Vereniging 'Almere `81' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Jamie Sesay
  • Jongens Junior C - 60m - 8,16
Jamie Sesay
  • Jongens Junior C - 60m_f - 8,23
Jamie Sesay
  • Jongens Junior C - 60mH - 9,27
Jamie Sesay
  • Jongens Junior C - 60mH_f - 9,31
Laila Yahyaoui
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:28,07

Hoogtepunten

Laila Yahyaoui MJD1 60m_f
  • 9,35
  • Jamie Sesay JJC Kogel
  • 9,71
  • Jamie Sesay JJC 60mH_f
  • 9,31
  • Laila Yahyaoui MJD1 60m
  • 9,44
  • Jamie Sesay JJC 60m_f
  • 8,23
  • Jamie Sesay JJC 60m
  • 8,16
  • Benita Beerse MPA2 Kogel
  • 6,85
  • Jamie Sesay JJC 60mH
  • 9,27
  • Laila Yahyaoui MJD1 1000m
  • 3:28,07
  • Laila Yahyaoui MJD1 60m_hf
  • 9,34
  •  

    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jamie Sesay 8,16q 8,72


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Jamie Sesay 8,23 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    1 Jamie Sesay 9,27q ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResOBP
    1 Jamie Sesay 9,31 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    6 Jamie Sesay 9,71 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Laila Yahyaoui 9,44q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    6 Laila Yahyaoui 9,34q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Laila Yahyaoui 9,35 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laila Yahyaoui 3:28,07 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Marith Scherpenberg DNS 9,72


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Marith Scherpenberg DNS 9,50


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    14 Epy Beerse 10,45 5,70 1,00 1141


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    28 Epy Beerse 4:38,51 3:57,00


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Benita Beerse 10,27 6,85 1,10 1311
    24 Rosalie Franken 10,54 4,93 1,05 1114


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Benita Beerse 3:54,72 ---
    20 Rosalie Franken 4:21,09 ---