Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Lucas Man
  • Jongens Junior C - 60m - 8,43
Lucas Man
  • Jongens Junior C - 60m_f - 8,50
Luce Wijma
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 11,33
Luce Wijma
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 10,88
Kealan Steba
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1370 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,13
  • Hoogspringen   1,10
Tijmen de Beer
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1657 punten
  • 60 meter   9,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,32
  • Hoogspringen   1,25
Richard van Delft
  • Masters Mannen - 800m - 2:26,71
Suzet Doornheim
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:42,51
Lois Doornheim
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 9,12

Hoogtepunten

Lois Doornheim MJD2 60m
  • 9,12
  • Lois Doornheim MJD2 60m_hf
  • 9,25
  • Suzet Doornheim MJC 60m
  • 9,19
  • Carmen Van Soest MPA1 Hoog
  • 1,15
  • Niels Bitter JPA2 60m
  • 9,75
  • Tijmen de Beer JPA2 60m
  • 9,01
  • Tijmen de Beer JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Lucas Man JJC 60m_f
  • 8,50
  • Lucas Man JJC 60m
  • 8,43
  • Lois Doornheim MJD2 60m_f
  • 9,21
  •  

    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    2 Lucas Man GACH 8,43 8,49


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    2 Lucas Man GACH 8,50 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    7 Luce Wijma GACH 9,48 9,31


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    1 Luce Wijma GACH 11,33 10,85


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fOBP
    1 Luce Wijma GACH 10,88 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    4 Luce Wijma GACH 1,25 1,35


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Kealan Steba GACH 9,98 7,13 1,10 1370
    9 Youri van der Linden GACH 9,85 5,21 1,10 1272


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    8 Kealan Steba GACH 4:01,43 3:44,74
    Youri van der Linden GACH DNS 3:50,19


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Tijmen de Beer GACH 9,01 7,32 1,25 1657
    11 Niels Bitter GACH 9,75 7,15 1,10 1407


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    18 Niels Bitter GACH 3:59,11 3:50,00


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam Categorie 800mOBP
    1 Richard van Delft GACH M40 2:26,71 ---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam Categorie HoogOBP
    Richard van Delft GACH M40 DNS ---


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam Categorie 800mOBP
    Denise van...en-Morris GACH V45 DNS 2:45,89


    Masters Vrouwen - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Categorie 60mHOBPPunten totaal
    Denise van...en-Morris GACH V45 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    14 Suzet Doornheim GACH 9,19 9,30


    Meisjes Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    Suzet Doornheim GACH DNS ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    3 Suzet Doornheim GACH 2:42,51 2:32,08


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    3 Lois Doornheim GACH 9,12 9,11
    22 Senne Wijma GACH 10,04 9,75


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    5 Lois Doornheim GACH 9,25 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    4 Lois Doornheim GACH 9,21 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    5 Lois Doornheim GACH 8,36 8,17
    13 Senne Wijma GACH 7,28 8,31


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Carmen Van Soest GACH 10,41 5,95 1,15 1272


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Carmen Van Soest GACH DNS 4,11