Vereniging 'SAV' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Stef de Jong
  • Jongens Junior C - 60m - 8,48
Stef de Jong
  • Jongens Junior C - 800m - 2:46,35
Stef de Jong
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,43
Aaron Ponne
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 7,85
Ricardo Zirschky
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:44,81
Lotte van Diepen
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,50
Kara Zwagemaker
  • Meisjes Junior B - Kogel - 10,08
Laura van Langen
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:29,60
Laura van Langen
  • Meisjes Junior C - 1500m - 5:23,14
Jinte Braas
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:30,70
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 9,12
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D2 - 60m_hf - 9,09
Damanja Reus
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 11,55
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 9,20
Eline van Langen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1194 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten   5,84
  • Hoogspringen   0,90
Jasmine de Haas
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 578 punten
  • 40 meter   9,0
  • Kogelstoten   3,16
  • Hoogspringen   0,75

Hoogtepunten

Debora van Langen MJD2 60m_hf
  • 9,09
  • Kara Zwagemaker MJB Kogel
  • 10,08
  • Jessy Struijs JPA2 Kogel
  • 8,42
  • Damanja Reus MJD2 Kogel
  • 11,55
  • Stef de Jong JJC 60m
  • 8,48
  • Lotte van Diepen MJA Hoog
  • 1,50
  • Laura van Langen MJC 800m
  • 2:29,60
  • Joeri Appelo JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Stef de Jong JJC 60m_f
  • 8,68
  • Stef de Jong JJC Kogel
  • 10,43
  •  

    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Niels de Boer 9,39 ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Stef de Jong 8,48q ---


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Stef de Jong 8,68 ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Stef de Jong 2:46,35 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Stef de Jong 10,43 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Stef de Jong 1,35 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Aaron Ponne 9,74 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Aaron Ponne 7,85 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Aaron Ponne 1,20 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Joeri Appelo 9,91 7,01 1,25 1484
    25 Jessy Struijs 11,11 8,42 1,10 1283
    52 Teun van Westen DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Joeri Appelo 3:49,22 ---
    33 Jessy Struijs 4:38,01 ---
    Teun van Westen DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Sven de Haas 7,86 5,53 0,90 1027


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sven de Haas 3:58,84 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Ricardo Zirschky 8,40 3,48 0,80 718
    9 Dax Haakman DNS DNS DNS 0
    9 Daan de Haas DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ricardo Zirschky 2:44,81 ---
    Daan de Haas DNS ---
    Dax Haakman DNS ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lotte van Diepen 1,50 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    12 Shauna van Dongeren 9,38 ---
    18 Kara Zwagemaker 9,93 9,49


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Shauna van Dongeren 11,43q ---
    Kara Zwagemaker DNF 11,45


    Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    4 Shauna van Dongeren 11,16 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Kara Zwagemaker 10,08 10,15
    6 Shauna van Dongeren 8,99 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Ciara van Dongeren DNS ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laura van Langen 2:29,60 2:17,45
    Ciara van Dongeren DNS ---


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laura van Langen 5:23,14 4:45,11


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    13 Luca Klumpenhouwer 11,85 ---
    Ciara van Dongeren DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    5 Luca Klumpenhouwer 9,54 ---
    Ciara van Dongeren DNS ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Ciara van Dongeren DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    26 Kaitlijn v... Dongeren 10,45 9,91
    35 Eline Zwagemaker 11,85 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jinte Braas 3:30,70 3:25,38
    9 Kaitlijn v... Dongeren 3:52,76 3:37,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    4 Jinte Braas 12,20q ---
    8 Kaitlijn v... Dongeren 13,17 12,25
    Eline Zwagemaker DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    4 Jinte Braas 12,14 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    10 Kaitlijn v... Dongeren 6,80 6,52
    18 Eline Zwagemaker 6,12 ---
    19 Jinte Braas 5,94 6,20


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Jinte Braas 1,15 1,25
    27 Kaitlijn v... Dongeren 0,95 1,15
    Eline Zwagemaker DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Debora van Langen 9,12q 8,97
    8 Damanja Reus 9,36q ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    3 Debora van Langen 9,09Q ---
    7 Damanja Reus 9,44 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Debora van Langen 9,27 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Debora van Langen 3:34,08 3:24,00


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Damanja Reus 11,55 ---
    3 Debora van Langen 9,20 9,95


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Naomi Zirschky 10,03 4,25 1,25 1287
    16 Marieke Lakenman 10,05 4,11 1,05 1127
    19 Evie Lub 10,19 5,37 0,90 1084
    38 Tess Haakman DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Naomi Zirschky 4:08,95 ---
    27 Marieke Lakenman 4:37,82 ---
    32 Evie Lub 5:04,67 ---
    Tess Haakman DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    19 Melissa van Velzen 10,79 6,03 1,05 1153
    32 Ella Klumpenhouwer 10,89 5,42 1,00 1063
    33 Anouk Ronday 10,68 4,73 1,00 1045
    40 Iza Koopman 11,32 4,75 0,90 892
    46 Eva Heilig DNS 6,08 0,80 607


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Ella Klumpenhouwer 4:09,15 ---
    23 Melissa van Velzen 4:26,03 ---
    25 Iza Koopman 4:37,19 ---
    Anouk Ronday DNS ---
    Eva Heilig DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Famke Heilig 7,42 4,80 1,00 1133
    20 Sophie de Haas 7,56 3,89 0,85 930
    22 Femke van Velzen 7,81 4,09 0,85 899
    25 Britt Visser 7,66 3,42 0,85 874
    26 Jill Struijs 8,51 4,77 0,90 871
    40 Anouck Zwagemaker 8,74 2,36 0,55 384


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Femke van Velzen 4:20,09 ---
    14 Britt Visser 4:22,13 ---
    18 Sophie de Haas 4:32,68 ---
    28 Jill Struijs 5:01,33 ---
    Famke Heilig DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Eline van Langen 7,10 5,84 0,90 1194


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Eline van Langen 2:29,44 2:24,00


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Jasmine de Haas 8,93 3,16 0,75 578


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jasmine de Haas 3:03,20 ---