 9,44 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    6 Debora van Langen SAV 9,27 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    4 Debora van Langen SAV 3:34,08 3:24,00


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Damanja Reus SAV 11,55 ---
    3 Debora van Langen SAV 9,20 9,95


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Naomi Zirschky SAV 10,03 4,25 1,25 1287
    16 Marieke Lakenman SAV 10,05 4,11 1,05 1127
    19 Evie Lub SAV 10,19 5,37 0,90 1084
    38 Tess Haakman SAV DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    10 Naomi Zirschky SAV 4:08,95 ---
    27 Marieke Lakenman SAV 4:37,82 ---
    32 Evie Lub SAV 5:04,67 ---
    Tess Haakman SAV DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    19 Melissa van Velzen SAV 10,79 6,03 1,05 1153
    32 Ella Klumpenhouwer SAV 10,89 5,42 1,00 1063
    33 Anouk Ronday SAV 10,68 4,73 1,00 1045
    40 Iza Koopman SAV 11,32 4,75 0,90 892
    46 Eva Heilig SAV DNS 6,08 0,80 607


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    15 Ella Klumpenhouwer SAV 4:09,15 ---
    23 Melissa van Velzen SAV 4:26,03 ---
    25 Iza Koopman SAV 4:37,19 ---
    Anouk Ronday SAV DNS ---
    Eva Heilig SAV DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Famke Heilig SAV 7,42 4,80 1,00 1133
    20 Sophie de Haas SAV 7,56 3,89 0,85 930
    22 Femke van Velzen SAV 7,81 4,09 0,85 899
    25 Britt Visser SAV 7,66 3,42 0,85 874
    26 Jill Struijs SAV 8,51 4,77 0,90 871
    40 Anouck Zwagemaker SAV 8,74 2,36 0,55 384


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    12 Femke van Velzen SAV 4:20,09 ---
    14 Britt Visser SAV 4:22,13 ---
    18 Sophie de Haas SAV 4:32,68 ---
    28 Jill Struijs SAV 5:01,33 ---
    Famke Heilig SAV DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Eline van Langen SAV 7,10 5,84 0,90 1194


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    6 Eline van Langen SAV 2:29,44 2:24,00


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Jasmine de Haas SAV 8,93 3,16 0,75 578


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    5 Jasmine de Haas SAV 3:03,20 ---